Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 22-02-2018
Wybierz miejscowość
 
Baby City   Warszawa
Najpopularniejszym bodźcem oddziałującym na nasze emocje jest muzyka. Jest ona obecna w każdym okresie życia - natomiast optymalny czas rozwoju muzycznego przypada pomiędzy 1-3, 5-7 i około 9 roku życia dziecka "Koncerty na pokrywkach", wsłuchiwanie się w dźwięk poprzez uderzanie w różne naczynia, wzbogacane kontaktem głosowym, zabawami ze śpiewe... (więcej)
 
Baby City   Warszawa
Wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej forma taneczno-ruchowa imitująca walkę, Capoeira spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Chcemy dać dzieciom radość z pracy nad sobą i relacjami z innymi w atmosferze zabawy i wzajemnego szacunku. Capoeira to sprawne ciało i wolny duch, kreatywność i wolność w i... (więcej)
  Wychodząc naprzeciw potrzebom i prośbom naszych kursantów – rodziców otwieramy grupę dla najmłodszych Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat REGGAETON dla DZIECI Środa 16:30 Kuba Makowczyński Start 23.01.08 DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!! Zapisy: zapisy@sho.pl 502 29 29 31 http://www.sho.pl... (więcej)
  Praca w małych grupach twórczych pod kierunkiem zawodowego artysty plastyka - scenografa Teatru GO Barbary Gołaszewskiej. Różne grupy wiekowe od 5 do 100 lat. Spotkania: 2 godziny raz w tygodniu.... (więcej)
 TEATR DLA WAS - warsztaty dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Wzorem ubiegłego roku, kontynuujemy coniedzielne warsztaty dla dzieci Teatr Dla Was. Warsztaty, teatralne oraz plastyczne, odbywają się w każdą niedzielę po spektaklu dla dzieci. Co tydzień proponujemy inny temat i godzinę wspaniałej edukacyjnej zabawy m.in. animacja i budowa lalek, budowa scenografii teatralnej i masek. Ideą działań warsztato... (więcej)
 
Kids' Academy  Rybnik
Zajęcia muzyczno-ruchowe prowadzone w j. angielskim ... (więcej)
Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ośrodek Kultury i Edukacji SM "WOLA" 01-466 Warszawa ul. Bolkowska 2c, zaprasza dzieci już od 6 roku życia do szkółki szachowej. Zajęcia odbywają się w salach OKiE Bemowo przy: ul. Bolkowskiej 2c oraz przy ul.Powstańców Śląskich 8, w salach szachowych. Nauka gry w szachy prowadzona jest we wtorki i środy, w godzinach popołudniowych. W okresi... (więcej)
taniec towarzyski - grupy dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci W ofercie Akademii Tańca nie zapomniano także o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowano zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Taniec połączony z wyśmienitą zabawą sprawi, że pociechy rozładują swoją energię na parkiecie a rodzice będą z dumą obserwować ich postępy. Młodsze i starsze dzieci mogą poćwiczyć walca i czaczę w swoich grupach... (więcej)