Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
STACJA TWÓRCZYCH DZIECI oraz DOTKNIJ, ZOBACZ, POCZUJ - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Zajęcia skierowane do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Warsztaty mają na celu przybliżenie praw fizyki, chemii, przyrody w formie urozmaiconych gier i zabaw. W trakcie zajęć dzieci będą mogły przetestować na sobie działanie poszczególnych zasad. Będziemy aktywnie poznawać tajemnice przyrody poprzez spotkania z ciekawymi gatunkami roślin i zwierząt. ... (więcej)
DOBRE MANIERY w „Pociągu”- SAVOIR-VIVRE  w teatralno -artystycznej oprawie(zabawy kukiełkowe, ruchowe, muzyczne i plastyczne) - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Nowatorskie zajęcia, podczas których dzieci przez zabawę i sztukę uczą się zasad dobrych manier oraz funkcjonowania w świecie relacji społecznych. towarzyszą nam przedstawienia kukiełkowe, zabawy ruchowe i plastyczne, mające na celu przedstawienie zasad dobrych manier w przystępny i atrakcyjny sposób. ... (więcej)
TAŃCZYMY RAZEM W POCIĄGU - zajęcia taneczno- muzyczne - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci TAŃCZYMY RAZEM w Pociągu – zajęcia taneczno-muzyczne Zapraszamy na spędzenie magicznego czasu w relacji rodzic- dziecko. Czasu niepowtarzalnego, pełnego radości i twórczej pracy. Podczas zajęć dzieci będą doświadczać wspaniałego działania ruchu, muzyki i przygody. Będziemy się od siebie nawzajem uczyć, poznawać swoje możliwości i talenty... (więcej)
Sprawny Maluch - Pruszków - zajęcia dla dzieci
FunWay  Pruszków
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dajemy dzieciom możliwość zapoznania się z elementami koszykówki, piłki nożnej, siatkówki, samoobrony itp. w formie przystępnych dla nich zabaw.... (więcej)
  Angielski dla maluchów 2 - 5 lat - ZAPISY - spotkania z Hippo & Friends - nauka poprzez aktywną zabawę: piosenki, słówka, zwroty, drama - kameralne grupy 5 – 8 dzieci - trenerzy Dzieciolandia Cambridge University Press Educational Partner - innowacyjna autorska metoda “Akcja na minutę” Tryb zajęć do wyboru: 1 x 30 min... (więcej)
Nauka Tenisa ziemnego dla dzieci - M. st. Warszawa - zajęcia dla dzieci Tenis jest doskonałym sportem dla Twojego dziecka i jest teraz prostszy dla dzieci do nauczenia! Z prawidłowym wyposażeniem, Twoje dziecko może zacząć grać z LTC team już od dziś! Stworzymy pozytywną atmosferę na zajęciach, bez współzawodnictwa. Zapewniamy całe wyposażenie. Przepiękna lokalizacja kortów – Park Kultury w Powsinie w Warszawie. ... (więcej)
Tenis dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Tenis jest doskonałym sportem dla Twojego dziecka i jest teraz prostszy dla dzieci do nauczenia! Z prawidłowym wyposażeniem, Twoje dziecko może zacząć grać z LTC team już od dziś! Stworzymy pozytywną atmosferę na zajęciach, bez współzawodnictwa. Zapewniamy całe wyposażenie. Przepiękna lokalizacja kortów – Park Kultury w Powsinie w Warszawie. ... (więcej)
Mamo, Tato! Idę do przedszkola. - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Krasnala zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat na popołudniowe zajęcia. Propozycja dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola, bądź są już przedszkolakami, ale chcą się z nami pobawić. Poprzez zabawy, gry i zajęcia ruchowe pragniemy stymulować rozwój psychomotoryczny (ruchowy, poznawczy, emocjonalno-społeczny)dzieci. Uczymy się wierszyków i... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-3 
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Krasnala zaprasza dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat na zajęcia ogólnorozwojowe z Ważnym Dorosłym (opiekunem) organizowane na Różance. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego, zawierają też element plastyczny i zabawy z chustą animacyjną. Podczas zajęć uczymy się też masażyków relaksacyjnych. Koszt: 20 zł. Obowiązują z... (więcej)
