Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 28-08-2014
Wybierz miejscowość
Pam-Pam 
Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia planowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 3 lat. W umuzykalnieniu uczestniczą dzieci razem z rodzicami lub opiekunami. Całość zajęć trwa ok. 45 minut wraz z przygotowaniem, kiedy w sali odtwarzana jest muzyka instrumentalna. Przez ok. 10 min. dzieci gromadzą się w sali przy dźwiękach muzyki, oswajają z otoczeniem oraz innymi uczestni... (więcej)
HAPPY MIX
JUDO - Wrocław - zajęcia dla dzieci HAPPY MIX (WRZESIEŃ ZA DARMO) Zajęcia taneczno- ruchowe HAPPY MIX dla dzieci i młodzieży dzięki którym Twoja pociecha wróci do domu z wielkim uśmiechem. Zajęcia łączą w sobie nie tylko elementy tańca, ale także teatru i lubianych przez dzieci zabaw. Podczas zajęć poznawane są podstawowe ruchy i techniki tańca tj. hip hop, ballet, taniec nowoc... (więcej)
SztukaElla, Eliza Głowacka - Sobótka - zajęcia dla dzieci Prowadzimy dodatkowe, popołudniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Rodzaje: plastyka, teatr muzyczny, balet, taniec nowoczesny, logorytmika, logopedia, szachy, kółko fotograficzne, język angielski i niemiecki. Prowadzimy urodziny, uroczystości okolicznościowe. Organizujemy wycieczki dla przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych.... (więcej)
Muzyczno-ruchowy zawrót głowy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dla dzieci w wieku 1,5- 3 lat (zajęcia z opiekunami) Celem zajęć jest - przede wszystkim - integracja z rówieśnikami, doskonalenie umiejętności ruchowych oraz funkcji poznawczych. Zajęcia muzyczno-ruchowe stymulujące wszechstronny rozwój maluchów. Nasze zajęcia to doskonały sposób na wielozmysłowe poznawanie otaczającego świata i nawiązywanie... (więcej)
Nowy sezon 2014-2015 we Fregacie Swimming. Ruszają zapisy! - Poznań - zajęcia dla dzieci Zaraz po wakacjach rozpocznie się nowy semestr zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także oswajania z wodą dla niemowlaków. Wysoki poziom kształcenia, który gwarantuje nasza wykwalifikowana kadra, a także możliwość odbycia nieodpłatnych zajęć uzupełniających – to tylko dwa z wielu powodów, dla których ... (więcej)
angielski i niemiecki dla dzieci w EXPERT-KIDS.PL - Szczecin - zajęcia dla dzieci
EXPERT-KIDS  Szczecin
Oferujemy naukę: •języka angielskiego oraz niemieckiego w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych •języka hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego w formie lekcji indywidualnych. UWAGA !!! W roku szkonym 2013/2014 zapraszamy również na: KURS J. FRANCUSKIEGO oraz J.HISZPAŃSKIEGO dla DZIECI 7-9 lat Naukę języka angielski... (więcej)
Soboty z muzyką, niedziele z plastyką - Warszawa - zajęcia dla dzieci Soboty z muzyką, niedziele z plastyką – najbliższe spotkania Kreatywne i radosne zajęcia w Muzeum Chopina, to niezwykła i oryginalna propozycja dla rodzin z dziećmi na sobotnie i niedzielne popołudnia. Już w najbliższy weekend zapraszamy na „spotkanie” z instrumentem dętym - fagotem, a także zajęcia z kompozycji… plastyc... (więcej)
Treningi badmintona dla dzieci - Pruszków - zajęcia dla dzieci GRUPY DLA DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Zapewniamy fajną zabawę, trenera, kort, lotki i rakiety! Warszawa-Bemowo Hala Gimnazjum 82 przy ul.Czumy 8 Okolice skrzyżowania ul.Powstańców Śląskich i Górczewskiej: wtorki, 18.00-19.15 (prowadzi Iwona Górska) Warszawa-Targówek Hala Gimnazjum 145 przy ul.Krasiczyńskiej 4/6 poniedziałki, 18.00-19.2... (więcej)
Podstawy tkactwa artystycznego - Warszawa - zajęcia dla dzieci 12 kwietnia; 17, 25 maja, sobota, godz. 10.00-14.00 Koszt jednego warsztatu: 40 zł. Jedno z najstarszych rzemiosł świata - tkactwo artystyczne. Jak wygląda ta technika? Na warsztatach przekażemy ABC. Punktem wyjścia będzie naciąganie osnowy na ramę, uzyskanie przesmyku oraz przygotowanie projektu technicznego. O splotach, zasadach łącze... (więcej)
