Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Torun

Torun - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Torun. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Toruń, 27-08-2014

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Torun

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Torun

Zajęcia dla dzieci
SOCATOTS Piłkarskie Maluszki Toruń - Toruń - zajęcia dla dzieci SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica za pomocą specjalnie zaprojektowanego sprzętu dla najmłodszych. W grupie ćwiczy max 10 dzieci. ZAPRASZAMY na darmową sesję prezentacyjną.... (więcej)
BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS Toruń - Toruń - zajęcia dla dzieci BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS to profesjonalne treningi piłkarskie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat metodą Futebol de Salao opracowaną przez brazylijskich trenerów i wybitnych piłkarzy. W Toruniu dysponujemy 3 dogodnymi lokalizacjami. Zapraszamy na pierwszy darmowy trening. Więcej szczegółów: www.socatots.pl/torun lub www.socatots.pl/bss... (więcej)
  Celem warsztatów teatralnych Esperanto jest stworzenie przedstawienia o przemianie indywidualnej i kosmicznej w oparciu o mit o greckich boginiach natury (Demeter i Korze). Projekt ten można również zrealizować, adaptując jedną z baśni, np. Królową Śniegu, opowiadanie Mały Książę lub fragment powieści Olgi Tokarczuk Anna In. Tytuł i główne hasło ty... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Toruń W centrum miasta udało się stworzyć prawdziwą oazę spokoju, wzorowaną na japońskim stylu tworzenia ogrodów! Ogród orientalny zajmuje przestrzeń ponad 200 m2. Na progu przywita alejka wysadzana kostką brukową, prowadząca pomiędzy egzotycznymi roślinami, zaaranżowanymi w oryginalne zestawienia wraz z głazami i płytami z kamienia w typowym dla japońsk... (więcej)
wystawy dla dzieci Toruń Zachęcamy do poznania tajemnic słodkich pierników, z których słynie Toruń. W magiczną atmosferę wprowadzą zajęcia organizowane przy wystawie „Świat toruńskiego piernika” w podziemiach Domu Mikołaja Kopernika (ul. Kopernika 15/17). Wszyscy chętni na poznanie smaku i tradycji wypieków piernikowych, będą mieli okazję do zapoznania się z tr... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe
Zobacz także