Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 27-11-2015
Wybierz miejscowość
Zimowa gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Powitajmy wspólnie zimę! Zapraszamy na przyrodniczą grę terenową po parku wilanowskim. ________________________________________ Celem gry jest poznanie sposobów wykorzystywanych przez zwierzęta do przetrwania najtrudniejszego okresu w roku. Uczestnicy, wędrując po ogrodach i rozwiązując kolejne zadania, będą szukać odpowiedzi na pytanie, czy cz... (więcej)
Ornitologiczna gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do udziału w grze terenowej „Zostań królewskim ornitologiem”. Uczestnicy gry będą mieli możliwość poznania wielu ciekawostek ze świata ptaków. Będzie można dowiedzieć się, jakie ptaki żyją w wilanowskich ogrodach, jak można je badać, czym się żywią i gdzie budują swoje gniazda. TERMIN: 20 grudnia, godz. 10.00–14.00, ... (więcej)
Zimowe spotkania ornitologiczne w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do ogrodów wilanowskich na spotkania z ptakami! Zima to czas, kiedy skrzydlaci mieszkańcy parków chętnie przylatują do przygotowywanych dla nich karmników. Na niezamarzających fragmentach jezior i rzek licznie gromadzą się kaczki, mewy, czaple i kormorany, które z wdziękiem pozwalają się podglądać.________________________________________... (więcej)
Pies, łabędź, niedźwiedź - o symbolice ogrodowych rzeźb // wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na ostatnią w tym roku wycieczkę przyrodniczą po wilanowskim parku, podczas której staniemy się detektywami i będziemy rozszyfrowywać znaczenia ogrodowych rzeźb. ________________________________________ Spacerując po wilanowskim ogrodzie, możemy trafić na wiele rzeźb zwierząt. Czy to dlatego, że król Jan III bardzo lubił zwierzęta? ... (więcej)
Zajęcia dla dzieci - od 3 do 13 lat. - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci: •Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie. •Animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących. •Wspólnie ćwiczymy wyobraźnięi odwołujemy się do niej. •Systematycznie rozszerzamy wiedzę naszych uczestników, ośmielamy do zadawania pytań i zaspokaj... (więcej)
Urodziny dla dzieci - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje fabuł urodzinowych. Poprzez działania angażujemy wyobraźnię, myślenie i zmysły w radosnej zabawie. Fabuły traktujemy bardzo twórczo. Jesteśmy przekonani, iż da to dzieciom wiele radości oraz sprawi, że urodziny będą oryginalne i niepowtarzalne. FABUŁY TEMATYCZNE: •1. HAWAJSKIE urodziny. •2. W wio... (więcej)
Przedświąteczny weekend w Wilanowie // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przedświąteczny weekend w Wilanowie W czasie warsztatów dzieci dowiedzą się m.in. dlaczego król Jan i królowa Maria Kazimiera nie znali zwyczaju strojenia iglastego drzewka z okazji świąt Bożego Narodzenia, co uchodziło za przysmak wigilijny w czasach Jego Królewskiej Mości, które kolędy znane były parze królewskiej. Na uczestników warsztatów czek... (więcej)
Opowieści świąteczne - storytelling // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci W świąteczny nastrój wprowadzą nas wigilijne opowieści, przygotowane specjalnie na tę okazję przez znakomitego opowiadacza najdziwniejszych i najróżniejszych historii... Swoją obecnością zaszczyci nas Michał Malinowski (Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści). Ponadto uczestnicy spotkania zmierzą się z nie lada wyzwaniem: z kolorowego papieru wyczarują wi... (więcej)
Czy król Jan III wysyłał kartki świąteczne // warsztaty drukarskie dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Co by było, gdyby zwyczaj wysyłania kart świątecznych do bliskich i znajomych przyjął się w Polsce nie pod koniec XIX wieku, ale dwa stulecia wcześniej? Wyobraźmy sobie, jak wyglądałaby wówczas kartka świąteczna. Jaką i do kogo pocztówkę mógłby wysłać król Jan III? Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli wydrukować na prasie wyjątkową kartę świąte... (więcej)