Balet w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Nauka tańca klasycznego, praca nad synchronizacją ruchu. Istnieje możliwość połączenia z zajęciami „Bajkowa sztuka dziecka”. Zajęcia w poniedziałek: - Grupa młodsza godz. 16.15-17.00, - Grupa starsza godz. 17.05-17.50. Przydziału do grup dokonuje instruktor. Instruktor: Marzenna Bednarska-Almert. Akompaniator: Antonina Koksza... (więcej)
Pracownia Mikromodelarstwa i Gier Strategicznych „UŁAN” w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wykonywanie modeli i figurek oraz rozgrywanie bitew z różnych okresów historycznych. Zajęcia dla młodzieży od IV klasy szkoły podstawowej. I grupa (zaawansowana) zajęcia 2x w tygodniu: wtorek, godz. 18.00-20.45 i piątek, 16.30-20.30; II grupa (zaawansowana) zajęcia, piątek, godz. 16.30-20.30; III grupa (początkująca - klasy IV-VI) zajęcia we w... (więcej)
LEGO twórcze budowanie w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zabawa kreatywna, która rozbudza w dzieciach pasję poznania świata, uczy działania i pracy w zespole. Rozwija zdolność wizualno-przestrzenną dzieci. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat we wtorek, godz. godz. 16.15-17.45. Instruktor: Marcin Ciesielski. Zajęcia realizuje Akademia Iwony Kalaman. Opłata: 76 zł/m-c. Pojedyncze zajęcia 25 zł.... (więcej)
Trening pamięci i uczenia się w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Cel zająć: Istotnym elementem spotkań jest nauka konkretnych technik szybkiego zapamiętywania oraz koncentrowania się. Zajęcia mają na celu pobudzenie potencjału intelektualnego oraz zadbanie o harmonijny rozwój funkcji umysłowych. Uczestnicy: Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 10 – 14 lat, które chcą łatwiej i szybciej uczyć si... (więcej)
Mały Muzyk w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-7 lat. Obejmują naukę gry na keyboardzie, zabawę głosem, rytmem, piosenką oraz poznawanie nutek i określeń muzycznych. Zajęcia indywidualne (30') Instruktor: Marta Sulewska. Zajęcia we wtorek lub piątek (30’). Opłata: 100 zł/m-c.... (więcej)
Pracownia rysunku i malarstwa w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, plastelina, ołówek, akwarele i akryle. Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły Podstawowej nr 84 w Warszawie. Instruktor Bogusława Ołowska. Warsztaty dla dzieci i młodzieży: poniedziałek, godz. 14.0... (więcej)
Ceramika w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Praktyczna nauka ręcznego formowania gliny oraz praca na elektrycznym kole garncarskim. Lepienie przedmiotów podstawowymi technikami: z plastra, z wałeczków, z bryły. Figurki, naczynia, ozdoby i wszystko co podpowie wyobraźnia. Warsztaty ceramiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia: środa: - Dzieci godz. 17.00-18.30, - Dorośli godz... (więcej)
ARCHItekturki w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Z lotu ptaka i żabiej perspektywy… Zabawy plastyczne poprzez poznawanie, projektowanie i budowanie form architektonicznych. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat, których celem jest szersze zainteresowanie dzieci otaczającą je rzeczywistością, światem współczesnym, zwrócenie uwagi na znaczenie edukacji architektonicznej, rozwijanie wrażliwości ... (więcej)
Smyki w krainie plastyki w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zabawy plastyczne stworzone z myślą o najmłodszych, w czasie których maluszki odkrywać będą swoje twórcze możliwości, rozwijać percepcję, wyobraźnię, kształtować sprawność manualną, wrażliwość estetyczną, będą uczyć się samodzielności i współdziałania w grupie, a przede wszystkim będą twórczo się bawić. Na zajęciach wykorzystamy szeroki zakres tech... (więcej)
