Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Warszawa

Warszawa - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Warszawa. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Warszawa, 19-09-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
 
2017-09-23
TennisLove  Warszawa
Zapraszamy na dni otwarte TennisLove: 9.09 16.09 23.09 Zapewniamy moc atrakcji dla wszystkich, którzy się z nami spotkają. Wszystko będzię kręciło się wokół tenisa. UWAGA: Na wydarzenie konieczne są zapisy pod nr tel. 698 691 989 lub email: biuro@tennislove.pl Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/16384857... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Warszawa

Spektakle dla dzieci
 
2017-10-10
Teatr IMKA  Warszawa
„Momotaro” to spektakl powstały w oparciu o cztery starojapońskie baśnie. "Małpa i Wąż", "Grota Bogini", "Góra Fugi" oraz tytułowy "Momotaro" stały się inspiracją dla przedstawienia, które opowiada historię niezwykłych przygód dzielnego chłopca. Momotaro – bo takie imię nosi bohater – aby odczarować zaklęcie rzucone ... (więcej)

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Warszawa

Zajęcia dla dzieci
  Zajęcia karate kontaktowego prowadzone dla dzieci, młodzieży i dorosłych w grupach wiekowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, wieloletnich zawodników. Zajęcia dla najmłodszych dzieci 4-8 lat (grupa na 18.15) skupiają się na wszechstronnym rozwoju fizycznym i psychicznym dzieci. Dzieci uczą się podstaw karate, samoobrony,... (więcej)
  Zajęcia karate kontaktowego prowadzone dla dzieci, młodzieży i dorosłych w grupach wiekowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, wieloletnich zawodników. Zajęcia dla najmłodszych dzieci 4-7 lat (grupa na 17.15) skupiają się na wszechstronnym rozwoju fizycznym i psychicznym dzieci. Dzieci uczą się podstaw karate, samoobrony,... (więcej)
LETNIA AKADEMIA KULINARNA
warsztaty kuchni staropolskiej 
dla rodzin z dziećmi
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajrzymy do staropolskich książek kucharskich i przygotujemy coś na letni piknik. Udamy się do ogrodu, gdzie poznamy dawne warzywa i owoce, a także leczniczą moc ziół. Uzbrojeni w profesjonalny sprzęt pszczelarski odwiedzimy wilanowską pasiekę. Weźmiemy udział w królewskiej uczcie, podczas której poznamy zasady savoir-vivre’u. A wszystko to p... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Ekspozycja ukazuje dzieje sportu od Antycznej Grecji, poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich (XIX w.), początki sportu polskiego (XIX / XX w.) do współczesności. Na ok. 1000 m2 Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3.000 eksponatów i prawie 600 zdjęć związanych ze sportem i turystyką polską i światową. Wybór poprzedzony był trudnymi dysk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Super wakacyjna promocja!!! - Warszawa

Od 01.07.2011r do 31.08.2011r bilet wstępu na czas nieograniczony Poniedziałek-Piątek 12 zł Sobota...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

AquaFit Kabaty - Warszawa

AquaFit Kabaty to pływalnia solankowa, posiada 25 metrowy basen sportowy, jacuzzi oraz dwie sauny...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także