Świąteczne wyszywanie / warsztaty haftu dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szczególnie ceni się domowe ciepło, a w gronie rodzinnym przychodzi wiele pomysłów na wspólne spędzanie zimowych wieczorów. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wypróbować niektóre z nich, haftując świąteczne motywy na serwetach. Dowiedzą się również, jak święta Bożego Narodzenia spędzał król Jan III z... (więcej)
ANDRZEJKI DLA DZIECI W WIEKU 5-12 LAT - Poznań - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci na nietypowy wieczór andrzejkowy, podczas którego oprócz tradycyjnego przepowiadania przyszłości, będziemy także wróżyć chemicznymi metodami. W programie: - przybliżenie dawnych tradycji ludowych związanych z andrzejkami - tradycyjne zabawy andrzejkowe - odczytywanie zapisanych niewidzialnym atramentem wróżb - wr... (więcej)
Dziecięce Atelier // warsztaty haftu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie nauczyć się malować za pomocą igły i nici? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie nauczycie się haftować! ________________________________________ W czasie warsztatów haftu krzyżykowego dzieci poznają sekrety tej niezwykłej techniki zdobienia tkanin oraz same będą miały okazję poczuć się jak artyści, tworząc własne dzieła przy u... (więcej)
Jak przyroda przygotowuje się do zimy // wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na późnojesienną wycieczkę przyrodniczą po ogrodzie wilanowskim! Spacerując po parku, zobaczymy, jak przyroda przygotowuje się do zimy! ________________________________________ Wiele ptaków odleciało już do ciepłych krajów, inne zaś coraz częściej zaglądają do naszych karmników, szukając w nich jedzenia. Drzewa zrzuciły swoje liśc... (więcej)
Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 miesiąca życia do 18 roku życia. - Lublin - zajęcia dla dzieci Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie lepszy rozwój jego motorycznych i mentalnych sprawności.... (więcej)
Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!!
 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Football Kids  Łódź
Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!! Szkółka piłkarska Football Kids zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-6 lat. Treningi odbywają się w Łodzi: BAŁUTY ul. Rojna 33 (Liceum LOKOS) Grupa 2-3 latków: Środa godz 17:00 Grupa 4-5 latków: Środa godz 18:00 Grupa 6-l... (więcej)
Eksperymenty naukowe - czyli nauka poprzez zabawę.
Dzieci 4 - 10 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zamieniamy Dzieci w Małych chemików i przeprowadzamy razem z nimi niezwykle ciekawe doświadczenia naukowe. Podczas cotygodniowych spotkań Nasi naukowcy będą mieli możliwość wykonania łącznie ponad 300 eksperymentów naukowych m. in. budując samodzielnie żarówkę, tworząc rozciągliwe substancje, nadmuchując balon jednym dmuchnięciem, przeprowadzając w... (więcej)
Gordonki dla najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy maluszki w wieku od 3 miesięcy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Na zajęciach gordonowskich wzbogacany jest słownik słuchowy dziecka, rozwijana wrażliwość słuchowa, kształtowany głos, doskonalone umiejętności śpiewania, podejmowania różnych działań, współdziałania z innymi, naśladowania i wywoływania reakcji ruchowych. Faktem jest bowiem, że dziecko, które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką... (więcej)
  www.pracowniawiatrak.pl... (więcej)
Angielski dla najmłodszych i ich opiekunów! / English Playgroup! - Legionowo - zajęcia dla dzieci
Pomysłodajnia  Legionowo
Angielski dla najmłodszych i ich opiekunów! / English Playgroup! W listopadzie uruchamiamy nową interaktywną grupę angielskiego dla najmłodszych dzieci (2.5 - 4 lata) wraz z ich opiekunami. Mówimy i myślimy po angielsku, a przy tym świetnie się bawimy. Dzieci w tym wieku dysponują ogromną energią i uczą się przez zabawę, poznają język dzięki ... (więcej)
Klub Przedszkolaka w Lesznie - Leszno - zajęcia dla dzieci
