Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez dz... (więcej)
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez ... (więcej)
  Zajęcia przed przedszkolne, ogólnorozwojowe, zabawa i nauka dla dzieci... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
W pierwszych latach szkoły bardzo ważne stają się umiejętności koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umiejętności manualne. Dzieci zaczynają czytać książki, pisać, rozwiązywać zadania matematyczne, oraz spędzają długie godziny w klasach gdzie muszą powtarzać te czynności. Zajęcia „Sprawne rączki” pomogą rozwinąć u dzieci ich sprawności man... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Na zajęcia „Twórcze dziecko” zapraszamy wszystkich pięcio i sześciolatków. Celem zajęć jest rozwijanie twórczości dzieci poprzez zabawę. Dzieci będą miały okazję wykorzystać swoją pomysłowość i kreatywność oraz dać upust ich ogromnej wyobraźni. Podczas wielu ciekawych zajęć przeniesiemy się w świat fantazji, będziemy „myśleć rę... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Kolorowy Ekspres czyli Mini-Przedszkolaki (Zajęcia dla dzieci w wieku 2,5-4 lat) Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do przedszkolnego debiutu. W czasie zajęć nie tylko oswajamy dzieci z przedszkolnym rytmem i rytuałami, ale uczymy także samodzielności, rozwijamy sprawność językową dzieci i umożliwiamy bezpieczne „rozstanie się” z ... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Pociąg przygód – Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci (od 10-12 miesięcy do 2 lat) z towarzyszeniem osób bliskich Zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane z myślą o dzieciach, których sprawność motoryczna pozwala na podejmowanie samodzielnych działań. Zabawy pobudzające wyobraźnię, niezwykłe projekty plastyczne, muzyczne oraz ruchowe zaspokoją ... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Tęczowa lokomotywa – Zajęcia dla niemowląt z rodzicami (od 4 do 10-12 miesiąca życia) Zajęcia przeznaczone dla rodziców (zwłaszcza mam) z dziećmi w wieku niemowlęcym i dla dzieci rocznych. Odbywają się dwa razy tygodniu, w godzinach przedpołudniowych. W czasie zajęć (prowadzonych z wykorzystaniem muzyki i ruchu) proponowane są tematy zw... (więcej)
ABC Przedszkolaka - Wrocław - zajęcia dla dzieci Oferta ta skierowana jest do dzieci, które przygotowują się do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej. Dzięki zajęciom dzieci poznają świat rówieśników - nauczą się bawić i przestrzegać zasad w grupie. Będą też przyzwyczajać się do rozłąki z rodzicami. Zajęcia wspomagają rozwój dziecka w sferze: - nabywania umiejętności komunikacyjnych w kontaktach... (więcej)
Rytmika dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat - Szczecin - zajęcia dla dzieci Akademia Malucha Micado to przede wszystkim zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 45 minut. Dziecko nie tylko rozwija się pod względem muzycznym i ruchowym ale także poprzez pracę i zabawę w grupie w kolejnych etapach przygotowywane jest do pójścia do przedszkola. Zajęcia poka... (więcej)
Lekcja teatralna - Łódź - zajęcia dla dzieci Nasz program warsztatów teatralnych dąży przede wszystkim do uświadomienia dzieciom i młodzieży, jakimi są wyjątkowymi ludźmi. Poprzez działania para-teatralne, w których biorą oni czynny udział uświadamiamy im jak mogą sobie pomóc w dążeniu do celu, jak uwierzyć w siebie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych (np. egzamin do gimnazjum... (więcej)
Warsztaty plastyczne \ Na warsztatach tworzymy różne przedmioty z rzeczy będących w zasięgu ręki. Rzeczom, które uważane są za zbędne, niepotrzebne damy „nowe życie". Udowodnimy, że rzeczy nie są takie jak nam się wydaje, że gazeta ma wiele zastosowań, że nie warto wyrzucać jednorazowych reklamówek, a plastikowe butelki chciałyby być kimś innym...... Poznamy popul... (więcej)
