Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Krakow

Krakow - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Krakow. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Kraków, 22-01-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Krakow

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Krakow

Zajęcia dla dzieci
\ 29 października 2016 (sobota) zapraszamy na kolejne warsztaty w Centrum Szkła i Ceramiki! Tym razem będzie kolorowo-owocowo:) Dowiecie się, czym jest martwa natura i jak stworzyć swoją własną, owocową kompozycję malarską, a panowie hutnicy wyczarują specjalnie dla Was szklane jabłka i gruszki. Może trafić się też jakaś dynia ;) godz. 10.00 ̵... (więcej)
PORANKI BEZ MAMY - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Kochane mamy potrzebujecie chwili dla siebie? Chcecie iść do fryzjera, spokojnie zrobić zakupy, poleżeć i poczytać ciekawą książkę? TO MOŻLIWE ! Zapraszamy do skorzystania z porannych zajęć przedszkolno – żłobkowych i pozostawienia pociech pod naszą opieką. Poranki dają szansę Twojemu maluchowi by postawić pierwsze samodzielne kroki w grupi... (więcej)
TEEDY EDDIE - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Teddy Eddie to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Przyjazny dzieciom zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym gwarantuje rozwój i płynne przejście na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania elastyczny i bogaty R... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Kraków
Muzeum PRL-u  Kraków
Na wystawie czasowej „Do przerwy 0:1” poświęconej piłce nożnej oraz emocjom jej towarzyszącym w powojennym pięćdziesięcioleciu najmłodsi mogą skorzystać z przewodnika – gry przestrzennej. Zwiedzają wystawę i tropią wspomnienia dziadka Kazika – legendarnego piłkarza, który pierwsze piłkarskie szlify zdobywał na ruinach powoje... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków Interaktywna wystawa "Zabawy z nauką" przeznaczona jest głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Składa się z 40 stanowisk z modelami, na których każdy może samodzielnie wykonać proste doświadczenie bawiąc się i ucząc jednocześnie. Działo elektromagnetyczne Co poznajemy? Wykorzystanie indukcji elektromagnetycznej Dlaczego tak się dzieje? ... (więcej)
wystawy dla dzieci Kraków Wystawa ma charakter ogródka zabaw. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5 - 9 lat. Bawiąc się dzieci poznają pojęcia, których wytłumaczenie znajdą później w programie edukacji szkolnej. Dlaczego huśtawka się huśta? Czy zawsze łatwo jest wyjść na zjeżdżalnię? Jak łyżwiarka kreci piruety? Dlaczego trudno jest czasem utrzymać równowagę? Tematy... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Klubokawiarnia TrusKawka – Twórcze Warsztaty dla Dzieci - Kraków

Przyjęcia Urodzinowe dla Dzieci w Krakowie...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen Comarch - Kraków

Zespół rekreacyjny Comarch m.in. składa się z pływalni 25 metrowej, o głębokości od 120 cm...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także