Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Funny judo - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Judo, dżudo (z jap. "łagodna droga, łagodny sposób"; "droga miękkości, szlachetna droga") – sztuka walki powstała w Japonii. Filozofia judo stworzona przez prof. dr Kano opiera się głównie na kilku zasadach: 1. Czynić tak, aby było jak najbardziej efektywne współdziałanie ciała i umysłu. 2. Jū – Ustępować, aby zwyciężyć (i... (więcej)
Funny karate - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zajęcia karate są idealne dla dzieci od najmłodszych lat. Poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniające karate przyjmuje zadania korektywy. Zdolności motoryczne są rozwijane u dzieci poprzez różnorodne formy ćwiczeń. Treningi prowadzone są w formie zabaw i gier z elementami karate takimi jak: uderzenia, kopnięcia, kata, nauka samoobrony. ... (więcej)
Hip Hop\'owe Cheerleaderki - taniec, akrobatyka, stretching, występy. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Wyjątkowe zajęcia z wyjątkową instruktorką: 1. Pierwsze tego typu zajęcia w Warszawie. 2. Twoje dziecko poznaje jednocześnie dwa style: cheerliding i hip hop. 3. Dodatkowo: elementy stretchingu, akrobatyki i występy na prawdziwej scenie. 4. Zajęcia zawierają elementy wspierające rozwój mózgu. 5. Posiadamy przybory niedostępne nigdzie indziej... (więcej)
WPRAWKI KOLĘDNICZE - INTERAKTYWNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Cafe 8 stóp  Warszawa
W programie tradycyjne, trochę zapomniane kolędy, zabawy kolędnicze i opowieści okołoświąteczne z różnych tradycji słowiańskich, ale przede wszystkim z naszej ulubionej Lubelszczyzny. Na 3 głosy, akordeon, skrzypce, basy, bębenek i lirę korbową. Będą niespodzianki! Zagra i zaśpiewa: ZASTĘP KOLĘDNICZY Paula Kinaszewska, Katarzyna Wińska i Wi... (więcej)
Terapia motoryki ręki dla dzieci - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia przeznaczone dla: -dzieci z problemami w wykonywaniu codziennych czynności (picie z kubka, zapinanie zamków, guzików, ubieranie się, wiązanie butów) -mających problemy przy zabawach manualnych ( lepienie z plasteliny, wyklejanie) -mających zaburzenia napięcia w obrębie kończyny górnej (wznoszone lub obniżone napięcie) -mających proble... (więcej)
Zajęcia Kulinarne dla dzieci od 4 roku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia kulinarne to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dla dziecka. W miłej atmosferze dzieci będą mogły nauczyć się pracy w grupie, zdobyć nowe doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze się bawić. Celem zajęć jest przekonanie dzieci, że przyrządzane samodzielnie posiłki mogą być smaczne i zdrowe. Na naszych zajęciach wspólnie z ... (więcej)
Zajęcia Adaptacyjne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 4 lat Zajęcia będą prowadzone 2 razy w tygodniu. Po zajęciach zapraszamy dzieci na wspólną, półgodzinną zabawę na konstrukcji. Grupa będzie liczyć od 8 do 10 dzieci. Rodzic/opiekun może uczestniczyć w zajęciach do czasu, aż dziecko będzie gotowe do samodzielnego pozostania. ... (więcej)
Zajęcia z Architektury dla Dzieci w wieku 5 – 10 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
ZAJĘCIA MANUALNE POŁĄCZONE Z WIEDZĄ O ARCHITEKTURZE I URBANISTYCE W trakcie zajęć młodzi architekci dowiedzą się m.in.: czym różni się architektura od urbanistyki, co to jest rzut budynku i elewacji, kiedy powstały znane budowle, które każde dziecko znać powinno. Poznamy materiały budowlane. Zbudujemy makiety słynnych obiektów, miasteczko d... (więcej)
Sztuka Pisania Piosenek – warsztat dla dzieci - wstęp wolny - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Studio Voice&More  Warszawa
