Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Aktywny Maluszek- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od 6 miesiąca życia!

www.aktywnymaluszek.pl - Szczecin - zajęcia dla dzieci
Aktywny Maluszek  Szczecin
Zabawy rozwijające sprawność ruchową, emocjonalną,pobudzające wszystkie zmysły maluszka. Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych: -Fikające Maluszki (6m-12miesięcy) Zajęcia, na których nauczycie się, jak rozwijać sprawność ruchową i emocjonalną Waszego dziecka poprzez zabawę. Zawierają ćwiczenia motoryczne, muzykę, rytm i masażyki.... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami logorytmiki w Natolińskim Ośrodku Kultury - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia stymulujące ogólny rozwój maluchów. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zdolności manualne i koordynację. Uczą koncentracji. Pozwalają na wyrażanie emocji. Wzmacniają więź z rodzicem/opiekunem poprzez wspólną pracę i twórcze działania. Dają możliwość kreatywnej zabawy bez ograniczeń, w komfortowych warunkach. Organizując zajęcia ogólnoro... (więcej)
Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów!

Gdzie? Sala Zabaw Spuki Boo, Warszawa, ul. Puławska 326
Kiedy? Termin: poniedziałek, godz. 10:30 - 12:30
W poniedziałek 20.10 o godz. 11:00 bezpłatne zajęcia pokazowe!

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci MINI START - zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne dla dzieci Zajęcia stymulujące ogólny rozwój maluchów. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zdolności manualne i koordynację. Uczą koncentracji. Pozwalają na wyrażanie emocji. Wzmacniają więź z rodzicem/opiekunem poprzez wspólną pracę i twórcze działania. Dają możliwość kreatywnej zabawy bez ogra... (więcej)
Roztańczyć Żoliborz i całą Warszawę! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Art Dance Complex  Warszawa
Studio tańca Art Dance Complex od września 2014 roku ma zupełnie nową siedzibę, która mieści się na Żoliborzu. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców dzielnicy oraz całej Warszawy na otwarte warsztaty taneczne. TERMIN: 19 października 2014, godz. 11:00 – 16:00 MIEJSCE: Studio Tańca Art Dance Complex, ul. Przasnyska 6b ... (więcej)
  Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na spotkanie z Panem Parasolem. Pan Parasol zaprosi nas do deszczowego tańca, posłuchamy deszczowych odgłosów, będziemy naśladowali deszczowe kropelki oraz jesienny wiatr. Postaramy się przejść przez tor przeszkód tak, aby nie wpaść w kałużę, i nauczym... (więcej)
Zajęcia Dodatkowe dla Dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Dobrej Edukacji, czyli zajęcia dodatkowe dla dzieci małych i dużych W październiku możliwość wykupienia pojedynczych zajęć próbnych. Zapraszamy na:  „Ciekawe szycie”,  „Bum, bum –tralala !” zabawy muzyczno- rytmiczne dla maluszków  balet  warsztaty taneczne naukę gry w szachy  ceramikę  Jogę... (więcej)
Warsztaty językowo-kulturowe \ Szkoła Językowa Idioma.pl zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty językowo-kulturowe "Dookoła Świata" Będzie to niezwykła podróż, podczas której odwiedzimy wiele ciekawych miejsc oraz poznamy niezwykłe zwyczaje i opowieści z różnych stron świata. Już 11 października zapraszamy do Meksyku!!! Podczas naszych warsztatów „Crafts & Arts”... (więcej)
Zajęcia taneczne dla najmłodszych (od 2 roku życia) - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Art Dance Complex  Warszawa
Prowadzone przy muzyce zajęcia taneczne są idealnym sposobem na aklimatyzację dzieci w nowym środowisku, poprzez ich zaangażowanie w zabawę oraz pracę w grupie. Dbając o wszechstronny rozwój najmłodszych przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę zajęć, dostosowaną odpowiednio do wieku. Zajęcia odbywają się w następujących grupach wiekowych: - 2latki... (więcej)
Centrum Dobrej Edukacji Centrum Zajęć Dodatkowych - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dodatkowe dla małych i dużych w Centrum Dobrej Edukacji CDE to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Pracują tu najlepsi instruktorzy, prawdziwi pasjonaci, wybitni twórcy i artyści. Uczymy się, bawiąc, i bawimy się, ucząc. Podczas zajęć plastycznych i ceramicznych kształtujemy wrażliwość estet... (więcej)
Organizacja urodzin w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Urodzinki orientalne - Toruń - zajęcia dla dzieci Jeśli chcesz by twoje dziecko w oryginalny i atrakcyjny sposób spędziło swoje urodziny, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji urodzinek w stylu orientalnym, urodzinek piernikowych i urodzinek kopernikańskich. Wspaniała zabawa gwarantowana! Na wszystkie dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów czeka moc urodzinowych atrakcji i niespodzian... (więcej)
