Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
W Krainie Marzeń Warsztaty Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 24.03 – sobota, godz. 1... (więcej)
Dzień z życia Zaczarowanego Lasu, cz. II Warsztaty Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 18.03 – niedziela, go... (więcej)
Moja własna lalka Warsztaty Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 17.03 – sobota, godz.... (więcej)
Dzień z życia Zaczarowanego Lasu (cz. I) Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 11.03 – niedziela, godz... (więcej)
  Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 4.03 – NIEDZIELA, godz... (więcej)
Wiosna  z Misiem Uszatkiem w Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 3.03 – sobota, godz. ... (więcej)
Zabawa w scenografa w Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 10.03 – sobota, godz. 1... (więcej)
BROWN BEAR - angielski dla dzieci najmłodszych (1-3 lat)
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na jedyne tego rodzaju zajęcia dla maluszków prowadzone w całości w języku angielskim. Zajęcia oparte są na warsztatach prowadzanych w grupach dziecięcych w Londynie. Dzieci biorą aktywnie udział w muzycznych zabawach, które pomagają uczyć koncentracji i słuchania oraz w naturalny sposób przekazują język obcy. Agnieszka, prowadząca zaję... (więcej)
zajęcia integracyjne, ogólnorozwojowe - Skawina - zajęcia dla dzieci Zgodnie z ostatnimi odkryciami naukowymi 50% zdolności uczenia się jest rozwijanych do czwartego roku życia. W tym czasie w mózgu tworzą się główne drogi nerwowe, które dziecko będzie wykorzystywało podczas wszystkich kolejnych lat nauki. Te pierwsze lata są kluczowe dla dalszego rozwoju – pomożemy lepiej je wykorzystać! To odpowiednie... (więcej)
  Zajęcia muzyczne dla maluchów w wieku 1,5- 6 lat.... (więcej)
  Zajęcia muzyczne i muzyczny angielski dla dzieci w wieku 1- 6 lat.... (więcej)
  Zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko) na niezwykłe rendez-vous w Muzeum Poczty i Telekomunikacji. 5 lutego, w samo południe spotkamy się, by wysłuchać historii o świętym Walentym. Obejrzymy stare pocztówki i dowiemy się, co wspólnego ma SMS i listonosz z XIX w., nauczymy się także mowy znaczków! Zwiedzimy też wystawę „Szczęścia bez miary... (więcej)
Bajkowe soboty w Masters!! - Kraków - zajęcia dla dzieci BAJKOWE SOBOTY: zapraszamy do Masters również w sobotę! Organizujemy seanse bajek i filmów połączone z zajęciami językowymi. Twoje dziecko będzie miało okazję obejrzeć najnowsze bajki, a przy okazji nauczy się nowych słówek i będzie się świetnie bawić! Zapraszamy, zadzwońcie lub napiszcie i dowiedzcie się o dostępne rabaty i promocje!... (więcej)
Angielski dla dzieci metodą Leo English - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Metoda Leo English została stworzona od podstaw przez grupę wybitnych specjalistów, świadomych że dzieciom trzeba zaproponować coś najlepszego. Każdy szczegół, nuta, słowo, rysunek czy rekwizyt jest tak przemyślany, aby wspierał poznawanie angielskiego wszystkimi zmysłami. Dzieci są harmonijnie wprowadzane w świat języka dzięki różnorodnym ak... (więcej)
Pracownia Plastyczna - Kraków - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci prowadzone w pracowni Artefakt Dzieciom gwarantujemy rozwijanie talentów, twórcze, kreatywne spędzanie czasu, wspaniałą zabawę. Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, na których uczestnicy poznają techniki i zagadnienia plastyczne takie jak:malarstwo, rysunek, rzezba i wiele innych. ... (więcej)
Kurs Active Mum - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia Active Mum: W momencie kiedy w życiu kobiety pojawia się dziecko, stara się ona poświęcić mu cały swój czas. Pierwsze miesiące i lata malucha są zapewne najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym okresem w życiu mamy. Ważne jest jednak, aby znalazły również czas na rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Właśnie z tego powodu powstał nowy k... (więcej)
 
JUPI PARK  Łódź
FERIE W JUPI PARKU 30.01.2012 - 03.02.2012; 06.02.2012 - 10.02.2012- JUPI PARK ŁÓDŹ, JUPI PARK KATOWICE 13.02.2012 - 17.02.2012; 20.02.2012 - 24.02.2012- JUPI PARK POZNAŃ JUPI PARK- zimowa zabawa do potęgi JUPI! Aby zapewnić dzieciom aktywne oraz twórcze spędzenie czasu wolnego JUPI PARK przygotował specjalny program codziennych za... (więcej)
