Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Krakow

Krakow - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Krakow. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Kraków, 28-04-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Krakow

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Krakow

Zajęcia dla dzieci
MALOWANY KRAKÓW - Kraków - zajęcia dla dzieci W ramach cyklu: „Mały wielki Kraków”, zapraszamy na spacer dzieci w wieku 9–12 lat oraz ich rodziców. Cofniemy się do czasów renesansu, by poznać niezwykłą technikę zdobienia fasad: sgraffito. Mile widziane zabranie lornetek, dzięki którym będzie można bliżej przyjrzeć się dekoracjom na budynkach. 23 kwietnia 2017, godz. 11.0... (więcej)
ZACZAROWANY KRAKÓW, CZYLI CZYTANIE NA ŚNIADANIE - Kraków - zajęcia dla dzieci Andrzej Sikorowski – Krzysztoforskie tajemnie Jakie legendy i tajemnice kryją w sobie krzysztoforskie piwnice, czy można znaleźć tutaj jakieś skarby, a może straszą tu duchy...?  Te tajemnice będziemy odkrywać wraz z Andrzejem Sikorowskim - piosenkarzem, poetą liderem zespołu Pod Budą. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Dla dzieci ... (więcej)
Małe sprężynki - ruch i taniec dla maluchów - Kraków - zajęcia dla dzieci
KIDDING.PLAY   Kraków
Wszystkie 3-letnie i 4-letnie sprężynki zapraszamy na poświąteczne brykanie :) 19.04.17 o godz. 14.45 - 15.45 Będziemy się świetnie bawić i tańczyć na wszystkie możliwe sposoby: sami, w parach, w grupie, a nawet uczyć się choreografii! Dołączycie? Zajęcia taneczne wykorzystują naturalną potrzebę ruchu i zabawy, dają dziecku naturalną satysfa... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków Interaktywna wystawa "Zabawy z nauką" przeznaczona jest głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Składa się z 40 stanowisk z modelami, na których każdy może samodzielnie wykonać proste doświadczenie bawiąc się i ucząc jednocześnie. Działo elektromagnetyczne Co poznajemy? Wykorzystanie indukcji elektromagnetycznej Dlaczego tak się dzieje? ... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków Wystawa ma charakter ogródka zabaw. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5 - 9 lat. Bawiąc się dzieci poznają pojęcia, których wytłumaczenie znajdą później w programie edukacji szkolnej. Dlaczego huśtawka się huśta? Czy zawsze łatwo jest wyjść na zjeżdżalnię? Jak łyżwiarka kreci piruety? Dlaczego trudno jest czasem utrzymać równowagę? Tematy... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Klubokawiarnia TrusKawka – Twórcze Warsztaty dla Dzieci - Kraków

Przyjęcia Urodzinowe dla Dzieci w Krakowie...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Letnia Akademia Sztuk Walki SCKM zaprasza! - Kraków

Choć większa część wakacji już za nami, do pierwszego dzwonka pozostało jeszcze sporo czasu. Warto w...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także