  Jeśli chcesz by twoje dziecko w oryginalny i atrakcyjny sposób spędziło swoje urodziny, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji urodzinek w stylu orientalnym, urodzinek piernikowych i urodzinek kopernikańskich. Wspaniała zabawa gwarantowana! Na wszystkie dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów czeka moc urodzinowych atrakcji i niespodzian... (więcej)
Organizacja urodzin w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Z wizytą u Pana Kopernika - Toruń - zajęcia dla dzieci Jeśli chcesz by twoje dziecko w oryginalny i atrakcyjny sposób spędziło swoje urodziny, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji urodzinek w stylu orientalnym, urodzinek piernikowych i urodzinek kopernikańskich. Wspaniała zabawa gwarantowana! Na wszystkie dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów czeka moc urodzinowych atrakcji i niespodzian... (więcej)
Warsztaty kulinarne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na kolejną serię warsztatów kulinarnych. Co tym razem czeka młodych kucharzy? 1. Warsztaty ZDROWO JEMY – ZDROWO ŻYJEMY Zapraszamy na warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, organizowane przez Fundację ZwalczNude, BioBazar oraz MediPark. Są to spotkania z dietetykiem-kucharzem, który dzięki unikalnym ... (więcej)
Fabryka Snów - warsztaty filmowe dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Fabryka Snów to warsztaty filmowe dla dzieci. Uczestnicy warsztatów pod kierunkiem profesjonalnych artystów /reżysera, operatora i scenografa/ tworzą wspólnie krótkie filmy lalkowe, plastyczne, animowane. Wspaniała zabawa i świetne efekty. Nauka "klasycznych technik filmowych". W warsztatach można uczestniczyć na każdym etapie - jednorazowo lub w... (więcej)
PERON TEATRALNY - Katowice - zajęcia dla dzieci
Teatr Gry i Ludzie  Katowice
Z okazji otwarcia nowego sezonu teatralnego, dla Naszych widzów przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek! 21 września 2014 r PERON TEATRALNY Zapraszamy na warsztaty i zabawy dla dzieci prowadzone przez naszych aktorów - które poprzedzać będą pierwszy spektakl w sezonie w ramach Podwieczorków Teatralnych. W programie:  *warsztaty ... (więcej)
Zupa, pompa i odrobina hydrauliki, czyli krew, serce i krążenie - Warszawa - zajęcia dla dzieci
BayLab  Warszawa
Familijne warsztaty popularnonaukowe ... (więcej)
Tańcowanki - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub Mamy i Taty  Warszawa
„Tańcowanki”- to zajęcia łączące w sobie rożne style taneczne, od tańca nowoczesnego, funky, hip hopu, po tańce integracyjne (Klanza) czy elementy improwizacji tanecznej. Na zajęciach oprócz wszelkich działań tanecznych (rozgrzewki, podstawy techniki tanecznej, ćwiczeń koordynacyjnych, zabaw ruchowych np. z wykorzystaniem chusty animacy... (więcej)
Gimnastyka korekcyjna - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub Mamy i Taty  Warszawa
GIMASTYKA KOREKCYJNA - pod okiem doświadczonej rehabilitantki korygujmy wady postawy dzieci poprzez ćwiczenia w formie zabawy. Cel prowadzonych zajęć: - profilaktyczny, by zapobiec występowaniu wad podstawy u dzieci, - korekcyjny, by zapobiec utrwalaniu się i/lub pogłębianiu występujących już wad postawy, - poprawa ogólnej sprawności fizyczn... (więcej)
Wesołe Szkraby - Sosnowiec - zajęcia dla dzieci
Skrzydlata Żyrafa  Sosnowiec
Wesołe Szkraby to spotkania, podczas których najmłodsze dzieci, z pomocą mamy lub taty, mogą poznać inne dzieci i wspólnie twórczo się bawić. Celem zajęć jest rozwój zdolności twórczych oraz umiejętności społecznych i emocjonalnych dziecka. Spotkania te mogą być dla Twojego Dziecka okazją do nawiązywania pierwszych kontaktów z rówieśnikami, oswajan... (więcej)
 
ToZo Cafe  Warszawa
MUSICAL BABIES TO ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE PO ANGIELSKU DLA DZIECI OD 6 MIESIĄCA DO 3 LAT. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy a rytmem, muzykę klasyczną i ruch. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy sk... (więcej)
Bystrzak Gdańsk Akademia Twórczego Rozwoju - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Naszym najważniejszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażo... (więcej)
Naucz mnie Mamo-  to warsztat poświęcony domowej edukacji malucha skierowany do Mam z dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat.
