Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza rodziców w sobotę 21. marca, godzina od 10:00-11:30. Dzieci mogą pozostać w sali zabaw podczas warsztatu lub pójść na dodatkowe zajęcia.... (więcej)
  Sobota 21. marca, godzina 13:30-14:30. Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku 3-5 lat. W planie robienie marzanny, wspólny taniec oraz tworzenie kreacji dla Pani Wiosny. ... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku 2-3 lat na zajęcia w sobotę 21. marca od godziny 12:15 do 13:00.... (więcej)
  Zajęcia dla tatusiów wraz z dziećmi w wieku 3-4 lat, sobota 21. marca godzina 16:15-17:15.... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku 5-7 lat w sobotę 21. marca o godzinie 10:00-12:00, dzieci w wieku 7-8 lat o godzinie 13:30-15:30, dzieci w wieku 9-12 lat o godzinie 15:45-17:45.... (więcej)
  W skład zajęć wchodzą czynności stymulujące uczenie się poprzez badanie i odkrywanie świata. Zajęcia są skarbnicą pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem. Zapraszamy! Zajęcia odbywają się co tydzień. ... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w piątek 20. marca. Dzieci w wieku 2-3 lat od godziny 15:30 do 16:15. Dzieci w wieku 3-4 lat od godziny 16:30 do 17:15. Zajęcia odbywają się co tydzień. ... (więcej)
  Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju TALENT zaprasza dzieci w wieku od 6 lat w piątek 20. marca od godziny 15:30 do 16:30. Dzieci będą robić biżuterię ze szkła. Zapraszamy!... (więcej)
Dziecięce poranki z Adibu - Warszawa - zajęcia dla dzieci
iSpot Arkadia  Warszawa
Nauka, zabawa i komputer, pod takim hasłem odbędzie się cykl specjalnych poranków dla dzieci organizowanych w salonie iSpot w CH Arkadia w Warszawie. Począwszy od 14 marca, w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 10-13, na najmłodszych czekać będzie wiele niespodzianek. Jedną z atrakcji będą gry edukacyjne Adibu – ulubiony program edukacyjny 4... (więcej)
  Napewno chcecie by Wasze dziecko było szczęśliwe, zdrowe, miało z Wami jak najlepszy kontakt, żeby czas tak szybkiego rozwoju dziecka był dobrze wykorzystany. Warto abyście zapewnili Maluchowi poczucie bezpieczeństwa w swoich ramionach, aby czuł, że każdy Wasz ruch jest wykonany z pewnością i znajomością potrzeb małego ciała. Dobrze, żebyście naucz... (więcej)
Szkołą Pływania FOKA - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Szkoła pływania FOKA zaprasza na: * Zajęcia dla niemowląt * Naukę pływania dla dzieci w wieku przedszkolnym * Naukę i doskonalenie pływania dla dzieci w wieku szkolnym * Naukę i doskonalenie pływania dla dorosłych * Lekcje indywidualne ... (więcej)
Bawilandia - Poznań - zajęcia dla dzieci Bawilandia to cykl spotkań, które stymulują rozwój dzieci, ich twórcze myślenie, uczą społecznych zachowań i samodzielności. Głównym celem spotkań jest rozwój potencjału twórczego dzieci, ich wyobraźni, stawiania pytań i rozwiązywania problemów. Dostosowujemy zabawy do wieku dzieci, proponując im: _ Niezwykłe zabawy plastyczne _ Twórcze eksperym... (więcej)
Idę do Przedszkola - Poznań - zajęcia dla dzieci „Idę do przedszkola” to zajęcia adaptacyjne, podczas których, w bezpiecznej emocjonalnie atmosferze zapoznamy dzieci z: * zasadami panującymi w przedszkolu * z rytmem przedszkolnego dnia * podstawami edukacji przedszkolnej (zgodnej z wytycznymi MEN) * umiejętnościami samoobsługowymi potrzebnymi w przedszkolu Podczas każdego spot... (więcej)
balet dla dziewczynek od 3 lat - Poznań - zajęcia dla dzieci Zajęcia nastawione są na kształcenie poczucia estetyki i formy klasycznej poprzez gry i zabawy taneczne. Dziecko rozwija swoją wrażliwość estetyczną, uczy się podstawowych elementów choreograficznych. Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają s... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci. Kraków. - Kraków - zajęcia dla dzieci Taniec otwiera pole dla wyobraźni, przestrzeń dla duszy. Zostawia miejsce na improwizacje. U każdego dziecka szukać będziemy możliwości indywidualnego wzmocnienia motoryki ruchu, rozumienia działania ciała w przestrzeni oraz świadomości sposobów wykorzystywania różnych jakości ruchu. Po to aby naturalny ruch Waszego dziecka stał się tańcem potrze... (więcej)