Warsztaty dla dzieci WSZYSTKO W PORZĄDKU - Poznań - zajęcia dla dzieci Najwyższy czas, żeby to dzieci zaprowadziły porządek w galerii Art Stations. Wspólnie dowiemy się, które dzieła sztuki, ale również zabawki, zwierzęta czy wnętrza, są minimalistyczne, a które dekoracyjne. Sterta śmieci – dlaczego nie stworzyć z nich abstrakcyjnej kompozycji? Spróbujemy także odnaleźć w zakamarkach galerii tajemnicze… ta... (więcej)
 
Best4youKids  Kraków
Zapraszamy w świątecznym tygodniu na ciekawe prace plastyczne. U nas można zrobić ozdoby choinkowe, etykiety na prezenty czy owocowe dekoracje na własną choinkę. Bez dodatkowych opłat, w ramach wejścia do Krainy. Zapraszamy od 19.12 (poniedziałek) – codziennie inny temat warsztatów. Wybierz swoją Krainę i baw się dobrze. B4uKids ... (więcej)
bajkowanie książkowanie - Wrocław - zajęcia dla dzieci
grupa baju baju  Wrocław
Grupa Baju Baju zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących tworzenia książek i innych publikacji. Spotkania rozpoczną się w styczniu 2012 i będą się odbywały w co drugą niedzielę miesiąca w księgarni Tajne Komplety. Czym zajmuje się introligator? Na czym polega praca wydawcy? Jak powstają ilustracje do bajek? Na te... (więcej)
  KLUB Z WYOBRAŹNIĄ BIŻUTERIA ORAZ CIEPŁY SZAL Z FILCU 3, 10, 17 i 24 STYCZNIA 2012 r. godz. 17.30 Uczestnicy zajęć zapoznają się się z techniką filcowania na mokro. Krok po kroku nauczą się procesu filcowania pod wpływem wody, mydła, ciepła rąk i działania mechanicznego, którym spilśnia się owczą wełnę tworząc tkaninę. Na warsztacie dowiedzą ... (więcej)
Poranek z pandą i chińskim Mikołajem - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w najbliższą sobotę 10 grudnia w godzinach 10.15 - 12.15 na kolejny „Poranek z pandą”. Tym razem spotkanie będzie poświęcone przygotowywaniu chińskich ozdób choinkowych, śniegowi oraz Yeti. Sobotnie spotkanie przebiegało będzi... (więcej)
  Muzeum Bajki Se-ma-for już po raz drugi włączyło się w kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku muzeum we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną Łódź-Polesie rozpoczęły akcję „W Muzeum Bajki czytamy bajki, czyli książka w krainie animacji”. 9 listopada pierwsza grupa dzieci poznała ciekawe przygody książkowych... (więcej)
  Podczas spotkania na dzieci czeka wiele atrakcji: WARSZTATY TEATRALNE (Dzieci staną przed pierwszymi zadaniami aktorskimi, wezmą udział w improwizowanych scenkach czy zabawach przy muzyce); WARSZTATY PLASTYCZNE (Tworzenie rekwizytów scenicznych); ZABAWA Z APARATEM – POZNAJĘ PRACĘ FOTOGRAFA BAJKA NIESPODZIANKA (czytanie b... (więcej)
  11 grudnia 2011 r. (niedziela) o godzinie 12:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku niedzielne zajęcia warsztatowe i projekcję multimedialną. Tym razem dzieci i rodzicie będą mogli posłuchać opowieści o świątecznych kartkach pocztowych oraz przy pomocy kolorowych papierów, tekturek, farbek, kredek i kleju wyczarować własną świąteczną pocztówkę. Prace... (więcej)
  Zapraszamy wszystkich do bezpłatnego zwiedzania muzeum w dniu 5 grudnia 2011 r. (poniedziałek) w godzinach od 10:00 do 15:00. Dla wszystkich dzieci, które w tym dniu odwiedzą Muzeum Święty Mikołaj poukrywał słodkie podarunki!... (więcej)
  Już niedługo Mikołajki, z tej okazji Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza dzieci do udziału w wyjątkowej lekcji muzealnej pod tytułem „Mikołajowa droga listu” połączonej z pisaniem listu do Św. Mikołaja i prezentacją slajdów o tej tematyce. W dniach od 28 listopada do 12 grudnia 2011 r. każda zgłoszona grupa będzie mogła wziąć udzia... (więcej)
  W dniach 16-30 listopada 2011 r. Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza na Wystawę Jednego Eksponatu prezentującą najdroższy polski znaczek. Na nowojorskiej aukcji w 2009 r. jego cena wywoławcza wynosiła 30 tys. USD. Przy okazji tej szczególnej wystawy zapraszamy do udziału w wykładzie: „Skarby z klasera. Ciekawostki i perełki kolekcjonersk... (więcej)
Warsztaty dla dzieci „Tacy sami. Warsztat integracyjny z Markiem” - Poznań - zajęcia dla dzieci Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych zapraszają na 3warsztaty „Tacy sami. Warsztat integracyjny z Markiem”. Warsztaty poprowadzą aktorki – animatorki, które za pomocą lalek mupetów: Toli - zdrowej, sprawnej dziewczynki oraz Marka - chłopca chore... (więcej)
