Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 24-11-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
Katarzynki w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci W związku ze zbliżającym się dniem Św. Katarzyny oraz Św. Andrzeja Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na warsztaty i zajęcia pt. Katarzynki w Muzeum Okręgowym w Toruniu: „Święta Katarzyna wróżby rozpoczyna” – zajęcia o zwyczajach związanych z dniem Św. Katarzyny i Św. Andrzeja. Wspólna zabawa połączona z degustacją toruńskich ... (więcej)
Interaktywne zajęcia w ramach wystawy czasowej \ Zapraszamy na interaktywne spotkania dla grup zorganizowanych odbywające się w ramach wystawy czasowej "Motyle, nietoperze, żurawie i kwiaty - hafciarstwo na Dalekim Wschodzie" Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne spotkania dla grup zorganizowanych (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studenci) realizowane przy wyst... (więcej)
\ Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły do wzięcia udziału w akcji promocyjnej Muzeum Okręgowego w Toruniu - „Za złotówkę przez wieki”. Akcja ma na celu popularyzację historii Polski, a w szczególności dziejów Torunia. Chcesz przeżyć ciekawą lekcję historii poza szkolną ławką? Umów się na zajęcia za złotówkę prowadzone przez specjalis... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia w Toruniu - Toruń

Kryta pływalnia w Toruniu oferuje: - basen sportowy, o głębokości 1-3.85m - basen rekreacyj...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także