Studio Voice & More zaprasza wszystkie chętnie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty zatytułowane "Sztuka Pisania Piosenek", które poprowadzi Alicja Szczyrek. Dzięki warsztatowi dzieci rozwiną swoją kreatywność za pomocą muzyki. Każde dziecko będzie mogło poczuć się „Artystą” i w efekcie wspólnie z innymi stworzyć swoją pierw... (więcej)
IKEA ożywia dziecięce marzenia - konkurs rysunkowy dla dzieci - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Od 12 listopada do 7 grudnia w sklepach IKEA Targówek i Janki, podobnie jak w pozostałych sklepach IKEA na całym świecie, każde dziecko może zaprojektować swojego wymarzonego pluszaka. Mali twórcy, którzy zgłoszą swoje pracę do konkursu mają szansę na to, by ich marzenia stały się prawdziwymi zabawkami. Zwycięskie projekty już w przyszłym roku traf... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6 miesiąca do 18 miesiąca - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 miesiąca do 4 lat. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Muzykujące zuchy - zajęcia dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia muzyczno-ruchowe pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki lub śpiewu piosenki, rozwijają pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność uczenia się melodii, zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia muzyczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dy... (więcej)
KLUB PRZYSZŁEGO PRZEDSZKOLAKA - Bytom - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA ADAPTACYJNE PRZED PRZEDSZKOLEM dla dzieci w wieku 2 – 4 lata To propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły przygody z przedszkolem, ale są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań i spędzania czasu w grupie rówieśników. Celem naszych spotkań jest poprzez urozmaicone, interesujące aktywności wyposażenie dzieci w najważniejsze u... (więcej)
ROBOTYKA DLA DZIECI - Bytom - zajęcia dla dzieci Robotyka to nic innego jak budowanie robotów ze specjalnych klocków LEGO WeDo i LEGO Mindstorms. Podczas zajęć uczestnicy konstruują własne roboty i uczą się ich programowania. Dzięki temu kursy to nie tylko ciekawa rozrywka, ale również edukacja poprzez zabawę. Na warsztatach dzieci zdobywają i poszerzają wiedzę z zakresu nauk ścisłych -fizyki, me... (więcej)
TAŃCZĄCE SMYKI - Bytom - zajęcia dla dzieci Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat muzyki i tańca. Prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Udział w zajęciach pozwala dzieciom pozbyć się nadmiaru energii, ćwiczyć koordynację ruchową. Dzieci będą uczyły się prostych układów tanecznych do utworów z znanych i lubianych bajek tj. Shrek, Król Lew, Herkules i inne.... (więcej)
OGRÓD WYOBRAŹNI - Bytom - zajęcia dla dzieci Zajęcia artystyczno - plastyczne dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. To zajęcia pełne wyzwań i inspiracji, uczące dzieci wrażliwości i pobudzające wyobraźnię. Dzieci na zajęciach tworzą dzieła sztuki ze zwykłych przedmiotów i wykorzystując różne techniki. Będziemy tworzyć statki kosmiczne, malować muzykę i wiele innych ciekawostek. Starsze dzieci pozna... (więcej)
BALET DLA DZIECI - Bytom - zajęcia dla dzieci Pierwsze wprawki baletowe. Zabawa z batelem wprowadzająca dzieci w świat piruetów i innych figur. Zajęcia te rozbudzają wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Wpływają także pozytywnie na postawę ciała dziecka i sprawność fizyczną. Dzieci mają wielką przyjemność zaprezentowa się przed wsoimi rodzicami na scenie.... (więcej)
Zajęcia baletowe dla przedszkolaków. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Środa, 19 listopada godz.17.00-18.00 Balet dla przedszkolaków Centrum Dobrej Edukacji zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia baletowe. Taniec klasyczny to rodzaj aktywności, która przynosi dziecku wiele korzyści – rozwija poczucie rytmiki, kształtuje piękną sylwetkę, uwrażliwia na piękno, uczy partnerstwa i bycia w relacji z drugą o... (więcej)
