Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
  Lekcje rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych Warsztaty plastyczne, będą szansą na rozwijanie własnych umiejętności rysunkowych, malarskich, graficznych, zarówno dla tych którzy ze sztuką mieli już coś wspólnego jak i dla tych którzy są na początku tej drogi. Wystarczy tylko chcieć, a z całą resztą sobie poradzimy. Indywidualne podejście... (więcej)
  Chcesz zajrzeć do wnętrza teatru?? Chcesz poznać wszystkie korytarze, którymi się porusza ludzka dusza w teatrze?? Tak! Te zajęcia są dla CIEBIE!! DYKCJA SCENY DIALOGOWE ZADANIA AKTORSKIE… Kiedy już się tego nauczymy…. TO PRZEDSTAWIENIE!! I na scenę - w światła i przed widownię!! Młodych aktorów, od 12 roku życia, zapraszamy na... (więcej)
Indywidualne kursy komputerowe z osobistym trenerem dla Twojej pociechy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko to magik komputerowy i chcesz aby rozwijało swoje umiejętności? A może uważasz, że Twój malec powinien nauczył się obsługi Worda lub Excela? Wolisz, aby to trener przyjechał do Twojego domu i uczył Twoje dziecko indywidualnie? Indywidualne kursy komputerowe z osobistym trenerem w Twoim domu dostępne przez 7 dni w tygodniu, to coś ... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-3 wraz z opiekunem - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Klub Krasnala  Wrocław
W Klubie Krasnala Ruch Rozwijający Metodą Weroniki Sherborne zajmuje obok zabaw konstrukcyjnych, plastycznych czy tematycznych równorzędne miejsce. Godzina zabaw dzieci z Ważnymi Dorosłymi jest więc przeplatanką różnych form aktywności dziecka. Dzieci poznają też różne metody pracy twórczej m.in. malowanie kamieni, wyklejanie zwierzątek, budowanie ... (więcej)
EDUKACJA ARTYSTYCZNA
dla dzieci  i  młodzieży w wieku  od  8  do  13  roku  życia - Wrocław - zajęcia dla dzieci warsztaty odbywać się będą od 5 września 2011, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki w godzinach między 16:00 a 19:30 W programie m. in.: - malarstwo, grafika, ceramika, filcowanie, elementy sztukaterii, - zwiedzanie galerii wystaw artystycznych, muzeów, spotkania z twórcami, plenery plastyczne, cykliczne wernisaże prac twórczyc... (więcej)
Zajęcia dla dzieci, 1 - 3 lata - Poznań - zajęcia dla dzieci Pozwól, aby ZABAWA Twojego dziecka przerodziła się w PASJĘ ŻYCIA. Każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie, a Ty rodzicu będziesz z radością mógł przyglądać się jak jego rozwój idzie w dobrym kierunku. Pamiętaj, że dobry początek to podstawa. Połączenie szczególnych warunków naszego klubu z doświadczeniem Ideowni. Program opracowała psycho... (więcej)
  Warsztaty Dobrej Zabawy to spotkania raz w miesiącu dla każdej z grup wiekowych dzieci. Zajęcia prowadzą specjaliści: fizjoterapeuta dziecięca lub psycholog dziecięca. Spotkania: - to praktyczne zapoznanie z nowoczesnymi pedagogicznymi i psychologicznymi metodami zabawy z małym dzieckiem oraz ich wpływem na rozwój dziecka. - to także ̵... (więcej)
  Podczas zajęć dzieci zaznajamiają się z zasadami i elementami tańca klasycznego oraz tańca ludowego. Zdobyte umiejętności pozwalają łączyć elementy w całość, tworząc układy choreograficzne, które z dumą można prezentować rodzinie. Ćwiczeniom baletowym towarzyszy różnorodna muzyka, pozwalająca ukształtować wrażliwość dzieci, jak również zapoznać z p... (więcej)
Zajęcia Mały Konstruktor, Angielski z Robotami, Liga Robotyki - Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Poznań - zajęcia dla dzieci
eduROBOT.PL  Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Poznań
