Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
KARATE DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Zajęcia są prowadzone w atrakcyjnej dla dzieci formie gier i zabaw ruchowych, w które wplatamy elementy karate i boksu. W radosnej atmosferze poprawiamy koordynację ruchową dzieci, wzmacniamy ich mięśnie i kręgosłupy, pomagamy zyskać prawidłową postawę i zbudować pewność siebie. Dzięki naszym zajęciom każde dziecko oswoi się z zabawami w grupie i ... (więcej)
ZRÓBMY SOBIE TEATR – WARSZTATY DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Rozpoczynamy zabawę w teatr. Zapraszamy dzieci do aktorskiej przygody i rozwijania swoich umiejętności improwizacji, autoprezentacji oraz przede wszystkim do doskonałej zabawy. Zajęcia są zarówno dla tych, którzy już odkryli w sobie aktorski talent, jak i dla tych, którzy dopiero chcą go w sobie odnaleźć. Mali aktorzy będą mieli mnóstwo okazji, aby... (więcej)
WARSZTATY RADIOWE DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Zapraszamy do świata dźwięków! Podczas warsztatów dzieci odkryją tajniki pracy dziennikarza radiowego. Nauczymy się panować nad głosem, mówić wyraźnie i barwnie, w taki sposób, by inni nas usłyszeli. Ułożymy własne wiadomości, przeprowadzimy wywiady, nagramy zapowiedzi radiowe, porozmawiamy o słuchowiskach. Będziemy opowiadać, o tym, co najbardziej... (więcej)
Warsztaty twórczego rozwoju dla dzieci 2-12 lat.
Przyjęcia urodzinowe.
 - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 12 lat na ogólnorozwojowe zajęcia twórcze, budujące u dzieci w szczególny sposób umiejętności związane z twórczym myśleniem i inspirujące kreatywność. Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, raz w tygodniu (trwają 90 min.). Szczegółowe informacje odnośnie programu warsztatów, terminów bezpłatnych... (więcej)
Nauka jazdy figurowej na lodzie dla dzieci i młodzieży - Dębica - zajęcia dla dzieci Szukasz pozaszkolnych zajęć dla swojego dziecka? Chcesz, aby zdrowo spędzało wolny czas? Uczniowski Klub Sportowy "Mors" w Dębicy przygotował ofertę zajęć dla wszystkich chętnych, chcących nauczyć się jeździć figurowo na lodzie. Zapraszamy chętną młodzież i dzieci od 4. roku życia - zarówno osoby początkujące, jak również zaawansowane, pragną... (więcej)
Trening koncentracji - Sosnowiec - zajęcia dla dzieci
Skrzydlata Żyrafa  Sosnowiec
Aby Twoje Dziecko mogło osiągnąć szkolny sukces potrzebne są umiejętności, które pozwolą mu się skutecznie uczyć i odnajdywać w środowisku szkoły: dobra koncentracja, umiejętności grafomotoryczne, zdolności pamięciowe, ciekawość poznawcza, umiejętność współpracy i radzenia sobie z rywalizacją, wiara w siebie. Rozwój tych właśnie obszarów wspieramy ... (więcej)
Warsztaty kreatywności - Sosnowiec - zajęcia dla dzieci
Skrzydlata Żyrafa  Sosnowiec
Aby Twoje Dziecko mogło osiągnąć życiowy sukces nie wystarczy już tylko duża wiedza i sprawność fizyczna – konieczne są umiejętności, które pozwolą mu się wyróżniać i skutecznie reagować na wyzwania, z którymi się spotyka: twórcze myślenie, wysoka samoocena, zdolność współpracy, inteligencja emocjonalna. Rozwój tych właśnie obszarów wspieramy... (więcej)
Pracownia Twórczego Papieru - Chorzów - zajęcia dla dzieci Wszystkie miłośniczki decoupage i pracy z serwetkami, papierami, gazetami i innymi mateteriałami zapraszamy na warsztaty, w czasie których będzie można tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki. Nasza pracownia otwarta jest dla wszystkich pasjonatek i pasjonatów twórczego działania. Zapewniamy miejsce do kreatywnych działań, pomysły, materiały i miłą... (więcej)
  zajęcia prowadzone w małych grupach, w dzielnicy Gaj.... (więcej)
Dzień otwarty w Muzeum Poczty i Telekomunikacji - Wrocław - zajęcia dla dzieci W niedzielę 26 sierpnia 2012r. Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza na dzień otwarty. W ostatnią niedzielę wakacji przy ul. Z. Krasińskiego 1 będzie można posłuchać człowieka, który o Dolnym Śląsku wie chyba wszystko. Pan Marek Perzyński tym razem zabierze nas w „Niezwykłą podróż po Dolnym Śląsku, szlakiem zamków, pałaców i środków komuni... (więcej)
 
