Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 31-01-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
„Walentynkowy bal w Muzeum” – doroczna zabawa karnawałowa dla dzieci - Toruń -
2015-02-14
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Muzeum Okręgowe serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do Ratusza Staromiejskiego na „Walentynkowy bal w Muzeum” Bal kostiumowy dla dzieci w reprezentacyjnej Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego, urozmaicony poczęstunkiem oraz grami, zabawami i konkursami związanymi z Dniem Świętego Walentego – patrona zakochanych. Dzieci ... (więcej)
Chiński Nowy Rok w Kamienicy pod Gwiazdą - Toruń -
2015-02-19
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
19 lutego przypada najważniejsze coroczne święto w kulturze chińskiej tj. Nowy Rok. W tym dniu zapraszamy do Kamienicy pod Gwiazdą na szereg interaktywnych spotkań dotyczących kultury Państwa Środka. „Wyobraźnia – od niej wszystko się zaczyna” to nazwa programu działań towarzyszących powitaniu Chińskiego Nowego Roku Księżycowe... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
Białe Wakacje - W krainie sztuki - Toruń - zajęcia dla dzieci "Białe Wakacje - W krainie sztuki" W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Muzeum Okręgowe w Toruniu przygotowało specjalny program edukacyjny dla dzieci i młodzieży. "Białe Wakacje - W krainie sztuki" to szereg ciekawych warsztatów mających na celu zachęcić do aktywnego spędzenia wolnego czasu, łącząc w sobie elementy zabawy i eduk... (więcej)
Walentynki w Muzeum Okręgowym - Toruń - zajęcia dla dzieci Muzeum Okręgowe z okazji nadchodzących Walentynek odbywających się pod hasłem „Zakochaj się w Muzeum” przygotowało następującą ofertę: 14 lutego 2015 r., godz. 11.00 – (Kamienica pod Gwiazdą, Rynek Staromiejski 35) „Walentynkowe origami” – spotkanie w Kamienicy pod Gwiazdą, podczas którego uczestnicy będą m... (więcej)
Dzień Babci i Dziadka w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci W ramach zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne zajęcia pt. „Wyczaruj prezent dla Babci i Dziadka”. Warsztaty odbędą się 21 stycznia w Kamienicy pod Gwiazdą. Program zajęć: 10.00 Pleć się pleć, niteczko… Warsztaty prowadzone przy wystawie: „Motyle, nietoperze, żurawie i k... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe
Zobacz także