Zajęcia z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia. Pasja, nauka, zabawa. Zajęcia Mały Konstruktor pomogą Twojemu dziecko w: • przygotowaniu do nauki pisania; • nauce logicznego myślenia; • nauce pracy w grupach – podziału zadań i współpracy; • rozwijaniu wyobraźni i kreatywności; • inspirowan... (więcej)
Grupy Zabawowe- zajęcia dla maluszków w Sęszewie - Steszew - zajęcia dla dzieci GRUPY ZABAWOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 10 MIESIĄCA ŻYCIA DO TRZECH LAT WRAZ Z OPIEKUNEM W RAMACH ZAJĘĆ PROPONUJEMY: -od 5 do 8 dzieci w grupie, -naukę piosenek, wierszyków i wyliczanek, -zabawy manualne, zabawy paluszkowe, zabawy plastyczne, -usprawnianie mowy poprzez specjalnie dobrane zabawy, ... (więcej)
Warsztaty dla dzieci - Pierwsza Pomoc z Misiem - Poznań - zajęcia dla dzieci Pierwsza pomoc z Misiem Medaidkiem to ciekawa, 45-minutowa zabawa, dzięki której każde dziecko z łatwością zapamięta postępowanie ratownicze w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Dowie się jakie niebezpieczeństwa czyhają a nie w domu, będzie potrafiło wezwać pomoc, opatrzeć lekkie ranki oraz zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Poprzez tak... (więcej)
Teatr przedmiotu - zajęcia teatralno-artystyczne - Sopot - zajęcia dla dzieci W tych poruszających wyobraźnię warsztatach podejmiemy próbę dialogu aktora z przedmiotem, dokonamy teatralizacji rzeczy codziennego użytku, użyjemy zabawek przyniesionych przez uczestników zajęć do tego, by w poetycki sposób ukazać pewien aspekt rzeczywistości, ale też świat fantazji, snów i marzeń. Zajęcia rozpoczynają się 5 sierpnia w piąte... (więcej)
  ROZWIJAJĄCE DWUGODZINNE ZAJĘCIA DLA MALUCHÓW W WIEKU OD 1,5 DO 3 LAT. BEZSTRESOWE PRZYGOTOWANIE MALUCHÓW DO ZAJĘĆ PRZEDSZKOLNYCH POD OKIEM RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW. ZABAWY STYMULUJĄCE ROZWÓJ DZIECKA OPARTE NA TEORII RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WERONIKI SHERBORNE, MUZYKOTERAPIA, BAJKOTERAPIA ORAZ MNÓSTWO ZABAWY Z RÓWIESNIKAMI... (więcej)
Warsztaty Familijne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Skąd się bierze prąd? Gdzie jest schowana muzyka na płycie CD? Dlaczego wiatr dmucha, kiedy chce? Dlaczego w słuchawce telefonu słychać osobę przebywającą bardzo daleko? To tylko nieliczne zagadki, które można rozwiązać podczas warsztatów familijnych. Zapraszamy do Centrum Nauki Kopernik w każdy weekend (sobota i niedziela), w godzinach 10.30-12.0... (więcej)
Fitness dla kobiet w ciąży - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Baobab  Warszawa
Jesteś w ciąży i chcesz najlepiej przygotować swoje ciało do porodu, poznać metody zmniejszania bólu porodowego oraz ułatwić sobie późniejszy powrót do formy? Jeśli TAK, zacznij ćwiczyć już teraz! Zajęcia Centrum Baobab to specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń o niskiej intensywności, który pomoże przyszłej mamie radzić sobie z dolegliwościami... (więcej)
Warsztaty chustowe dla początkujących - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Baobab  Warszawa
Twoje dziecko ciągle chce być na rękach, a Ty nie masz już siły wciąż go nosić? Może Twojemu maluchowi często doskwierają kolki? Albo po prostu nie wiesz jak te 5 m chusty dobrze zaplątać, żeby malec na 100% nie wypadł? Zapraszamy na dwugodzinny warsztat chustowy dla początkujących! Podczas spotkania poznacie różne metody wiązań i nauczycie s... (więcej)
KUP DZIECKU BILET DO TEATRU - Wałbrzych - zajęcia dla dzieci TEATR LALKI I AKTORA oraz MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ pragnie zainteresować wszystkich ludzi dobrej woli i wrażliwego serca wyjątkową akcją charytatywną, obejmującą dzieci z najbliższego otoczenia - sąsiedztwa, dzielnicy, miasta, którym status materialny rodziców nie pozwala na wyjście do Teatru. Takich dzieci w Wałbrzychu jest aż 1786. ... (więcej)
