Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
Oczarowani zamkami - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka po raz drugi organizuje konkurs plastyczny „Oczarowani zamkami” tym razem o zasięgu europejskim - adresatami są uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież nie tylko z Polski, ale także z ośrodków polonijnych krajów Unii Europejskiej. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka ma swoją siedzibę w Zamku Żupnym w Wie... (więcej)
Klub Malucha Poznań Naramowice - Poznań - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkie Maluchy w wieku od 1 do 3 lat na codzienne spotkania w Klubiku Guga. Maluchy spędzą miło czas podczas zajęć dydaktycznych w formie twórczej zabawy, jak i również będą mogły: * Artystycznie szaleć wyklejając, rysując i malując * Poznawać język angielski w formie zabawy * Poznawać świat w Klasie Odkrywców *... (więcej)
Wkrótce przedszkole - zajęcia adaptacyjne
 - Toruń - zajęcia dla dzieci
Cafe Bajarka  Toruń
Pierwsze dni w przedszkolu to czasem trudne chwile w życiu małego dziecka (często również rodzica). Warto pokazać dzieciom jak wygląda wspólna zabawa i praca w grupie. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne przygotowujące do wejścia w świat przedszkolny. "Wkrótce przedszkole" to wspólna zabawa, śpiew, taniec, zabawy plastyczne, ruchowe, słuchanie ... (więcej)
Zostań Królem Szachów - Naramowice - Poznań - zajęcia dla dzieci Szachy - królewska gra. I warto poznać jej tajniki już od najmłodszych lat. Dziecko grające w szachy zyskuje wiarę we własne możliwości, zyskuje wiarę w możliwość własnej progresji. Szachy w znaczącym stopniu wpływają na rozwój pamięci, logicznego i kreatywnego myślenia . Zajęcia odbywają się raz w tygodniu: 50 minut, w grupach maksymalnie 8 oso... (więcej)
Zajęcia dla 2 - 3 latków - Poznań - zajęcia dla dzieci Program zajęć przygotowany jest dla dzieci w wieku 2 do 3,5 lat i ma na celu przygotowanie dziecka do wejścia w nowy etap życia - pójścia do przedszkola. Zajęcia składają się z trzech części: muzyczno-ruchowej, swobodnej zabawie z rówieśnikami i zajęciom plastyczno-manualnym. Poprzez takie działania przyszły przedszkolak aktywizuje po kolei moto... (więcej)
Twórczaki Naramowice - Poznań - zajęcia dla dzieci Zielony klucz szczęścia. Do czego służy? Z czego jest wykonany? Pachnie? Jak smakuje? Można go dotknąć? Usłyszeć? Zadaniem Twórczaków jest fantazjowanie. To mali eksperci w dziedzinie rozwiązywania zadań nierozwiązywalnych. Pobudzimy ich twórczą wyobraźnię, pozwolimy na tworzenie czegoś z niczego i będziemy wspierać w niestandardowym myśleniu o ... (więcej)
Klasa Odkrywców Naramowice - Poznań - zajęcia dla dzieci Dlaczego? To ulubione pytanie zadawane przez ciekawskie dzieci… Dlaczego samolot lata? A woda paruje? My znamy odpowiedzi na te i inne pytania. Z anielską cierpliwością i niezwykłą kreatywnością wyjaśniamy zjawiska podczas zabawnych i bezpiecznych eksperymentów fizyczno – chemicznych. Podczas zajęć rozbudzamy dziecięcą wyobraźnię, sz... (więcej)
Kuchnia od kuchni Naramowice - Poznań - zajęcia dla dzieci Skąd, jak, dlaczego? Skąd pochodzi cukier? Jak robi się biały ser? Dlaczego bułka może być brązowa, a czasem biała? Poznajemy skąd biorą się produkty spożywcze, jak są wyrabiane a także tworzymy z nich małe, smaczne dzieła sztuki. Przedstawiamy w formie zabawy wartości odżywcze produktów, a także wprowadzamy elementy edukacji ekologicznej. Uczym... (więcej)
