Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
„Jestem, czuję, potrafię”  - Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci w domowym zakątku. - ŁOŚ Koło Piaseczna - zajęcia dla dzieci
JCP   ŁOŚ Koło Piaseczna
Oferujemy wesołą zabawę w duchu Ulicy Sezamkowej połączoną z wieloma metodami stymulującymi rozwój dziecka :bajkoterapią i nauką czytania (metoda Domanna), wprowadzeniem w świat matematyki (metoda Domanna), gimnastyką ogólnorozwojową z elementami Kinezjologii edukacyjnej P. Dennisona, bezpośrednim kontaktem z przyrodą (spacery po lesie, codzienne ... (więcej)
 
Kaluli  Warszawa
DWULATKI czyli warsztaty plastyczno-ruchowe dla najmłodszych. Wspólna zabawa w niedużej grupie pozwoli maluchom nauczyć się współpracy i przygotuje je do pójścia do przedszkola. Malujemy, rysujemy, śpiewamy i zawsze dobrze się bawimy. Zapraszamy wszystkie maluszki na warsztaty stworzone specjalnie dla nich. Zainteresowanych rodziców prosimy o prze... (więcej)
 
Kaluli  Warszawa
RAZEM - sobotnie warsztaty tematyczne, na których zdobywanie wiedzy przeplata się z zabawą i sztuką. W trakcie zajęć dzieci zgłębiają wiedzę związaną z danym tematem, dowiadują się wielu nowych szczegółów. Uczą się przekładać zdobytą wiedzę na język sztuki. Tworzenie wspólnych i samodzielnych prac uczy je współdziałania przy jednoczesnym zachowani... (więcej)
Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci 5-7, 8-10 - Kraków - zajęcia dla dzieci
KREATYWKA  Kraków
Wspaniale rozwijająca forma zajęć, która rozwija poprzez taniec, zabawę i uruchomienie wyobraźni.... (więcej)
Zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci od 0 do 4 lat wraz z rodzicami - Piła - zajęcia dla dzieci KREATYWKA ZAPRASZA w nowym sezonie na radosne zajęcia dla Maluszków od 0 do 4,5 lat - już wkrótce zaczynamy! Kreatywkowe zajęcia umuzykalniające i ogólnorozwojowe dla malutkich dzieci wraz z rodzicami. Autorskie, udoskonalone, jeszcze bardziej radosne i twórcze! Bawimy się w następujących grupach wiekowych: Śpioszki Zajęcia dla najmłodsz... (więcej)
Zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci od 0 do 4 lat wraz z rodzicami - Kraków - zajęcia dla dzieci
KREATYWKA  Kraków
KREATYWKA ZAPRASZA w nowym sezonie na radosne zajęcia dla Maluszków od 0 do 4,5 lat - już wkrótce zaczynamy! Kreatywkowe zajęcia umuzykalniające i ogólnorozwojowe dla malutkich dzieci wraz z rodzicami. Autorskie, udoskonalone, jeszcze bardziej radosne i twórcze! Bawimy się w następujących grupach wiekowych: Śpioszki Zajęcia dla najmłod... (więcej)
 
Muzeum w Bielsku-Białej  Bielsko - Biała
Celem warsztatów jest wzbogacenie oferty oświatowej Muzeum poprzez szereg zajęć interaktywnych, interdyscyplinarnych, opartych przede wszystkim na bieżących i minionych wystawach czasowych Galerii Wystaw Czasowych Muzeum w Bielsku-Białej. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez atrakcyjną formę i dynamikę z... (więcej)
Klub Zielonej Żyrafy - Zabawy na słońce i deszcz - Bytom - zajęcia dla dzieci Tym razem Zielona Żyrafa zaprosi dzieci i rodziców do Cudownej Krainy Zabaw. Podczas zajęć bajka poprowadzi uczestników śladami różnych zwierząt. Intrygujące spotkanie rozweselą zabawy słowne i ruchowe. Prowadzenie: Violetta Niesler – doradca metodyczny i aktywny nauczyciel kształcenia zintegrowanego. Temat warsztatów to zabawy na słońce i de... (więcej)
Zajęcia integracyjno - adaptacyjne - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat prowadzone są według autorskiego programu. Spotkania mają na celu przygotować dziecko do nauki w przedszkolu i szkole przez zabawę, zajęcia uspołeczniające oraz ogólnorozwojowe. ... (więcej)
