Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Kamishibai - teatr ilustracji - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Sasanka Studio  Warszawa
Kamishibai to teatr wywodzący się z kultury Japonii. Polega na opowiadaniu historii z wykorzystaniem plansz z ilustracjami, które umieszczone są w drewnianym teatrzyku. Karty przekładane są wraz z przebiegiem historii, a dzięki temu że są duże, może je jednocześnie oglądać spora grupa osób. Zajęcia które proponujemy składają się z dwóch części. ... (więcej)
Warsztaty Inteligencji Emocjonalnej w Akademii Dobrej Edukacji - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat wraz z rodzicami na WARSZTATY INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ. W trakcie zajęć rodzice dowiedzą się, jak wspierać i rozwijać inteligencję emocjonalną swoich dzieci. Dzieci będą miały okazję do poznania kolegów i koleżanek oraz nauczycieli tworzących Ak... (więcej)
Higiena i Estetyka Głosu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach.Podczas zajęć skupiam się przede wszystkim nad głosem i pracą z nim związaną.Uczymy się poprawnie mówić,czytać.Wykorzystywana jest również muzyka tak aby bardziej umuzykalnić dzieci i wzbudzić w nich wrażliwość.... (więcej)
Dziecięca Grupa Musicalowa \ Balet dla najmłodszych! Zapraszamy dziewczynki w wieku 3-5 lat Zajęcia odbywają się w soboty 11:15 - 12:00... (więcej)
Kreatywne Zajęcia dla dzieci - Muzyczne Skarby - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kreatywne Zajęcia Muzyczne Skarby ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W MUZYCZNĄ PODRÓŻ ! Muzyczne skarby są w Was: - to głos, naturalnie odczuwany rytm, wrażliwość na dźwięk. Muzyczne skarby są wokół Was: - w muzyce tworzonej na instrumentach perkusyjnych i przedmiotach z domowych zakamarków, w muzyce klasycznej i rozrywkowej, w tańcu. Nie cze... (więcej)
BEZPŁATNE ZAJĘCIA NA POWIŚLU - ,,MUZYCZNE PODRÓŻE\'\' DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT!!! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, pokazowe zajęcia umuzykalniające ,,Muzyczne Podróże'' dla dzieci w wieku 3-5 lat! Jedyne takie na Powiślu! Zajęcia są owocem naszej współpracy z Akademia Music Baby Art, oto co dziewczyny mają w programie: To zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat, łączące ze sobą elementy tradycyjnej rytmiki z element... (więcej)
Pisanki szklane pięknie dekorowane - Warsztaty kreatywne dla dzieci z Akademią Młodego Konesera - Warszawa - zajęcia dla dzieci Pisanki szklane pięknie dekorowane - Warsztaty kreatywne dla dzieci z Akademią Młodego Konesera W niedzielę 15 marca o godzinie 13.30 zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci - tym razem warsztaty kreatywne plastyczne. W przedświątecznym klimacie z Akademią Młodego Konesera użyjemy naszej wyobraźni do stworzenia wyjątkowych pisanek. Na ... (więcej)
Maligrajki - muzyka dla małych, średnich i dużych dzieci. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Maligrajki  Warszawa
Rytmika, zajęcia muzyczne i umuzykalniające, nauka gry na instrumentach. Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 3 lat wraz z rodzicami. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym pragnące śpiewać, tańczyć, poznawać ciekawą literaturę muzyczną i zasady muzyki, grać na instrumentach perkusyjnych.... (więcej)
Football Academy Michałowice - Michałowice - zajęcia dla dzieci Football Academy to elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Trenujemy w Michałowicach.... (więcej)
Drogie Mamy, Tatusiowie, Dziadkowie i Nianie ;)
Startujemy z kilkoma bezpłatnymi wydarzeniami w Trzeciej Strefie.