Wielkanocne pisanki z solnego jajka - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Zdobione jajo-pisanka to prastary magiczny symbol, który w naszych czasach jest kontynuacją pięknych tradycji wielkanocnych. Pisanka czasami staje się małym dziełem sztuki i coraz częściej, uroczą formą prezentu. Rozróżniamy kraszanki, czyli jajka malowane w czasie Świąt Wielkanocnych oraz pisanki – jaja ozdabiane różnymi technikami. Chcąc... (więcej)
\ „Ex trema” - grupa teatralno – cyrkowa (12 - 16 lat ) prowadzący Tadeusz Dylawerski aktor TFK, mim, pedagog. W programie: ● elementarne zadania aktorskie ● ● budowanie scen ● dialog ● ruch sceniczny ● pantomima ● ● żonglowanie ● ● ruch sceniczny ● analiza i in... (więcej)
\ Jeśli interesujesz się teatrem, chcesz nauczyć się żonglować, poznać tajemnice teatru cieni i tajniki charakteryzacji to oferta właśnie dla Ciebie! Grupę „Wielki teatr małego aktora” ( 8 – 12 lat ) poprowadzi Ałła Maslovskaya aktorka TFK, instruktor teatralny. W programie: ● żonglerka czyli piłki, talerze, diabolo ... (więcej)
  Wszystkie maluchy, które niebawem pójdą do przedszkola zapraszamy na zajęcia przygotowujące do tego ważnego wydarzenia. Zajęcia pozwolą dzieciom: odnaleźć się w grupie rówieśników, przyzwyczają do rozstania z rodzicami, wprowadzą do sposobu funkcjonowania w grupie przedszkolnej. Dzieci będą miały także okazję odkryć przyjemność jaka płynie ze wspól... (więcej)
  Zaprasza dzieci w wieku 3 - 5 lat na zajęcia: - muzyczno - ruchowe, - plastyczne, - teatralne, - ogólnorozwojowe Dzieci w wieku 1,5 r. oraz ich rodziców zapraszamy na zajęcia z Ruchu Rozwijającego prowadzonego metodą W. Sherborn. Dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola prowadzimy zajęcia przedpołudniowe w godz. 8:00 – 13:... (więcej)
  Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 5 lat na zajęcia: - muzyczno - ruchowe, - plastyczne, - teatralne, - ogólnorozwojowe Dzieci w wieku 1,5 r. oraz ich rodziców zapraszamy na zajęcia z Ruchu Rozwijającego prowadzonego metodą W. Sherborn. Dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola prowadzimy zajęcia przedpołudniowe w godz. 8:00 – 13... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia Dzieci, które chcą spożytkować swoją energię.:)... (więcej)
  Zapraszamy do zabawy - i to podwójnej! A do tego odbywającej się w prawdziwym zamku! Proponujemy zajęcia integracyjno-rozwojowe, które umożliwią dziecku: · spotkanie się z rówieśnikami, · miłe i aktywne spędzenie czasu, · stymulację rozwoju psychosomatycznego, zaś opiekunowi (mamie, tacie, babci, niani…) dad... (więcej)
Zajęcia z angielskiego lub z niemieckiego! - Sułkowice K/myślenic - zajęcia dla dzieci
Best4youKids Kraina Zabaw Dziecięcych  Sułkowice K/myślenic
Sala zabaw dla dzieci! Kraina Zabaw Dziecięcych Best4youKids zaprasza dzieci do 12- go roku. Oferujemy dwupoziomowy tor przeszkód z suchym basenem wypełnionym piłkami, Kącik Bobasa, PC Comfy Car i inne atrakcyjne atestowane zabawki. Dla opiekunów stanowisko internetowe lub telewizja „n” U nas Twoje dziecko spędzi czas aktywnie, be... (więcej)
Zajęcia OCEAN ZABAWY - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Ocean Zabawy jest naszą popołudniową propozycją dla dziecka i rodzica. To czas tylko dla Was, przeznaczony na przyjemną i rozwijającą zabawę, budowanie i umacnianie Waszej relacji na także integrowanie się z rówieśnikami. Zapraszamy dzieci w wieku 2-4 lat (choć nie tylko) wraz z rodzicem. Profesjonalnie skonstruowany program będzie służył: stymu... (więcej)
 
FitnessMama  Kraków
