Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Warszawa

Warszawa - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Warszawa. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Warszawa, 24-02-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci
Ferie z pasją: Combat. Realna samoobrona dla młodzieży - Warszawa - 13-17 lutego 2017, godz. 15.00-17.00 Karnet: 100 zł. Pojedyncze wejście: 25 zł. Wiek uczestników: 12+. Combat to połączenie samoobrony i walki wręcz. Wymaga znajomości anatomii i prawa. Punktem wyjścia jest opracowanie schematu działania w sytuacjach niebezpiecznych, konfliktowych. Wypracowanie poprawnych odruchów, schematów zachowania w syt... (więcej)
Ferie w DK Zacisze: Szermierka - Warszawa - 20-24 lutego, poniedziałek-piątek, godz. 15.15-16.45 Karnet: 140 zł. Wszechnica Szermiercza zaprasza na warsztaty szermierki rekreacyjnej dla dzieci. Na warsztatach używamy otulinowej broni Go-Now i plastikowych floretów ćwiczebnych z wbudowanym sygnalizatorem trafienia. Broń i protektory zapewnia organizator. Wiek uczestników: 8-14 lat. ... (więcej)
Ferie w DK Zacisze: LEGO KLOCKI – NAD WISŁĄ - Warszawa - Wariant C: 20-24 lutego 2017, godz. 9.00-15.00 Karnet: 220 zł. Wariant D: 20-24 lutego 2017, godz. 7.30-16.30 Karnet: 270 zł. Wiek uczestników: 5-11 lat. Przeżyj niezapomnianą przygodę nad Wisłą z klockami LEGO w roli głównej. Poznasz tajniki wiedzy technicznej i informatycznej na bazie zestawów Lego Robotów WeDo. Rozwiniesz ... (więcej)

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Warszawa

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Warszawa

Zajęcia dla dzieci
DZIECIĘCE ATELIER | warsztaty haftu w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy Twoje dziecko ma zdolności artystyczne i szukasz kreatywnych zajęć, aby mogło je rozwijać? Przyjdź z nim do wilanowskiego pałacu, gdzie nauczymy je haftować! Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znakomicie się bawią, gdy mają pod ręką kolorowe nici, tkaniny i igły. ________________________________________ Malowanie za pomocą igły i nici to p... (więcej)
SAVOIR-VIVRE i KUCHNIA STAROPOLSKA | warsztaty dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Połączcie miód ze szpinakiem i spróbujcie odpowiedzieć, czy jest to deser czy danie główne. Poznajcie zasady savoir-vivre’u i nauczcie się posługiwania sztućcami do ślimaków i owoców. Zajrzyjcie do wilanowskiej apteczki, wybierzcie z niej zioła i przygotujcie własne aromatyczne woreczki. Gdzie możecie tego wszystkiego spróbować? Podczas kuli... (więcej)
Sobotnie warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do naszej kluboksięgarni na sobotnie warsztaty dla dzieci. Integracja, kreatywność, ruch i zabawa. To hasła wokół których zorganizowane są nasze warsztaty dla dzieci. Uczestniczące w warsztatach dzieci będą miały okazję nie tylko pobawić się w przyjaznych warunkach, ale też zawrzeć nowe znajomości, rozwinąć pokłady kreatywności i, ocz... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Ekspozycja ukazuje dzieje sportu od Antycznej Grecji, poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich (XIX w.), początki sportu polskiego (XIX / XX w.) do współczesności. Na ok. 1000 m2 Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3.000 eksponatów i prawie 600 zdjęć związanych ze sportem i turystyką polską i światową. Wybór poprzedzony był trudnymi dysk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Super wakacyjna promocja!!! - Warszawa

Od 01.07.2011r do 31.08.2011r bilet wstępu na czas nieograniczony Poniedziałek-Piątek 12 zł Sobota...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Ośrodek Namysłowska - Warszawa

Ośrodek "Namysłowska" oferuje dwie niecki: - dużą, o wymiarach 25 m x 11,40 m i głębokości od 1,...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także