Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Mali artyści stworzą świąteczne prezenty w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Jaki prezent sprawi największą radość rodzicom czy dziadkom? Oczywiście ten zrobiony przez dziecko samodzielnie. Dlatego IKEA Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnego tworzenia świątecznych prezentów. W sobotę mali artyści dowiedzą się jak zrobić tekstylną biżuterię dla swoich mam, a w niedzielę smakowite prezenty dla całej rodziny. Mali projekta... (więcej)
Magiczny czar świątecznych kartek - Wrocław - zajęcia dla dzieci 2 grudnia 2012 r. (niedziela) o godzinie 12:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku niedzielne zajęcia warsztatowe i projekcję multimedialną. Zaczynamy od oprowadzenia po wystawie "Wokół Bożego Narodzenia", na której nie tylko znaczki pocztowe o tematyce świątecznej, ale także piękne, kolorowe szopki, stroje kolędników i pochodząca z XV w. figura św... (więcej)
Zajęcia dla maluszków w wieku 1- 4 lat w Wawrze i na Targówku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Najmłodsze dzieci w wieku od 1 do 4 lat, niebędące jeszcze przedszkolakami, zapraszamy wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, podczas których maluszki bawią się z rówieśnikami, uczą się piosenek i wierszyków, biorą udział w zajęciach plastycznych. Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 10.00-12.00, przy ul. Stradomskiej 12, Warszawa-Wawer oraz ... (więcej)
Andrzejkowe wróżby w JUPI PARK - Łódź - zajęcia dla dzieci Andrzejkowe wróżby w JUPI PARKU!!! W piątek 30.11.2012, w godz. 16.00- 20.00 w magicznym JUPI PARKU poznacie swoją przyszłość! Dużych i małych zapraszamy na Andrzejkowe wróżby w cenie biletu! Zapraszamy do Łodzi, Kędzierzyna Koźle, Świdnicy, Poznania, Katowic :)... (więcej)
Lepienie w glinie - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Pracownia Zabawy  Wrocław
WARSZTATY CERAMICZNE DLA DZIECI Zapraszamy na zajęcia ceramiczne: Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w atmosferze zabawy, która jednocześnie rozwija zdolności manualne, koordynacje ruchową i kreatywność. Z niekształtnego kawałka gliny powstają w rączkach dziecka zaczarowane stwory, miseczki, kubeczki i wiele innych fantastycznych prz... (więcej)
\
CrazyMazy  Kraków
W najbliższą sobotę 8 grudnia o godzinie 13:00-15:15 zapraszamy Dzieci w wieku od 10-13 lat na zajęcia z cyklu „Z prądem i pod prąd”. Tym razem, drodzy CrazyMazerzy - specjalnie dla Was - "Kondensator, czyli wiadro na prąd". Na zajęciach Młodzi Elektronicy będą zgłębiać tajniki kon-den-sa-to-ra. I co on niby ma wspólnego z wia... (więcej)
BEZPŁATNE zajęcia DEMO w CrazyMazy - Kraków - zajęcia dla dzieci
CrazyMazy  Kraków
Zapraszamy Dzieci z Rodzicami na bezpłatne zajęcia pokazowe w soboty CrazyMazy to nowoczesna edukacja, to przyszłość Twojego Dziecka! Przyjdź, zobacz, przekonaj się i zostań CrazyMazerem! Eksperymentujemy, stawiamy pytania, poszukujemy rozwiązań, popełniamy błędy, odnosimy sukcesy, współpracujemy. Przekraczamy granice poznania! CrazyMazy t... (więcej)
Choinka cała w piernikach - świąteczne warsztaty w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Jak napisać list do Świętego Mikołaja, aby przyniósł wymarzone prezenty? W jaki sposób wykonać biżuterię z tekstyliów dla mamy i jak własnoręcznie zrobić piernikowe smakołyki, aby udekorować nimi choinkę? Odpowiedzi na te i inne pytania najmłodsi znajdą w trakcie cyklu świątecznych weekendowych warsztatów w IKEA Łódź. Bezpłatne warsztaty odbędą s... (więcej)
Ogólnorozwojowe zajęcia w wodzie dla najmłodszych - Kraków - zajęcia dla dzieci Jako jedyni w Krakowie łączymy podczas zajęć dobrą zabawę z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, wspomagającymi prawidłowy rozwój dzieci. Każde dziecko biorące udział w zajęciach ma możliwość skorzystania z konsultacji rehabilitacyjnej. Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach dla Twojego dziecka - na basenie przebywają tylko rodzice (opiekunowie) wraz... (więcej)
Rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Od 5 listopada 2012 roku, rozpoczyna się rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a na rok szkolny 2013/14. W roku szkolnym 2013/14 szkoła planuje uruchomienie dwóch klas I oraz drugiego oddziału klasy III. Będzie również prowadzona rekrutacja uzupełniająca do klasy II. Od nowego roku szkolnego 2012/13, Szkoła ... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów!