Strefa Czasu  Leszno
ZAPRASZAMY DO KLUBU PRZEDSZKOLAKA! Zapraszamy Wasze pociechy w wieku 4-6 lat na zajęcia rozwijające kreatywność, umiejętności manualne oraz inteligencję emocjonalną. Dzieci poprzez zabawę będą poznawały różne emocje i konstruktywne formy ich rozładowywania. Dodatkowo rozwijać będą umiejętności społeczne, poprzez pracę w grupie. A co najważniejsz... (więcej)
GRUPA ZABAWOWA - Leszno - zajęcia dla dzieci
Strefa Czasu  Leszno
ZAPISY DO GRUPY SOBOTY 16.30-17.30; Terminy zajęć w listopadzie: 6 ,13,20,27 LISTOPADA Dla kogo?: Zajęcia skierowane do rodziców i dzieci w wieku do 2 lat. Przyjmujemy zapisy tylko na cały cykl zajęć, czyli na 4 spotkania. Zajęcia polegają na wspólnej aktywności muzycznej i ruchowej dziecka i rodzica- kierowanej przez osobę prowadzącą.... (więcej)
AKADEMIA DWULATKA - Leszno - zajęcia dla dzieci
Strefa Czasu  Leszno
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę, w godz. 10.00- 12.00 Zapraszamy dzieci w wieku od 1,5 do 2,5 roku życia na trzygodzinne, wszechstronnie rozwijające zajęcia adaptacyjne. Celem zajęć jest przygotowanie dziecka do startu przedszkolnego. Na zajęcia przynosimy: kapcie, owoc (na drugie śniadanko), wygodny strój, pieluszki (je... (więcej)
Łyżwolandia - cudowna kraina łyżwiarstwa - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego "Ochota" od listopada w każdy poniedziałek w godzinach 16.30-17.15 na całorocznym lodowisku Torwar II przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie odkryje przed dziećmi zaczarowaną krainę łyżwiarstwa figurowego. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia podczas, których dzieci i młodzież będą mogli nauczyć się lub udosko... (więcej)
Ćwiczę z Tobą brzuszku - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Cykl zajęć ruchowych dla ciężarnych. Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutkę, która na co dzień pracuje z kobietami w ciąży i tuż po. ... (więcej)
Wesołe bąbelki - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 2 - 4 lata - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Zajęcia przygotowujące dzieci do pójścia do przedszkola. Mają one zaspokajać przede wszystkim ich potrzebę zabawy, a także potrzebę kontaktu z rówieśnikami, dlatego wiele zabaw wymagać będzie współpracy dzieci. Ponadto pojawią się proste zabawy taneczne, zgadywanki muzyczne, a także nowe piosenki, do których dzieci będą grać na instrumentach... (więcej)
Gordonki- zajęcia umuzykalniające 0- 3 lata - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Zapraszamy zajęcia umuzykalniające metodą E. E. Gordona , dla dzieci do 3 roku życia. Podstawowym zadaniem zajęć jest rozumienie muzyki i tworzenie jej za pomocą własnego instrumentu jakim jest głos, a dzięki harmonijnemu i rytmicznemu poruszaniu się zdobycie poczucia rytmu. Zajęcia umuzykalniające prowadzone metodą Gordona poprawiają także płynn... (więcej)
ROZWIJANKI - zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Zajęcia z cyklu ROZWIJANKI przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-miesięcy do 2 lat Zajęcia odbywają się w małych grupach max 10 par (rodzic + dziecko) Przebieg zajęć dla dzieci: Osoba prowadząca pokazuje rodzicom nowe sposoby bawienia się z maluchami, które pozwalają stymulować ich wszechstronny rozwój. Same dzieci doskonale bawią się podczas... (więcej)
Joga dla rodziców z bardzo małymi dziećmi - Warszawa - zajęcia dla dzieci W każdy czwartek między 10 a 11 zapraszamy mamy i ojców, którzy chcieliby uczestniczyć w praktyce pod okiem nauczyciela ze swoimi najmłodszymi pociechami. Co to oznacza? Możesz zabrać na salę swoje dziecko i spokojnie ćwiczyć, mając je jednocześnie na oku. W każdej chwili możesz też zrobić przerwę, żeby zająć się dzieckiem. Styl Mysore jest p... (więcej)
Warsztaty Robotyki dla Dzieci - Tychy - zajęcia dla dzieci
AR.Creative  Tychy