mykSmyk  Poznań
Zapraszamy dzieci dwa-trzy latka na spotkania z rówieśnikami. mykSmykowy klubik łączy zalety przestronnej i doskonale wyposażonej sali zabaw, zajęć edukacyjnych i troskliwej opieki Niań. Naszym podopiecznym oferujemy zrównoważoną dawkę harców i zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Zajęcia w mykSmyku to wspaniała zabawa, a także ćwiczenia st... (więcej)
Akademia Dotknij sztuki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Polecam propozycję Domu Kultury Zacisze: Akademię Dotknij Sztuki Program Akademii adresowany jest do dzieci w wieku 2,5-6 lat i ich rodziców. Dzieci w atmosferze zabawy tworzą swoje dzieła, rozwijają się ruchowo, poznają rówieśników. Zajęcia w naszej Akademii rozbudzają ich twórczą aktywność i potencjał. Zapraszamy na przygodę ze sztuką... (więcej)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a nadal prowadzi zapisy - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Warszawie w związku z przeniesieniem do nowoczesnego budynku na Bielanach, nadal prowadzi rekrutację na rok szkolny 2012/13. Od nowego roku szkolnego placówka będzie się mieścić w bliskim sąsiedztwie AWF i Lasku Bielańskiego przy ul. Smoleńskiego 2. Nabór nadal jest otwarty dla d... (więcej)
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek
zaprasza dzieci do nowo powstałej 
grupy dla maluszków - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek zaprasza dzieci w wieku od 2 do 3 lat do nowo powstałej grupy dla maluszków. Zapewniamy: • łagodną adaptację • kameralną grupę- max.14 dzieci • troskliwą, profesjonalną opiekę • pyszne posiłki przygotowywane w naszej kuchni. • indywidualne podejście do każdego dziecka,... (więcej)
MY BABY BUM BUM- zajęcia rytmiczno-muzyczne dla maluchów - Łódź - zajęcia dla dzieci My Baby bum bum to zabawy rytmiczno-muzyczne skierowane do dzieci w wieku 6-12, 12-24 i 24-36 miesięcy wraz z opiekunem. Spotkanie z muzyką odbywa się 1 raz w tygodniu i trwa 45 minut. Jaki wyglądają zajęcia? My Baby bum bum to zajęcia, na których dzieci poznają różne piosenki, sposoby poruszania się w rytm muzyki, grają na prostych ins... (więcej)
SOBOTNIE BAJANIA-wstęp wolny! - Łódź - zajęcia dla dzieci W każdą sobotę zapraszamy na spotkanie z bajką. To nie tylko zwykłe czytanie! Ciekawe przygody bohaterów są jedynie inspiracją do twórczych zabaw plastycznych, poprzez które dzieci mogą wyrazić swoje emocje związane z usłyszaną opowieścią. Aktualnie czytamy serię "Basia" Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak Świetna współczesna literatura... (więcej)
KIDS\' KITCHEN -dziecięce kucharzenie - Łódź - zajęcia dla dzieci Kids’ Kitchen to nasze najsmaczniejsze zajęcia. Jedyne takie, na których dzieci zjadają owoce swoich prac artystycznych! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od lat 3, odbywają się w każdą sobotę i trwają 60min. Jaki wyglądają te pyszne zajęcia? Dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają gotować, piec, babrać się w surowym cieście, a potem o... (więcej)
IKEA Łódź wspiera pasje dzieciaków - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Każde dziecko ma marzenia i pasje – niestety nie każde może je realizować. Pomocną dłoń wyciąga IKEA, organizując akcję stypendialną w ramach Funduszu IKEA FAMILY dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Wsparcie mogą otrzymać także dzieci z województwa łódzkiego. „Na rodzinę można liczyć” to program organizowany przez IKEA oraz ... (więcej)
Kulinarne warsztaty piknikowe - Kraków - Kraków (małopolskie) - zajęcia dla dzieci
Dzieciaki w formie  Kraków (małopolskie)
Lato to słońce, zabawa, świeże powietrze i oczywiście pikniki! Już w lipcu zapraszamy na piknikowe warsztaty kulinarne dla dzieci, podczas których najmłodsi nauczą się przyrządzać lekkie i zdrowe letnie przekąski, które będą mogli zapakować w piknikowe pudełko i wziąć ze sobą na ucztę w plenerze. W menu m.in. zabawne sandwiche w różnych kształtach,... (więcej)