 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Naucz mnie Mamo to warsztat poświęcony domowej edukacji malucha skierowany do Mam z dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat. Na zajęciach przeplatać się będzie teoria z praktyką. W ramach teorii porozmawiamy o tym: 1.Jak wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju? 2.Jak stworzyć w domu inspirujące środowisko? 3.Jak samemu tworzyć... (więcej)
Kreatywniak - zajęcia artystyczne dla dzieci - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kreatywniak – zajęcia plastyczne, których celem jest wspieranie kreatywności i pomysłowości dziecka poprzez zastosowanie różnych technik artystycznego wyrazu. Co będziemy robić? Tworzyć ⇒ Projektować ⇒Komponować ⇒ Zastanawiać się ⇒ Kombinować ⇒ Dobierać kolory i materiały W jaki sposób? Poprzez: Mod... (więcej)
Przyjęcia Urodzinowe w Eureka Centrum - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na wyjątkowe urodzinki w Eurece - scenariusz dobierany do wieku i zainteresowań małego jubilata!!! Będzie aktywnie… Będziemy tańczyć, śpiewać ,skakać, uczyć się prostych układów choreograficznych i pokonywać specjalnie przygotowaną trasę przeszkód, a wszystko to zorganizowane będzie w formie atrakcyjnych zabaw, gier i konkurs... (więcej)
Samodzielniak -zajęcia ogólnorozwojowe,przygotowujące do przedszkola. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest ułatwienie dziecku wejścia w świat grupy rówieśniczej poprzez pokazanie ile radości daje wspólna zabawa z dziećmi i Panią Pedagog. Dzięki krótkim rozłąkom z rodzicem dziecko uczy się samodzielności, która jest niezwykle ważna w podjęciu edukacji przedszkolnej. Do stworzenia programu zajęć Samodzielniak wykorzystane zostały różn... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 -14:00 bawimy się ucząc, kształtując wyobraźnię i rozwijając twórcze możliwości dzieci. zapraszamy na: muzykę, plastykę, zabawy ruchowe, dydaktyczne i ogólnorozwojowe. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży Kraków ul. Dietla 53 Tel. 12-430-65-... (więcej)
Tańczące Brzdące - Łódź - zajęcia dla dzieci Taniec to niezwykle ciekawa forma aktywności fizycznej i emocjonalnej dla Dzieci. Nasze zajęcia są specjalnie skonstruowane, aby uwrażliwić maluszki na taniec, poprzez zabawy muzyczno-rytmiczne. W zajęciach współuczestniczą rodzice, więc dajemy też możliwość wspólnej super zabawy. W tej formie potrzeba zabawy i przyjemności każdego Dziecka jest ... (więcej)
Kreatywna Brzdące - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia językowo-artystyczne podczas których rozbudzamy dziecięcą kreatywność m.in. tworząc recyklingowe zabawki, robiąc coś z niczego dając najmłodszym dużo radości z samodzielnie zrobionej zabawki. Kupne zabawki często szybko się nudzą i stoją w kącie zbierając kurz, warto więc dać dziecku szansę aby samo stworzyło własną zabawkę, którą jak się ... (więcej)
Active English - Warszawa - zajęcia dla dzieci Active English to to edukacja językowa z dużym zaangażowaniem motoryki dziecka, wykorzystaniem ruchu jako zabawy. Zajęcia w kameralnej grupie dedykowana są dla dzieci, które ukończyły już 18 m-c życia. Ukierunkowane zabawy ruchowe zazwyczaj angażują wszystkie zmysły dzieci. Poza wzrokiem, słuchem, dotykiem, czy smakiem niezwykle ważne d... (więcej)