  Serdecznie zapraszamy panie na zajęcia salsy solo oraz tańca brzucha do Warsaw Dance Academy! Podczas tych zajęć będą się odbywać także zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat. To doskonała okazja by zachować kondycję, nauczyć się zmysłowego poruszania się i jednocześnie zapewnić dziecku ciekawie spędzony czas oraz ruchowy rozwój. Program zajęć zbudo... (więcej)
Warsztaty teatralno – ruchowo – plastyczne 7 - 12 lat; - Wrocław - zajęcia dla dzieci podział na grupy wiekowe; spotkania raz w tygodniu – 2 g. 30 minut Cotygodniowe spotkanie w ramach kursu teatralno – ruchowo - plastycznego składa się z trzech 45 minutowych modułów prowadzonych przez trzech instruktorów. ... (więcej)
Warsztaty teatralno – muzyczno - plastyczne– 5-6 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci raz w tygodniu – 2 godziny Cotygodniowe spotkanie w ramach kursu teatralno – muzycznego z elementami plastyki składa się z trzech 40 minutowych modułów prowadzonych przez trzech instruktorów: To wspaniały sposób, aby zaspokoić potrzebę samorealizacji, spontanicznego działania, osobistej ekspresji, swobodnego kontaktu z inną osobą i... (więcej)
  raz w tyg.- 60 minut Warsztaty plastyczne - znakomicie kształtują osobowość i postawę otwarcia na świat. Podstawą zajęć jest radość, jaką sprawia dziecku dotykanie, manipulowanie, oglądanie, działanie. Ćwiczenia umożliwiają dzieciom komunikowanie, okazywanie uczuć, wyrażanie siebie. Tworząc prace plastyczne dzieci mają możliwość rozwijania własnej... (więcej)
Warsztaty teatralno – muzyczno – rytmiczne – 3,5-4,5 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci raz w tygodniu – 60 minut Każde spotkanie w ramach kursu teatralno – muzyczno – rytmicznego składa się z dwóch modułów prowadzonych przez dwóch instruktorów: - warsztaty teatralne – warsztaty muzyczno – rytmicznych przy akompaniamencie pianina Warsztaty teatralne – dzieci przez proste ćwiczenia dramowe w... (więcej)
Żłobek artystyczny „Mamo, tato baw się ze mną” – 2-3,5 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci raz w tygodniu – 45 minut ( warsztat z udziałem rodziców/opiekunów) We wczesnym okresie życia dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale równie szybko rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Przez warsztaty żłobek artystyczny pragniemy wesprzeć rodziców w tym niezwykle ważnym, a często nie docenianym okresie życia, dostarczając dzieciom... (więcej)
Zajęcia taneczno-ruchowe dla przedszkolaków - Łódź - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat na nasze najnowsze zajęcia taneczno-ruchowe. Podczas zajęć maluchy nie tylko doskonalić będą prawidłową postawę i koordynację ruchową, nauczą się pierwszych kroków tanecznych, ale również będą mogły wspaniale bawić się w gronie rówieśników podczas licznych gier i zabaw urozmaicających program zajęć. ... (więcej)
  Kurs przeznaczony jest dla dzieci, które dopiero rozpoczynają, bądź też niedawno rozpoczęły swoją przygodę z instrumentem. Poza nauką utworów i piosenek zajęcia mają na celu nie tylko doskonalenie praktycznych umiejętności, ale także kształcenie ogólnej wrażliwości muzycznej oraz przede wszystkim zrozumienie rządzących muzyką zasad. Program zaję... (więcej)
 
Fitness Studio  Szczecin
Naszym celem jest: - poprawienie koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej dziecka - poprawienie równowagi i zręczności - utanecznienie, umuzykalnienie. Zajęcia odbywać się będą w profesjonalnym Fitness Studio. Zajęcia prowadzić będzie Justyna Ratajska - Marzec: mgr kultury fizycznej - specjalizacja wychowanie fizyczne dzieci, instr... (więcej)
  Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 4 lat z opiekunami. Wspomagamy wszechstronny rozwój maluchów poprzez zabawy ruchowe, edukacyjne, muzyczne i plastyczne. Akademia ułatwia przygotowanie dziecka do samodzielnego pozostawania w grupie przedszkolnej.... (więcej)
  Zajęcia: - odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu - trwają 3 lub 6 godzin (09.00-15.00) - w małej grupie od 6 do 8 osób - dla 2,5 latków do 6 latków; Na zajęciach rozwijamy wszystkie sfery inteligencji : - inteligencję ruchową - inteligencję wizualno-przestrzenną; - inteligencję językową; - inteligencję- matematyczno-logiczną; - intelige... (więcej)
SUPER ZAJĘCIA DLA DZIECI 1-4 lata
 - Kraków - zajęcia dla dzieci www.aak.edu.pl... (więcej)
Nauka gry na pianinie, keyboardzie, flecie prostym i poprzecznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Warszawa, Żoliborz - Warszawa - zajęcia dla dzieci Lekcje (indywidualne) odbywają się raz w tygodniu, prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, muzyka klasycznego. Pierwsza lekcja (próbna) GRATIS! Informacje i zapisy: (+48)509 76 31 70, ognisko_muzyczne.o2.pl... (więcej)
Skrzypce dla Malucha - Wrocław Śródmieście - zajęcia dla dzieci Nauka gry na skrzypcach dla dzieci od 3 roku życia (wraz z opiekunem). Metoda Suzuki. Zajęcia prowadzone przez absolwentkę Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Nauczyciel akredytowany przez Europejskie Stowarzyszenie Suzuki... (więcej)
Zajęcia integracyjno-adaptacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, Wrocław Popowice. Zajęcia prowadzimy w formie nauki przez zabawę, w grupach do 10 osób. Możliwość wyboru zajęć indywidualnych lub grupowych. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz 16.00 w sali nr 9 przy kościele, obok Biura Parafialnego. Informacja o zapisach oraz cenach na naszej st... (więcej)
  Ruszamy już 15 września. Już 25.08.2008 zaczynają się pierwsze darmowe lekcje pokazowe, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ponieważ dobrze wiemy jak trafić do najmłodszych, oferujemy najciekawsze zajęcia pełne śpiewu, bezstresowego przyswajania wiedzy w trakcie relaksu i zabawy. Przekonaj się sam. Zapraszamy na naszą stronę interentow... (więcej)
AKCJA ADAPTACJA czyli 10 kroków ku samodzielności - Lublin - zajęcia dla dzieci Zajęcia prowadzone są przez psychologów z naszego Centrum. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 - 6 lat, które rozpoczynają naukę w klasach zerowych. Celem zajęć jest: • zmniejszenie poziomu lęku przed rozłąką z bliskimi, • usamodzielnienie dziecka, • poznanie i przyswojenie zasad panujących w grupie rówieśników, • ... (więcej)
Nowa grupa zajęć Zabawy Twórcze KOCIAKI dla dzieci w wieku 5-10 miesięcy, soboty godz. 11.15-12.00 i czwartki w godz. 10.15-11.00 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 5-10 miesięcy wraz z rodzicami na zajęcia z cyklu Zabawy Twórcze KOCIAKI. Od sierpnia 2008r. ruszają dwie nowe grupy: w sobotę 02.08. w godz. 11.15-12.00 oraz w czwartek 07.08. w godz. 10.15-11.00 Pierwsze próbne spotkanie kosztuje tylko 20 zł! Prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt ... (więcej)
  Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci od 1 roku do 4 lat. Elementy gimnastyki, rytmiki, działania artystyczne,dostosowane do wieku dzieci. W cenie 3 posiłki - w tym 2-daniowy obiad. Przewidziany czas na leżakowanie. Miła atmosfera, kameralne warunki, grupa ok. 20 dzieci, zawsze obecne 3 Nauczycielki. Własny plac zabaw.Otwarte od 7.00 do 18.00 Możliwoś... (więcej)