Kalejdoskop plastyczny w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Radosne warsztaty plastyczne, gdzie tematy i techniki zmieniają się jak w kalejdoskopie. Różnorodność zagadnień pozwali uczestnikom poznać bogaty świat sztuk plastycznych i artystycznego rzemiosła. Na cotygodniowych zajęciach każde dziecko będzie mogło własnoręcznie wykonać rysunki, obrazy, grafiki lub rzeźby zainspirowane twórczością znanych artys... (więcej)
Gałgankowy świat w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Patchwork, artystyczne torebki... Jak połączyć tkaninę z wełną, sznurkiem, koralikami? Jak ożywić gałganki? Co jest ważne w doborze elementów? Zajęcia dla dzieci i młodzieży środa, godz. 17.40-19.00. Instruktor: Dorota Koch. Opłata: 60 zł/m-c. Więcej: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1054... (więcej)
Bajkowa Sztuka Dziecka w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia plastyczne rozbudzają w dzieciach chęć poszukiwań i tworzenia. Dzieci zdobywają sprawność manualną, uczą się myśleć przestrzennie. Twórcza zabawa daje dziecku satysfakcję i podnosi jego samoocenę. Istnieje możliwość połączenia z zajęciami baletowymi. Zajęcia w poniedziałek: - I grupa dzieci od 7 lat, godz. 16.10-17.00, - II grupa dziec... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 3lat) - Świdnica - zajęcia dla dzieci
Muzaza  Świdnica
Dziecko, które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką, pełniej się rozwija, szybciej reaguje na bodźce zewnętrzne i ma lepszy kontakt ze światem. Zajęcia prowadzone są w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona. Koncepcja ta, poparta badaniami empirycznymi, spotkała się z dużym zainteresowaniem specjalistów na ... (więcej)
Język Francuski dla Dzieci - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Tego jeszcze nie było! Owca i pies uczą języka francuskiego! Zapraszamy, aby przekonali się Państwo, że jest to możliwe :) Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uczymy autorską metodą Małej Francji. Co nas wyróżnia? Owca Minia i Pies Yaroslav, dwie maskotki, które mają swój niepowtarzalny charakter i które podbijają serca dzieci! Raz... (więcej)
TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na treningi piłkarskie dzieci 4-7 oraz 10-12 lat. Start: 9 marca. Pierwsza lekcja GRATIS, kolejne TYLKO 15 zł! Hala DOSiR ul. Jagiellońska 7, Warszawa. Dbamy o wszechstronny rozwój motoryki, ogólnej sprawności fizycznej, umiejętności technicznych i taktycznych. Dzieci młodsze zachęcamy przede wszystkim do aktywnego spędzania ... (więcej)
 
afit dance club  Gliwice
zapraszamy na zajecia hip hop dla dzieci od 4 lat... (więcej)
MUZYCZNE CUDACZKI - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegają na kierowaniu i stymulowaniu rozwoju myślenia muzycznego poprzez muzyczną zabawę. Pomagają w stworzeniu muzycznego środowiska niezbędnego do jak najbardziej optymalnego rozwoju dziecka. Każde dziecko ma swój własny sposób porozumiewania się. Już od pierwszego dnia życia komunikuje swoje potrzeby i próbuje nawiązać kontak... (więcej)
TUPTUSIE - Łódź - zajęcia dla dzieci Wspieramy rozwój maluszka stymulując go do rozwoju poprzez sensoryczne zabawy. Podczas zajęć proponujemy zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne, które stymulują zmysły dziecka: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi. Rozwijają sprawność ruchową, manualną, koordynację ruchową. Wspierają rozwój mowy. Uczą współżycia w grupie rówieśniczej, ko... (więcej)
Zajęcia Taekwon-do dla najmłodszych ! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Grupy młodsze to przedszkolaki oraz dzieci w wieku 4-8 lat. Treningi dla tej grupy to w 90% ćwiczenia ogólnorozwojowe i 10% Taekwon-do. Na zajęciach wykorzystujemy ich ogromną energię, aby poprzez zabawę uczyć i rozwijać. Wśród wielu elementów na zajęciach mamy gry i zabawy oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe, integracyjne i dyscyplinujące. Ogromną rado... (więcej)