Wakacje z angielskim w Ciuchci Puch Puch! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Play and learn with American teacher. Przedszkola Ciuchcia Puch Puch zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat do skorzystania z oferty wakacyjnej w okresie lipca i sierpnia. Mogą Państwo wybrać opiekę dzienną lub korzystać z opieki przez cały miesiąc. Z myślą o ciekawym spędzaniu wolnego czasu, do programu „Wakacyjnej skrzyni s... (więcej)
Zajęcia adaptacyjne przygotowujące do przedszkola - Wroclaw - zajęcia dla dzieci
CRD Berek!  Wroclaw
Zajęcia adaptacyjne są wspaniałą propozycją dla dzieci, które jeszcze (z różnych powodów) nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, poznania nowych kolegów i wielu nowych przygód. Zajęcia mają na celu usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami i panią naucz... (więcej)
PODRÓŻE Z BAJKAMI - Wroclaw - zajęcia dla dzieci
CRD Berek!  Wroclaw
Zapraszam wszystkie dzieci! Wstęp wolny :) Podróże z bajkami to warsztaty rozwijające edukację czytelniczą dla dzieci do 6 roku życia. Spotkania odbywają się raz w tygodniu (sobota) i trwają 90 minut. Najmłodszych uczestników zapraszamy wraz z rodzicem. Celem zajęć Podróże z bajkami jest, by dzieci: • polubiły wspólne czytanie bajek i o... (więcej)
Wakacyjnej Szkoły (Foto)reportażu - Krakó - zajęcia dla dzieci Tradycyjnie już MCK organizuje cykl letnich zajęć dla dzieci nawiązujący tematycznie do prezentowanej w Galerii MCK wystawy. W lipcu zapraszamy na 3 spotkania zatytułowane Wakacyjna szkoła (Foto)reportażu. Przybliży dzieciom zasady zbierania informacji i przygotowania z nich profesjonalnego reportażu. Zaproszeni – dziennikarz i fotoreporter &... (więcej)
Kino letnie. Bajki z okresu PRL-u wyświetlane z projektora. - Kraków - zajęcia dla dzieci
Muzeum PRL-u  Kraków
W każdy wakacyjny piątek zapraszamy najmłodszych na poranki z peerelowskimi bajkami. Projekcja bajek dla dzieci z rzutnika na slajdy i filmy. W programie m.in. "O misiu Fąfeluszku i pszczole w jego uszku", „Kaczka Dziwaczka” czy „Plastusiowy pamiętnik”.... (więcej)
WAKACYJNE KURSY J.ANGIELSKIEGO DLA DZIECI
WARSZAWA URSUS - Warszawa - zajęcia dla dzieci ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE ZAJĘCIA Z J.ANGIELSKIEGO DLA DZIECI OD 4 LAT PROWADZONE PRZEZ NATIVE SPEAKERA, WYŁĄCZNIE PO ANGIELSKU. ORGANIZUJEMY TYGODNIOWE SESJE,PRZEZ CAŁE WAKACJE, ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, PO DWIE GODZINY DZIENNIE, NAUKA POŁĄCZONA Z ZABAWĄ. KOSZT CAŁOŚCI 300ZŁ - 10 GODZIN ZAJĘĆ PRZY ZAPISIE WIĘKSZEJ ILOŚC... (więcej)
English Hours w kawiarni Czerwony Stoliczek! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Wakacje w mieście? Myślisz sobie – nic ciekawego. Żar leje się z nieba, korki na ulicach, jak były, tak są, znajomi wyjechali … Nic bardziej mylnego! Mamy dla Ciebie świetny pomysł na spędzenie wakacyjnych, czwartkowych popołudni. Wyborowe towarzystwo, kawa mrożona, świeże soki i miła konwersacja po … angielsku*! Dodat... (więcej)
Wyprawa na Czarny Ląd w Ciuchci Puch Puch! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Już w przyszłym tygodniu - 9-13 lipca - Wyprawa na Czarny Ląd! Przedszkola Ciuchcia Puch Puch zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat do skorzystania z oferty wakacyjnej w okresie lipca i sierpnia. Mogą Państwo wybrać opiekę dzienną lub korzystać z opieki przez cały miesiąc. Z myślą o atrakcyjnym spędzaniu wolnego czasu, przygotowa... (więcej)
PILATES MAMY - ĆWICZENIA W OCZEKIWANIU NA MACIERZYŃSTWO - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Ciąża wiąże się z mnóstwem zmian w ciele i psychice kobiety. W tym niezwykłym czasie warto zapewnić sobie dawkę ruchu, która zaangażuje nie tylko ciało, ale i umysł. Ćwiczenia oddechowe i relaksujące są niezwykle korzystne zarówno dla matki, jak i dla dziecka w jej łonie. Metoda pilates pozwala na wzmocnienie mięśni nadmiernie rozciągniętych, a r... (więcej)