PRZEDPOŁUDNIA ARTYSTYCZNE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH. Kraków. - Kraków - zajęcia dla dzieci Przedstawiamy propozycję spędzania przedpołudniowego czasu na zajęciach artystycznych. Zdobywane doświadczenia na naszych zajęciach pozwolą dziecku w przyszłości określić, w jaki sposób zrealizować swoje potrzeby na gruncie sztuki. Mamy przygotowany program w ramach którego Wasze dzieci spędzą przedpołudnie niezwykle aktywnie i twórczo. Dajemy ... (więcej)
GIMNASTYKA I AKROBATYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Kraków. - Kraków - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia sportowe. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia i młodzieży. Obejmują: • ćwiczenia gimnastyczne • ćwiczenia akrobatyczne i preakrobatyczne (indywidualne i grupowe) • ćwiczenia świadomości ciała • ćwiczenia i zadania muzyczno - ruchowe • zadania ruchowe i taneczne ... (więcej)
Zajęcia plastyczne dla dzieci. Kraków. - Kraków - zajęcia dla dzieci Zapraszamy najmłodszych entuzjastów bazgrania po ścianach, meblach, podłogach. Wszystkie dzieci, które rysują, chlapią farbą, łamią kredki, ołówki, robią plamy - i mają z tego uciechę - zapraszamy na zajęcia artystyczne. Pokażemy dziecku kierunek w jakim może się rozwijać i dawać upust swojej wyobraźni, emocji i ekspresji. Cele warsztatu dla dz... (więcej)
TEATR RODZINNY - warsztaty teatralne dla dzieci i rodziców. Kraków. - Kraków - zajęcia dla dzieci Arsharter stwarza Wam możliwość do zajęcia się wraz z Waszymi pociechami teatrem. Z pewnością wielu z Was obserwuje w swoim dziecku umiejętności i zdolności aktorskie, jednocześnie sięgając myślami wstecz, kiedy to Wy jako dzieci przejawialiście zainteresowanie tą dziedziną sztuki. Teraz wraz z dzieckiem możecie uwolnić swoje potrzeby artystyczne,... (więcej)
Zajęcia Karate dla dzieci od 6 do 12 lat. - Szczecin - zajęcia dla dzieci
AKK AZS Shogun  Szczecin
Treningi prowadzone pod fachowym okiem specjalistów, nastawione na budowanie wiary we własne możliwości, oraz wzmacniające koordynację psycho-ruchową dziecka. Zajęcia karate prowadzone są dwa razy w tygodniu dla różnych grup wiekowych w Szczecinie, Dziwnowie oraz w Kamieniu Pomorskim. ... (więcej)
  Zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat na sobotnie zajęcia adaptacyjno-integracyjne! Nasze zajęcia pomagają przełamać problemy adaptacyjne. Wspólna zabawa z rówieśnikami dodaje odwagi i pewności siebie, otwiera na świat, na współpracę. Dzieci poznają lepiej siebie samych, są świadome swoich uczuć i pragnień. Podczas zabawy poznajemy świa... (więcej)
Warsztaty rozwoju kreatywności dla dzieci - Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci
Pomysłowo  Bielsko-biała
Zajęcia z wykorzystaniem metody nauczania kreatywności. Zabawy logiczne, plastyczne, ruchowe, muzyczne, rozwojowe.... (więcej)
Muzyka dla maluchów - Wrocław - zajęcia dla dzieci Na zajęcia składają się różnego typu zabawy muzyczne, wspomagające aktywny i wszechstronny rozwój maluchów, a także rozwijające zainteresowania. Uczestnicy mają okazję do poznawania różnych instrumentów, nauki piosenek dziecięcych, prostych tańców, zabaw integracyjnych. Dla najmniejszych dzieci jest to często pierwsza możliwość uczestnictwa w grupo... (więcej)
  Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 lat. Więcej na www.kubus.net.pl... (więcej)
