Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
  Twórczość, kreatywność, otwartość na nowe doświadczenia nie są cechami danym tylko wybranym. Twórcze myślenie, działanie i wchodzenie w relacje z innymi są umiejętnościami, które można w sobie rozwijać! Każdy z nas ma w sobie jakiś potencjał, który można twórczo wykorzystać – trzeba się tylko odblokować i uwolnić od sztywnych reguł i nawyków,... (więcej)
  Diane Loomans w ,,Godności na horyzoncie’’ pisze ,, Gdybym mogła od nowa wychowywać swoje dziecko (...) przestałabym bawić się w ważniaka i traktowała zabawę z nim poważnie...’’ Zabawa jest bowiem najważniejszym obszarem aktywności dziecka, ma też duże znaczenie dla jego rozwoju. Stanowi ona także jedną z najbardziej wartoś... (więcej)
Papierowe fantazje dla dzieci od 6 roku życia - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Podczas warsztatu mali uczestnicy wykonają kilka prac techniką origami. Technika origami uczy przestrzennego myślenia, poprawia sprawność manualną rąk, a przede wszystkim jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Efekty pracy zaskakują wszystkich, którzy stykają się z tą techniką pierwszy raz, a co najważniejsze jest do samodzielnego powtórze... (więcej)
Kursy „Twoj Robot” to nauka budowy i programowania robotów w formie doskonałej zabawy. Zajęcia są dla dzieci od (7-14 lat).

 - Poznań - zajęcia dla dzieci Jak wygląda kurs? Na każdych zajęciach dzieci zbudują 2 roboty i nauczą się je programować czyli ożywiać. (Kursanci zrobią np. słodkiego pieska, walecznego skorpiona, linołaza dzielnie wspinającego się po linie, roboty do walk sumo, robo-kelnera przynoszącego smakołyki,super szybką wyścigówkę, skaner i wiele wiele innych). Ze zbudowanymi konstru... (więcej)
  Rodzicu ! Pozostaw swoje dziecko pod opieką specjalistów: pedagogów, artystów i animatorów kultury pracujących w CIA. W tym czasie załatw bieżące sprawy, zrób zakupy, zrelaksuj się . Przez dwa dni w tygodniu zaopiekujemy się Twoim dzieckiem zapewniając mu szereg atrakcyjnych, twórczych zabaw oraz działań artystycznych w gronie rówieśników. Za... (więcej)
 
Edukatywka  Gdańsk
Radosne zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Podczas wesołej zabawy przy muzyce klasycznej i tradycyjnych piosenkach dziecięcych, przy użyciu dziecięcych instrumentów i zabawek muzycznych wspomagamy rozwój ruchowy, emocjonalny i intelektualny dziecka oraz przygotowujemy do życia przedszkolaka.... (więcej)
Zajęcia teatralne Mała Scena dla dzieci 3-9 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia teatralne dla maluchów to radosna zabawa w teatr i świetny trening rozwijający wyobraźnię i twórcze myślenie. Podstawy aktorstwa dla małych artystów, pozwalające kształcić umiejętności gry aktorskiej oraz ćwiczyć dykcję. Przyjdź ze swoim dzieckiem i pozwól mu odkryć fascynujący świat teatralnej sceny! Jeśli Mała Scena zauroczy Twoją poc... (więcej)
  Zajęcia gimnastyczne dla dziewczynek w wieku od 3 do 5 lat prowadzone dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki od 14:45 - 15:30. Zajęcia prowadzone w formie zabawy z nauką gimnastyki artystycznej i baletu. ... (więcej)
  Celem warsztatów teatralnych Esperanto jest stworzenie przedstawienia o przemianie indywidualnej i kosmicznej w oparciu o mit o greckich boginiach natury (Demeter i Korze). Projekt ten można również zrealizować, adaptując jedną z baśni, np. Królową Śniegu, opowiadanie Mały Książę lub fragment powieści Olgi Tokarczuk Anna In. Tytuł i główne hasło ty... (więcej)
Teatralne spotkania z baśnią. Alicja w krainie czarów Lewisa Carolla

Warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 9-13 lat
