Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Zajęcia umuzykalniające metodą E. E. Gordona dla dzieci w wieku 0-2l. i 3-6l. - Poznań - zajęcia dla dzieci Nowatorska metoda stymulująca rozwój muzyczny i intelektualny dziecka. Kontakt z muzyką wspiera naukę mowy i koordynację ruchową we wczesnych etapach życia oraz kształtuje zdolności językowe i matematyczne w przyszłości. Podczas zajęć wykorzystywane są różne instrumenty, takie jak bębenki, grzechotki, kastaniety, tamburyny oraz akcesoria - kolor... (więcej)
WARSZTATY WYOBRAŹNI - Artystyczne ferie dla dzieci w wieku 7-10 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci WARSZTATY WYOBRAŹNI Artystyczne ferie dla dzieci w wieku 7-10 lat Interdyscyplinarne zajęcia twórcze z artystką wizualną Justyną Wencel Zapraszamy do udziału w czterech warsztatach artystycznych. Każdego dnia uczestnicy poznają inne środki ekspresji, poznają tajniki kompozycji i innych podstawowych zagadnień plastycznych, czerpią inspira... (więcej)
Lekcja pokazowa nauki matematyki w Instytucie Brainobrain - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Brainobrain Polska  Warszawa
Szukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka, ale nie wiesz którą szkołę wybrać? Chcesz zobaczyć jak są prowadzone zajęcia zanim zapiszesz na nie swoje dziecko? Przyjdź do Nas! Nasz program stara się dopełniać system edukacyjny. Oprócz nauki matematyki na liczydle Abacus, wspieramy również samooceny dziecka i wiary we własną wiedzę i u... (więcej)
Młodzi Twórcy Gier - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak wygląda praca twórcy gier? Jak powstały gry, w które gracie na tabletach i konsolach? Jeśli marzycie o tym aby spróbować stworzyć swoje pierwsze w życiu gry komputerowe - te zajęcia są dla Was! Nauczycie się podstaw programowania w Scratch oraz poznacie tajniki grafiki komputerowej. Z tymi umiejętnościami zrealizujecie własne wersje klasyczn... (więcej)
Muzyczne Skarby – zajęcia muzyczno-teatralne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Muzyczne Skarby – zajęcia muzyczno-teatralne dla dzieci ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W MUZYCZNĄ PODRÓŻ ! Zapraszamy wszystkie dzieci na muzyczne zajęcia prowadzone metodą Carla Orffa, które odbywają się w każdy poniedziałek i piątek w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. System Orffa nierozerwalnie łączy tworzenie, odtwarzanie i słuchanie... (więcej)
  Akademia Nauki Efektywna nauka, szybkie czytanie Kurs Podstawowy 6-tygodniowy – dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Wkrótce zostanę uczniem” – zajęcia wprowadzające do nauki czytania, pisania i liczenia - dzieci 5-7 lat „Uczeń na medal” – wspomaganie uczniów z trudnościami szkolnymi ... (więcej)
  Badania wykrywanie zeza i niedowidzenia badanie na synoptoforze (kąta zeza, stopnia widzenia obuocznego) badanie ostrości wzroku do dali i bliży badanie ortoptyczne pod kątem trudności szkolnych (czytanie,pisanie) przesiewowe badania wzroku w szkołach i przedszkolach Terapia leczenie niedowidzenia leczenie zaburzeń obuocznego widzenia ... (więcej)
Warsztaty \ Zapraszamy na zajęcia techniczne dzieci w wieku 6-8 lat. Zajęcia mają na celu rozwijać twórcze i praktyczne myślenie oraz kreatywność .Podczas warsztatów dzieci będą budować, konstruować i majsterkować, a także doskonalić umiejętność współdziałania w grupie. Nauczą się posługiwania narzędziami oraz nabędą wiedzę techniczną przydatną na co dzień... (więcej)
Grupowe warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci od 6 do 8 lat. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które mają trudności w funkcjonowaniu w grupie, nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, ze skupieniem uwagi na zadaniach oraz mających trudności w przestrzeganiu zasad. Podczas spotkań pracować będziemy nad: -wyrażaniem uczuć i stanów emocjonalnych - współpracą w grupie - nawiązywanie poprawnych relacji z rówieśn... (więcej)