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeśli Twoje dziecko nie chodzi jeszcze do przedszkola, a planujesz, że stanie się przedszkolakiem w perspektywie roku, warto już teraz zadbać o to, żeby ta ogromna zmiana w Waszym życiu przebiegła w sposób spokojny. Zajęcia plastyczne i ruchowe, a także czas swobodnej zabawy z rówieśnikami pomogą Twojemu dziecku odnaleźć się w nowej sytuacji. ... (więcej)
Tajemnice wszechświata - Kraków - zajęcia dla dzieci
CrazyMazy  Kraków
W sobotę 10 listopada zapraszamy Dzieci na niezwykłe kreatywne zajęcia edukacyjne. O godzinie 10:00-12:15 "Tajemnice Wszechświata" w dwóch grupach wiekowych: 6-7lat i 8-10lat Eksperymentujemy, stawiamy pytania, poszukujemy rozwiązań, popełniamy błędy, odnosimy sukcesy, współpracujemy. Przekraczamy granice poznania! CrazyMazy to też ... (więcej)
\
CrazyMazy  Kraków
W sobotę 17 listopada o godzinie 10:00-12:15 zapraszamy Dzieci na niezwykłe kreatywne zajęcia edukacyjne "Z prądem i pod prąd" (grupa wiekowa 8-10lat) Na pierwszych zajęciach w tym cyklu Dzieci poznają podstawowe zasady obowiązujące „W świecie tajemniczych elektronów” Eksperymentujemy, stawiamy pytania, poszukujemy rozwiązań, ... (więcej)
Treningi Koncentracji i Twórczego Myślenia - Kraków - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci z I - VI klasy szkoły podstawowej na TRENINGI KONCENTRACJI I TWÓRCZEGO MYŚLENIA To zajęcia interakcyjne, które ułatwią Twojemu dziecku odnoszenie sukcesów w szkole i poza nią! Dzięki nim Twoje dziecko:  będzie lepiej się koncentrować  rozwinie twórcze myślenie  będzie szybciej i efektywniej się uczyć a także  ... (więcej)
Zajęcie sportowe dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat - Ełk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkich chłopców oraz dziewczynki z rocznika: 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008... (więcej)
Warsztat z choreografii sztuk walki dla dzieci i dorosłych! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat oraz dorosłych na niesamowite warsztaty choreografii sztuk walki prowadzone przez samą Grupę Kamui. - mistrzowie miecza z Kill Bill'a! Dzieci do 13 roku życia: 19 listopada 2012, godz. 16:00-18:00 SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe, ul. Karolkowa 28, Warszawa. Dzieci od 14... (więcej)
Ceramika dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Pracownia Zabawy  Wrocław
Zapraszam na zajęcia ceramiczne dla dzieci Zajęcia odbywają się w atmosferze zabawy, która jednocześnie rozwija zdolności manualne, koordynacje ruchową i spostrzegawczość. Każdy mały uczestnik zostaje przeprowadzony przez wszystkie tajniki rzemiosła artystycznego. Tematy zajęć to m.in poznawanie materiału - ugniatanie gliny, uwagi dzieci na... (więcej)
  Proponowane warsztaty to praca z kwiatami pod okiem florystów, nauka o roślinach poprzez zabawę oraz własnoręczne tworzenie kompozycji przy użyciu kwiatów, roślin i innych materiałów florystycznych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się warsztaty skierowane do dzieci ze szkół podstawowych, będące połączeniem pracy konstrukcyjnej, kreatywności i ... (więcej)
Akademia Małych Rąk - zajęcia plastyczne dla dzieci - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci
Klub Wesoła Sowa  Bydgoszcz
"Akademia Małych Rąk" to propozycja na zajęcia plastyczne dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat i 7-10 lat. Dzieci będą malować, rysować, lepić i wyklejać oraz tworzyć "coś z niczego", rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Różnorodność form i propozycji z pewnością nie znudzi i z pewnością porwie do zabawy :) Cyklicznie będ... (więcej)
rytmika
plastyka
gimnastyka
zajęcia logopedyczne
dni małego odkrywcy - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Troskliwe Misie  Warszawa
Zajęcia stałe oraz zajęcia dodatkowe-dokładny opis na stronie www... (więcej)