 - Toruń - zajęcia dla dzieci Celem proponowanych warsztatów jest między innymi uwrażliwienie na bogactwo różnorodnych bodźców zmysłowych i rozbudzenie zainteresowania literaturą i sztuką. Ale przede wszystkim – zajęcia te są podróżą do świata spontanicznej wyobraźni. Cykl sześciomiesięcznych zajęć, których ukoronowaniem będzie prezentacja przedstawienia Alicji w krainie ... (więcej)

Bajki w teatrze cieni

Zajęcia plastyczno-teatralne dla dzieci w wieku 6–8 lat
 - Toruń - zajęcia dla dzieci Zajęcia te są okazją do stworzenia przez dzieci szablonowych figurek (postaci, przedmiotów, roślin, budynków, itd.) do wykorzystania ich w teatrze cieni. Zajęcia te rozbudzają wyobraźnię, pokazują niezwykłe możliwości budowania formy przez cienie. Dzieci będą mogły odegrać w takim teatrze wybraną baśń (np. Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Calinecz... (więcej)
Fiku – Miku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Fiku – Miku to czas wesołych zabaw ruchowych, które pomogą rozruszać wszystkie zaspane mięśnie. Zabawy z chustą, piłkami i zabawy ruchowo – muzyczne w gronie rówieśników na pewno pomogą dzieciom rozpocząć niedzielny dzień w miły sposób. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 3-4 letnich. Odbędą się one w niedzielę 6 Lutego od godziny 12... (więcej)
Plastelinowy Zawrót Głowy - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Kto nie uwielbia bawić się miękką plasteliną ugniatając ją i tworząc piękne miękkie arcydzieła? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 7 lat do wspólnej zabawy plastycznej, podczas której będziemy tworzyć niesamowite wypukłe obrazy z plasteliny. Wszystko rozpocznie czytanie wiersza, który nada naszym plastelinowym zajęciom ciekawą tematykę. Z... (więcej)
Poranek Malucha - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Poranek Malucha w Stacyjce to godzina spędzona w atmosferze zabawy i uśmiechu. Wraz z grupą rówieśników i opiekunami udamy się do stacji artystycznej, stacji swobodnej zabawy oraz stacji zdrowego ruchu i rozrywki. Jest to świetny czas dla mam do poznania się nawzajem oraz dla dzieci do spędzenia sobotniego poranka na wesołych zabawach. Rodziców ... (więcej)
MUZYKALNE DZIECIAKI W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
MUZYKALNE DZIECIAKI są zajęciami muzyczno-ruchowymi dla dzieci w wieku od 2,5 do 3,5 roku. Podczas zajęć MUZYKALNE DZIECIAKI proponujemy: * Wspólne śpiewanie piosenek * Zabawy muzyczno-ruchowe * Zabawy rytmiczne * Zabawy umuzykalniające * Twórcze zabawy muzyczne * Słuchanie muzyki klasycznej * Wspólne muzykowanie na instrumentach * Wspól... (więcej)
Nauka pływania dla dzieci i niemowląt. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Założona przez Magdalenę Górecką firma istnieje od 2000 roku. W 2010 roku zaczęliśmy projekt Na Fali . Pod nową nazwą, zaczęliśmy prowadzić zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia w wodzie dla niemowląt. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskały uznanie naszych klientów, k... (więcej)
FERIE dla dzieci w krakowskim Atelier Hothaus! - Kraków - zajęcia dla dzieci Rób to, czego nie robisz na co dzień! ARTYSTYCZNIE, SPONTANICZNIE, DYNAMICZNIE! Rodzicu, podaruj swojemu dziecku możliwość zdobycia niezapomnianych wrażeń w przyjaznej przestrzeni! Atelier Hothaus proponuje ferie w towarzystwie działań teatralnych, plastycznych oraz tanecznych. Dynamika zajęć poruszająca wyobraźnię i uruchamiająca twórczy pot... (więcej)
  Teatr muzyczny "GAFFA", gromadzi pod swoimi skrzydłami dzieci od 6 roku życia oraz młodzież szkolną. Na zajęciach nasi instruktorzy promują przede wszystkim dobrą zabawę, ale w połączeniu z kształceniem w kierunku teatralnym. Każdy może spróbować swoich sił jako początkujący aktor czy wokalista. Oferujemy zajęcia zarówno intelektualne takie jak: ... (więcej)
