Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
  Warto kupić
  Ważne tematy

  imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

  Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

  Toruń, 11-02-2016

  Wybierz datę i miasto
  Imprezy dla dzieci
   Zakochaj się w Muzeum – Walentynki z piernikowym aromatem - Toruń - 14 lutego (niedziela) 10.00 - 16.00 Muzeum Toruńskiego Piernika (ul. Strumykowa 4) Podarowanie piernikowego serca stanowiło od wieków w Toruniu (i poza nim) pretekst do symbolicznego wyrażenia uczuć. Zachowane dawne formy z przedstawieniem serc zachwycają bogactwem dekoracji i pięknem ornamentu. Wizyta 14 lutego w Muzeum Toruńskiego Piernika ... (więcej)

  zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

  Spektakle dla dzieci

  Brak spektakli.

  zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

  Zajęcia dla dzieci
  Podróż przez wieki. Historia Torunia za złotówkę - zimowa akcja promocyjna w Muzeum Okręgowym - Toruń - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Muzeum Okręgowego w Toruniu przygotowanej dla indywidualnych zwiedzających oraz grup zorganizowanych. W Muzeum Historii Torunia – oddziale Muzeum Okręgowego w Toruniu - czeka na Państwa nowocześnie zaaranżowana wystawa „Toruń i jego historia” oraz przestrzen... (więcej)
  „Piernik na Święta – Święta na pierniku” – oferta świąteczna Muzeum Toruńskiego Piernika - Toruń - zajęcia dla dzieci W ramach przygotowań do świąt proponujemy wyjątkowe spotkania z najbardziej charakterystycznym dla zimowego okresu ciastkiem, czyli z piernikiem. Warsztaty, prelekcje, animacje, które będą odbywać się w okresie od 6 grudnia 2015 do 6 stycznia 2016, przybliżą naszym gościom wiedzę o roli i znaczeniu piernikowego ciasta podczas Bożego Narodzenia. ... (więcej)
  Rodzinny weekend w Muzeum - Toruń - zajęcia dla dzieci 29 maja (piątek) godz. 11.00, 13.00 – Średniowieczne zabawy dziecięce – zabawy wzorowane na grach sprzed kilkuset lat znanych z obrazów dawnych mistrzów (dziedziniec wewnętrzny budynku przy ul. Św. Jakuba 20a) Zgłoszenia: Dział Archeologii 56/ 66 05 658 30 maja (sobota) godz. 10.00 – Świat toruńskiego piernika ... (więcej)

  zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

  Wystawy
  wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
  wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

  zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

  Sale zabaw dla dzieci

  Brak sal zabaw.

  więcej

  Kina w Polsce
  Instytucje
  Obiekty sportowe
  Zobacz także