  Jesienne Ciuciubabkowe zajęcia dla 1-3 latków w cenie 22zł i 25zł !!!! Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla dzieci w wieku 1-2 latka i 2-3 latka. Jesienią nasze zajęcia są tańsze!!! Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie www.ciuciubabka.info.pl w zakładce AKTUALNOŚCI Ciuciubabka ul.Katowicka 89b Poznań, POLANK... (więcej)
Pracownia Plastyczna Artefakt - Kraków - zajęcia dla dzieci Dzieciom gwarantujemy rozwijanie talentów, twórcze, kreatywne spędzanie czasu, wspaniałą zabawę. Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, na których uczestnicy poznają techniki i zagadnienia plastyczne takie jak:malarstwo, rysunek, rzezba i wiele innych. Zajęcia odbywają się w małych grupach: (max. 5 osób), zróżnicowanych wiekowo.... (więcej)
  Wracamy po wakacjach i od razu zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci w wieku 3-8 lat! Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłaszanie dzieci już teraz, pisząc na adres jidysz@shalom.org.pl Sekrety/Widoczki Czy znacie jakieś rodzinne historie? Czy znaleźliście kiedyś wielki skarb na dnie starej szafy? Czy macie swo... (więcej)
BALET, Zajęcia Baletowe dla Dzieci w DUMEL Junior - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 3,5 do 9 lat na Balet. Nasze zajęcia pomagają rozwinąć koordynację ruchową, pomagają wyzbyć się nieśmiałości, pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły, w pozytywny sposób wyrazić swoje emocje. Dzieci uczestniczące w zajęciach uczą się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współpracy w grup... (więcej)
GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z JUPI PARKIEM - Łódź - zajęcia dla dzieci GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z JUPI PARKIEM JUPI PARK dla wszystkich przedszkolaków przygotował zajęcia gimnastyki korekcyjnej, łączące zabawę z ćwiczeniami kształtującymi prawidłową postawę. PRZEZ CAŁY ROK! Wszystkie chętne dzieci zapraszamy serdecznie w każdą sobotę września na godzinę 11.00 do sali zabaw JUPI PARK w Łodzi. Za... (więcej)
Finał… i początek tekstylnej rewolucji 

 - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
W sobotę, 22 września IKEA Łódź zaprasza na wielki finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Między godziną 12.00 a 19.00 będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach, rozwiązać tekstylne zagadki, które przygotują studenci łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz zmierzyć się w rodzinnych rozgrywkach na najszybsze ścielanie łóżek. - To będzie niezwykle kr... (więcej)
Od nitki do kłębka – finał Festiwalu Dobrego Wystroju w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Przez ostatnie tygodnie wycinaniu, szyciu i dekorowaniu w IKEA Łódź nie było końca. Na warsztatach spotykali się miłośnicy tkanin i osoby, które po raz pierwszy zasiadły przy maszynie do szycia. W sobotę finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Tekstylne święto zakończą atrakcje dla całej rodziny. Przytulnie dla najmłodszych Jeszcze przed sobotnim f... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci prowadzone wg teorii E. E. Gordona. - Gostyń - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające skierowane są do dzieci w wieku od narodzin do 7 roku życia. Prowadzone są w trzech grupach wiekowych: I grupa 0-3 lat II grupa 3-5 lat III grupa 5-7 lat. Dzieci w najstarszej grupie rozpoczynają naukę gry na flecie prostym. Istnieje również możliwość nauki gry na skrzypcach lub fortepianie - zajęcia indywidualne. Zgodnie z ... (więcej)
Poduchy rodzinne odmienią mieszkanie i nastrój. - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Już w sobotę, 15 września, każdy, kto kupi poduszkę w IKEA, za pomocą tekstylnych dodatków będzie mógł stworzyć z niej nietypowy portret bliskiej osoby. Warsztaty „Poduchy rodzinne” rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 19.00.... (więcej)