ARTEkreacje - artystyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na ARTEkreacje, czyli warsztaty artystyczne [z elementami arteterapii] rozwijające twórczą postawę wobec świata. Wykorzystanie różnych dziedzin sztuki pomaga w odkrywania twórczego potencjału w każdym z nas, składania do kreatywności, uczy nieszablonowego myślenia, pobudza do aktywności i refleksji. Wykorzystanie elementów arteterapii po... (więcej)
Baby Boom Bum - warsztaty dla dzieci w wieku 0-3 lat. - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. W przyjaznej i kameralnej atmosferze, w obecności rodziców nawet najmłodsze dziecko poczuje się na tyle swobodnie, by wraz z prowadzącymi „popróbować się” dźwiękowo. Na... (więcej)
Żyrafki - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, Nowy Targ - Nowy Targ - zajęcia dla dzieci
Klub Żyrafki  Nowy Targ
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciod 2,5 do 4 lat. W programie m.in.: - ćwiczenia małej i dużej motoryki, - eko-plastyka, - wyklejanki, - ćwiczenia sensoryczne, - angażowanie we wspólną aktywność, - pedagogika zabawy, - wspomaganie rozwoju poznawczego, - zabawy przy muzyce.... (więcej)
Małe Żyrafki - zajęcia ogólnorozwojowe w Nowym Targu - Nowy Targ - zajęcia dla dzieci
Klub Żyrafki  Nowy Targ
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 do 30 miesięcy. W programie m.in.: - ćwiczenia usprawniające małą i dużą motorykę, - ruch rozwijający, - doskonalenie świadomości własnego ciała i przestrzeni, - zajęcia z sensoryki, - integracja w grupie rówieśniczej, - pedagogika zabawy, - zabawy z chustą animacyjną, - śpiewanki - pokazywanki.... (więcej)
Zajęcia tańca współczesnego dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kurs oparty na technikach tańca współczesnego i klasycznego. Zajęcia są podzielone na kilka sekwencji : rozgrzewka, ćwiczenia z techniki (współczesny i balet), nauka choreografii, improwizacja. Balet jest doskonały techniką, która uczy świadomości i pracy ciała w przestrzeni, a także rozwija fizyczne umiejetności. Taniec współczesny rozwija poczuci... (więcej)
  Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE! 7.11. 2014 piątek 16:00-16:45 balet i podstawy tańca dla dzieci 4-6 16:50-17:35 hip hop i clip dance dla dzieci 4-6 17:40-18:25 hip hop i clip dance dla młodzieży 11-16 18:30-19:15 jazz młodzież 11-16 19.30-20.15 zumba dorośli 8.11.2014 sobota 10:00-10:45 funky jazz 7-10 10:50-11... (więcej)
Własnoręcznie zbuduj kalejdoskop podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych! - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Kalejdoskop to zabawka znana od blisko 200 lat, która kolejnym pokoleniom przybliżała zasady fizyki. Już w najbliższą sobotę i niedzielę Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na „Rodzinne warsztaty kreatywne”, w trakcie których najmłodsi, wspólnie z rodzicami będą budować i ozdabiać kalejdoskopy. Udział w warsztatach jest bezpłatn... (więcej)
Zostań mistrzem kuchni! – bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Czym jest flammkuchen, jakich składników potrzeba, aby przygotować pizzę oraz czym najlepiej nadziać cannelloni? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. Podczas listopadowych warsztatów kulinarnych maluchy poznają tajemnice pełnej pyszności kuchni europejskiej. Pierwsze degustacje, pokaz... (więcej)
Zajęcia dodatkowe dla dzieci: język angielski, taekwon-do, zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne
Klub Malucha, Żłobek
9 godzin opieki za darmo
10 % zniżki do końca roku - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na naszą stronę www.klubmaliodkrywcy.pl https://www.facebook.com/klubmaliodkrywcy... (więcej)
Futbol amerykański tzw. flagówka!