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci 10.03 godz. 10:30 Angielski dla dzieci. Bezpłatne warsztaty dla maluszków 0,6-2,5 roku. To śpiewane, pełne zabaw i śmiechu dzieci zajęcia połączone z nauka języka angielskiego. Wymagane zapisy !!!/ Ilość miejsc ograniczona! 12.03 Bezpłatne zajęcia pokazowe z baletu dla Dzieci 3,5-5,5 Zapraszamy dzieci, które jeszcze dotąd nie brały udzia... (więcej)
Akademia \ 1 marca ruszyła Akademia "Pichcę i knocę"! Cukiernicy i kucharze Hotelu Warszawianka w każdą niedzielę marca zdradzają dzieciom tajniki tworzenia kulinarnych arcydzieł. Opowiadają jak zdrowo się odżywiać oraz przypominają zasady sovoir-vivre`u przy stole. 5 spotkań = 5 odsłon nauki gotowania. Szczegóły: http://www.warszawianka.pl/akademia__pi... (więcej)
Szkoła Pływania Swim Stars - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeżeli poszukujesz dla swojego dziecka nauczyciela pływania, godnego zaufania to dobrze trafiłeś. Nazywam się Dariusz Czekaj i założyłem szkołę pływania ,,Swim Stars”. Od najmłodszych lat pasjonowałem się sportami wodnymi, zaczynałem swoja przygodę z pływaniem w Pałacu Młodzieży w Warszawie - sekcja pływacka oraz ratownictwa wodnego w Warszaw... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki. Wałbrzych, Szczawno-Zdrój - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na skrzypcach Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na Skrzypcach Metoda Suzuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Zapraszam, Anna Koszel – Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, nauczycie... (więcej)
Warsztaty walentynkowe w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci 15.02.2015, godz. 12.00 - „Walentynkowe kartki” - warsztaty W niedzielę 15 lutego o godz. 12.00, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty scrapbookingu na których będzie można samodzielnie wykonać kartkę walentynkową. Przed warsztatami uczestnicy zapoznają się z najnowszą wystawą Muzeum Poczty i Telekomunikacji prezentującą zabytkowe k... (więcej)
Akademia Małego Majsterkowicza - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko lubi majsterkować? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu drobnych przedmiotów, Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy weekend. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Akademia Małego Majsterkowicza ruszy w weekend 21 i 22 lutego. Maluchy będą mogły wziąć ud... (więcej)
Akademia Języka Angielskiego Na Wesoło - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko chciałoby podszlifować angielski? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały do tego okazję. Każdy będzie mógł bowiem przyłączyć się do interaktywnego kursu języka angielskiego na wesoło. Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek i potrwa do końca ferii. Wszystkie atrakcje są bezpłatne! ... (więcej)
Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w środę 11 lutego w godzinach 16.00 - 18.30 na Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci. Wszystkie dzieci będą miały szansę nauczyć się jeść pałeczkami czy też napisać kilka chińskich znaków. Będzie malowanie twarzy zgodnie z chińskim... (więcej)
Warsztaty teatralne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach przez aktora i psychologa dziecięcego. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystk... (więcej)
Teatr cieni w Jankach - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Magiczna gra świateł i muzyki, następujące po sobie obrazy komentowane przez narratora – tak w skrócie można opisać teatr cieni. Dla wszystkich zainteresowanych tym niezwykłym widowiskiem IKEA Janki wspólnie z Fundacją Chlorofil przygotowała bezpłatne spektakle, które odbędą się 7 lutego w godzinach 11.00 – 15.00. Zapoczątkowany w C... (więcej)
Tenis dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia odbędą się 5 lutego o 14.30 w Klubie Malucha Mali Odkrywcy na ul. Drzeworytników 1/1a w Warszawie Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od około 2 do 4 lat. Scenariusz przygotowany przez Akademię Kids&Tennis to zabawa sportowa dla piratów i księżniczek. Więcej informacji na facebooku naszego klubiku lub pod nr tel zamieszczonym po prawej st... (więcej)
Karel Zeman - czeski Méliès - warsztaty z teatru cienia - 8 lutego 2015 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Magiczne warsztaty w teatrze cieni, podczas których dzieci spotkają się z bohaterami czeskiego filmu „Przygody Münchhausena”. Podczas zajęć uczestnicy na bazie oglądanych fragmentów filmowych stworzą własne figury cieniowe i elementy scenografii, które później użyją w swoim teatrze podczas oficjalnej premiery na końcu zajęć. Osobą pro... (więcej)
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku
2-4 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Chcesz, aby uczyło się cierpliwości i skupienia uwagi? By rozwijało swoją wyobraźnię i kreatywność? Zapraszamy w każdą środę o godz. 10.30 Działalność artystyczna dzieci w wieku przedszkolnym ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju: stymuluje i rozwija wrażliwość wzrokową, dotykową i słuchową, rozwija umiejętności koncentracji uwagi, s... (więcej)
BYĆ MAMĄ - warsztaty dla mam z małymi dziećmi (do 1 roku) - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty przeznaczone są dla mam najmłodszych dzieci (do ukończenia przez nie 1 roku życia). Warsztaty są przede wszystkim okazją do spotkania innych kobiet z małymi dziećmi, znajdujących się w tej samej sytuacji. Na spotkaniach poruszane są tematy związane ze zmianą dla rodziny, jaką jest pojawienie się dziecka, jak również różne kwestie dot... (więcej)
TUSz- Trenig Umiejętności Szkolnych - Łódź - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest wypracowanie u dzieci gotowości do realizacji zadań szkolnych: umiejętności pracy z podręcznikiem oraz tablicą szkolną, rozumienia poleceń szkolnych, zgłaszania się do odpowiedzi, wykonywania poleceń kierowanych do całej grupy, udzielania odpowiedzi ustnej przy tablicy, skupiania uwagi na karcie pracy, umiejętności – proszeni... (więcej)
  25 stycznia (niedziela) godz. 12.00 – Gra planszowa XXL „Podróż z listem” W niedzielę 25 stycznia zapraszamy do Muzeum Poczty i Telekomunikacji na spotkanie na naszej mega planszy. Tym razem tematem będzie powstanie, historia i rozwój poczty na świecie. W programie oprowadzanie po naszym Muzeum, a następnie wspólna zabawa w roz... (więcej)
Grupowe zajęcia dla dzieci do 1,5 do 3 lat.


