Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
  Zajęcia artystyczne dla maluchów (3,5-6 lat) Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i w piątki w godz:10:00 - 13:00 Program zajęć: - zajęcia edukacyjne rozwijające wyobraźnię, kreatywność, umiejętność kojarzenia, nazywania - nauka alfabetu i cyfr - podstawy wiedzy o otaczającym świecie - gry i zabawy (edukacyjne, ogólnorozwojo... (więcej)
Klub bajkowicza - Olsztyn - zajęcia dla dzieci KLUB BAJKOWICZA to miejsce dla dzieci, które uwielbiają bajki i zamiast oglądać je w telewizorze chcą spędzać czas z rówieśnikami. Podczas spotkań Klubu Bajkowicza, dzień rozpoczynamy od przeczytania przygód bajkowych bohaterów. Później dzieci wezmą udział w zabawach związanych z tematyką danego fragmentu. Dzieła plastyczne, zabawy ruchowe, piosenk... (więcej)
  Zajęcia języka angielskiego dla dzieci od lat 2+. ... (więcej)
Akademia Malucha (zajęcia dla dzieci od 1,5 roku życia oraz rodziców) - Olsztyn - zajęcia dla dzieci Akademia malucha to zajęcia ogólnorozwojowe przeznaczane dla dzieci od 1+ do 3 lat. Celem zajęć jest stymulowanie rozwoju psychoruchowego dziecka, rozwijanie umiejętności współdziałania, podnoszenie u dzieci poczucia sprawności i poczucia własnych umiejętności. Dzieci uczą się pracować samodzielnie, z rodzicami, prowadzącym oraz grupą rówieśników -... (więcej)
Socatots Piłkarskie Maluszki - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 0,6 do 5 lat, z aktywnym udziałem rodzica. Małe, 8 osobowe grupy, specjalnie zaprojektowany sprzęt. Zajęcia prowadzone w formie zabaw, przeplatanych elementami piłki nożnej. ... (więcej)
Zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne, muzyczne dla dzieci. - Wrocław - zajęcia dla dzieci Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza do zapisywania się oraz uczestnictwa w zajęciach! W ofercie: Dla najmłodszych: rytmika dla smyka (4msc – 4 lata) baby dance (5 – 9 lat) baby latino (5 – 9 lat) balet (6-9 lat) eko dizajn (6 – 9 lat) zajęcia teatralne (6 – 9 lat) flamenco (10 – 14 lat) Dl... (więcej)
Mama, tata i ja - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na ciekawe zajęcia interaktywne z cyklu MAMA, TATA I JA „Baw się z Fryderykiem Chopinem w podziemnym Muzeum” 24 października (niedziela) w godz. 10:00 i 12:30 w Muzeum na III poziomie kopalni soli. Motywem przewodnim spotkania będzie wizyta wybitnego kompozytora Fryderyka Chopina w wielickiej ko... (więcej)
Bajkowe nutki - warsztaty muzyczne - Łódź - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na warsztaty muzyczne, których celem jest wprowadzenie najmłodszych słuchaczy w świat muzyczny. Cykl zajęć prowadzonych w formie bajki, rozwija wyobraźnię dzieci, a także pozwala przekazać treści muzyczne w przystępny dla nich sposób. Zajęcia składają się także z szeregu ćwiczeń i zabaw muzyczno-ruchowych, w których będziemy wykorzyst... (więcej)
Zabawa w teatr - Łódź - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci do magicznego świata teatru. Za pomocą różnych form dramy, warsztaty wpływają na rozwój fantazji u dzieci. Uczą kreatywności, wrażliwości i pewności siebie, a poprzez wspólną zabawę w grupie każde dziecko poznaje świat odpowiedzialności za powierzone mu zadania. Zajęcia skupiają się na ćwiczeniach kształtujących aparat mowy, pop... (więcej)
