Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Lodz

Lodz - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Lodz. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Łódź, 20-11-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Lodz

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Lodz

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury - Łódź - zajęcia dla dzieci
yellow2  Łódź
Yellow 2 zaprasza na przygodę z żółtym wehikułem czasu, który będzie przenosił Małych Podróżników do fascynujących miejsc i odległych epok. Podczas pierwszej podróży przeniesiemy się 200 milionów lat wstecz aby poznać Tyranozaura i jego kolegów. Wehikuł wyrusza 21 października (sobota) o godzinie 12.30. Na spotkania zapraszamy wszystkie dzieci w... (więcej)
Warsztaty świąteczne w Se-ma-for Muzeum Animacji - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Powoli nadchodzą święta. Zaczyna się zakupowo-prezentowy szał. Co jednak, jeśli ktoś nie lubi gonitwy między półkami albo nie ma za bardzo pomysłu na to, czym obdarować bliską osobę? Se-ma-for Muzeum Animacji zaprasza na grudniowe warsztaty plastyczno-filmowe. W miłej i spokojnej atmosferze, przy kubku gorącej herbaty, będzie można z prostych ma... (więcej)
Wakacyjna przygoda 13.08 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Wszystkich odważnych i ciekawych wielkiego świata zapraszamy do Semafora! Wakacje to nie tylko czas wolny od szkoły i zabawy na podwórku, ale to także wielkie podróże, zwiedzanie ciekawych zakątków świata i przede wszystkich niezapomniane przygody! Już teraz możecie zapisać się na nasze warsztaty filmowe, podczas których nakręcisz swój własny film ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Muzeum Bajki, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Piotruś i wilk i wiele wiele innych. Po wystawie oprowadza miła przewodniczka, która zdradza sekrety powstawania ulubionych bajek. Zapr... (więcej)
  Na wystawie można obejrzeć lalki i fragmenty scenografii pochodzące z najciekawszych i najbardziej znanych filmów animowanych łódzkiego studia. Są w śród nich wzbudzające sentyment szlagiery: "Miś Uszatek", "Przygody Misia Colargola", "Mały Pingwin Pik-Pok", jak i arcydzieła, które na stałe wpisały się w kanon światowej kinematografii. "Tang... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

JUPI PARK ŁÓDŻ - ŁÓdŹ

Jupi Park to sieć bajkowych sali zabaw, które przeniosą swoich małych gości w zaczarowany świat JU...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Hatha Joga - Łódź

Joga to dialog ciała, oddechu i umysłu. Dla niektórych to po prostu dobry system ćwiczeń fizycznych,...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także