Skwer zaprasza na warsztaty edukacyjno-artystyczne: MUZYKA DLA SMYKA - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykliczne warsztaty muzyczno – edukacyjne dla dzieci w wieku 0-5 lat. Zajęcia odbywają się regularnie, raz w miesiącu i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród rodziców. MUZYKA DLA SMYKA to oferta nawet dla kilkumiesięcznych dzieci. Zabawy pobudzają wyobraźnię, koncentrację i wrodzone talenty, odbywają się w małych grupach, dzięki... (więcej)
  Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież na zajęcia plastyczne. Nasze działania skoncentrowane są w głównej mierze na rozwoju indywidualnych pasji i predyspozycji związanych z działaniami plastycznymi. Obszerny program zajęć jest dostosowany do wieku i możliwości uczestników, na tej podstawie ... (więcej)
Twórcze zajęcia dla dzieci - Tychy - zajęcia dla dzieci Twórcze zajęcia dla dzieci Zapraszamy Dzieci w wieku 0-9 lat do Centrum Twórczych Zabaw Dziecięcych BRIKOLANDIA. Brikolandia łączy wszystko, co konieczne do twórczego, bezpiecznego rozwoju dziecięcych możliwości. Nasze zajęcia oparte są na naukowych koncepcjach inteligencji, bazują na najnowszej wiedzy z psychopedagogiki twórczości. Wszystko ... (więcej)
Nasza Paczka - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla maluchów rozwijające talenty i integrujące społecznie dzieci przygotowujące się do pójścia do przedszkola. Udział w nich pozwoli zminimalizować stres i oswoić lęk związany z rozłąką z rodzicami i zastąpić je ciekawym i twórczym poznawaniem świata. W trakcie trwania warsztatów będziemy uczyli się nazywać rzeczy po imieniu, poznawać kszt... (więcej)
Hop! Bęc! - poranki dla maluszków - Kraków - zajęcia dla dzieci Podczas Poranków stawiamy na dobrą zabawę i kształtowanie muzycznych, plastycznych i estetycznych gustów dzieci. Oswajamy maluchy z rówieśnikami i próbujemy budować między nimi pierwsze więzi. Będziemy kołysać się, wesoło skakać i pląsać bez ograniczeń i zobowiązań. Na zajęciach zachęcamy dzieci do pierwszych często nieśmiałych prób obrazowania ota... (więcej)
Baby Cafe - zajęcia dla niemowląt - Kraków - zajęcia dla dzieci Na cotygodniowych spotkaniach Baby Cafe zajmujemy się zarówno ciałem, duchem jak i talentami Maluszków – zajęcia obfitują w mnóstwo okraszonych dobrą muzyką ćwiczeń ruchowych i ciekawych, wartościowych zabaw rozbudzających wyobraźnię i rozwijających emocjonalnie małe pociechy. Wspólnie śpiewamy, rymujemy i czytamy wierszyki dla dzieci. Dzieci... (więcej)
W świecie polskich kreskówek - wizyta w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej -  Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci Bielsko-Biała jest niepodważalną stolicą polskich kreskówek. W Studiu Filmów Rysunkowych narodziło się wiele kultowych filmów, które nadal bawią i edukują dzieci nie tylko w Polsce. Teraz można ponownie odwiedzić ich świat, w Studiu Filmów Rysunkowych, które jest otwarte dla zwiedzających. - Wizyta w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych to powrót... (więcej)
Zajęcia Artystyczne w Szczecinie:
Muzyka, Teatr, Plastyka
Indywidualnie i w grupie! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Nauka gry na pianinie, gitarze, flecie lub perkusji; nauka śpiewu solowego, zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nauka rysunku i malarstwa dla każdej grupy wiekowej, rysunek satyryczne, warsztaty cykliczne, organizacja urodzin, koncerty. U nas nie ma ograniczenia wieku... (więcej)
Plastyczne FUN-abarie pani Magdy - Wrocław - zajęcia dla dzieci Plastyczne FUN-aberie Pani Magdy czyli twórcze warsztaty plastyczne. Zajęcia plastyczne na których NIE będziemy rysować! Ponieważ kreatywność nie znosi ograniczeń, a dziecięca wyobraźnia nie zna granic, wyjdziemy daleko poza ramy białej kartki A4. Będziemy tworzyć niezwykłe formy przestrzenne, jak lampiony, maski, kukiełki, biżuterię czy choinko... (więcej)
ANIMA(K:)CJA czyli warsztaty filmu animowanego - STWÓRZ FILMIK WEDŁUG WŁASNEGO POMYSŁU! - Wrocław - zajęcia dla dzieci ANIMA(K:)CJA czyli warsztaty filmu animowanego Poznaj tajemnice animacji i stwórz swój własny filmik od A do Z! Uczestnicy zajęć poznają teorię i historię filmu animowanego oraz techniki jego realizacji. Dzięki zdobytej wiedzy stworzą swoje własne filmy, które będą potem miały swoją premierę na DUŻYM ekranie w Fabryce Pomysłów i Zabawy. Młodzi... (więcej)