Zapraszamy wszystkie Mamy w ciąży na gimnastykę. Zajęcia odbywają się od WTORKU do PIĄTKU. Opracowane przez nas ćwiczenia pomagają zmniejszyć dolegliwości związane z okresem ciąży. Dodatkowo gimnastyka: - poprawia kondycję, - zmniejsza lęk przed porodem, - pomaga w nawiązaniu kontaktu z Brzuszkiem, - dodaje pewności Siebie.... (więcej)
GIMNASTYKA DLA KOBIET W CIĄŻY
Zajęcia dopołudniowe i popołudniowe - Kraków - zajęcia dla dzieci
FitnessMama  Kraków
Opracowane przez nas ćwiczenia pomagają zmniejszyć dolegliwości związane z okresem ciąży. Dodatkowo gimnastyka: - poprawia kondycję, - zmniejsza lęk przed porodem, - pomaga w nawiązaniu kontaktu z Brzuszkiem, - dodaje pewności Siebie.... (więcej)
Mama, tata i ja - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na rodzinne spotkanie z cyklu MAMA, TATA I JA „Walentynki w Muzeum” 14 lutego ( niedziela ) 2010 r. godz. 9.30 lub 11.30 Zamek Żupny, ul. Zamkowa 8 W programie: - Poznawanie idei Walentynek - Projektowanie logo Sympatyków Muzeum - Tworzenie kartek walentynkowych - Konkursy i ... (więcej)
  Balet, taniec, rytmika, teatr, plastyka, zabawy logopedyczne, zajęcia muzyczne, warsztaty artystyczne, kung fu, wspomaganie rozwoju, zabawy elementarne, metoda ruchu rozwijającego. www.qmqm.com.pl... (więcej)
  NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH(FORTEPIAN, AKORDEON, SKRZYPCE, ALTÓWKA, WIOLONCZELA, KONTRABAS, GITARA, FLET, KLARNET, OBÓJ, FAGOT, SAKSOFON, TRĄBKA, RÓG, PUZON, PERKUSJA PROWADZIMY TAKŻE LEKCJE ŚPIEWU (MUZYKA POWAŻNA I ROZRYWKOWA) *LEKCJE SĄ INDYWIDULANE * PROFESJONALNA KADRA NAUCZYCIELSKA (NAUCZYCIELE ZSM) *WSPÓLNIE Z NAUCZYCIELM USTALASZ ICH... (więcej)
  Działająca w ramach Stowarzyszenie Muzycznego VIVIDUS przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu serdecznie zaprasza wszytskie dzieci w wieku od 3 do 6 lat na zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami plastyki. Muzyczna Kraina jest miejscem szczególnym ponieważ korzystnie wpływa na rozwój dziecka.Różnego rodzaju zabawy z udziałem muzyki wspomagają roz... (więcej)
Warsztaty architektoniczne - Kraków - zajęcia dla dzieci
pracownia k.  Kraków
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 16 lat na warsztaty architektoniczne, które: * kierują uwagę na otaczającą przestrzeń, uwrażliwią na piękno zabytków i przyrody; * rozwijają naturalne zainteresowanie światem zbudowanym i naturalnym; * pozwalają zdobyć wiedzę, zarówno o najlepszej światowej architekturze i architekturze krajobrazu, jak i o arc... (więcej)
Oferta promocyjna - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka - tylko do 27 lutego br. interaktywne zajęcia edukacyjne w Zamku Żupnym i kopalni soli w ramach jednego biletu - koszt 13zł od osoby. W promocyjnym pakiecie : „Maciej kopacz i wielickie podziemia” Zjazd do ... (więcej)
  Zajęcia łączące elementy ruchowo - taneczne z ćwiczeniami kształtującymi poprawną mowę. Podczas zajęć dzieci tańczą, śpiewają, wykonują wiele ciekawych ćwiczeń logopedycznych, doskonaląc swoją koordynację ruchową, mowę, a także wesoło spędzając czas.... (więcej)
  GIMNASTYKA JĘZYKA, to propozycja zajęć, kierowana zarówno do dzieci prawidłowo rozwijających się- sprzyjając poprawnemu, wyrazistemu oraz pięknemu mówieniu, jak i do dzieci z zaburzoną mową- stanowiąc ważny element wspomagający terapię logopedyczną. Zabawy, prowadzone podczas GIMNASTYKI JĘZYKA: - ćwiczą aparat artykulacyjny, rozwijając go i ksz... (więcej)
