5 października 2015
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 05-10-2015

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
Zielone Wakacje - letnie spotkania z egzotyczną kulturą Azji i Afryki
 - Toruń - zajęcia dla dzieci Zielone wakacje – letnie spotkania z egzotyczną kulturą Azji i Afryki (01.07-31.08.2015 r.) Wakacyjne propozycje działań edukacyjnych Muzeum Okręgowego w Toruniu obejmują zajęcia realizowane przy wystawach stałych i czasowych. Proponowane spotkania mają na celu zachęcić do aktywnego spędzenia wolnego czasu, łącząc w sobie el... (więcej)
Warsztaty wypieku piernika w Muzeum Toruńskiego Piernika - Toruń - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na warsztaty, które odbywać będą się w Muzeum Toruńskiego Piernika przy ul. Strumykowej 4. Warsztaty odbywać będą się o pełnych godzinach, od wtorku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 17:00. Rezerwacji można dokonywać od poniedziałku do piątku pod nr tel. (56) 656 70 87 w godz. od 8:00 do 16:00. W ... (więcej)
Rodzinny weekend w Muzeum - Toruń - zajęcia dla dzieci 29 maja (piątek) godz. 11.00, 13.00 – Średniowieczne zabawy dziecięce – zabawy wzorowane na grach sprzed kilkuset lat znanych z obrazów dawnych mistrzów (dziedziniec wewnętrzny budynku przy ul. Św. Jakuba 20a) Zgłoszenia: Dział Archeologii 56/ 66 05 658 30 maja (sobota) godz. 10.00 – Świat toruńskiego piernika ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia w Toruniu - Toruń

Kryta pływalnia w Toruniu oferuje: - basen sportowy, o głębokości 1-3.85m - basen rekreacyj...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także