Warsztaty dla dzieci z Zespołem Aspergera - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl 8 spotkań przeznaczonych dla dzieci posiadających diagnozę Zespołu Aspergera lub wysokofunkcjonującego autyzmu. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu. Zajęcia mają na celu: - Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych - Budowanie umiejętności przebywania w grupie - Wzajemne poznanie - Rozwijanie wyobraźni i empatii -Budow... (więcej)
Kraina Kinder Niespodzianki w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci W grudniowe i styczniowe weekendy w Królewskim Ogrodzie Światła na rodziców i dzieci czekają dodatkowe atrakcje. Otwarto Krainę Kinder Niespodzianki, w której rodzice będą mogli ogrzać się po zimowym spacerze, a najmłodsi – włączyć się do zabaw prowadzonych przez animatorów. ________________________________________ Dzieci mogą zamienić się... (więcej)
  Zajecia mają charakter towrzysko-edukacyjny. Naszym zadaniem jest po prostu się dobrze bawić. Będziemy wspólnie raczkować, skakać, hopać i tupać, a o tego zawsze zrobimy coś dziwnego. Pobawimy się farbami, ciastem, ryżem, jakąś masą, mąką i na pewno czyści zawsze nie wyjdziemy, bo po prostu działać dużo będziemy. Wspolnie z dzieciaczkami nauczymy s... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)

ROZWOJOWE SZACHY DLA DZIECI - Czwartki 16:00 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Już dziś zapisz swoje dziecko na Szachy Rozwojowe do Terapeutycznej!!! Grupa dla dzieci w wieku 4-10lat Zajęcia będą odbywać się w czwartek 16:00-17:30 Jak potwierdzają liczne badania naukowe, szachy w niezwykły sposób rozwijają mózg dziecka. Nauczą przede wszystkim: logicznego myślenia, podejmowania decyzji, cierpliwości jak i wiele innyc... (więcej)
Warsztaty świąteczne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty świąteczne dla dzieci Bombki choinkowe Zapraszamy wszystkie dzieci na kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Wykorzystywane techniki pozwolą na stworzenie małych dzieł sztuki, które zachwycą dzieci i rodziców oraz dadzą dużo satysfakcji podczas ich tworzenia. Nasi prowadzący nauczą jak wykorzystując muliną, wstążki, cek... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym! Zajęcia odbywają się raz na tydzień w godzinach popołudniowych. Grupy są maksymalnie 9-cio osobowe, ułożone według wieku. Prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów - absolwentów Akademii Muzycznej oraz kierunków pedagogicznych. Lekcja próbna jest BEZPŁATN... (więcej)
Zimowa gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Powitajmy wspólnie zimę! Zapraszamy na przyrodniczą grę terenową po parku wilanowskim. ________________________________________ Celem gry jest poznanie sposobów wykorzystywanych przez zwierzęta do przetrwania najtrudniejszego okresu w roku. Uczestnicy, wędrując po ogrodach i rozwiązując kolejne zadania, będą szukać odpowiedzi na pytanie, czy cz... (więcej)
Ornitologiczna gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do udziału w grze terenowej „Zostań królewskim ornitologiem”. Uczestnicy gry będą mieli możliwość poznania wielu ciekawostek ze świata ptaków. Będzie można dowiedzieć się, jakie ptaki żyją w wilanowskich ogrodach, jak można je badać, czym się żywią i gdzie budują swoje gniazda. TERMIN: 20 grudnia, godz. 10.00–14.00, ... (więcej)
Zimowe spotkania ornitologiczne w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do ogrodów wilanowskich na spotkania z ptakami! Zima to czas, kiedy skrzydlaci mieszkańcy parków chętnie przylatują do przygotowywanych dla nich karmników. Na niezamarzających fragmentach jezior i rzek licznie gromadzą się kaczki, mewy, czaple i kormorany, które z wdziękiem pozwalają się podglądać.________________________________________... (więcej)
Pies, łabędź, niedźwiedź - o symbolice ogrodowych rzeźb // wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na ostatnią w tym roku wycieczkę przyrodniczą po wilanowskim parku, podczas której staniemy się detektywami i będziemy rozszyfrowywać znaczenia ogrodowych rzeźb. ________________________________________ Spacerując po wilanowskim ogrodzie, możemy trafić na wiele rzeźb zwierząt. Czy to dlatego, że król Jan III bardzo lubił zwierzęta? ... (więcej)