Zajęcia edukacyjne dla dzieci od lat 3 -12
Szczegóły www.tate.edu.pl - Tarnów - zajęcia dla dzieci W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji każda grupa realizuje niecodzienny program zajęć adekwatny do wieku. Kursy stworzone są tak, by rozwijać i wydobywać twórcze zdolności, tkwiące w każdym z nas. Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież szkolną, studentów dorosłych i rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy znaj... (więcej)
Gimnastyka dla Malucha - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Rozwoju Dziecka „Nasz Świat” zaprasza na Gimnastykę dla Maluszków w wieku od 2 do 4 lat. Zajęcia prowadzi pani po Akademii Wychowania Fizycznego. Każde zajęcia składają się ze stałych części jak powitanie, zajęcia właściwe i zakończenie, uczą dyscypliny, wytrwałości i wspierają rozwój fizyczny maluszków. ... (więcej)
Język angielski nauka przez sztukę - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Rozwoju Dziecka „Nasz Świat” przy ul. Gorlickiej 62/4u we Wrocławiu zaprasza na „Język angielski nauka przez sztukę” dla maluszków w wieku od 2 do 4 lat. Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 16.30. Zapisy pod numerem 609 028 393 ... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków w wieku od 6 do 12 miesięcy - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia mają na celu wspieranie rozwoju dziecka przez zabawę kierowaną z rodzicem. W wieku niemowlęcym podstawę dla rozwoju poszczególnych sfer stanowi prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka. Podczas naszych zajęć szczególnie zwracamy uwagę na bliski kontakt rodzica z dzieckiem co ułatwia przekaz pozytywnych emocji, daje poczucie ciepła i miłości. ... (więcej)
Warsztaty plastyczne dla dzieci \ Na warsztatach tworzymy różne przedmioty z rzeczy będących w zasięgu ręki. Rzeczom, które uważane są za zbędne, niepotrzebne damy „nowe życie". Udowodnimy, że rzeczy nie są takie jak nam się wydaje, że gazeta ma wiele zastosowań, że nie warto wyrzucać jednorazowych reklamówek, a plastikowe butelki chciałyby być kimś innym...... Poznamy popul... (więcej)
Warsztaty sztuki cyrkowej - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty Sztuki Cyrkowej są oryginalną formą twórczej aktywności oraz nowatorską metodą ćwiczeń i zajęć ruchowych. Podczas warsztatów uczestnicy odszukują i rozwijają swoje indywidualne talenty, nabywają umiejętności pracy w grupie, podejmowania wspólnych decyzji, brania odpowiedzialności za siebie i innych. Uczą się różnych sposobów wyrażania swo... (więcej)
Warsztaty teatralne dla dzieci - Łódź - zajęcia dla dzieci Program warsztatów jest oparty na spektaklu teatralnym i dąży przede wszystkim do uświadomienia uczestnikom, jakimi są wyjątkowymi ludźmi. Poprzez działania teatralne uświadamiamy im jak mogą sobie pomóc w dążeniu do celu, jak uwierzyć w siebie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych (np. egzamin do gimnazjum, matura itp.). Warsztaty te... (więcej)
Warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych - Łódź - zajęcia dla dzieci Program warsztatów jest oparty na spektaklu teatralnym i dąży przede wszystkim do uświadomienia uczestnikom, jakimi są wyjątkowymi ludźmi. Poprzez działania teatralne uświadamiamy im jak mogą sobie pomóc w dążeniu do celu, jak uwierzyć w siebie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych (np. egzamin do gimnazjum, matura itp.). Warsztaty te... (więcej)