Spotkania z Plastusiem - warsztaty plastyczno-techniczne - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty plastyczno-techniczne to doskonały sposób, na spędzenie wolnego czasu. Stwarzamy dzieciom warunki dla rozwoju naturalnej twórczej aktywności - poprzez radość działania, tworzenia i poznania. Program plastyczny zajęć dostosowany jest do możliwości dzieci wykorzystując różne techniki. Podczas zajęć dzieci rozwijają umiejętność wyrażan... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia pt. „Słoik po dżemie niech nie drzemie” czyli warsztaty ekologiczno – plastyczne dla dzieci. Zajęcia przygotowane są z myślą o uczniach szkoły podstawowej. Ich celem jest wprowadzenie uczestników w świat ekologii za pomocą działań plastycznych. Wspólnie będziemy tworzyć obrazy z naturalnych elementów, takic... (więcej)
Hip Hop dla dzieci - Łódź - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na zajęcia, podczas których wyruszymy w niezwykłą podróż po świecie tańca, wyobraźni, ruchu, ekspresji. Głównym celem zajęć będzie zapoznanie dzieci z elementami muzyki, podstawowymi krokami w stylu hip-hop i house dance, nauka prostych układów tanecznych. Zajęcia mają na celu świetną zabawę, a także rozwój ruchowy i muzyczny dzieci. Le... (więcej)
Socatots- piłkarskie maluchy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. Dzięki takiej formule zajęć dzieci poprzez świetną zabawę uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równowagę, wyrabiają zdolności motoryczne, gibkość i odpowiednie układanie ciała. Wykształcenie podstawowej koordynacji ruchow... (więcej)
Socatots- piłkarskie maluchy (1,5- 6 lat) - Warszawa - zajęcia dla dzieci Są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. Dzięki takiej formule zajęć dzieci poprzez świetną zabawę uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równowagę, wyrabiają zdolności motoryczne, gibkość i odpowiednie układanie ciała. Wykształcenie podstawowej koordynacji ruchow... (więcej)
Nowość w BIM BOM! Mały Kącik Wielkich Odkrywców - Warszawa - zajęcia dla dzieci
BIMBOM  Warszawa
Szanowni Państwo… pragniemy zaprezentować nasza nową propozycję dla małych poszukiwaczy: Dzięki BIM BOM Twoje dziecko przyniesie do domu własnoręcznie wykonany zegar i zrobi swój własny kryształ. W ramach Małego Kącika Wielkich Odkrywców odbywającego się w piątki od godziny 16.30 do 18:00 dzieci poznają sens różnego rodzaju zjawisk zachodzą... (więcej)
Zajęcia adaptacyjne dla maluszków - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub jest czynny w godzinach od 7.00 do 17.00 Zajęcia adaptacyjne prowadzimy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Zapisy pod numerem 609 028 393... (więcej)
SCRAPBOOKING DLA DZIECI - Szczecin - zajęcia dla dzieci "Ozdabiamy ulubione zdjęcia" 14.10.2010 (godz.17.00-18.30) Na warsztaty zapraszam dzieci powyżej 4 roku życia. Uczestnik może być młodszy, jeśli sprawnie obchodzi się z klejem i nożyczkami. Dla malucha będzie przygotowany zestaw bez ostrych zakończeń. Na warsztacie będziemy ozdabiać ulubione zdjęcia. Może być to zdjęcie z wakacji, zdjęcie pr... (więcej)
język angielski dla dzieci SMART KIDS
zajęcia plastyczne SZAŁ ART
zajęcia ogólnorozwojowe TWÓRCZA GIMNASTYKA
Bajkolandia z bajką na Ty
mini przedszkole 
Imprezy z klaunem
 - Szczecin - zajęcia dla dzieci Na naszych zajęciach do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Razem z nim cieszymy się jego sukcesem, obdarowujemy ciepłym słowem, a w razie niepowodzenia wspieramy je i motywujemy do dalszego działania. W każdym szczególe staramy się tworzyć optymalne warunki, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dzieci oraz dające możliwość odkrywania świa... (więcej)
MAŁA SCENA Zabawa w Teatr - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na nowe, niezwykłe zajęcia w Klubie Wieloryb. Odkrywamy dziecięce marzenia i kryjące się za nimi talenty! Teatr to nie tylko aktor, ale opowieść, muzyka, scenografia… Dlatego podczas tych zajęć dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych zabawach mową, słowem, rytmem, melodią i rysunkiem przygotowanych w taki sposó... (więcej)