  Nasze zajęcia umuzykalniające oparte są na nowatorskiej koncepcji uczenia się muzyki przez dzieci, której twórcą jest wybitny muzyk, pedagog i psycholog muzyki prof. E. E. Gordon. Muzyka w okresie prenatalnym (najsilniej w ostatnim trymestrze) oraz do 18 miesiąca życia jest podstawowym bodźcem, stanowi jedną z głównych form aktywności dziecka. ... (więcej)
Szermierka Mieczem Europejskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na dedykowane dzieciom i młodzieży do lat szesnastu zajęcia z szermierki mieczem. Razem możemy poznawać w praktyce prawidła sztuki władania bronią białą, historię naszego kontynentu, a przy tym zasmakować emocji i frajdy płynącej ze wspólnych treningów oraz walk w atmosferze fair-play. Warto spróbować choćby raz w życiu, zwłaszcza, że p... (więcej)
Zajęcia baletowo-taneczne - Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci
RM Dance  Wrocław
Balet - od 5r.ż. (młodsze po konsultacji z prowadzącym) Elementy baletu i tańca, nauka elegancji i gracji ruchów, wykształcanie pamięci ruchowej i nauka w zakresie pewności scenicznej (publicznych występów). Prowadzący: Magdalena Kwaśniak ZAPISY: robertmagiera@gazeta.pl... (więcej)
Dzieci i młodzież w RM Dance - Wrocław - zajęcia dla dzieci
RM Dance  Wrocław
Zajęcia dla dzieci: kids junior 4-7lat (45min) kids 8-15lat (50min) Elementy różnych form tanecznych, mnóstwo ruchu, układy choreograficzne, podstawy improwizacji, wykształcanie pamięci ruchowej i nauka w zakresie pewności scenicznej (publicznych występów). Prowadzący: Robert Magiera, Magdalena Kwaśniak ZAPISY: www.rmdance.pl ->formularz... (więcej)
Ceramiczne zajęcia dla dzieci, nauka toczenia na kole garncarskim i ręcznego modelowania w glinie. - Goleniów - zajęcia dla dzieci Goleniowska Pracownia Ceramiki zaprasza na zajęcia, podczas których uczestnicy poznają różne techniki modelowania gliny i uczą się sposobów realizacji swoich niepowtarzalnych pomysłów. Do zabawy z gliną zaproszone są zarówno dzieci, jak i dorośli. Pracownia ceramiki szczególnie gorąco zachęca do uczestnictwa młodzież i seniorów, natomiast dla dz... (więcej)
  Podczas tego warsztatu dzieci poznają technikę animacji wycinankowej. Przy pomocy kolorowych papierów, wycinanek z gazet stworzą animację w technice poklatkowej. W praktyce pobawią się wycinanką, by stworzyć własny kolorowy świat. Efektem zabawy będzie krótki film animowany. Zajęcia odbywają się dla grup do 20 osób... (więcej)
  Podczas warsztatów uczestnicy zamienią się na chwilę w scenografów i wspólnymi siłami będą tworzyć dekoracje do wymyślonego przez siebie filmu. Za pomocą styropianu, papieru i bibuły powstanie wspaniała przestrzenna scenografia. Uczestnicy zadbają również o oświetlenie planu zdjęciowego i wykonają zdjęcia próbne z różnych ujęć.... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci
AT.Esens  Wrocław
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci już od 3 lat. W ofercie balet, latino solo, hip hop, breakdance, ćwiczenia ogólnorozwojowe i taniec towarzyski. Przy zapisach rodzica i dziecka zniżka. W dniach 29.8.2014 - 5.09.2014 Dni Otwarte dla uczniów. Zapraszamy wszystkie dzieci na darmowe zajęcia!!!!!... (więcej)
Kreatywka Wyszków - Przystanek Twórczej Edukacji - Wyszków - zajęcia dla dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i dzieci do 5 roku życia. Radosny rozwój przy muzyce w czterech grupach wiekowych: Śpioszki (0-1), Iskierki (1-2), Brzdące (2-3), Kajtki (3-4,5). Granie na instrumentach, śpiew, ruch, muzyka, taniec... i dużo radości ze wspólnej zabawy w gronie rówieśników. ... (więcej)