Spotkanie i warsztaty animacji z Wiesławem Ziębą - Warszawa - zajęcia dla dzieci 30 czerwca 2012 w godz. 17.00 – 19.00 zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne spotkanie z Wiesławem Ziębą – grafikiem, satyrykiem, rysownikiem, reżyserem filmów animowanych, współtwórcą takich kultowych bajek jak „Reksio”, „Przygody Bolka i Lolka” czy „Tajemnice Wiklinowej Zatoki”. Spotkanie p... (więcej)
Sobotnie Spotkania (S)Twórcze - Chorzów - zajęcia dla dzieci Powoli zbliżamy się do świąt, a więc należy zacząć zgłębiać ten temat w kategorii prezentów i dekoracji. Tym razem zapraszamy 8 listopada, a więc w drugą (ze względu na Święto Zmarłych) sobotę miesiąca. --------------------------- W każdą pierwszą sobotę miesiąca, proponujemy wspólne warsztaty twórcze, w czasie których będą do wyboru różne tech... (więcej)
Tajemnice architektury - WARSZTATY ARCHITEKTONICZNO – PLASTYCZNE  DLA DZIECI - Wrocław - zajęcia dla dzieci Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na wspólne odkrywanie tajemnic architektury. Koszt uczestnictwa w jednych warsztatach wynosi 5 zł. Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: edukacja@ma.wroc.pl 3. 07.2012 godz. 11.00 Gdzie można spotkać potwora? W trakcie zajęć dowiecie się między innymi, czemu służyły ... (więcej)
Zagłosuj na małych bohaterów 
Przed nami II etap konkursu IKEA Łódź
 - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Przez ostatni tydzień w IKEA Łódź odbyło się pięć wyjątkowych sesji zdjęciowych, podczas których spełniły się setki dziecięcych marzeń o staniu się dzielnym rycerzem, piękną księżniczką, wyjątkową czarodziejką, walecznym Wikingiem i kowbojem z Dzikiego Zachodu. W drugim etapie konkursu wszyscy fani IKEA Łódź mogą głosować na swoich faworytów w serw... (więcej)
Zajęcia wakacyjne z robotyki i eksperymentów - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch zaprasza na specjalne wakacyjne zajęcia, łączące zabawę z nauką, czyli warsztaty z robotyki i eksperymentów. Podczas spotkań dzieci poznają budowę łodzi, stworzą chemiczną rafę koralową, a na Czarny Ląd wybiorą się własnoręcznie skonstruowanym statkiem lub samolotem Lego®. Zbudują też kosmicznego robota-zwia... (więcej)
Zajęcia-zabawy dla Dzieci (1-4 lata) - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Pomoc Rodzicom  Warszawa
Zajęcia- zabawy dla dzieci z mamą, tatą albo z babcią, dziadkiem, opiekunką Celem zajęć jest stymulacja do wszechstronnego rozwoju dziecka. W czasie każdego spotkania oddziaływania są świadomie dobierane tak by kształtować nowe umiejętności, utrwalać nabyte sprawności i rozwijać zmysły. Poprzez zabawę dziecko kształtuje schemat własnego ciała, u... (więcej)
Summer in the city z Masters - Kraków - zajęcia dla dzieci MASTERS Szkoła Językowa zaprasza na: SUMMER IN THE CITY Promocyjne ceny! Masters for Kids: 09:00 -12:00 Happy Baby - zajęcia adaptacyjne dla maluchów do 4 lat w języku angielskim. Duża dawka angielskiego i świetnej zabawy! 12:30 - 14:00 (śr., pt.) - Wielkie filcow... (więcej)
Nasza Strefa Małego Kibica - Warszawa - zajęcia dla dzieci Masz syna i chcesz dzielić z nim jego futbolową pasję? Masz córkę i chcesz pokazać jej, że piłka nożna może być fantastyczną zabawą? Przyjdź do nas obejrzeć mecz! Zapraszamy – wpadajcie całymi rodzinami. Starszymi dziećmi powyżej 6 roku życia zajmą się nasi animatorzy, którzy przed każdym meczem podzielą się z dziećmi wiedzą o futbolu, p... (więcej)
Akademia Zwierzaka Filca - Kraków - zajęcia dla dzieci Akademia zwierzaka FIlca Szkoła Językowa Masters i Filcem po Łapkach zapraszają na cykl warsztatów pt. „Akademia zwierzaka FIlca” Zajęcia dla dzieci już 12. czerwca o godz. 17:00 z filcowania Autorka filcowania mówi: „…trochę filcowych arkuszy, trochę kleju, nożyczki, Bajka w tle… Przyjdźcie, pofilcujcie, zasł... (więcej)
SFILCUJMY COŚ RAZEM! - Kraków - zajęcia dla dzieci Szkoła Językowa Masters i Filcem po Łapkach zapraszają na cykl warsztatów pt. „Sfilcujmy coś razem!” Zajęcia dla mam i przyszłych mam – MAMA.FILC już 6 czerwca o godz. 17:00 Warsztaty to okazja aby się czegoś nauczyć, ale przede wszystkim, żeby spędzić mile czas. ... spotkajmy się porozmawiajmy, sfilcujemy z wełny... (więcej)