Nasze warsztaty to połączenie mechaniki, elektroniki, informatyki i robotyki - jednym słowem kreatywność na pierwszym miejscu. Zajęcia realizujemy na sprawdzonych i wielokrotnie nagradzanych zestawach LEGO WeDo™, LEGO Mindstorms®, oraz Lo-Fi-Robot wykonany z ekologicznej sklejki w oparciu o mikrokontrolery Arduino. Dzięki aplikacji ... (więcej)
Eksperymenty Naukowe - Warsztaty kreatywne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Eksperymenty Naukowe Warsztaty kreatywne dla dzieci W niedzielę 25 października o godzinie 15.00 razem z Małym Ganiuszem zapraszamy na warsztaty naukowe na dzieci. Jak zaczarować papier, żeby zmieniał kolor po włożeniu do przezroczystych cieczy? Jak zrobić domowy wulkan, z którego wypłynie czerwona lawa? Jak sprawić by balon urósł bez użycia p... (więcej)
Dziecięce Atelier - warsztaty haftu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie nauczyć się malować za pomocą igły i nici? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie nauczycie się haftować! ________________________________________ W czasie warsztatów haftu krzyżykowego dzieci poznają sekrety tej niezwykłej techniki zdobienia tkanin oraz same będą miały okazję poczuć się jak artyści, tworząc własne dzieła przy u... (więcej)
\ Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci klas 1-3 „5tek pełen emocji – jak je okiełznać?” Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Lubi odkrywać i poznawać nieznane? Jeśli tak, zabierz je w niezwykłą podróż do świata dziecięcych emocji. Warsztaty które prowadzimy – to przede wszyst... (więcej)
Japoński teatr ilustracji // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Piękne i ciekawe historie można opowiedzieć za pomocą ilustracji. Tak robi się to w Japonii, tak również będziemy to robić w pałacu w Wilanowie w ramach Japońskiego Października. Zapraszamy dzieci, które lubią słuchać bajek, a także je oglądać. ________________________________________ Tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą o... (więcej)
kanGO! – Tenisowe Maluszki - Szczecin - zajęcia dla dzieci kanGO! - Tenisowe Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane tenisem ziemnym, rozwijające umiejętności dziecka poprzez sport i zabawę. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 roku życia do 5 lat i prowadzone są przy czynnym udziale rodzica. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, przy użyciu sprzętu specjalnie zapro... (więcej)
Zmysłowisko - zajęcia dla dzieci od 6 do 18 miesięcy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Podczas tych muzyczno-sensorycznych zajęć maluszki, pod okiem swoich opiekunów, będą odkrywać świat wszystkimi zmysłami. Będzie dużo dotykania, wąchania, patrzenia, słuchania, doświadczania tego co wokół i tworzenia! Zajęcia odbywają się w każdy: Poniedziałek o 13:00 Wtorek o 17:15 Piątek o 11:15 Pobawimy się w najróżniejsze zabawy rytm... (więcej)
Rodzinne Warsztaty Twórcze \
MOMAKIN  Łódź
Zajęcia "Jak skonstruować świat?" to rodzinne warsztaty twórcze rozwijające sprawność manualną i wyobraźnię przestrzenną, uczące cierpliwości, samodzielnego i logicznego myślenia. Podczas zajęć: • po pierwsze: obejrzymy krótki film animowany • po drugie: skonstruujemy własne klocki – z masy plastycznej, patyczków, pla... (więcej)
Matematyka dla uczniów klasy 2 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia matematyczne w Centrum Edukacyjnym TAMARIKI prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania. Program „Mali Matematycy” jest dedykowany dzieciom od 3 do 8 roku życia. Realizowany jest na kilku poziomach o wzrastającym stopniu trudności. Materiał realizowany na kolejnych etapach edukacji zawiera oprócz nowych elementów powtó... (więcej)
Matematyka dla klas 1-2 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia matematyczne w Centrum Edukacyjnym TAMARIKI prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania. Program „Mali Matematycy” jest dedykowany dzieciom od 3 do 8 roku życia. Realizowany jest na kilku poziomach o wzrastającym stopniu trudności. Materiał realizowany na kolejnych etapach edukacji zawiera oprócz nowych elementów powtó... (więcej)


   
Advertisement