Re-kreacje - Szczecin - zajęcia dla dzieci Twórcze zabawy z recyklingiem. Podążając ścieżkami twórczej ekologii zawitamy do Krainy Mody. Zgodnie z duchem trashion stworzymy niezwykłą modę ze zwykłych materiałów. Koraliki z barwionej masy solnej, wstążki, skrawki tkanin z pomocą zręcznych rąk i rączek z pewnością zmienią się w pełne fantazji stroje i dodatki.... (więcej)
Opowieści z Papierowego Świata - Szczecin - zajęcia dla dzieci Warsztaty origami. Nazwa tej techniki pochodzi z języka japońskiego, w którym ori oznacza zginać, natomiast kami (gami) – papier. Sztuka składania z kartki papieru (bez jej przecinania, czy klejenia) kształtów geometrycznych, ozdobnych lub imitujących wytwory natury liczy sobie ponad 1000 lat! W tym okresie powstała niezliczona ilość wzorów: ... (więcej)
Remedium - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zajęcia z elementami arteterapii, ze szczególnym uwzględnieniem biblioterapii. Mają na celu wprowadzanie dzieci w świat wartości, rozwijanie inteligencji emocjonalnej oraz budowanie prawidłowych wzorców rozwiązywania problemów.... (więcej)
Co by tu zmalować? - Szczecin - zajęcia dla dzieci Malarstwo, rysunek, grafika. Zajęcia służą przede wszystkim swobodnej ekspresji dzieci w formie wizualnej, za pomocą różnorodnych technik i materiałów. Będziemy podejmować tematykę bliską dzieciom, ale również rozwijać wyobraźnię i myślenie abstrakcyjne wędrując po krainach Koloru, Kreski czy Faktury. Za inspirację do twórczej aktywności posłużą dz... (więcej)
Guzik z pętelką - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dla małych majsterkowiczów. Czasami wystarczy spuścić dziecko na chwilę z oczu i tragedia gotowa: ściana pomalowana w esy-floresy, w najładniejszej książce powycinane obrazki, a wyjściowa sukienka przycięta tu i ówdzie i na dodatek ozdobiona brokatem… Warsztaty dla małych majsterkowiczów służą lepszemu ukierunkowaniu niespożytych sił twórczyc... (więcej)
Teatrynka - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zajęcia teatralne i dramowe. Teatr jest miejscem szczególnie bogatej ekspresji człowieka. Aktor komunikuje się z widzem poprzez ruch, mimikę, gest, zajęcie określonego miejsca w przestrzeni – a także poprzez słowo, intonację, śpiew, krzyk, śmiech lub… milczenie. Ten bogaty repertuar środków przekazu dzieci wykorzystują instynktownie Ich... (więcej)
Maluchowanki - Szczecin - zajęcia dla dzieci TYLKO dla maluchów! NIE TYLKO malowanki! Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2-3 lat. W małej grupie pod kierunkiem pedagoga najmłodsi będą mieli okazję uczestnictwa w różnych formach twórczej aktywności dostosowanych do ich możliwości i zainteresowań. Malowanie na dużych powierzchniach, modelowanie nietypowych mas plastycznych czy zajęcia m... (więcej)
Zajęcia muzyczno-rytmiczne dla przedszkolaków - Gdańsk - zajęcia dla dzieci RYTMIKA Zajęcia muzyczno-rytmiczne dla przedszkolaków Celem zajęć jest kształtowanie u dzieci wrażliwości muzycznej, wyczucia rytmu, usprawnianie koordynacji ruchowej, pamięci oraz mowy ale nade wszystko dobra zabawa. Muzyka łagodzi obyczaje, wprowadza harmonię, pomaga zrelaksować się i daje dzieciom dużo radości. Prowadząca będąc muzykiem i ... (więcej)
Zajęcia dla NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI (0.5 - 1.5 roku) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci(dziecko + rodzic) Zapraszamy dzieci w wieku od ok. 6 miesiąca (siedzące) do 1,5 roku wraz z rodzicami lub opiekunami do wspólnej zabawy. Zajęcia są ukierunkowane i zorganizowane przez prowadzącego w taki sposób, aby wszechstronnie stymulować rozwój naszych pociech. Zajęcia wspierają spo... (więcej)