 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na „Kreatywne zabawy dla dzieci i rodziców” . Grupowe zajęcia dla dzieci do lat 3 wraz z rodzicami. Zajęcia odbywają się będą 1 raz w tygodniu- sobota. Czas trwania około 50 minut. Prowadzące:psycholog dziecięcy i logopeda ZAPISY: info@cwrd.pl lub 505 494 159 KOSZT: 20 zł TERMIN: sobota godzina 10:30... (więcej)
Bezpieczne ferie z IKEA Janki - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Zimowisko w górach, łyżwy w mieście, czy zabawy w domu – niezależnie od tego, gdzie najmłodsi spędzają ferie ważne, aby pamiętali o zachowaniu odpowiedniej ostrożności. Z myślą o nich IKEA Janki przygotowała warsztaty „Bezpieczne ferie“ (dla dzieci w wieku 6-12 lat) oraz „Pierwsza pomoc z Panem Misiem“ (dla dzieci 3... (więcej)
\ Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci - rozw... (więcej)
ZumbaŸ Kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko ma wiele talentów... ale tylko Ty możesz pomóc mu w ich odkrywaniu! W trakcie ZumbaŸ Kids Twoje dziecko będzie się rozwijać poprzez taniec, śpiew i zabawę. ZumbaŸ Kids w Rytmie odbywa się w każdą środę w 2 grupach wiekowych: o 17:45 dla dzieci młodszych (4-6 lat), a o 18:30 dla dzieci starszych (7-10 lat). Jeszcze nie jest za późno, a... (więcej)
Twórcze warsztaty Miszunga w Styczniu - Siemianowice Śląskie - zajęcia dla dzieci
Kreatywny Miszung  Siemianowice Śląskie
Zapraszamy wszystkich na twórcze zajęcia. 17 stycznia: Warsztaty Plastyczno- Eksperymentalne dla dzieci od 3 roku życia. W programie: kreatywne szaleństwa z Fabryką Kultury! Koszt: 30 zł 23 stycznia: WarsztatyTaty Zapraszamy Tatusiów i opiekunów ze swoimi pociechami na warsztaty specjalnie dla nich! Dajcie odpocząć Kobietom i spędźcie tw... (więcej)
Elab Education Laboratory
 - Radom - zajęcia dla dzieci Jeżeli jesteś zdolny i ambitny, pragniesz studiować na najlepszych światowych uczelniach, a w twoim liceum brak jest wystarczających informacji na ten temat, zapoznaj się z ofertą grupy Elab Education Laboratory. Poprzez współpracę z ponad 20 placówkami edukacyjnymi osobom zainteresowanym pomagamy dostać się na ich wymarzony kierunek studiów za gra... (więcej)
ARROWprena© - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
ARROWprena© – to system zajęć dla kobiet w ciąży oparty o badania naukowe: - ćwiczenia dobrane w taki sposób, aby nie tylko matka mogła je wykonywać bez szkody dla dziecka, lecz żeby dawały także pozytywne efekty dla późniejszego rozwoju dziecka, - wykwalifikowana, przeszkolona trenerka z certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem tr... (więcej)
Aktywne urodziny dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Profesjonalnie animowane zajęcia przez wykwalifikowanych trenerów po AWF w specjalnie przystosowanych, bezpiecznych salach. Aktywność dzieci dobrze zorganizowana. Ciekawe tematy zajęć: Król lew Zamki i barykady Kreatywne budowanie Księżniczki i rycerze Zumba party Ninja go! I wiele innych W zabawach wyk... (więcej)
Zumba kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat na pełne tańca, zabawy i energii zajęcia ZUMBA KIDS!!! Zatańczymy! Uśmiechniemy się! Może pośpiewamy! Będziemy aktywni! Ale poprzez zabawę! Kreatywne I roztańczone Dzieci! Dodatkowo nasze zajęcia charakteryzują się: - wykorzystaniem elementów wspierających rozwój mózgu, - wykorzystaniem opatentowan... (więcej)
BOKWA kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Bokwa® to najnowszy rodzaj fitnessu dla starszych i młodszych. To dynamiczne i żywiołowe zajęcia, przy dźwiękach muzyki, podczas których dzieci „rysują” stopami litery i cyfry wykorzystując do tego znaki amerykańskiego języka migowego. Dla dzieci jest to świetna okazja, aby poznać litery i cyfry. Zajęcia mogą zostać ułożone tak, ab... (więcej)