Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 28-08-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci

Letnie spotkania z archeologią w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl zajęć wakacyjnych odbywających się w dziale archeologii - Muzeum Okręgowego w Toruniu. Więcej informacji na stronie : http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-302-letnie_spotkania_z_archeologia.html... (więcej)
Zielone wakacje w Muzeum pełnym wrażeń

(01.07-31.08.2016 r.) - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na wakacyjny cykl zajęć dla dzieci i młodzieży. Więcej szczegółów na stronie: http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-301-zielone_wakacje_w_muzeum_pelnym_wrazen.html... (więcej)
Dzień Dziecka w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Jak co roku w Dniu Dziecka zapraszamy na szereg ciekawych i barwnych warsztatów przeznaczonych zarówno dla maluchów jak i trochę większych dzieci. Zapraszamy od rana, w środę, 1 czerwca! Szczegółowy program wydarzeń na stronie : http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-289-dzien_dziecka_w_muzeum_okregowym_w.html ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia w Toruniu - Toruń

Kryta pływalnia w Toruniu oferuje: - basen sportowy, o głębokości 1-3.85m - basen rekreacyj...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także