  „GWAR” i „FRESCO” – zespoły wokalne Zajęcia oparte są na zabawach twórczych, interpretacyjnych z wykorzystaniem podstaw prawidłowej emisji głosu. Nie zabraknie także pracy nad kreatywnością każdego wykonawcy. Czerpać radość z własnego talentu, nieustannie rozwijać osobowość wokalną to motto naszych zajęć. Stwo... (więcej)
  Zespół Tańca Nowoczesnego „BŁYSKAWICA” Kolejny rok pracy zespołu tanecznego „BŁYSKAWICA” będzie opierał się na realizacji układów choreograficznych, podczas których uczestnicy zajęć będą rozwijać swoje zdolności taneczne z zakresu tańca nowoczesnego pod okiem instruktora jak również realizować swoją wyobraźnię taneczno-tw... (więcej)
  WARSZTATY CERAMICZNE Ceramika to przyjemne doświadczenie z modelowaniem gliny, formowaniem dowolnych kształtów, wypalaniem, malowaniem i szkliwieniem na dowolne kolory. Tworzymy przeróżne wyroby: naczynia, donice, elementy dekoracyjne, biżuterię, mozaiki, modne stały się świąteczne anioły i figurki szopki bożonarodzeniowej, ozdoby choinkowe,... (więcej)
  LEKCJE GRY NA GITARZE dla dzieci, młodzieży i dorosłych Prowadzone indywidualnie i w grupach (do 6 osób), zarówno od podstaw jak i na różnych poziomach zaawansowania. Nauczyciel dostosowuje program nauczania do potrzeb i predyspozycji ucznia. Nauka przebiega w miłej i twórczej atmosferze, a indywidualny charakter ćwiczeń pozwala na przył... (więcej)
  „GADUŁY” Dziecięcy Teatr Lalkowy zaprasza młodych artystów w wieku 7 – 12 lat na scenę. Niezwykle rozgadane próby teatru „GADUŁY” odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 16.00 – 18.00 w Galerii na Strychu lub sali teatralnej Starochorzowskiego Domu Kultury. W repertuarze zespołu w chwili obecn... (więcej)
  Mała Akademia Plastyki Zapraszamy na zajęcia które będą rozwijać umiejętność postrzegania i interpretowania otaczającego świata. Zajęcia, które mają zwrócić uwagę dzieci na piękno i wyjaśnić im, czym jest ogólnie rozumiana sztuka. Zabawa małego plastyka ma być przyjemnością, która rozbudzi wrażliwość. Będzie rozwijać, a nie zatrzymywać kr... (więcej)
  Grupa Graffiti Cheerleaders Masz conajmniej 13 lat? Poczucie rytmu? Chcesz nauczyć się tańca? Masz odwagę do tworzenia piramid gimnastycznych? Zapraszamy do udziału w zajęciach zespołu, który występuje m.in. na mistrzostwach cheerleaders, konkursach młodzieżowych, meczach piłkarskich, festynach i imprezach okolicznościowych. Zespół ̶... (więcej)
ZAJĘCIA TWÓRCZE DLA PRZEDSZKOLAKÓW \ UŚMIECH ZAJĘCIA TWÓRCZE DLA DZIECI W WIEKU 3 – 6 LAT Zajęcia grupy „UŚMIECH” skierowane są do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym, które nie lubią się nudzić i chcą aktywnie spędzać czas. W ramach cotygodniowych spotkań będziemy mieć okazję rozwijać swoje zdolności muzyczne, plastyczne i teatralne, a także ćwiczyć swo... (więcej)
Klub Młodego Inżyniera - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Klub Młodego Inżyniera to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od lat 8 do 14. Prowadzone są ściśle według autorskiego, wielokrotnie nagradzanego programu nauczania RoboCAMP. Podczas kursów dzieci poznają podstawy robotyki i programowania, a wiedza ta wzbogacana jest elementami z matematyki, mechaniki i fizyki. Opracowany przez RoboCAMP pro... (więcej)
RoboSZKOŁA Ciebie woła – wstąp do KLUBu MŁODEGO INŻYNIERA RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci W Klubie Młodego Inżyniera dzieci chętnie się uczą oraz zdobywają wiedzę niedostępną w zwykłej szkole. Semestralne zajęcia z robotyki i informatyki RoboCAMP pobudzają kreatywność oraz uczą logicznego myślenia. Dzięki edukacji w formie zabawy, nawet nielubiana przez wielu uczniów matematyka czy fizyka, staje się prosta i ciekawa! Klub Młodego I... (więcej)