Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Lublin

Lublin - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Lublin. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Lublin, 23-09-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Lublin

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Lublin

Zajęcia dla dzieci
Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 miesiąca życia do 18 roku życia. - Lublin - zajęcia dla dzieci Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie lepszy rozwój jego motorycznych i mentalnych sprawności.... (więcej)
zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające - Lublin - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegają głównie na ruchu przy muzyce klasycznej i tradycyjnych piosenkach dziecięcych. Opierają się na współpracy maluszka z rodzicem podczas zabawy dźwiękiem i rytmem. W zabawach pomagają nam zabawki muzyczne, instrumenty dziecięce lub inne kolorowe pomoce edukacyjne. Ćwiczenia są opracowane i dobrane tak, aby stymulować rozwój emocjonaln... (więcej)
  jest to blok zajęć edukacyjnych skierowany do dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Nasz "piątkowy pociąg" co tydzień zabiera dzieci do innej stacji - z odmiennymi ale zawsze ciekawymi zabawami rozwijającymi talenty, budzącymi zainteresowania, inspirującymi do podejmowania nowych działań. Dzieci poznają kontynenty, kraje, ich mieszkańców, kulturę, obycza... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy

Brak wystaw

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Lublinie - Lublin

Pływalnia należy do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wchodzi w skład Centrum Sportowo-Rekr...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także