Warsztaty dla najmłodszych 1,5 do 3 lat (przygotowujące do przedszkola) - Poznań - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla najmłodszych skierowane są do dzieci, które potrzebują kontaktu z rówieśnikami, chcą aktywnie spędzić czas biorąc udział w zabawach ruchowo-muzyczno-manualnych. Program zajęć ma na celu przygotować dzieci do wejścia w nowy etap życia, jakim jest pójście do przedszkola.   Cele zajęć: - nawiązanie przez dziecko pierwszych kontaktów w... (więcej)
Cecylka Knedelek - Poznań - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i z klas I-III szkoły podstawowej na spotkanie z Joanną Krzyżanek pt. Dobre maniery Cecylki Knedelek,  Termin spotkania 10 marca 2012 r. godz. 12.30 Podczas marcowego spotkania: – pojedziemy do Starego Knedelkowa i dowiemy się, do czego dojrzeli mieszkańcy miasteczka – dowiemy się, kto b... (więcej)
  Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszych popołudniowych zajęciach rozwijających zainteresowania i uzdolnienia. Specjalnie dla naszych pociech zaprosiliśmy do współpracy grupę entuzjastów, specjalistów w swojej dziedzinie, zaangażowanych w pracę z dziećmi i dla dzieci. Ich pasja i oddanie swej pracy sprawia, że wszystkie zajęcia są bardzo at... (więcej)
MAMA, TATA I JA
Tajemnicze wnętrza skał - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na kolejną edycję z cyklu „MAMA, TATA I JA” pod hasłem „Tajemnicze wnętrza skał” w dniu 14 listopada (niedziela) w godz. 10:00 i 12:30 do Zamku Żupnego. Tym razem inspiracją do zabaw edukacyjnych będzie wystawa „Barwy skalnych wnętrz – sekrecje mineralne”, o której... (więcej)
Balet dla dzieci
Bezpłatne zajęcia! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Bezpłatna lekcja baletu dla dzieci! 3 listopada 2010 , godz.17:00 Zapraszamy wszystkie dzieciaki (chłopców też!) w wieku 3 – 6 lat na zajęcia baletowe. Balet to doskonały wybór dla najmłodszych. Uczymy prawidłowej postawy ciała (stop wadom kręgosłupa!), koordynacji ruchowej, skupienia i koncentracji, ładnego poruszania się. Przede wszy... (więcej)
zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające - Lublin - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegają głównie na ruchu przy muzyce klasycznej i tradycyjnych piosenkach dziecięcych. Opierają się na współpracy maluszka z rodzicem podczas zabawy dźwiękiem i rytmem. W zabawach pomagają nam zabawki muzyczne, instrumenty dziecięce lub inne kolorowe pomoce edukacyjne. Ćwiczenia są opracowane i dobrane tak, aby stymulować rozwój emocjonaln... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na nowe zajęcia muzyczne dla niemowląt i dzieci do 3 lat prowadzonych zgodnie z teorią E. Gordona.Udział w 1 zajęciach pokazowych jest bezpłatny.  Cel zajęć: rozwój zdolności muzycznych i kształcenie języka muzycznego małego dziecka oraz uświadomienie rodzicom ich roli i znaczenia w prawidłowym przebiegu tego procesu.  Jak wyglą... (więcej)
Rytmiczna Radość- Nauka gry na bębnach - Warszawa - zajęcia dla dzieci Z myślą o dzieciach w wieku szkolnym Opracowaliśmy program edukacyjno-rozrywkowy w rytmie muzycznych bębnów. Zajęcia są dla dzieci niezapomnianą przygodą pełną radości i wspólnej zabawy. Podczas cyklicznych spotkań uczestnicy zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat bębnów, technik grania i tworzenia muzyki grając na bębnach. Przez ed... (więcej)
Rytmiczna radość- nauka gry na bębnach - Warszawa - zajęcia dla dzieci Z myślą o dzieciach w wieku szkolnym Opracowaliśmy program edukacyjno-rozrywkowy w rytmie muzycznych bębnów. Zajęcia są dla dzieci niezapomnianą przygodą pełną radości i wspólnej zabawy. Podczas cyklicznych spotkań uczestnicy zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat bębnów, technik grania i tworzenia muzyki grając na bębnach. Przez ed... (więcej)