IKEA wesprze dziecięce pasje - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Poznaliśmy już wyniki pierwszej, ogólnopolskiej akcji stypendialnej „Na rodzinę można liczyć”, organizowanej przez IKEA FAMILY i Fundację Świętego Mikołaja. W ramach akcji, w samej Łodzi udało się zebrać 14,707 tys. zł. W sumie IKEA na wspieranie dziecięcych pasji przekaże 293 539 zł. Akcja „Na rodzinę można liczyć” trw... (więcej)
Kreatywka ogólnorozwojowe zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci(0-4,5 lat) z rodzicami - Kraków - zajęcia dla dzieci
KREATYWKA  Kraków
Kreatywka zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe z muzyką i rytmiką dla najmłodszych w Wieliczce. PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE!!! Dzieci i rodzice pod okiem instruktorki będą zwiedzać krainę muzyki, grać na instrumentach, tańczyć, uczyć się nowych zabaw, które doskonale rozwijają wrażliwość dziecka. Dzięki spotkaniom w grupie rówieśniczej dziec... (więcej)
  Zajęcia w naszym klubie są formą zabawy z elementami danej dyscypliny. Wraz z kolejnymi etapami szkolenia można przejść kolejne stopnie edukacji sporowej od zabawy do sportu kwalifikowanego. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, których wychowankowie biorą udział w zawodach i turniejach sportowych. ... (więcej)
 
KREATYWKA  Kraków
W najbliższym tygodniu: 13, 14 września ruszają pierwsze zajęcia Kreatywki w Dworku Białoprądnickim. Więcej na www.kreatywka.pl Kolejne grupy niebawem!!!... (więcej)
ZUMBAJLA - taniec i fitness dla Mam i Córek - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Każda z nas, zarówno młodsza, jak i dorosła miłośniczka energetycznych, latynoskich rytmów, znajdzie tu coś dla siebie! Podczas zajęć wykorzystujemy proste układy choreograficzne, bawimy się tanecznymi krokami, a przy okazji zapewniamy sobie niezbędną dla zdrowia dawkę ruchu. Idealne zestawienie tańca i fitnessu z dodatkiem ćwiczeń siłowych, aerobo... (więcej)
KREATYWNE WARSZTATY DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Błyskotliwy umysł jest w każdym z nas! Tym razem chcemy zachęcić dzieci do dania upustu swojej pomysłowości, a jednocześnie wraz z nimi ćwiczyć kreatywne myślenie. Inspirujemy do odkrywania nowych światów i możliwości własnego umysłu. Wszystkim dzieciom stawiamy wyzwania pozwalające rozwijać kreatywność, a przy okazji podsuniemy techniki, które ... (więcej)
WESOŁE CHEERLEADERKI - zajęcia taneczno-gimnastyczne dla dziewczynek - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Zajęcia taneczno – gimnastyczne dla dziewczynek, zawierające elementy różnych technik tanecznych oraz akrobatyki. Mają na celu wspomóc ogólny rozwój uczestniczek, ich sprawność, siłę, koordynację, poczucie rytmu i świadomość ciała. Ponadto wzmacniają pewność siebie i wiarę we własne możliwości nie tylko w tańcu, pozwalają także przełamać str... (więcej)
RAZ, DWA, TRZY – ZAGRASZ W GRY? - warsztaty dla maluchów z rodzicami - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
W każdym z nas drzemie dziecko. Zabawy i wspólne spędzanie czasu to wspomnienia które pozostają w każdym z nas na długie lata. Podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami odkryją kolorowy świat gier i zabaw integracyjnych. Jeśli chcesz poznać lepiej swoje dziecko, dowiedzieć się jak można spędzać kreatywnie wolny czas ̵... (więcej)
ZABAWNE ŚMIECI DLA DZIECI - warsztaty ekologiczno - plastyczne - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Każdego dnia coś wyrzucamy. To papierek z batonika, pudełko po butach, butelki z soku czy starą koszulkę. Czy to wszystko to są śmieci? Otóż nie! To nasze skarby, z których wyczarować można przepiękne zabawki, obrazy, stoliki i wiele innych ciekawych rzeczy. Zajęcia mają charakter warsztatu edukacyjno-plastycznego. Dzieci wykonując zadanie twórcze ... (więcej)