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci
www.pilkanahali.pl  Warszawa
Znajdź pasję dla swojego dziecka! Sport w życiu młodego człowieka jest bardzo ważny, kształtuje charakter! PilkaNaHali.pl i StacjaSport.pl zachęcają do uprawiania sportów! Chcesz znaleźć niespotykane zajęcie, polecamy flagówkę na sali przy ulicy Elbląskiej 51 w każdy czwartek od 18:00 do 19:00 na Elbląskiej 51(możliwa jest zmiana terminu według pre... (więcej)
S.O.S. językowe! Pomoc w nauce języków - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANGIELSKI/NIEMIECKI/HISZPAŃSKI dla dzieci i młodzieży S.O.S. JĘZYKOWE - POMOC PRZED SPRAWDZIANAMI! - zajęcia dla dzieci i młodzieży - korepetycje i pomoc doraźna w nauce - pomoc w odrabianiu lekcji - przygotowanie do egzaminów - zajęcia indywidualne lub w małych grupach - terminy zajęć dostosowane do planu lekcji ucznia - doświadczeni... (więcej)
Spędź aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Zajęcia ruchowe dla rodzica z dzieckiem już od 6 m-ca życia. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
1. Wspólne zajęcia rodzica i dziecka (6 m-cy - 6 lat): - ruchowo-edukacyjne z elementami zabaw, gier, muzyki, języka angielskiego. Cel - prawidłowy rozwój mózgu dziecka, - wszechstronny rozwój motoryczny starszych dzieci. Co nas wyróżnia - ARROWmata© – specjalistyczna systemowa mata do ćwiczeń - ARROWklocki© –... (więcej)
  Grupowe zajęcia dla dwulatków to program ogólnorozwojowy wspierający rozwój w sferze komunikacji, umiejętności społecznych i motorycznych dziecka. Zajęcia prowadzi logopeda (ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej i neurologopedii). Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - wspieranie rozwoju mowy i usprawniani... (więcej)
SOCATOTS  Maluszki w Akcji!! - Środa Śląska - zajęcia dla dzieci
SOCATOTS Maluszki w Akcji!!  Środa Śląska
SOCATOTS to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci (chłopców i dziewczynek) Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców. W naszej metodzie wykorzystujemy elementy piłki nożnej, dzięki czemu dzieci uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równow... (więcej)
Akademia dużego i małego skrzypka - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia indywidualne odbywają się raz w tygodniu po pół godziny.... (więcej)
Język angielski dla dzieci! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Akademia Angielskiego Olymp serdecznie zaprasza dzieci na kursy języka angielskiego! W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2016/2017 zapraszamy do Akademii Angielskiego Olymp na kursy języka angielskiego dla dzieci. Oferujemy kursy prowadzone metodą Talking Kids. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka dla dzieci w wiek... (więcej)
Zajęcia Teatralne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia Teatralne w Rodzinnym Zakątku mają na celu zapoznanie dzieci z tajemniczym światem teatru. Celem spotkań są współistnienie w grupie, pokonywanie nieśmiałości, wyrobienie smaku estetycznego, nauka koncentracji, doskonalenie pamięci oraz przede wszystkim rozwijanie zdolności aktorskich. Podczas zajęć między innymi ćwiczymy dykcję, oddech i ar... (więcej)
Zajęcia dla Maluszków - Warszawa - zajęcia dla dzieci Bezpłatne zajęcia dla maluszków „MiniCiuchcia” – 25 października (sobota) w godz. 10.00-12.00 Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na wielkie grzybobranie! Podczas spaceru po jesiennym lesie będziemy zbierać kolorowe listki, rude kasztany i śmieszne żołędzie z czape... (więcej)
Plastyka Artystyczna z rękodziełem - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Twoje dziecko lubi zajęcia plastyczne? Zapraszamy w każdą środę w godz. 17.30 – 18.45 - decoupage, - filcowanie, - scrapbooking, - malowanie na szkle, - tworzenie biżuterii z koralików, i wiele innych technik plastycznych. Prosimy o wcześniejsze zapisy w klubie lub telefonicznie: 796-528-821 ... (więcej)