  "Szkraby" to zajęcia wszechstronnie rozwijające Wasze dzieci, podczas których wspólnie z nimi będziecie bawić się w pewien zaplanowany przez nas sposób. Dzięki tak nieprzypadkowej zabawie będziemy wspólnie rozwijać dziecięce zmysły. Dzieci poznają otaczający je świat patrząc, słuchając, dotykając, wąchając i robiąc przeróżne ciekawe rzeczy. Im ba... (więcej)
  Muzykolandia – zajęcia muzyczne dla maluchów Kraina pełna dźwięków, które nie tylko można usłyszeć ale i dotknąć! Wspólna muzyczna zabawa dla dzieci i rodziców. Uwrażliwienie na muzykę, wyrobienie poczucia rytmu, pogłębienie więzi z rodzicem oraz nawiązanie kontaktu z rówieśnikami Zajęcia w aktywny sposób wprowadzą dzieci w świat muzyki. ... (więcej)
Ferie zimowe w Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Ferie zimowe w Muzeum 25.01 do 29.01.10, w godzinach 11:00 – 13:00 30.01.10 Noworoczny bal karnawałowy 15:00-17:00 25.01 Poniedziałek „Erazm Barącz – górnik i kolekcjoner dzieł sztuki” Zamek Żupny – wstęp bezpłatny Zwiedzanie wystawy poświęconej ... (więcej)
Warsztaty teatralne dla młodzieży - Kraków - zajęcia dla dzieci
Teatr KTO  Kraków
Warsztaty teatralne w Teatrze KTO (18-20 stycznia 2010) Zapraszamy młodzież w wieku 15 – 17 lat do pracy nad podstawami techniki aktorskiej. W trakcie warsztatów skupimy się na: • uruchomieniu i wykorzystaniu wyobraźni, ciała, głosu, przestrzeni oraz rekwizytu w działaniach scenicznych • pracy z partnerem • sztuce im... (więcej)
ORIGAMI in english - Poznań - zajęcia dla dzieci Już w jutro o godzinie 12:00 w FIFU FIFU odbędą się wyjątkowe warsztaty – będziemy składać kolorowe origami! Origami nie jest trudną sztuką – można się przy niej świetnie bawić, daje dużo zadowolenia, satysfakcji, a także pobudza i rozwija wyobraźnię. To jednak nie wszystko – zajęcia z origami prowadzone będą w języku angielski... (więcej)
  Zajęcia przygotowują maluchy do pójścia do przedszkola. Pozwalają bowiem nie tylko na przyzwyczajenie się do pracy w grupie i nauczenie współdziałania z innymi dziećmi, ale również rozwijają umiejętności motoryczne, manualne oraz społeczne. Na każdych zajęciach będzie jakaś praca plastyczna, ćwiczenie muzyczne oraz ruchowe. Wszystko odbędzie się w ... (więcej)
  Zajęcia te powalają mamom wrócić do formy, a maluchom rozwinąć umiejętności psychomotoryczne. W trakcie gimnastyki mamy będą ćwiczyć różne partie ciała oraz kondycje, równocześnie angażując swoje szkraby w zabawę. Każde zajęcia kończą się masażykiem relaksującym nasze pociechy. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci do 1 roku życia Termin: wtore... (więcej)
Edukacja początkowa, język angielski z elementami plastyki, zajęcia ruchowe - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przyjazna atmosfera panująca w Akademii Pięciolatka, autorski program i doskonali nauczyciele gwarantują najwyższy poziom kształcenia Państwa dziecka. Główne cele: • Przystosowanie dzieci do działania w grupie • Wprowadzenie do nauki czytania, pisania i logicznego myślenia • Nauka podstaw języka angielskiego • Rozwi... (więcej)
Piłkarskie Maluszki Socatots - Szczecin - zajęcia dla dzieci SOCATOTS® jest pierwszym programem na świecie uczącym grać w piłkę nożną dla dzieci które mają zaledwie 6 miesięcy do 5 roku życia. SOCATOTS® jest unikalnym pomysłem opartym na zabawie, który ma na celu rozpocząć kontakt dzieci z piłką. SOCATOTS® dostarcza pełnego wyzwań środowiska dla dzieci w różnym wieku i na różnych etapach rozw... (więcej)
Jak możesz wzmocnić odporność swojego dziecka? - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum ekoJa  Warszawa
Jak możesz wzmocnić odporność swojego dziecka? Twoje dziecko często choruj... (więcej)