Mała Akademia Malarstwa - Warszawa - zajęcia dla dzieci Profesjonalne zajęcia dla dzieci zainteresowanych rysunkiem i malarstwem. Pomagają rozwijać talent artystyczny. Prowadzone są w małej grupie i dzięki temu umożliwiają indywidualne podejście do dziecka. Uczestnik na zajęciach w formie zabawy poznaje techniki malarskie, środki artystycznego wyrazu i różnorodne tematy malarskie inspirowane przykładami... (więcej)
Mała Akademia Malarstwa - Warszawa - zajęcia dla dzieci Profesjonalne zajęcia dla dzieci zainteresowanych rysunkiem i malarstwem. Pomagają rozwijać talent artystyczny. Prowadzone są w małej grupie i dzięki temu umożliwiają indywidualne podejście do dziecka. Uczestnik na zajęciach w formie zabawy poznaje techniki malarskie, środki artystycznego wyrazu i różnorodne tematy malarskie inspirowane przykładami... (więcej)
Skaczące Pędzelki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Głównym celem zajęć jest rozwijanie zdolności manualnych dzieci oraz wyrażania ekspresji twórczej. W rozwoju małych dzieci plastyka jest jedną z najważniejszych form rozwijania szeroko pojętnej koordynacji ruchowej, wrażliwości estetycznej oraz umiejętności planowania i komponowania własnych form. Każde zajęcia prowadzone są w oparciu o konkretny t... (więcej)
Skaczące Pędzelki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Głównym celem zajęć jest rozwijanie zdolności manualnych dzieci oraz wyrażania ekspresji twórczej. W rozwoju małych dzieci plastyka jest jedną z najważniejszych form rozwijania szeroko pojętnej koordynacji ruchowej, wrażliwości estetycznej oraz umiejętności planowania i komponowania własnych form. Każde zajęcia prowadzone są w oparciu o konkretny t... (więcej)
AIKIDO - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia AIKIDO dla dzieci to ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz zabawy i gry ruchowe, które rozwijają koordynację ruchową dzieci, korygują wady postawy oraz wzmacniają układ mięśniowo-szkieletowy. Na zajęciach dzieci nauczą się podstaw przewrotów i padów, zwrotów i obrotów ciała oraz poznają podstawowe techniki Aikido.... (więcej)
AIKIDO - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia AIKIDO dla dzieci to ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz zabawy i gry ruchowe, które rozwijają koordynację ruchową dzieci, korygują wady postawy oraz wzmacniają układ mięśniowo-szkieletowy. Na zajęciach dzieci nauczą się podstaw przewrotów i padów, zwrotów i obrotów ciała oraz poznają podstawowe techniki Aikido.... (więcej)
Pożegnanie z pieluszką - Warszawa - zajęcia dla dzieci Większość rodziców 2-3 latków czeka z niecierpliwością na moment, kiedy ich szkrab porzuci pieluszkę i zacznie korzystać z nocniczka czy toalety. Każde dziecko rozwija się w sposób indywidualny, nie ma, więc jednej "recepty", jest za to wiele sposobów, które okres odzwyczajania od pieluszki mogą wspomóc. Sposoby te mogą Państwo poznać podczas nas... (więcej)
Urodziny dla dzieci - Poznań - zajęcia dla dzieci Oferta urodzinowa dla dzieci od 6-14 lat 1. Jak wyglądają urodziny? Podczas urodzin uczestnicy zbudują niesamowite roboty z części LEGO Mindstorms, a następnie ,,ożywią ją" przez napisanie specjalnego programu na laptopach. 2. Dla kogo? Dla dziewczynek i chłopców od 6-14lat, nie trzeba mieć żadnej wiedzy by zbudować robota. 3. Scenari... (więcej)
  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorek i w środę w godz: 16:30 - 17:30 Program zajęć: - Rytmika: nauka wartości rytmicznych, pauza, dynamika, tempo, piano-forte - Ćwiczenia: rozciągające, wzmacniające, rozwijające pamięć ruchowa, kondycyjne - Koordynacja ruchowa, technika obrotu, skoki - Improwizacja, nauka podstawowych krokó... (więcej)