Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
TEATRANKI 

- Niedzielne zabawy teatralne dla fajnych dzieciaków i fajnych rodziców - Warszawa - zajęcia dla dzieci W każdą niedzielę w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego organizujemy zabawy teatralne dla fajnych dzieciaków i fajnych rodziców. Teatralny plac zabaw, animacje lalkami, cyrk, bajkowa scena opowiadania, zaczarowany dom, lalki i wiele innych niespodzianek. ///////////////////////////////////////////////////// REPERTUAR: /////////... (więcej)
Grupa Wesołe Rybki dla dzieci w wieku od około 2,5 do 3,5 lat
Balet dla dzieci od 3 lat
Maluszkowe zabawianki (1-2 lat)
i wiele innych dla dzieci w wieku od roczku do 10 lat!!! - Poznań - zajęcia dla dzieci Drogie Wesołe Rybki, we wrześniu rozpoczynamy roczny cykl zajęć, na które ciągle przyjmujemy zgłoszenia… Zajęcia rozpoczynają się już 1 września 2009 roku!!! Zapraszamy rozwojowo i zabawowo :) Więcej na www.wesolerybki.webpark.pl... (więcej)
  to muzyczno-taneczne spotkania stymulujące rozwój dzieci Zapraszamy dziewczynki w wieku powyżej 4 lat, które z niecierpliwością czekają na przygodę z baletem! Razem: • zaznajomimy się z zasadami i elementami tańca klasycznego oraz tańca ludowego • ukształtujemy wrażliwość dzieci • rozwiniemy koordynację ruchową &... (więcej)
  Oferujemy opiekę na godziny, zajęcia w grupach adaptacyjnych dla dwulatków, zajęcia artystyczne w różnych grupach wiekowych, organizację balików,urodzin, spotkań edukacyjnych i warsztatów oraz indywidualne lekcje gry na pianinie dla dzieci od 4 roku życia.... (więcej)
zajęcia teatralne, plastyczne, taneczne - Kraków - zajęcia dla dzieci Rozpoczynamy nowy nabór do zespołów: - SCENY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO http://www.arsharter.pl/index.php?id=111 - TEATRU HOTHAUS http://www.arsharter.pl/index.php?id=112 Zapraszamy na zajęcia: DLA DZIECI: - teatr rodzinny - zajęcia plastyczne - zajęcia taneczne - joga dla rodziców i dzieci ( > 3 lat) - terapia tańcem i ruchem dla rodziców i ... (więcej)
  Pies to nie tylko doskonały kompan do zabaw, ale także niezastąpiony przyjaciel mobilizujący do pracy. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko było wrażliwe i coraz lepiej się rozwijało pozwól mu pracować z psem Stymulacja rozwoju dziecka wymaga stosowania niekonwencjonalnych, alternatywnych form i metod pracy. Proponowane przez nas zajęcia z psem ... (więcej)
  Pies to nie tylko doskonały kompan do zabaw, ale także niezastąpiony przyjaciel mobilizujący do pracy. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko było wrażliwe i coraz lepiej się rozwijało pozwól mu pracować z psem Stymulacja rozwoju dziecka wymaga stosowania niekonwencjonalnych, alternatywnych form i metod pracy. Proponowane przez nas zajęcia z psem ... (więcej)
  Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szczególną ofertę warsztatów teatralnych . Proponowane przez nas warsztaty teatralne są doskonałym narzędziem poznawczym i wychowawczym. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko umiało radzić sobie ze stresem i umiało pracować w zespole koniecznie zapisz je na nasze zajęcia... (więcej)
  Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szczególną ofertę warsztatów teatralnych . Proponowane przez nas warsztaty teatralne są doskonałym narzędziem poznawczym i wychowawczym. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko umiało radzić sobie ze stresem i umiało pracować w zespole koniecznie zapisz je na nasze zajęcia. ... (więcej)
  Wykorzystaj nową bezstresową formę nauki języka angielskiego, aby Twoje dziecko przyswajało język i jednocześnie rozwijało wrażliwość muzyczną... (więcej)
  Wykorzystaj nową bezstresową formę nauki języka angielskiego, aby Twoje dziecko przyswajało język i jednocześnie rozwijało wrażliwość muzyczną... (więcej)
  Wykorzystaj nową bezstresową formę nauki języka angielskiego, aby Twoje dziecko przyswajało język i jednocześnie rozwijało wrażliwość muzyczną... (więcej)