18.06.2011 g.10.00 Warsztaty na bębnach afrykańskich dla dzieci 3-12 lat - Przecław - zajęcia dla dzieci
Bawialnia Elfik  Przecław
RYTMICZNE WARSZTATY NA BÉBNACH AFRYKAÑSKICH W BAWIALNI „ELFIK” W zajęciach bębniarskich może wziąć udział każdy, także osoby, które nie miały dotąd żadnego kontaktu z grą na bębnach. Uczestnicy od początku warsztatu uczą się poprawnego wydobywania dźwięków z bębna, właściwej techniki uderzeń, następnie prostych ćwiczeń na... (więcej)
Zielone Świątki - Warsztaty etnograficzne dla dzieci z cyklu „Rok Obrzędowy” - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zielone Świątki - Warsztaty etnograficzne dla dzieci z cyklu „Rok Obrzędowy” 11 czerwca godz. 10.00 - dla dzieci młodszych (5-8 lat + opiekun) godz. 13.00 - dla dzieci starszych (od 9 lat) Ratusz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy ul. Powstańców Śląskich 70 w programie: Zielone Świątki - zwyczaje i wierzenia. Tematyczna zabawa plas... (więcej)
Mały Muzyk
Mały Plastyk
Joga
Japonia
Wytwarzanie biżuterii
Punkt fotograficzny
Gimnastyka 5 zwierząt
Konsultacje z osobistym trenerem  
Warsztaty teatralne dla mam - Warszawa - zajęcia dla dzieci Oferujemy mamom z dziećmi szereg rozmaitych zajęć rozwojowych, szczegóły na stronie http://www.stacjaplastyczna.pl/motyla-noga-klub.html... (więcej)
ŁUBUDUBU W FIKUMIKU, CZYLI DWUJĘZYCZNE WARSZTATY RYTMICZNE W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
WARSZTATY RYTMICZNE dla dzieci to znakomita okazja do ćwiczenia pamięci, rozwijania koordynacji ruchowo-słuchowej oraz nauki współdziałania w grupie. Podczas WARSZTATÓW RYTMICZNYCH: • poznamy różne rodzaje metrum, zarówno te tradycyjne dla naszej kultury muzycznej (na 2,3,4), jak i metra pochodzące z innych kultur (na 5,6,7,9), •... (więcej)
FIKUMIKU DO PRZEDSZKOLA W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
FIKUMIKU DO PRZEDSZKOLA to cykl zajęć adaptacyjno-rozwojowych dla maluszków! Jeżeli masz od 2 do 3 lat, szukasz nowych znajomości, dobrej zabawy, wyzwań, i możliwości rozwoju, FIKUMIKU DO PRZEDSZKOLA jest właśnie dla Ciebie. Będziemy ćwiczyć ciało, umysł oraz dobre maniery. Poznamy zwroty grzecznościowe i zasady kulturalnego jedzenia. Nazwiemy ... (więcej)
FIKAJĄCE BRZDĄCE W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
FIKAJĄCE BRZDĄCE to cykl zajęć, których celem jest wszechstronny rozwój dzieci w kierunku poznawania, doświadczania i przeżywania otaczającej rzeczywistości poprzez zabawę i ruch. Każde zajęcia stanowią odrębną całość i dotyczą oddzielnego tematu. Na cotygodniowych spotkaniach będziemy: * odkrywać świat dźwięków, smaków, zapachów, faktur i ob... (więcej)
 
FikuMikuCafé  Warszawa
TAŃCZĄCA Z DZIECIAKAMI to zajęcia, podczas których dzieci będą rozwijać swoje zdolności ruchowe, ćwiczyć prawidłową postawę, wdzięk i grację. Program zajęć, obok nauki elementów tańca klasycznego, zawiera ćwiczenia kształtujące estetykę ruchu i ekspresję ciała w tańcu. Wspólnie z instruktorką, dzieci będą tworzyć baletowe opowieści, rozwijając w... (więcej)
 
FikuMikuCafé  Warszawa
JĘZYK ANGIELSKI w FikuMikuCafé to twórcze zajęcia dla najmłodszych, prowadzone według programu SUPER SIMPLE LEARNING. Będziemy uczyć się poprzez zabawę, śpiewanie piosenek, gry, rymowanki i angielsko-języczne książeczki. Zajęcia prowadzi Karolina Kucharczyk. dyplomowana nauczycielka języka angielskiego. Zajęcia trwają 30 minut. Ilość miejsc... (więcej)
CHILDPLAY YOGA W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
CHILDPLAY YOGA to oparty na jodze, kreatywny i pełen ekspresji program dla dzieci, stworzony przez GURUDASS KAUR, utalentowaną muzyk, certyfikowaną nauczycielkę AMIS Montessori oraz wieloletnią trenerkę jogi. 