„Pozdrowienia z… Dolnego Śląska i nie tylko. Dawnej pocztówki czar” – Dzień otwarty - WSTĘP BEZPŁATNY - Wrocław - zajęcia dla dzieci W zimną listopadową niedzielę spotkajmy się w Muzeum przy gorącej herbacie. „Pozdrowienia z… Dolnego Śląska i nie tylko. Dawnej pocztówki czar” to najnowsza wystawa czasowa prezentowana w muzeum. 20 listopada 2011 r. (niedziela) zapraszamy do udziału w Dniu otwartym. O godzinie 11.00 i 13.00 autorka wystawy w oparciu o bogaty zbi... (więcej)
Smerfne zabawy - Bielsko Biała - zajęcia dla dzieci Aerobic, gimnastyka, masaż do wyboru: techniką Schantala, ciepłymi kamieniami, pędzlem. Pielęgnacja dłoni- manicure, odcisk dłoni w parafinie. Fantazyjne fryzury- kucyki, warkoczyki,francuz itp. Spotkanie z książką, zajęcia ceramiczno-plastyczne, gry, zabawy. Tematyka zajęć jest zmienna co wpływa na ich atrakcyjność. Liczba uczestników zajęć maksy... (więcej)
KĄCIK MŁODEGO WROCŁAWIANINA 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci To cykl zajęć poświęconych historii naszego miasta. Przeniesiemy się niejednokrotnie w czasy, które już dawno przeszły do historii. Poznamy ciekawych ludzi, zabytkowe miejsca oraz ciekawe wydarzenia dawnego Wrocławia. Poznając przeszłość naszego miasta umocnimy w naszych sercach i umysłach przynależność do małej ojczyzny jaką jest nasze miasto rodz... (więcej)
Zajęcia dla 5 i 6-latków!!! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Akademia Pięciolatka to miejsce stworzone specjalnie z myślą o dzieciach, które już wkrótce zasiądą za szkolną ławką. Nasze kameralne zajęcia sprawią, że każdy Pięciolatek polubi naukę i będzie z niej czerpał wiele radości! Oferujemy zajęcia z edukacji szkolnej, warsztaty teatralne oraz język angielski z elementami plastyki. Jeśli zależy Pańs... (więcej)
JĘZYK ANGIELSKI Z KOKOSOWĄ WYSPĄ DLA MALUSZKÓW - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku 2-4 lat na Naszą Wyspę pełną uśmiechu gdzie w małych grupach nauczycie się języka angielskiego Jak wyglądają zajęcia na Kokosowej Wyspie? Dzieci są mieszkańcami Kokosowej Wyspy, do której dopływa rozbitek. Przybysz próbuje dowiedzieć się, dokąd dopłynął, jak wrócić do domu, ale tubylcy nie znają jego języka. W... (więcej)
LOGOCIUCHCIA – zajęcia logopedyczne - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Mowa służy nam nie tylko do „mówienia” słów czy wyrażeń, to sposób na przekazanie emocji, samopoczucia, a przede wszystkim do kontaktowania się i bycia z innymi ludźmi. Każde dziecko ma swój rytm i tempo rozwoju mowy, które zależy od jego kondycji emocjonalnej, społecznej, zdrowotnej czy psychicznej, a odpowiednie oddziaływania mogą ten... (więcej)
 MALUSZKI W POCIĄGU dla dzieci niechodzących wraz z opiekunami   – zajęcia ogólnorozwojowe 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Jest to cykl spotkań dla dzieci od 6 miesiąca życia, dla dzieci które jeszcze nie chodzą wraz z opiekunami. Celem zajęć jest wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka przez: stymulacje zmysłu słuchu, węchu, dotyku, smaku, wzroku, równowagi, kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijanie tzw. mowy biernej, wspieranie emocjonaln... (więcej)
 MALUSZKI W POCIĄGU dla dzieci chodzących   – zajęcia ogólnorozwojowe 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Jest to cykl spotkań dla dzieci chodzących do 2 lat wraz z opiekunami. Celem zajęć jest wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka przez: stymulacje zmysłu słuchu, węchu, dotyku, smaku, wzroku, równowagi, kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijanie tzw. mowy biernej, wspieranie emocjonalnej więzi Dziecka z Rodzicami Ponadto... (więcej)
BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM – – zajęcia adaptacyjne 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci zajęcia adaptacyjne - dziecko stopniowo przygotuje się do przebywania w grupie z innymi dziećmi i do stopniowej rozłąki z rodzicami. Podczas zajęć dzieci będą bawiły się i uczyły, uczestniczyły w zabawach ruchowych, muzycznych, integracyjnych- podobnie jak w tradycyjnym przedszkolu. ... (więcej)