Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Warszawa

Warszawa - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Warszawa. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Warszawa, 29-04-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Koncert \
2017-04-30
Klubokawiarnia Życie jest fajne  Warszawa
Klubokawiarnia Życie jest fajne i Fundacja ANIMEA zapraszają serdecznie na pierwszy koncert z cyklu „Życie jest fajne… z muzyką”. 30 kwietnia 2017, godz. 14 - pieśni i piosenki dla najmłodszych słuchaczy. Wstęp wolny. Podczas koncertu pt. „Miauczy kotek” dzieci oraz ich opiekunowie usłyszą utwory pisane bezpośredni... (więcej)
Mother&Baby Garage Market – I edycja Warszawskiej Wyprzedaży dla mam - Warszawa -
2017-05-14
Smolna 38  Warszawa
14 maja rusza Mother&Baby Garage Market. To pierwsza edycja wyprzedaży garażowej dedykowana tylko mamom! Już za trzy tygodnie, w samym centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej 38, będzie okazja do sprzedania oraz kupienia odzieży dziecięcej i ciążowej! Celem wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu obecnych i przyszłych mam, które chcą dokonać k... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Warszawa

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Warszawa

Zajęcia dla dzieci
OBSERWACJE ORNITOLOGICZNE  nad Jeziorem Wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak wygląda obrączkowanie ptaków? Czy wiosną potrzebują one dokarmiania? Czy wszystkie ptaki wróciły już z zimowisk? Czekamy na Was z lornetkami i lunetami, abyście sami mogli to sprawdzić. Zapraszamy nad Jezioro Wilanowskie na wspólnie obserwacje ornitologiczne! ________________________________________ Podglądanie ptaków przynosi wiele rado... (więcej)
WIOSENNA WYPRAWA do rezerwatu Morysin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zobaczcie, jak dzika może być przyroda w mieście! W majowy weekend wyruszcie na rodzinny spacer do Morysina – rezerwatu przyrody znajdującego się w mieście. ________________________________________ Podczas wyprawy przyjrzymy się drzewom – poznamy ich różne gatunki oraz cykl życia. Poszukamy opadłych nasion, wzrastających siewek, ... (więcej)
WEEKEND MAJOWY w Muzeum Pałacu w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przepiszcie tekst Konstytucji 3 maja pięknym, wykaligrafowanym pismem. Wydrukujcie fragment konstytucji na dawnej prasie drukarskiej. Dowiedzcie się, kim byli ci, którzy zmienili bieg historii. Do zobaczenia 3 maja w Muzeum Pałacu w Wilanowie! ________________________________________ CO SIĘ WYDARZYŁO 3 MAJA 1791 r.? | lekcja historii W tra... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Ekspozycja ukazuje dzieje sportu od Antycznej Grecji, poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich (XIX w.), początki sportu polskiego (XIX / XX w.) do współczesności. Na ok. 1000 m2 Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3.000 eksponatów i prawie 600 zdjęć związanych ze sportem i turystyką polską i światową. Wybór poprzedzony był trudnymi dysk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Super wakacyjna promocja!!! - Warszawa

Od 01.07.2011r do 31.08.2011r bilet wstępu na czas nieograniczony Poniedziałek-Piątek 12 zł Sobota...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

STREFA WALK - Warszawa

Zapisy na zajęcia sztuk walki dla dzieci (4-16) i rodziców. Posiadamy ciekawą ofertę zajęć dla malus...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także