Kącik Małego Artysty - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 2-3 lat z rodzicami na zajęcia plastyczno-muzyczne. Kącik Małego Artysty to popołudnia pełne muzyki i twórczych zabaw plastycznych. Jest to doskonały sposób na kreatywne spędzenie czasu wolnego i wkroczenie w świat muzyki i plastyki. Znajdzie się również czas na swobodną zabawę i integrację. Kącik Mał... (więcej)
Warsztaty z robotyki- ROBOTEKA - Krosno - zajęcia dla dzieci
Roboteka  Krosno
Nasze miejsca: Czwartek - Studio Lemon, ul. Okrzei 59 Piątek - EuroGym, ul. Bursaki 45 Dwie grupy wiekowe: 5-9 lat i 10-12 + Budujemy z klocków edukacyjnych Lego Education, które bawią i uczą (Wedo oraz Mindstorms EV3). Po wybudowaniu naszych robotów za pomocą notebooków z ekranem dotykowym ożywiamy roboty pisząc specjalne programy. ... (więcej)
  Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia. Zajęcia Socatots nie tylko rozwijają sprawność, motorykę i koordynację dziecka, uczą zamiłowania do sportu i podstaw piłki nożnej, ale przede wszystkim są ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu - aktywnie, radośnie i wspólnie z rodzicem! Zapraszamy! ... (więcej)
  Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia. Zajęcia Socatots nie tylko rozwijają sprawność, motorykę i koordynację dziecka, uczą zamiłowania do sportu i podstaw piłki nożnej, ale przede wszystkim są ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu - aktywnie, radośnie i wspólnie z rodzicem! Zapraszamy! ... (więcej)
  Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia. Zajęcia Socatots nie tylko rozwijają sprawność, motorykę i koordynację dziecka, uczą zamiłowania do sportu i podstaw piłki nożnej, ale przede wszystkim są ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu - aktywnie, radośnie i wspólnie z rodzicem! Zapraszamy! ... (więcej)
Zabawy na DOBRY START - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 8 miesiąca życia do 2 lat, w których uczestniczą także rodzice. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. Podczas zajęć proponujemy zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne, które: stymulują zmysły dziecka: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi, rozwijają sprawność ruchową, manualn... (więcej)
KLUB MIKRUSIA zajęcia adaptacyjne przygotowujące dziecko do przedszkola - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz aby Twoje dziecko bez stresu i z wielką radością powędrowało do przedszkola? Martwisz się, jak zareaguje na nowe otoczenie, nowych kolegów i nową Panią? Zastanawiasz się czy jest wystarczająco samodzielne, by podołać wszystkim wyzwaniom? Nie zastanawiaj się dłużej! Pomóż swojemu dziecku oswoić nieznane i poznać radość bycia przedszkola... (więcej)
Wodny Żłobek w pływalni Relaks - Poznań - zajęcia dla dzieci Szkoła Pływania Fregata Swimming uruchamia wyjątkowe zajęcia oswajania z wodą dla niemowlaków. Już od 10 listopada w pływalni Relaks najlepsi poznańscy instruktorzy będą do dyspozycji klientów tego obiektu. Fregata to jedna z najbardziej uznanych marek na rynku szkół pływania. W ciągu kilkunastu lat firma rozwinęła swoją działalność i poszerzyła... (więcej)
Nabór do szkółki piłki wodnej! - Poznań - zajęcia dla dzieci Szkoła Pływania Termy Maltańskie & Fregata Swimming wspólnie z KS Waterpolo Poznań rozpoczyna nabór do szkółki piłki wodnej dla dzieci i młodzieży. Dlaczego warto zostać waterpolistą? Po pierwsze to niezwykle ciekawa i rozwijająca dyscyplina, a szkolenie odbywa się pod okiem najlepszych instruktorów. Po drugie, dla zawodników organizowane będą ... (więcej)
Zumba dla mam z dziećmi - Warszawa - zajęcia dla dzieci Już w październiku zapraszamy mamy razem z dziećmi na zumbę. Zajęcia odbywają się w środy i w piątki w godzinach 11:00-12:00. Koszt jednorazowych zajęć to 20 złotych. Zapisy pod numerem telefonu 22/ 815 67 63 w godz. 10:00-20:00. Zachęcamy do zabrania swoich pociech, dla których będzie wyznaczony kącik zabaw. ... (więcej)