Warsztaty komiksowe - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty Komiksowe Zajęcia wyjaśniające krok po kroku proces tworzenia komiksów. Podczas każdego spotkania jest analizowane jedno specyficzne zagadnienie wiążące się z tematyką komiksu. Od pisania poprawnych scenariuszy, poprzez szkic i rysunek po typografię, ale także wiele innych zagadnień niezbędnych do stworzenia poprawnego komiksu. W skład za... (więcej)
  Podczas zajęć poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnię, koncentrację i poczucie przestrzeni, dzieci wprowadzane są bezstresowo w świat teatru i publicznych występów. Same tworzą historie, a także odgrywają zadane scenki. Te zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa i jednocześnie świetna możliwość rozwoju umiejętności psychospołeczn... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia. W programie zajęć: Aktywne i atrakcyjne spędzenie czasu wolnego. Nabycie umiejętności tanecznych: Dance Show, Disco Dance, Funky, Hip Hop. Poznanie elementów gimnastyki artystycznej: wstążka, obręcz, skakanka, piłka i maczugi. Odkrycia niektórych tajników sztuki cyrkowej. Wzmocnienie swojej koordynacj... (więcej)
  Jednym z najbardziej znanych i rozpowszechnionych na świecie minerałów, a wydobywanym od tysiącleci, jest glina. Tworzywo to jest cenione w przemyśle, rzemiośle, art-terapii, ale przede wszystkim ukochane przez artystów. Glinę łatwo przetwarzać dłońmi, które przelewają wyobraźnie twórcy na powstające dzieło. Zapraszamy dzieci, młodzież i doro... (więcej)
  Hip-Hop to technika otwarta , związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip hopowe tj. locking, popping, funk.Upowszechnieniu tej techniki sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, RNB, pop.... (więcej)
  Japońska sztuka walki obronnej doskonała forma aktywności ruchowej podnosząca sprawność fizyczną i psychomotoryczną adeptów. Na podstawie zdobywanej sprawności fizycznej wzmacniająca poczucie własnej wartości wśród ćwiczących jak również szacunku dla innych... (więcej)
Zespół folklorystyczny \ Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat. W programie: nauka tańców ludowych, zapoznanie z folklorem ziem polskich, udział w licznych koncertach krajowych i zagranicznych. ... (więcej)
Szkółka baletowa - Warszawa - zajęcia dla dzieci W programie: Podstawy tańca klasycznego, Mini etiudy baletowe, Plastyka ruchu, Nauka improwizacji, Ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę, Synchronizacja ruchu z muzyką zajęcia odbywają się raz w tyg, grupy podzielone ze względu na poziom zaawansowania środa 16.40-17.25 – (gr. średniozaawansowana) środa 18.30-19.15 – (gr. za... (więcej)
  Zajęcia z tańca nowoczesnego wykorzystują wiele stylów tanecznych, dając możliwość wszechstronnego rozwoju tancerza. Na zajęciach dzieci poznaje elementy jazzu, hip-hopu, modern, disco oraz klasyki. Taniec doskonale rozwija wszystkie grupy mięśni, poprawia motorykę ciała i nadaje mu gibkości i elastyczności. Dzięki tym zajęciom dzieci ukształtują ... (więcej)
Warsztaty artystyczne z elementami plastyki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ćwiczenie pamięci, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie zdolności plastycznych. ... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lata. Zabawy przy muzyce stymulujące rozwój dziecka. Ćwiczenia ruchowe, nauka piosenek. Zabawa piosenką z dziecięcymi instrumentami perkusyjnymi. ... (więcej)
