Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Krakow

Krakow - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Krakow. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Kraków, 23-06-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
O KROWODERSKICH OGRODNIKACH ZNAD MŁYNÓWKI - Kraków - Muzeomania, z cyklu „Muzeum bez granic”. Krowodrza była wsią wzmiankowaną w Akcie Lokacji Krakowa, a od 1910 roku jest dzielnicą Krakowa. Przez Krowodrzę i okoliczne wsie płynęła Młynówka Królewska, która służyła do nawadniania, pojenia bydła oraz mycia warzyw. Jak dziś wygląda dzielnica Krowodrza? Czy są w niej ogrody? Czy nadal pr... (więcej)
W   labiryncie zieleni - Kraków -
2017-06-24
Barbakan  Kraków
24 czerwca 2017, godz. 12.00 START: Barbakan Muzeomania, z cyklu „Zagraj w Kraków”. Zapraszamy tropicieli miejskich tajemnic do udziału w spacerze interaktywnym W labiryncie zieleni. Kraków podejmuje decyzję o założeniu ogrodu okalającego miasto zielonym pierścieniem. Ale od czego zacząć prace, jak zaplanować wygląd nowego parku, s... (więcej)
Muzeomania, z cyklu \
2017-06-25
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Na zajęciach dzieci poznają warsztat i tradycyjne techniki pracy introligatorskiej, następnie same oprawiają swoją ulubioną książkę. Spotkanie warsztatowe dla dzieci w wieku 6−9 lat. Obowiązuje rezerwacja miejsc: 12 426 50 60, info@mhk.pl Wstęp: 5 zł od osoby ... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Krakow

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Krakow

Zajęcia dla dzieci
FLEXI JUNIOR taniec dla dzieci bezpłatne zajęcia - Kraków - zajęcia dla dzieci
KIDDING.PLAY   Kraków
22 maja o godzinie 16.30 KIDDING.PLAY zaprasza na bezpłatne zajęcia FLEXI JUNIOR. Zapraszamy na sporą dawkę endorfin i pozytywnego zmęczenia! Zaczynamy 22 maja i tańczymy przez całe wakacje! :) Dołącz do naszego teamu :) Ilość miejsc ograniczona! Dzieci kochają ruch, a taniec i energia z niego płynąca niewątpliwie przyczynią się do ich rozw... (więcej)
Małe sprężynki - ruch i taniec dla maluchów - Kraków - zajęcia dla dzieci
KIDDING.PLAY   Kraków
Wszystkie 3-letnie i 4-letnie sprężynki zapraszamy na poświąteczne brykanie :) 19.04.17 o godz. 14.45 - 15.45 Będziemy się świetnie bawić i tańczyć na wszystkie możliwe sposoby: sami, w parach, w grupie, a nawet uczyć się choreografii! Dołączycie? Zajęcia taneczne wykorzystują naturalną potrzebę ruchu i zabawy, dają dziecku naturalną satysfa... (więcej)
Projekt Wspólna Sobota: Łapacze snów - Kraków - zajęcia dla dzieci Kreatywne warsztaty w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) 25.03. w godz. 11:30 – 13:30. Rodzice i dzieci wspólnie wykonają „łapacze snów”, kolorowe ozdoby z piórami, paciorkami i innymi elementami, inspirowane tradycyjnymi amuletami północnoamerykańskich Indian. Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia.... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków Interaktywna wystawa "Zabawy z nauką" przeznaczona jest głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Składa się z 40 stanowisk z modelami, na których każdy może samodzielnie wykonać proste doświadczenie bawiąc się i ucząc jednocześnie. Działo elektromagnetyczne Co poznajemy? Wykorzystanie indukcji elektromagnetycznej Dlaczego tak się dzieje? ... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków Wystawa ma charakter ogródka zabaw. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5 - 9 lat. Bawiąc się dzieci poznają pojęcia, których wytłumaczenie znajdą później w programie edukacji szkolnej. Dlaczego huśtawka się huśta? Czy zawsze łatwo jest wyjść na zjeżdżalnię? Jak łyżwiarka kreci piruety? Dlaczego trudno jest czasem utrzymać równowagę? Tematy... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Klubokawiarnia TrusKawka – Twórcze Warsztaty dla Dzieci - Kraków

Przyjęcia Urodzinowe dla Dzieci w Krakowie...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen Klubu Sportowego Bronowianka - Kraków

W skład obiektu wchodzą: basen kryty, siłownia oraz sauna. Bronowice - Kraków Godzin...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także