TAEKWONDO dla najmłodszych - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapisy do sekcji taekwondo w nowo otwartym klubie sportowym na warszawskim Grochowie. Taekwondo to koreański sport ,z bardzo bogata historią i kulturą. Zajęcia dla dzieci są doskonałą formą spedzania wolnego czasu a także mogą stać się prawdziwą pasją twojego dziecka. Bezpieczny obiekt, profesjonalna kadra trenerska.ZAjęcia rekomendowane prze Inter... (więcej)
combat kalaki to super zabawa i świetna forma aktywności fizycznej dla dzieci. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jest to wspaniała filipińska sztuka walki.Uczy, wychowuje, oraz pozwala utrzymać malucha w dobrej formie.Zajęcia 2 razy wtygodniu ... (więcej)
Zajęcia w stałej grupie przedszkolnej od 8.00 do 13.00 - Poznań - zajęcia dla dzieci DROGIE WESOŁE RYBKI!!! PRZYJMUJEMY ZAPISY DZIECI DO GRUPY PRZEDSZKOLNEJ!!! ZAJĘCIA OD WRZEŚNIA 2009 ROKU; OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00-13.00). ZAPISY NA ZAJĘCIA NA ROK SZKOLNY 2009/2010! Więcej na www.wesolerybki.webpark.pl Zapytania osobiście, e-mailem i telefonicznie. ZAPISY NA ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI W WIEKU OD OKOŁO... (więcej)
wakacyjne zajęcia taneczne dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Taniec otwiera pole dla wyobraźni, przestrzeń dla duszy. Zostawia miejsce na improwizacje. U każdego dziecka szukać będziemy możliwości indywidualnego wzmocnienia motoryki ruchu, rozumienia działania ciała w przestrzeni oraz świadomości sposobów wykorzystywania różnych jakości ruchu. Po to aby naturalny ruch Waszego dziecka stał się tańcem potrz... (więcej)
Aktywna sobota- nauka języka połączona z nauką gry w tenisa oraz naukę pływania. - Łódź - zajęcia dla dzieci Aktywna Sobota to unikalny program dla dzieci łaczący naukę języka angielskiego, nauke gry w tenisa oraz naukę pływania. Zajęcia odbywają się w tylko soboty - od godziny 9.00 do 14.00. Ilość miejsc jest niestety ograniczona. Wyjątkowy program dla dzieci łączący naukę języka z aktywnością fizyczną. Aktywna Sobota to 6 godzin nauki i zabawy w mił... (więcej)
Wolę Przedszkole - Poznań - zajęcia dla dzieci Wolę Przedszkole! to warsztaty dla rodziców dzieci idących do przedszkola prowadzone przez psychologa dziecięcego   Przedszkole wybrane, a Ty? +Boisz się, jak sobie dziecko poradzi w przedszkolu. +Chcesz mu pomoc, ale nie wiesz jak. +Masz tysiąc pytań i szukasz odpowiedzi?   Nasze warsztaty pomogą rodzicom odpowiedzieć na nurtujące ich pyt... (więcej)
Gimnastyka mamy i malucha wg ped. W.Scherborne
    (Pierwsze zajęcia zapoznawcze bezpłatne !!!) - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Ćwiczenia adresowane są już dla najmłodszych pociech (od 1 m-ca do 6 roku życia), które dopiero wchodzą w świat ruchu, dlatego też tak istotne jest uczestnictwo rodzica w zajęciach. Większość ćwiczeń przebiega na dywanie, który daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Dziecko świadomie lub nie odczuwa stabilność podłoża i wie, że z dywanu nie może spa... (więcej)
  Na zajęciach dzieci poprzez zabawę uczą się piosenek i wierszyków po angielsku. Poznają pierwsze zwroty grzecznościowe, uczą się przedstawiać. Dzieci słuchają bajek po angielsku, odgadują postacie oraz rzeczy narysowane na kartonikach. Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Zajęcia rozwijają inteligencję muzyczną dziecka, ćwiczą słuch oraz rozbudzają ciekawość muzyczną. Dzieci mają możliwość gry na instrumentach: tamburynach, bębenkach, trójkątach, grzechotkach, kołatkach i innych. Nie zabraknie nauki piosenek i własnego akompaniamentu "na żywo". Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Dzieci na zajęciach lepią z plasteliny, malują farbkami, kolorują malowanki i tworzą własne małe dzieła. Nasze maluchy poznają nowe formy plastyczne: kolaże, witraże, wyklejanki, wydzieranki. Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Na zajęciach dzieci poznają różne formy plastyczne: wyklejanki, wydzieranki, kolaże, witraże itp. Lepią z plasteliny i modeliny, tworzą formy z masy solnej, malują farbkami. W okresach świątecznych zajęcia odnoszą się do obchodzonych uroczystości: ozdoby na choinkę, aniołki, kolorowe pisanki itp. Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Dzieci poznają język angielski poprzez naukę piosenek i wierszyków. Poznają nazwy kolorów, zwierząt, członków rodziny, przedmiotów codziennego użytku. Na zajęciach nie zabraknie zabawy i śpiewu. Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Na zajęciach rytmicznych dzieci poznają nazwy instrumentów, z czego są wykonane, jaką posiadają skale dźwięków. Poznają nutki i ich miejsce na pięciolinii. Uczą się piosenek, do których sami "akompaniują" . Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Zajęcia mają na celu zapoznanie dzieci z różnymi instrumentami oraz formami muzycznymi. Maluchy mają sposobność gry na tamburynach, trójkątach, kołatkach, będenkach i wielu innych. Jest to również czas na naukę piosenek i zabaw muzycznych. Serdecznie zapraszamy.... (więcej)
  Na zajęciach nasze maluchy mają okazję rozwinąć swoje zdolności plastyczne oraz poznać nowe sposoby zabawy kredką, farbami, plasteliną. Po każdych zajęciach dzieci dostają wykonaną przez siebie rzecz na pamiątkę. Zapraszamy serdecznie.... (więcej)
  Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Dzieci osłuchują się z językiem poprzez słuchanie piosenek oraz bajek po angielsku. Poznają podstawowe kolory, nazwy zwierzątek, członków rodziny. Zapraszamy serdecznie.... (więcej)
warsztaty teatralne dla dzieci 7-11 lat Kraków - Kraków - zajęcia dla dzieci UWAGA! NOWY NABÓR DO GRUPY! Arsharter stwarza Wam możliwość do zajęcia się wraz z Waszymi pociechami teatrem. Z pewnością wielu z Was obserwuje w swoim dziecku umiejętności i zdolności aktorskie, jednocześnie sięgając myślami wstecz, kiedy to Wy jako dzieci przejawialiście zainteresowanie tą dziedziną sztuki. Teraz wraz z dzieckiem możecie uwol... (więcej)
  Bywa, że dzieci przeżywają świat inaczej niż dorośli. Bywa, że przezywają go inaczej niż rówieśnicy. Nazywamy je wtedy nieśmiałymi lub nadmiernie ostrożnymi. Ich rodzaj wrażliwości może utrudniać kontakt z kolegami, z dorosłymi, może sprawiać, że załatwienie prozaicznej sprawy staje się zbyt trudne. Nikt jednak nie lubi być samotny, odizolowany i n... (więcej)
  Ten rodzaj twórczych warsztatów da rodzicom możliwość spędzenia czasu ze swoimi pociechami niezwykle aktywnie. Zobaczycie, jak wspaniale jest tworzyć razem z dzieckiem. Poprzez zabawę w plastykę w oparciu o konkretne techniki, rozbudzimy Waszą kreatywność. Przekonamy się, jak dużo energii i radości może dać sam proces tworzenia. Wspólnie spę... (więcej)
  Dzieciństwo to czas rozwoju i zabawy. Niepowtarzalna dla tego okresu otwartość na wpływy pozwala szybko się uczyć, ale też czyni dziecko wrażliwym na zranienia i traumy. Dzieciom coraz częściej towarzyszą sytuacje trudne, niosące lęki. Podobnie jak dorośli, czasem nie radzą sobie z obciążeniami. Są narażone na zagubienie, osamotnienie czy... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku od 4 do 7 lat na ‘Calineczkę’, godz. 15:00-16:00 Czytanie baśni i legend wspaniale wpływa na rozwój emocjonalny dziecka. Im wcześniej dziecko będzie miało kontakt z czytanymi głośno tekstami, tym bardziej rozwija się jego wyobraźnia. Dziecku poprawia się koncentracj... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku od 6 lat w czwartek 09. kwietnia na warsztaty od godziny 13:30 do 16:30.... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat w sobotę 04. kwietnia, godzina 12:15-13:15.... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku od 6 lat w sobotę 04. kwietnia na warsztaty od godziny 13:30 do 16:30. ... (więcej)
  Sobota 28. marca 15:00-16:00. Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Baśnie i bajki są w naturalny sposób związane z rozwojem dziecka, tak więc idealnie sprawdzają się w terapii, jak i w profilaktyce. Na tych zajęciach chcielibyśmy opowiadać dzieciom właśnie bajki, dzięki którym dzieci będą sobie lepiej... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci na zajęcia taneczne. Środa godzina 15:30-16:30 (dzieci w wieku 9-12lat), godzina 16:45-17:45 (dzieci w wieku 5-6 lat). W ofercie kreatywne formy zabaw przy muzyce i ćwiczeń tanecznych w stylu hip hop z elementami choreografii. ... (więcej)