Dziecięcy Zespół Baletowy - Wrocław - zajęcia dla dzieci Podczas zajęć dzieci poznają podstawy tańca klasycznego, uczą się poszczególnych pozycji baletowych oraz prostych układów choreograficznych. Mają okazję, by rozwijać koordynację ruchową i grację, rozbudzać wrażliwość muzyczno – rytmiczną oraz kształtować prawidłową sylwetkę. Zajęcia łączą w sobie naukę z zabawą. Prowadzący: Prowadzący:... (więcej)
Pracownia Plastyczna ODT Światowid - Wrocław - zajęcia dla dzieci Uczestnicy zajęć mają możliwość rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości na barwy, formy, kształty oraz poczucia estetyki. W praktyce poznają techniki plastyczne (akwarele, kredki, pastele, wyklejanki, wydzieranki, budowanie form przestrzennych, techniki szarpane i wiele innych) oraz uczą się aranżacji przestrzennej. Pracownia organizuje kil... (więcej)
Pracownia Artystyczno-Edukacyjna ODT Światowid - Wrocław - zajęcia dla dzieci Ideą powstania Pracowni jest organizacja czasu dziecka w godzinach pozalekcyjnych. Pełni ona funkcję nie tylko świetlicy, ale także miejsca koordynującego działania twórcze. Instruktorzy dbają o to, by dziecko mogło zarówno odpocząć po szkole, pobawić się, ale również odrobić lekcje oraz rozwijać się artystycznie. Służą temu dwie osobne sale Pracow... (więcej)
  Kurs tańca disco i funky dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat prowadzony przez solistkę Kieleckiego Teatru Tańca. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz. 16.30 w sali baletowej (nr 114) KTT. (pl. Moniuszki 2b, Kielce). Lekcja trwa godzinę. Opłata miesięczna to 50zł, lub 15zł za jedną lekcję. Zapraszamy!... (więcej)
MAŁE SMOKI - sztuki walki - Kraków - zajęcia dla dzieci Wyjątkowe zajęcia sztuk walki dla 3-5 latków. ... (więcej)
  Zajęcia taneczne prowadzone przez solistkę Kieleckiego Teatru Tańca odbywają się w środy od godz. 17.00 do 18.00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. ... (więcej)
Wesołe MI-NUTKI - Komorniki K/poznania - zajęcia dla dzieci Ogólnorozwojowe zajęcia dla małych dzieci z Rodzicami (Dziadkami). Blok rytmiczno-plastyczno-logopedyczny. Wesoła i pouczająca zabawa, wspólna nauka piosenek, wierszyków i pląsów oraz nowych technik plastycznych. Wszechstronna stymulacja i wspomaganie rozwoju psychomotorycznego dziecka. Wspaniała zabawa dla Rodziców!... (więcej)
Ćwiczymy z Maluszkiem Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - Komorniki K/poznania - zajęcia dla dzieci Ogólnorozwojowe zajęcia dla Mamy/Babci/Taty z dzieckiem, na podłodze, bez użycia niebezpiecznych przyrządów, stymulują rozwój psychoruchowy dziecka, integrują i wzmacniają poczucie więzi - w miłej atmosferze beztroskiej zabawy.... (więcej)
Zajęcia dla dzieci od 6 miesiąca do 6 roku życia - Kraków - zajęcia dla dzieci akademia aktywnych i kreatywnych aak.edu.pl to program wszechstronnie rozwijających zajęć dla dzieci od urodzenia do 6 roku życia Największy rozwój mózgu dziecka i jego inteligencji przypada na pierwsze lata życia. To czego nauczy się zanim jeszcze pójdzie do szkoły wpłynie na jego życie w przyszłości. Zajęcia w akademii aak.pl wszechstronnie ro... (więcej)
Warsztaty plastyczne dla dzieci - Krzeszowice - zajęcia dla dzieci
Antykwariat na peronie  Krzeszowice
Warsztaty plastyczne dla dzieci od lat 4 do 12 to: modelowanie, lepienie, rysowanie, malowanie, wycinanie, wyklejanie, rzeźbienie, decoupage, scrapbooking i wiele wiele innych technik plastycznych. Co takie warsztaty dają Twojemu dziecku? Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wyrabiają zdolności manualne, uczą cierpliwości i staranności, dzieci w... (więcej)