Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 01-05-2016

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
Majowy weekend z historią w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci "Majowy weekend z historią" to specjalny program kulturalno-edukacyjny przygotowany przez Muzeum Okręgowe w Toruniu na zbliżający się długi weekend majowy. Na uczestników programu czekają liczne warsztaty, spotkania i oprowadzania kuratorskie. Cały program: www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-4-280-majowy_weekend_z_historia_w_muzeum.html.... (więcej)
Zajęcia edukacyjne \ Zapraszamy do Domu Mikołaja Kopernika na bezpłatne zajęcia edukacyjneskierowane do szkół i rodzin z dziećmi. W ramach zajęć każdy uczestnik otrzyma książeczkę towarzyszącą projektowi autorstwa Michała Kłosińskiego z ilustracjami Marty Przeciszewskiej pt. „Jak zły szeląg. Przygoda z pieniądzem młodego Mikołaja Kopernika.” Zaj... (więcej)
Warsztaty przy wystawie „Kossakowie. Co za sukces, co za popularność, grad zaszczytów, honorów” - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do udziału w warsztatach odbywających się przy wystawie poświęconej malarstwu rodziny Kossaków. Dla grup zorganizowanych lekcje muzealne: - „Ręką Kossaka portret malowany” - co to jest portret? Różne rodzaje portretów na przykładzie dzieł Kossaków. Warsztaty plastyczne w grupach: malowanie portretów wielkoformatowych... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Mini Aquapark OSiR - Toruń

Mini AquaPark w Toruniu - Ośrodek Sportu i Rekreacji składa się z dwóch basenów. Ba...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także