Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 23-02-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
Białe wakacje w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Warto spędzić ferie zimowe w Muzeum Okręgowym w Toruniu, które przygotowało interesującą ofertę zarówno dla szkół, jak i rodzin oraz gości indywidualnych. Program: 31.01.2017 (wtorek), Ratusz Staromiejski, godz. 10.00-14.00 – ochrona zabytków i konserwacja 1. Co to jest Muzeum? Jak chronić zabytki; tworzenie wystaw. 2. Warsztat R... (więcej)
Warsztaty Boże Narodzenie piernikiem pachnące i piernikowa szopka świąteczna - Toruń - zajęcia dla dzieci 20-23 grudnia 2016, o godz. 12.00 Piernikowe Boże Narodzenie – warsztaty tworzenia ozdób choinkowych z ciasta piernikowego W trakcie spotkana uczestnicy będą mieli możliwość własnoręcznego stworzenia piernikowych ozdób na choinkę, co stanowić będzie oryginalną dekorację świątecznego drzewka. 27 - 30 grudnia 2016, godz. 12.00 Anioły ... (więcej)
Święty Mikołaj znany i nieznany – Mikołajki w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do zapisywania się na mikołajkowe zajęcia w Muzeum Okręgowym. Uczestnicy będą mieli okazję lepiej poznać świętego Mikołaja oraz wysłać do niego list. Szczegółowy program oraz informacje o zapisach na zajęcia: www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-346-swietymikolajznanyinieznany.html... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe
Zobacz także