W ramach Programu CHILDPLAY YOGA dzieci bawią się jogą, przez co stają się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie oraz duchowo bardziej z... (więcej)
Szykują się pełne wrażeń wakacje na warsztatach RoboCAMP! - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia w ramach kursów RoboCAMP wykorzystują zestawy klocków LEGO WeDo oraz LEGO Mindstorms NXT, łączące prostotę użycia z wielkimi możliwościami programistycznymi i mechanicznymi. Podczas zajęć dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również uczą się pracy w grupie, pokonują techniczne problemy oraz poszerzają swoją wiedzę na temat nauk przyrodn... (więcej)
Poranki z chińską pandą - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w najbliższą sobotę 9 kwietnia w godzinach 10.00 - 13.00 na pierwszy „Poranek z pandą”. Celem spotkań jest chęć przybliżenia dzieciom w atmosferze radości i zabawy kultury oraz języka chińskiego. Spotkania będą maiły charakter cy... (więcej)
Wiosną roboty RoboCAMP budzą się do życia! Jak? Pomoże im Twoje dziecko! - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kolejna edycja zajęć semestralnych RoboCAMP już niedługo. Ruszamy pod koniec marca, jednak już dzisiaj można zapisać dziecko na nasze niezwykłe warsztaty! Kurs semestralny to okazja do rozwinięcia i wzbogacenia wiedzy zdobytej podczas poprzednich zajęć z robotyki. W RoboCAMP zależy nam na rozwoju Twojego dziecka. Dlatego zachęcamy do kontynuacji... (więcej)
CYKLICZNE RODZINNE WARSZTATY MUZYCZNE „Z MUZYKĄ W PODRÓŻY - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
W związku z tym, że każde dziecko nosi w sobie muzykę spontaniczną, ma potrzebę muzycznej zabawy, śpiewu, gry, tańca, tworzenia własnych śpiewanek, stworzyliśmy projekt warsztatów muzycznych dla dużych i małych. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku bądź same dzieci. Nasze warsztaty pomagają w fizycznym rozwoju dziecka, uczą kon... (więcej)
  Mam przyjemność poinformować Państwa o otwarciu w Nowym Sączu SZKOŁY MATEMATYKI dla dzieci /4 - 18 lat/, w której zajęcia prowadzone są metodą opracowaną przez specjalistów z Grupy Edukacyjnej Helen Doron. Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Kurs rozwija u dziecka zdolność samodzielnego wyrażania myśli i spostrzeżeń, umiejętność rozwiązywania... (więcej)
 
Edukatywka  Gdańsk
Radosne zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Podczas wesołej zabawy przy muzyce klasycznej i tradycyjnych piosenkach dziecięcych, przy użyciu dziecięcych instrumentów i zabawek muzycznych wspomagamy rozwój ruchowy, emocjonalny i intelektualny dziecka oraz przygotowujemy do życia przedszkolaka. ... (więcej)
 
Edukatywka  Gdańsk
Radosne zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Podczas wesołej zabawy przy muzyce klasycznej i tradycyjnych piosenkach dziecięcych, przy użyciu dziecięcych instrumentów i zabawek muzycznych wspomagamy rozwój ruchowy, emocjonalny i intelektualny dziecka oraz przygotowujemy do życia przedszkolaka.... (więcej)
Cały Tarnów czyta dzieciom kolejne spotkanie - Tarnów - zajęcia dla dzieci Czytanie dzieciom... (więcej)
Wyprawa do Afryki – Joga dla Mamy i dziecka w wieku 3-10 lat. - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Joga rodzinna to zajęcia na których mama wspólnie z dzieckiem pogłębiają wzajemne relacje, wspólnie bawiąc się i ucząc nawzajem. Jest to wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka, pozwalająca wyrazić mu wewnętrzną energię, wzbogacona o techniki oddechowe i relaksacyjne a wszystko to we wspaniałej atmosferze zabawy. Jest to czas przepięknego zbliż... (więcej)
  Warsztaty plastyczne " Podróże z wyobraźnią " to zabawa z fantazją , farbą, kredką, nożyczkami i papierem. Dzieci maja możliwość dobrej zabawy w gronie rówieśników. Rozwinięcia własnych umiejętności plastycznych. Twórczość jest naturalną potrzebą każdego człowieka , a nie nadzwyczajną cechą szczególnych osób. Jest też obszarem który każdy może r... (więcej)
Piłkarskie maluszki – zdrowo, na sportowo. Warsztat dla rodziców i dzieci w wieku 3-5 lat. - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Dzięki zajęciom Socatots dajemy Państwu możliwość aktywnego spędzenia czasu wraz z dzieckiem. Pokazujemy jak może rozwinąć swoje umiejętności ruchowe pod waszym okiem. Wskazujemy jak można pracować z dzieckiem w domu po ukończeniu zajęć. Rozwijamy wyobraźnię, pewność siebie i kontakt emocjonalny z rówieśnikami i rodzicami.... (więcej)
Piłkarskie maluszki – zdrowo, na sportowo. Warsztat dla rodziców i dzieci w wieku 1-3. - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Dzięki zajęciom Socatots dajemy Państwu możliwość aktywnego spędzenia czasu wraz z dzieckiem. Pokazujemy jak może rozwinąć swoje umiejętności ruchowe pod waszym okiem. Wskazujemy jak można pracować z dzieckiem w domu po ukończeniu zajęć. Rozwijamy wyobraźnię, pewność siebie i kontakt emocjonalny z rówieśnikami i rodzicami.... (więcej)