Niezwykłe urodziny dla dzieci Wrocław! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Fabryka Pomysłów i Zabawy organizuje najlepsze przyjęcia urodzinowe dla dzieci! Powiedz nam, co lubi Twoje dziecko, a my urządzimy mu urodziny, o których marzy! W ten wyjątkowy, urodzinowy dzień możemy zmienić Twoją pociechę w księżniczkę, rycerza, Indianina, modelkę, kowboja, tajną agentkę, hip-hopowca, szefa kuchni… A jeśli Twoje dzieck... (więcej)
  Na zakończenie wystawy „Piękno kamiennych światów: Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza pasjonatów mineralogii i nie tylko na wykłady przygotowane przez Muzeum Mineralogiczne. Pierwszy wykład „Agaty z Gór Kaczawskich” wygłoszony przez Jacka Bogdańskiego wprowadzi nas w świat wyjątkowych kamieni, jakimi są agaty. Natomiast drug... (więcej)
  Indywidualne zajęcia nauki gry na pianinie, keyboardzie, skrzypcach, gitarze: akustycznej, klasycznej, elektrycznej, basowej dla początkujących dzieci oraz młodzieży (średnio zaawansowanej). Mają na celu zapoznanie z instrumentem, ze specyfiką gry, z podstawami techniki instrumentu i zapisu nutowego oraz (w późniejszym etapie) rozwijanie i doskonal... (więcej)
  Zajęcia j. angielskiego prowadzone będą z uwzględnieniem zasady pragmatycznego eklektyzmu, tj. łączenia sprawności językowych, duży nacisk kładąc jednak na rozwijanie zdolności konwersacji w języku obcym i poszerzanie słownictwa według bloków tematycznych. Tematyka zajęć będzie również dostosowana do aktualnych potrzeb uczestnika, np. wyjaśnianie z... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia z tańca nowoczesnego, podczas których uczestnicy będą uczyli się takich stylów jak jazz, hip-hop, New style, house, dancehall. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora dzieci i młodzież będą mieli okazję rozwijać swoje pasje i umiejętności taneczne poprzez opracowanie nowych układów tanecznych oraz naukę podstawowych kroków ora... (więcej)
  Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość poznania różnorodnych technik rysowania ołówkiem, węglem, kredkami. Będą eksperymentować kolorem za pomocą farb. Pod okiem artysty plastyka poznają podstawy rysowania i malowania, dowiedzą się, czym jest światłocień i jak go stosować, jak działać, aby na płaskiej kartce ukazać trójwymiarowy przedmiot.Stoso... (więcej)
  Ćwiczenia w grupie przedszkolaków to głównie nauka przez zabawę. Zajęcia zawierają w sobie 2 sesje ćwiczeń Karate oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe, a w szczególności: ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami korekcji wad postawy, gry i zabawy ogólnorozwojowe oraz kierunkowe, poznanie podstawowych Karate (na bazie Kyokushin), ćwiczenia rozciągające, pod... (więcej)
Wszystko co Twoje dziecko chciałoby wiedzieć o Wszechświecie, ale boi się zapytać – Zajęcia edukacyjne dla dzieci 4-12 lat - Chorzów - zajęcia dla dzieci Twoje Dziecko może zostać wielkim badaczem i konstruktorem. Wystarczy, że zapiszesz je na warsztaty naukowe Kombinatory, podczas których zbuduje i zaprogramuje robota, zobaczy jak działa wiele urządzeń, np. teleskop, aparat fotograficzny, termometr, pozna nowe zjawiska fizyczne, rozszczepi światło. Zbada pod mikroskopem park, samodzielnie pozbie... (więcej)
taniec irlandzki - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Dunmore  Warszawa
Zapraszamy na kurs tańca irlandzkiego, zarówno dzieci jak i rodziców. Ten żywiołowy taniec znakomicie wykorzystuje nagromadzoną energię najmłodszych. Dzieci na zajęciach uczą się również rytmiki, rozpoznawania różnych melodii irlandzkich, poznają wybrane ćwiczenia z podstaw baletu. Poza tańcami solowymi, ćwiczą też układy grupowe, które mają szans... (więcej)
