Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Warszawa

Warszawa - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Warszawa. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Warszawa, 23-07-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Warszawa

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Warszawa

Zajęcia dla dzieci
LETNIA AKADEMIA KULINARNA
warsztaty kuchni staropolskiej 
dla rodzin z dziećmi
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajrzymy do staropolskich książek kucharskich i przygotujemy coś na letni piknik. Udamy się do ogrodu, gdzie poznamy dawne warzywa i owoce, a także leczniczą moc ziół. Uzbrojeni w profesjonalny sprzęt pszczelarski odwiedzimy wilanowską pasiekę. Weźmiemy udział w królewskiej uczcie, podczas której poznamy zasady savoir-vivre’u. A wszystko to p... (więcej)
JEDEN DZIEŃ z ŻYCIA JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI | warsztaty dla rodzin w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Życie dworu polskiego nie przebiegało wedle ściśle ustalonego harmonogramu, tak jak to miało miejsce w Wersalu zarządzanym przez króla Ludwika XIV. U nas panowała spontaniczność i naturalność zachowania. Wpływ na przebieg dnia miały z pewnością odwiedziny gości i charakter ich wizyt, ale także upodobania członków rodziny Sobieskich, w tym samego kr... (więcej)
FARFUROWY ZAWRÓT GŁOWY | warsztaty malarskie dla rodzin w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czym fajans odróżnia się od porcelany – kolorystyką, rodzajem szkliwa, szlachetnością? Dowiemy się tego w trakcie warsztatów poświęconych wyrobom i dekoracjom ceramicznym, zwanym w dawnej Rzeczypospolitej farfurami. Najpierw zajrzymy do XVII-wiecznego Gabinetu Farfurowego, a następnie wykonamy na płytce ceramicznej własne dekoracje. Każdy ucz... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Ekspozycja ukazuje dzieje sportu od Antycznej Grecji, poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich (XIX w.), początki sportu polskiego (XIX / XX w.) do współczesności. Na ok. 1000 m2 Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3.000 eksponatów i prawie 600 zdjęć związanych ze sportem i turystyką polską i światową. Wybór poprzedzony był trudnymi dysk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Super wakacyjna promocja!!! - Warszawa

Od 01.07.2011r do 31.08.2011r bilet wstępu na czas nieograniczony Poniedziałek-Piątek 12 zł Sobota...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen Brygadzistów OSiR Bemowo - Warszawa

Obecnie z powodu remontu pływalnia jest zamknięta do odwołania. ...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także