Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 03-03-2015
Wybierz miejscowość
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki. Wałbrzych, Szczawno-Zdrój - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na skrzypcach Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na Skrzypcach Metoda Suzuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Zapraszam, Anna Koszel – Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, nauczycie... (więcej)
Warsztaty walentynkowe w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci 15.02.2015, godz. 12.00 - „Walentynkowe kartki” - warsztaty W niedzielę 15 lutego o godz. 12.00, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty scrapbookingu na których będzie można samodzielnie wykonać kartkę walentynkową. Przed warsztatami uczestnicy zapoznają się z najnowszą wystawą Muzeum Poczty i Telekomunikacji prezentującą zabytkowe k... (więcej)
Akademia Małego Majsterkowicza - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko lubi majsterkować? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu drobnych przedmiotów, Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy weekend. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Akademia Małego Majsterkowicza ruszy w weekend 21 i 22 lutego. Maluchy będą mogły wziąć ud... (więcej)
Akademia Języka Angielskiego Na Wesoło - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko chciałoby podszlifować angielski? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały do tego okazję. Każdy będzie mógł bowiem przyłączyć się do interaktywnego kursu języka angielskiego na wesoło. Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek i potrwa do końca ferii. Wszystkie atrakcje są bezpłatne! ... (więcej)
Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w środę 11 lutego w godzinach 16.00 - 18.30 na Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci. Wszystkie dzieci będą miały szansę nauczyć się jeść pałeczkami czy też napisać kilka chińskich znaków. Będzie malowanie twarzy zgodnie z chińskim... (więcej)
Warsztaty teatralne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach przez aktora i psychologa dziecięcego. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystk... (więcej)
Teatr cieni w Jankach - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Magiczna gra świateł i muzyki, następujące po sobie obrazy komentowane przez narratora – tak w skrócie można opisać teatr cieni. Dla wszystkich zainteresowanych tym niezwykłym widowiskiem IKEA Janki wspólnie z Fundacją Chlorofil przygotowała bezpłatne spektakle, które odbędą się 7 lutego w godzinach 11.00 – 15.00. Zapoczątkowany w C... (więcej)
Tenis dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia odbędą się 5 lutego o 14.30 w Klubie Malucha Mali Odkrywcy na ul. Drzeworytników 1/1a w Warszawie Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od około 2 do 4 lat. Scenariusz przygotowany przez Akademię Kids&Tennis to zabawa sportowa dla piratów i księżniczek. Więcej informacji na facebooku naszego klubiku lub pod nr tel zamieszczonym po prawej st... (więcej)
Karel Zeman - czeski Méliès - warsztaty z teatru cienia - 8 lutego 2015 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Magiczne warsztaty w teatrze cieni, podczas których dzieci spotkają się z bohaterami czeskiego filmu „Przygody Münchhausena”. Podczas zajęć uczestnicy na bazie oglądanych fragmentów filmowych stworzą własne figury cieniowe i elementy scenografii, które później użyją w swoim teatrze podczas oficjalnej premiery na końcu zajęć. Osobą pro... (więcej)
Nowy semestr: pływaj i ćwicz z najlepszymi! - Poznań - zajęcia dla dzieci Nauka pływania dzieci i dorosłych, oswajanie z wodą najmłodszych, aqua fitness w kilku wersjach – i to wszystko aż w siedmiu lokalizacjach! Ruszają zapisy na nowy semestr w najlepszej szkole pływania w Poznaniu. Pływania można się nauczyć w każdym wieku. Trzeba tylko dobrze wybrać nauczyciela. A u nas są wyłącznie najlepsi. Już teraz zapra... (więcej)
Białe Wakacje - W krainie sztuki - Toruń - zajęcia dla dzieci "Białe Wakacje - W krainie sztuki" W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Muzeum Okręgowe w Toruniu przygotowało specjalny program edukacyjny dla dzieci i młodzieży. "Białe Wakacje - W krainie sztuki" to szereg ciekawych warsztatów mających na celu zachęcić do aktywnego spędzenia wolnego czasu, łącząc w sobie elementy zabawy i eduk... (więcej)
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku
2-4 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Chcesz, aby uczyło się cierpliwości i skupienia uwagi? By rozwijało swoją wyobraźnię i kreatywność? Zapraszamy w każdą środę o godz. 10.30 Działalność artystyczna dzieci w wieku przedszkolnym ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju: stymuluje i rozwija wrażliwość wzrokową, dotykową i słuchową, rozwija umiejętności koncentracji uwagi, s... (więcej)
Walentynki w Muzeum Okręgowym - Toruń - zajęcia dla dzieci Muzeum Okręgowe z okazji nadchodzących Walentynek odbywających się pod hasłem „Zakochaj się w Muzeum” przygotowało następującą ofertę: 14 lutego 2015 r., godz. 11.00 – (Kamienica pod Gwiazdą, Rynek Staromiejski 35) „Walentynkowe origami” – spotkanie w Kamienicy pod Gwiazdą, podczas którego uczestnicy będą m... (więcej)
BYĆ MAMĄ - warsztaty dla mam z małymi dziećmi (do 1 roku) - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty przeznaczone są dla mam najmłodszych dzieci (do ukończenia przez nie 1 roku życia). Warsztaty są przede wszystkim okazją do spotkania innych kobiet z małymi dziećmi, znajdujących się w tej samej sytuacji. Na spotkaniach poruszane są tematy związane ze zmianą dla rodziny, jaką jest pojawienie się dziecka, jak również różne kwestie dot... (więcej)
TUSz- Trenig Umiejętności Szkolnych - Łódź - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest wypracowanie u dzieci gotowości do realizacji zadań szkolnych: umiejętności pracy z podręcznikiem oraz tablicą szkolną, rozumienia poleceń szkolnych, zgłaszania się do odpowiedzi, wykonywania poleceń kierowanych do całej grupy, udzielania odpowiedzi ustnej przy tablicy, skupiania uwagi na karcie pracy, umiejętności – proszeni... (więcej)
  25 stycznia (niedziela) godz. 12.00 – Gra planszowa XXL „Podróż z listem” W niedzielę 25 stycznia zapraszamy do Muzeum Poczty i Telekomunikacji na spotkanie na naszej mega planszy. Tym razem tematem będzie powstanie, historia i rozwój poczty na świecie. W programie oprowadzanie po naszym Muzeum, a następnie wspólna zabawa w roz... (więcej)
Grupowe zajęcia dla dzieci do lat 3. 


 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na „Kreatywne zabawy dla dzieci i rodziców” . Grupowe zajęcia dla dzieci do lat 3 wraz z rodzicami. Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu- środa lub sobota. Czas trwania około 60 minut. Prowadzące:psycholog dziecięcy i logopeda wczesnej interwencji, surdologopeda ZAPISY: info@cwrd.pl lub 505 494 159 KOSZT: 20 zł ... (więcej)
Bezpieczne ferie z IKEA Janki - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Zimowisko w górach, łyżwy w mieście, czy zabawy w domu – niezależnie od tego, gdzie najmłodsi spędzają ferie ważne, aby pamiętali o zachowaniu odpowiedniej ostrożności. Z myślą o nich IKEA Janki przygotowała warsztaty „Bezpieczne ferie“ (dla dzieci w wieku 6-12 lat) oraz „Pierwsza pomoc z Panem Misiem“ (dla dzieci 3... (więcej)
\ Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci - rozw... (więcej)
ZumbaŸ Kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko ma wiele talentów... ale tylko Ty możesz pomóc mu w ich odkrywaniu! W trakcie ZumbaŸ Kids Twoje dziecko będzie się rozwijać poprzez taniec, śpiew i zabawę. ZumbaŸ Kids w Rytmie odbywa się w każdą środę w 2 grupach wiekowych: o 17:45 dla dzieci młodszych (4-6 lat), a o 18:30 dla dzieci starszych (7-10 lat). Jeszcze nie jest za późno, a... (więcej)
Twórcze warsztaty Miszunga w Styczniu - Siemianowice Śląskie - zajęcia dla dzieci
Kreatywny Miszung  Siemianowice Śląskie
Zapraszamy wszystkich na twórcze zajęcia. 17 stycznia: Warsztaty Plastyczno- Eksperymentalne dla dzieci od 3 roku życia. W programie: kreatywne szaleństwa z Fabryką Kultury! Koszt: 30 zł 23 stycznia: WarsztatyTaty Zapraszamy Tatusiów i opiekunów ze swoimi pociechami na warsztaty specjalnie dla nich! Dajcie odpocząć Kobietom i spędźcie tw... (więcej)
Dzień Babci i Dziadka w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci W ramach zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne zajęcia pt. „Wyczaruj prezent dla Babci i Dziadka”. Warsztaty odbędą się 21 stycznia w Kamienicy pod Gwiazdą. Program zajęć: 10.00 Pleć się pleć, niteczko… Warsztaty prowadzone przy wystawie: „Motyle, nietoperze, żurawie i k... (więcej)
MAMINKOWE PORANKI - czytamy bajki - Wilcza - zajęcia dla dzieci
MAMINKA  Wilcza
W każdą sobotę o godzinie 10:00 zapraszamy na głośne czytanie bajek. Po lekturze omawiamy losy bohaterów i wykonujemy prace plastyczne związane z tematyką bajek. Koszt udziału to 5 zł / dziecko.... (więcej)
Elab Education Laboratory
 - Radom - zajęcia dla dzieci Jeżeli jesteś zdolny i ambitny, pragniesz studiować na najlepszych światowych uczelniach, a w twoim liceum brak jest wystarczających informacji na ten temat, zapoznaj się z ofertą grupy Elab Education Laboratory. Poprzez współpracę z ponad 20 placówkami edukacyjnymi osobom zainteresowanym pomagamy dostać się na ich wymarzony kierunek studiów za gra... (więcej)
