Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 24-07-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
  Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 4 lat z opiekunami. Wspomagamy wszechstronny rozwój maluchów poprzez zabawy ruchowe, edukacyjne, muzyczne i plastyczne. Akademia ułatwia przygotowanie dziecka do samodzielnego pozostawania w grupie przedszkolnej.... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia o Julianie Fałacie, najwybitniejszym polskim akwareliście przełomu XIX i XX wieku. Od 5 marca na II piętrze Ratusza Staromiejskiego jest otwarta wystawa malarstwa Juliana Fałata, mistrza scen myśliwskich i pejzażu. Artysta od wczesnego dzieciństwa najchętniej przebywał wśród pól i lasów, co kolidowało czasem z obowiązkiem szk... (więcej)
Wkrótce przedszkole - zajęcia adaptacyjne
 - Toruń - zajęcia dla dzieci
Cafe Bajarka  Toruń
Pierwsze dni w przedszkolu to czasem trudne chwile w życiu małego dziecka (często również rodzica). Warto pokazać dzieciom jak wygląda wspólna zabawa i praca w grupie. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne przygotowujące do wejścia w świat przedszkolny. "Wkrótce przedszkole" to wspólna zabawa, śpiew, taniec, zabawy plastyczne, ruchowe, słuchanie ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia w Toruniu - Toruń

Kryta pływalnia w Toruniu oferuje: - basen sportowy, o głębokości 1-3.85m - basen rekreacyj...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także