Zajęcia artystyczne (plastyczne) dla dzieci rok szkolny 2015/16 - Lublin - zajęcia dla dzieci Pracownia Plastyczna 22KM prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia plastyczne są wspaniałą możliwością dla dzieci na twórczy rozwój oraz alternatywą dla spędzania czasu przed komputerem. Warsztaty skierowane są zarówno do dzieci uzdolnionych plastycznie jak i takich które z plastyką są "na bakier". Dzieci podczas z... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe w czasie ferii szkolnych - Warszawa - zajęcia dla dzieci Nie wyjeżdżasz nigdzie na ferie zimowe? Klub Paidos organizuje zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 do 9 lat. * teatralno – plastyczne; * teatralno – literackie; * plastyczno – podróżnicze; * muzyczne; * techniczne; * adaptacyjne dla maluszków; * wyjścia do ZOO, do kina, do teatru, na basen; KLUB OTWARTY OD 8.00 –... (więcej)
 
Świat Elfów  Kraków
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców i dzieci, w czasie których dorośli poznają skuteczne metody wpierania wszechstronnego rozwoju swoich pociech, zaś maluchy poprzez zabawę będą odkrywać siebie i świat. Najbliższe terminy: 11 czerwca 2010... (więcej)
Zajęcia edukacjne w Świecie Elfów - Kraków - zajęcia dla dzieci
Świat Elfów  Kraków
Zabawy edukacyjne wspierające intelektualny i fizyczny rozwój małych dzieci, w czasie których wspólnie tworzymy, gimnastykujemy ciało i umysł oraz zwiedzamy krainę fantazji.... (więcej)
  Zajęcia wszechstronnie rozwijające skierowane do dzieci w wieku 4 - 5 lat. Podczas zajęć dzieci biorą udział w różnorodnych zabawach związanych z określonym tematem, rozwijają umiejętności manualne, ruchowe, językowe, matematyczne, społeczne.... (więcej)
  Zajęcia wszechstronnie stymulujące rozwój dziecka, w czasie zajęć dzieci uczą się bawiąc, rozwijają swoje zdolności manualne, muzyczne, językowe, ruchowe, społeczne. ... (więcej)
  Zajęcia w cyklu EDUKADO – "Małe i Duze Kroki" ukierunkowane są na rozwijanie wszystkich najważniejszych zdolności i umiejętności dziecka takich jak koordynacja ruchowa, umiejętności językowe oraz zdolności interpersonalne. Autorski program zajęć został przygotowany przez doświadczonych psychologów uwzględniając różne aspekty rozwoju dziecka... (więcej)
Imprezy okolicznościowe dla Dzieci - Szczecin - zajęcia dla dzieci Organizujemy urodziny i inne imprezy okolicznościowe dla dzieci. Szczegóły na www.kubus.net.pl lub (091) 48 74 034... (więcej)
  Zapraszamy na cykl zajęć muzyczno-ruchowych (rytmika) mających na celu rozwijanie wrażliwości muzycznej i sprawności fizycznej dziecka, a przez to również kształtowanie twórczej postawy, samodzielności oraz samodyscypliny. Podczas zajęć wprowadzana jest cała gama ćwiczeń pobudzających do aktywności fizycznej i umysłowej, a w tym: zabawy integrac... (więcej)
WARSZTATY PANTOMIMY DLA DZIECI - Wrocław - zajęcia dla dzieci We Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego w ramach Programu Edukacyjnego PANTOMIMA organizowane są różne przedsięwzięcia mające na celu przybliżenie dzieciom sztuki pantomimy. Organizujemy warsztaty dla dzieci w różnym wieku, które mogą się odbyć zarówno w naszej siedzibie w Alei Dębowej we Wrocławiu, gdzie dysponujemy salą ćwicz... (więcej)
Warsztaty budowania robotów dla dzieci. -  - zajęcia dla dzieci Mikołajki tuż, tuż. Najwyższy czas zaplanować coś wyjątkowego dla naszych pociech. Wszystkich rodziców pragnących sprawić swoim dzieciom niesamowity prezent zapraszamy na warsztaty budowania robotów. Kurs odbędzie się w Poznaniu, 6 grudnia w Mikołajki. Oprócz fantastycznej zabawy, licznych konkursów dzieci naucza się budować i programować ... (więcej)
  Nauka ANGIELSKIEGO przez zabawę (gry, konkursy, piosenki). Po każdej lekcji GRATIS!!! 30 min. zabawy w Sali Zabaw. Profesjonalni lektorzy. Sprawdzona metoda nauczania najmłodszych.... (więcej)
Klub Kubusia - Szczecin - zajęcia dla dzieci Miniprzedszkole. Codziennie zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym.... (więcej)
Przed PrzedSzkolem - Poznań - zajęcia dla dzieci WARSZTATY TWÓRCZE dla dzieci w wieku 1,5 do 3 lat zdobywanie umiejętności pracy w grupie zdobywanie pewności siebie nauka samodzielności kształtowanie koncentracji i uwagi rozwijanie kreatywności przez działania plastyczne, muzyczne PRZED PRZED to zetknięcie się podczas zabawy z emocjami własnymi i grupy SZKOLEM ---------------... (więcej)