GAZECIAKI - dzieci redagują i wydają gazetę - Wrocław - zajęcia dla dzieci Młodzi redaktorzy poszukiwani! Twoje dziecko ma 8-12 lat i lubi pisać, rysować i opowiadać historie? Marzy o opublikowaniu swojego artykułu w gazecie? Jeśli tak, to warsztaty dla Niego. Podczas zajęć dzieci poznają podstawowe gatunki dziennikarskie, nauczą się tworzyć krótkie formy literackie i będą uczestniczyć w kreowaniu wizerunku pisma. Ich t... (więcej)
Wspólne bajanie - zajęcia dla rodziców i dzieci 1-3 lata - Wrocław - zajęcia dla dzieci Wasza pociecha męczy Was, żeby jej opowiedzieć bajkę? Ile razy już opowiadaliście o Czerwonym Kapturku i Śpiącej Królewnie? Jeśli zamiast opowiadać znane historie chcecie zaskoczyć swoje dziecko niezwykłą, dobranockową opowieścią, koniecznie przyjdźcie na nasze Wspólne Bajanie. Podczas warsztatów nauczycie się tworzyć baśnie i opowiadania, które z... (więcej)
Autorzy-Juniorzy: dzieci piszą i wydają książkę! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Czy można napisać książkę mając tylko 8-12 lat? Pewnie, że tak! Na naszych warsztatach dzieci same napiszą tekst i stworzą ilustracje do książki! Książka, która powstanie w trakcie zajęć, zostanie opublikowana, a każde dziecko otrzyma egzemplarz w prezencie. Wspaniała przygoda z literaturą. Dzieci będą rozwijać swoją kreatywność. Nauczą się prze... (więcej)
JUST DANCE zajęcia taneczne dla dzieci 5-7 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci JUST DANCE – zajęcia ogólnotaneczne dla początkujących. Pierwsze kroki na parkiecie dzieci będą stawiać pod okiem profesjonalnych instruktorów ze Szkoły Tańca Flashdance. W programie zajęć elementy tańca nowoczesnego DISCO i HIP-HOP. Zajęcia raz w tygodniu (45 min.) Termin: czwartek, godz. 16.15 - 17.00 Cena za miesiąc: 50 zł Jednor... (więcej)
Przestrzenie wyobraźni - Kraków - zajęcia dla dzieci
pracownia k.  Kraków
W każdy czwartek zapraszamy na nietypowe warsztaty twórcze, gdzie literatura spotyka się z architekturą. Podczas zajęć czytamy fragmenty bardziej i mniej znanych książek, które stają się inspiracją do dalszych działań. Warsztaty są kontynuacją zajęć prowadzonych w pracowni k. w roku szkolnym 2010/11, podczas których wybudowaliśmy Chatkę Puchatka,... (więcej)
Zajęcia Praktyczno-Techniczne - Kraków - zajęcia dla dzieci
pracownia k.  Kraków
Nowa odsłona zpt-ów, czyli własnoręcznie lub wspólnie z grupą wykonane karmniki, gry planszowe, domki dla lalek, ozdoby choinkowe i wiele innych. Tematyka prac zostanie dostosowana do możliwości i potrzeb grupy. W każdym miesiącu inny temat przewodni. Grudzień: szopki i ozdoby choinkowe Nietypowe sposoby ozdabiania choinki i domu - wielkie pap... (więcej)
kreatywne warsztaty dla maluchów od 1,5 do 3 lat z rodzicami - Świdnica - zajęcia dla dzieci
Studio Bambini  Świdnica
Zapraszamy na nowe zajęcia w Świdnicy!!! Zajęcia skierowane są do dzieci od 1,5 roku do 3 lat i rodziców. W trakcie ogólnorozwojowych zajęć Bambini Mini, dziecko otrzyma niesamowitą bazę doświadczeń, z którymi łatwiej ruszy w świat przedszkolny. Tutaj nauczy się wspólnych zabaw z innymi dziećmi, nauczy się kreatywnej zabawy, rozwinie swój intelekt... (więcej)
  KLUB Z WYOBRAŹNIĄ Dla miłośników tworzenia rzeczy ładnych… Zapraszamy we wtorki o godz. 17.30 w dniach 8, 15, 22, 29 listopada LISTOPAD to spokojny czas na przygotowanie świątecznych prezentów z wykorzystaniem UPCYCLINGU. Kiedy inni w grudniu wpadną w szał świątecznych zakupów, my będziemy mieć już czas na spotkania w miłym towarzystwie.... (więcej)
  Komputer od A do Z Starochorzowski Dom Kultury zaprasza na zajęcia dorosłych, którzy chcą poznać wszystkie możliwości swojego komputera i nauczyć się wykorzystywać je na co dzień. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, przez 2 godziny, w sali komputerowej Starochorzowskiego Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie Starym. - Zaj... (więcej)
  CHÓR MIESZANY „GWIAZDA” Jeden z najstarszych zespołów muzycznych w Chorzowie, działający od roku 1910r. zaprasza ludzi pełnych zamiłowania do muzyki w każdą środę o godz. 18.00. „GWIAZDA” to grupa ludzi którzy kochają muzykę. Chętnie jej słuchają, ale przede wszystkim lubią sami śpiewać. Członków Chóru różni wiek, wygl... (więcej)