Przedświąteczny weekend w Wilanowie // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przedświąteczny weekend w Wilanowie W czasie warsztatów dzieci dowiedzą się m.in. dlaczego król Jan i królowa Maria Kazimiera nie znali zwyczaju strojenia iglastego drzewka z okazji świąt Bożego Narodzenia, co uchodziło za przysmak wigilijny w czasach Jego Królewskiej Mości, które kolędy znane były parze królewskiej. Na uczestników warsztatów czek... (więcej)
Opowieści świąteczne - storytelling // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci W świąteczny nastrój wprowadzą nas wigilijne opowieści, przygotowane specjalnie na tę okazję przez znakomitego opowiadacza najdziwniejszych i najróżniejszych historii... Swoją obecnością zaszczyci nas Michał Malinowski (Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści). Ponadto uczestnicy spotkania zmierzą się z nie lada wyzwaniem: z kolorowego papieru wyczarują wi... (więcej)
Czy król Jan III wysyłał kartki świąteczne // warsztaty drukarskie dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Co by było, gdyby zwyczaj wysyłania kart świątecznych do bliskich i znajomych przyjął się w Polsce nie pod koniec XIX wieku, ale dwa stulecia wcześniej? Wyobraźmy sobie, jak wyglądałaby wówczas kartka świąteczna. Jaką i do kogo pocztówkę mógłby wysłać król Jan III? Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli wydrukować na prasie wyjątkową kartę świąte... (więcej)
Świąteczne wyszywanie / warsztaty haftu dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szczególnie ceni się domowe ciepło, a w gronie rodzinnym przychodzi wiele pomysłów na wspólne spędzanie zimowych wieczorów. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wypróbować niektóre z nich, haftując świąteczne motywy na serwetach. Dowiedzą się również, jak święta Bożego Narodzenia spędzał król Jan III z... (więcej)
ANDRZEJKI DLA DZIECI W WIEKU 5-12 LAT - Poznań - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci na nietypowy wieczór andrzejkowy, podczas którego oprócz tradycyjnego przepowiadania przyszłości, będziemy także wróżyć chemicznymi metodami. W programie: - przybliżenie dawnych tradycji ludowych związanych z andrzejkami - tradycyjne zabawy andrzejkowe - odczytywanie zapisanych niewidzialnym atramentem wróżb - wr... (więcej)
Dziecięce Atelier // warsztaty haftu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie nauczyć się malować za pomocą igły i nici? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie nauczycie się haftować! ________________________________________ W czasie warsztatów haftu krzyżykowego dzieci poznają sekrety tej niezwykłej techniki zdobienia tkanin oraz same będą miały okazję poczuć się jak artyści, tworząc własne dzieła przy u... (więcej)
Jak przyroda przygotowuje się do zimy // wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na późnojesienną wycieczkę przyrodniczą po ogrodzie wilanowskim! Spacerując po parku, zobaczymy, jak przyroda przygotowuje się do zimy! ________________________________________ Wiele ptaków odleciało już do ciepłych krajów, inne zaś coraz częściej zaglądają do naszych karmników, szukając w nich jedzenia. Drzewa zrzuciły swoje liśc... (więcej)
Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 miesiąca życia do 18 roku życia. - Lublin - zajęcia dla dzieci Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie lepszy rozwój jego motorycznych i mentalnych sprawności.... (więcej)
Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!!
 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Football Kids  Łódź
Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!! Szkółka piłkarska Football Kids zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-6 lat. Treningi odbywają się w Łodzi: BAŁUTY ul. Rojna 33 (Liceum LOKOS) Grupa 2-3 latków: Środa godz 17:00 Grupa 4-5 latków: Środa godz 18:00 Grupa 6-l... (więcej)
Eksperymenty naukowe - czyli nauka poprzez zabawę.