Urodziny - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Organizujemy przyjęcia dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat. Czas trwania przyjęcia: 2 godziny (tylko soboty i niedziele, inne dni po uzgodnieniu) Program urodzin zawsze ustalamy indywidualnie z rodzicami pod kątem konkretnego dziecka, jego zainteresowań, marzeń i zaproszonej grupy dzieci. Każde urodziny to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju zabawa! ... (więcej)
Zajęcia adaptacyjne dla maluchów - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia adaptacyjne dla maluchów (1,5-3 lata) z rodzicami Zajęcia przygotowujące dzieci do samodzielnego uczestniczenia w zajęciach Klubu Przedszkolaka lub przedszkola. Dzieci wraz z rodzicami biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach pod kierunkiem psychologa prowadzącego również zajęcia w Klubie. Wspólna zabawa i zajęcia rozwijające zdolności... (więcej)
Klub Przedszkolaka Skrzydlaczek - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia Twórczego Rozwoju dla dzieci 2,5-4 letnich. Mają na celu przygotowanie dzieci do przedszkola lub „zerówki”: oswojenie z sytuacją przebywania w grupie rówieśników i oderwania od rodziców: nauczenie samodzielności w działaniu i współpracy z innymi, a także przyzwyczajenie do brania udziału w różnorodnych wspólnych aktywnościach. P... (więcej)
Z Pandą do Przedszkola - zajęcia adaptacyjno-edukacyjne - Kraków - zajęcia dla dzieci Planujesz w niedługim czasie posłać dziecko do przedszkola? Zastanawiasz się czy Twoja pociecha podoła nowym wyzwaniom? Pragniesz zapewnić dziecku twórczy kontakt z rówieśnikami? Chcesz stopniowo oswoić je z nową sytuacją i przygotować do dłuższej rozłąki? Spraw, aby pójście Twojego dziecka do przedszkola nie było dla Was stresem, ale wspaniałą pr... (więcej)
  Zajęcia mają na celu przybliżyć i zainteresować dzieci i młodzież historią lokalną miasta Wrocławia. Stosujemy różne formy zajęć poprzez min. zabawę w inscenizacje historyczne, zwiedzanie eksozycji muzealnych i opowieści ciekawe o niektórych eksponatach lub wydarzeniach z minionych epok.... (więcej)
Zajęcia dla 1 - 2latkó - Poznań - zajęcia dla dzieci Rytmika z elementami zabaw fundamentalnych, prowadzona przez Edukatkę.pl Zapraszamy na zajęcia będące rodzajem "przedszkola w pigułce". Program Edukatki.pl jest przeplatany elementami zabaw fundaMentalnych - programem wspomagania rozwoju Dzieci. Zajęcia są dla Dzieci okazją do nawiązania grupowych znajomości, poznania zasad wspólnej zabawy or... (więcej)
PROJEKTY ZAJĘĆ TEATRALNYCH I INTERDYSCYPLINARNYCH DLA RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH - Toruń - zajęcia dla dzieci Gdyby lalki mogły mówić. Teatr kukiełkowy Zajęcia plastyczno-teatralne dla dzieci w wieku 6–8 lat Cele: - wykonanie prostych kukiełek z tektury, serwetek i patyków oraz miniaturowej sceny z pomalowanego kartonu; - zapoznanie dzieci z wybranymi baśniami - np. Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Calineczka, dzieci mogą też spróbować stworzy... (więcej)
STACJONARNE WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Toruń - zajęcia dla dzieci OFERTA WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Fundacja Rozwoju i Aktywności Twórczej „ Les Artes”, proponuje Państwu szeroki zakres zajęć i warsztatów prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny sztuk plastycznych i pokrewnych. 1. SPOSOBY PROWADZENIA WARSZTATÓW: - warsztaty prowadzone ... (więcej)
Plastyczne Ferie w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Fundacja Rozwoju i Aktywności Twórczej "Les Artes" przyjmuje zapisy na zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia rozpoczynają się 01/02/2011. Zapraszamy wszystkie dzieci szczególnie w okresie ferii, kiedy to będą zorganizowane codzienne zajęcia plastyczne od godziny 09:00 do godz.15:00. Szczegóły i zgłoszenia telefonicznie 0-503-017-089... (więcej)