ARROWprena© - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
ARROWprena© – to system zajęć dla kobiet w ciąży oparty o badania naukowe: - ćwiczenia dobrane w taki sposób, aby nie tylko matka mogła je wykonywać bez szkody dla dziecka, lecz żeby dawały także pozytywne efekty dla późniejszego rozwoju dziecka, - wykwalifikowana, przeszkolona trenerka z certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem tr... (więcej)
Aktywne urodziny dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Profesjonalnie animowane zajęcia przez wykwalifikowanych trenerów po AWF w specjalnie przystosowanych, bezpiecznych salach. Aktywność dzieci dobrze zorganizowana. Ciekawe tematy zajęć: Król lew Zamki i barykady Kreatywne budowanie Księżniczki i rycerze Zumba party Ninja go! I wiele innych W zabawach wyk... (więcej)
Zumba kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat na pełne tańca, zabawy i energii zajęcia ZUMBA KIDS!!! Zatańczymy! Uśmiechniemy się! Może pośpiewamy! Będziemy aktywni! Ale poprzez zabawę! Kreatywne I roztańczone Dzieci! Dodatkowo nasze zajęcia charakteryzują się: - wykorzystaniem elementów wspierających rozwój mózgu, - wykorzystaniem opatentowan... (więcej)
BOKWA kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Bokwa® to najnowszy rodzaj fitnessu dla starszych i młodszych. To dynamiczne i żywiołowe zajęcia, przy dźwiękach muzyki, podczas których dzieci „rysują” stopami litery i cyfry wykorzystując do tego znaki amerykańskiego języka migowego. Dla dzieci jest to świetna okazja, aby poznać litery i cyfry. Zajęcia mogą zostać ułożone tak, ab... (więcej)
Funny judo - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Judo, dżudo (z jap. "łagodna droga, łagodny sposób"; "droga miękkości, szlachetna droga") – sztuka walki powstała w Japonii. Filozofia judo stworzona przez prof. dr Kano opiera się głównie na kilku zasadach: 1. Czynić tak, aby było jak najbardziej efektywne współdziałanie ciała i umysłu. 2. Jū – Ustępować, aby zwyciężyć (i... (więcej)
Funny karate - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zajęcia karate są idealne dla dzieci od najmłodszych lat. Poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniające karate przyjmuje zadania korektywy. Zdolności motoryczne są rozwijane u dzieci poprzez różnorodne formy ćwiczeń. Treningi prowadzone są w formie zabaw i gier z elementami karate takimi jak: uderzenia, kopnięcia, kata, nauka samoobrony. ... (więcej)
Hip Hop\'owe Cheerleaderki - taniec, akrobatyka, stretching, występy. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Wyjątkowe zajęcia z wyjątkową instruktorką: 1. Pierwsze tego typu zajęcia w Warszawie. 2. Twoje dziecko poznaje jednocześnie dwa style: cheerliding i hip hop. 3. Dodatkowo: elementy stretchingu, akrobatyki i występy na prawdziwej scenie. 4. Zajęcia zawierają elementy wspierające rozwój mózgu. 5. Posiadamy przybory niedostępne nigdzie indziej... (więcej)
WPRAWKI KOLĘDNICZE - INTERAKTYWNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Cafe 8 stóp  Warszawa
W programie tradycyjne, trochę zapomniane kolędy, zabawy kolędnicze i opowieści okołoświąteczne z różnych tradycji słowiańskich, ale przede wszystkim z naszej ulubionej Lubelszczyzny. Na 3 głosy, akordeon, skrzypce, basy, bębenek i lirę korbową. Będą niespodzianki! Zagra i zaśpiewa: ZASTĘP KOLĘDNICZY Paula Kinaszewska, Katarzyna Wińska i Wi... (więcej)
Interaktywne zajęcia przy wystawie „Wojciech Jakubowski – rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne” - Toruń - zajęcia dla dzieci Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne zajęcia przy wystawie czasowej „Wojciech Jakubowski – rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne” Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studentów, a także indywidualnych odbiorców. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli bliżej poznać bogatą twó... (więcej)
Zajęcia INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia przeznaczone dla dziecka które:  jest ciągle pobudzone (skacze, biega, wspina się, nie może usiedzieć w miejscu)  jest niezgrabne ruchowo-przewraca się, potyka  ma problemy z równowagą, jazdą na rowerze  ma chorobę lokomocyjną  ma słabą koncentrację uwagi, nie potrafi skupić się na zadaniu  ma problemy z nauką szkolną (pisanie... (więcej)
ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA W FORMIE INDYWIDUALNEJ LUB GRUPOWEJ . Zapraszamy dzieci z diagnozą autyzmu i zaburzeń pokrewnych od lat 3. W ofercie zajęcia z psychologiem, logopedą, terapia integracji sensorycznej. Zapisy : info@cwrd.pl Pełna oferta na naszej stronie www.cwrd.pl ... (więcej)