Dzieci 4 - 10 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zamieniamy Dzieci w Małych chemików i przeprowadzamy razem z nimi niezwykle ciekawe doświadczenia naukowe. Podczas cotygodniowych spotkań Nasi naukowcy będą mieli możliwość wykonania łącznie ponad 300 eksperymentów naukowych m. in. budując samodzielnie żarówkę, tworząc rozciągliwe substancje, nadmuchując balon jednym dmuchnięciem, przeprowadzając w... (więcej)
Gordonki dla najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy maluszki w wieku od 3 miesięcy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Na zajęciach gordonowskich wzbogacany jest słownik słuchowy dziecka, rozwijana wrażliwość słuchowa, kształtowany głos, doskonalone umiejętności śpiewania, podejmowania różnych działań, współdziałania z innymi, naśladowania i wywoływania reakcji ruchowych. Faktem jest bowiem, że dziecko, które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką... (więcej)
  www.pracowniawiatrak.pl... (więcej)
Angielski dla najmłodszych i ich opiekunów! / English Playgroup! - Legionowo - zajęcia dla dzieci
Pomysłodajnia  Legionowo
Angielski dla najmłodszych i ich opiekunów! / English Playgroup! W listopadzie uruchamiamy nową interaktywną grupę angielskiego dla najmłodszych dzieci (2.5 - 4 lata) wraz z ich opiekunami. Mówimy i myślimy po angielsku, a przy tym świetnie się bawimy. Dzieci w tym wieku dysponują ogromną energią i uczą się przez zabawę, poznają język dzięki ... (więcej)
Klub Przedszkolaka w Lesznie - Leszno - zajęcia dla dzieci
Strefa Czasu  Leszno
ZAPRASZAMY DO KLUBU PRZEDSZKOLAKA! Zapraszamy Wasze pociechy w wieku 4-6 lat na zajęcia rozwijające kreatywność, umiejętności manualne oraz inteligencję emocjonalną. Dzieci poprzez zabawę będą poznawały różne emocje i konstruktywne formy ich rozładowywania. Dodatkowo rozwijać będą umiejętności społeczne, poprzez pracę w grupie. A co najważniejsz... (więcej)
GRUPA ZABAWOWA - Leszno - zajęcia dla dzieci
Strefa Czasu  Leszno
ZAPISY DO GRUPY SOBOTY 16.30-17.30; Terminy zajęć w listopadzie: 6 ,13,20,27 LISTOPADA Dla kogo?: Zajęcia skierowane do rodziców i dzieci w wieku do 2 lat. Przyjmujemy zapisy tylko na cały cykl zajęć, czyli na 4 spotkania. Zajęcia polegają na wspólnej aktywności muzycznej i ruchowej dziecka i rodzica- kierowanej przez osobę prowadzącą.... (więcej)
AKADEMIA DWULATKA - Leszno - zajęcia dla dzieci
Strefa Czasu  Leszno
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę, w godz. 10.00- 12.00 Zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 do 2,5 roku życia na trzygodzinne, wszechstronnie rozwijające zajęcia adaptacyjne. Celem zajęć jest przygotowanie dziecka do startu przedszkolnego. Na zajęcia przynosimy: kapcie, owoc (na drugie śniadanko), wygodny strój, pieluszki (je... (więcej)
Łyżwolandia - cudowna kraina łyżwiarstwa - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego "Ochota" od listopada w każdy poniedziałek w godzinach 16.30-17.15 na całorocznym lodowisku Torwar II przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie odkryje przed dziećmi zaczarowaną krainę łyżwiarstwa figurowego. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia podczas, których dzieci i młodzież będą mogli nauczyć się lub udosko... (więcej)
Ćwiczę z Tobą brzuszku - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Cykl zajęć ruchowych dla ciężarnych. Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutkę, która na co dzień pracuje z kobietami w ciąży i tuż po. ... (więcej)