Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 25-09-2016
Wybierz miejscowość
Kurs Little Discovery - angielski z eksperymentami! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Little Discovery-angielski dla dzieci z eksperymentami Zajęcia dla dzieci realizowane wspólnie z National Geographic Learning! Wspaniałe zajęcia, na których Wasze dziecko będzie uczyło się po angielsku o otaczającym nas świecie: nie zabraknie tematów takich jak: kosmos, zwierzęta świata, archeologia botanika - to wspaniała okazja aby nauczyć si... (więcej)
Le petit Francais - kurs języka francuskiego dla najmłodszych! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Wyjątkowy kurs języka francuskiego - nauka najpiękniejszego języka świata połączona z zajęciami artystycznymi. Kursy w małych grupkach dla dzieci w wieku 6-10lat. Prowadzimy również indywidualne zajęcia języka francuskiego dla dzieci. Mały Francuz śpiewa francuskie piosenki oraz recytuje wesołe wierszyki i wyliczanki. Podczas lekcji języka fr... (więcej)
Startup Weekend Kids Poznań - 10.09-02.10.2016 - Poznań - zajęcia dla dzieci 3-dniowe warsztaty, podczas których młodzi ludzie w wieku 10-18 lat, wspólnie z dorosłymi ekspertami od programowania, grafiki komputerowej, marketingu i PR-u uczą się nowych, cyfrowych i biznesowych kompetencji oraz poszerzają swoje horyzonty aby w przyszłości bardziej świadomie podejść do planowania swojej kariery zawodowej. Startup Weekend to... (więcej)
MIKROŚWIAT POROSTÓW | warsztaty przyrodnicze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zobaczcie świat roślin przez lupę i mikroskop! Zabierzcie dzieci do parku wilanowskiego na warsztaty przyrodnicze, podczas których poznacie fascynujący mikroświat porostów! ________________________________________ Jeśli jesteście ciekawi otaczającego Was świata i macie w sobie ducha prawdziwego odkrywcy, zapraszamy na warsztaty lichenologiczne... (więcej)
PRZYGODA W OGRODZIE | spacer przyrodniczy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kiedy najlepiej wybrać się do Wilanowa? Może właśnie jesienią, gdy czerwienią się klony i złocą graby? W ogrodach wilanowskich zawsze dzieje się coś ciekawego. Wyruszcie całą rodziną na pełny przygód spacer po parku w Wilanowie! Oprowadzać będzie Julia Dobrzańska, autorka książki „Ogrody wilanowskie. 12 pełnych przygód spacerów”. ___... (więcej)
OBSERWACJE ORNITOLOGICZNE w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przyjedź do parku wilanowskiego i obserwuj ptaki przez lunetę oraz lornetkę. Zapraszamy na otwarte warsztaty ornitologiczne do Wilanowa! ________________________________________ Podczas spotkania będzie można poznać wiele ciekawostek na temat wzroku ptaków i tego, jak widzą one świat. Jesień to czas ptasich wędrówek. Szybujące w dalekie stron... (więcej)
BEZPŁATNIE | lekcje muzealne dla grup - Warszawa - zajęcia dla dzieci „Kultura Dostępna” to program dla osób, które z różnych przyczyn mają utrudniony dostęp do kultury. Do skorzystania z oferty zapraszamy w szczególności: • szkoły z małych miejscowości i wsi, • ośrodki socjoterapii, świetlice socjoterapeutyczne oraz lokalne ośrodki kultury, • domy dziecka, wioski dziecięce i rodzinn... (więcej)
JESIENNA WYCIECZKA PRZYRODNICZA | park wilanowski - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do wilanowskiego parku na powitanie jesieni! ________________________________________ Ptaki odlatują do ciepłych krajów. Zwierzęta lądowe robią zapasy, a niektóre z nich szykują się do zimowego snu. Drzewa z zielonych stają się złote, rude i czerwone. Na ziemię spadają nie tylko liście, ale też kasztany. Jesień! Już przyszła i chc... (więcej)
Łyżwiarstwo Figurowe w MUKS Euro 6 - Warszawa - zajęcia dla dzieci MUKS Euro 6 otwiera nabór do Akademii Łyżwiarskiej Euro 6. Zajęcia nauki jazdy figurowej na łyżwach prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych. Jest to wspólna zabawa wychowująca po przez sport, mająca na celu zaszczepienie sportowej rywalizacji, wdrożenie nawyku uprawiania sportu, wyrabiająca umiejętność organizowania wolnego czasu oraz poczuci... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci i młodieży, akrobatyka - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Hip Hop, Mix Dance, Disco, Taniec Nowoczesny Jazz i Modern, Balet, Taniec Klasyczny, Trampoliny Jumpind Frog dla dzieci i dla dorosłych, Akrobatyka Koszt 90 zł. za 4 treningi, 160 zł. za 8 treningów Szczegóły na http://www.handtohand.pl/... (więcej)
Bezpłatne zajęcia taneczne \ Zapraszamy na bezpłatne zajęcia taneczne do sali 75 w CH Land (mały Land) przy ul. Wałbrzyskiej 11! Harmonigram zajęć: godz. 9.00, 3-5 lat, nauka tańca: BALET, 45 minut godz. 9.00, 9 lat i młodsi, nauka tańca: TANIEC NOWOCZESNY (JAZZ, MODERN), 30 minut godz. 9.00, 7-8 lat, nauka elementów gimnastycznych i akrobatycznych: AKROBATYKA, 50 minut g... (więcej)
Gimnastyka Artystyczna dla dzieci !! Nabór do grup !! - Biała Podlaska - zajęcia dla dzieci OGŁASZAMY NABÓR DZIEWCZYNEK DO SEKCJI GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ !! Grupa rekreacyjna (dzieci do 10 roku życia): wtorek godzina 18:00-19:00 czwartek godzina 18:00-19:00 Zajęcia grupy naborowej (dzieci w wieku 6-7 lat): wtorek godzina 17:00-18:00 czwartek godzina 17:00-18:00 Zajęcia grupy naborowej (dzieci w wieku 4-5 lat): wtorek g... (więcej)
\
Muzyka Łączy  Warszawa
Podczas warsztatów rozwijane są umiejętności grania, śpiewania zespołowego, emisji głosu. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Uczestnicy Warsztatów zapoznają się z muzyką pochodzącą z różnych stron świata z repertuaru muzyki klasycznej i rozrywkowej. Utwory są zaaranżowane w taki sposób aby umożliwić każdemu z uczestników maksymalne wykorzystani... (więcej)
Warsztaty PRACY KREATYWNEJ (plastyczno-techniczne) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Praca z dziećmi jest wyzwaniem, poszerza horyzonty, uczy innego postrzegania otaczającego nas świata. Nasza misja to zaciekawione, uśmiechnięte twarze dzieci, które tworząc w zgodzie z własną wyobraźnią, mogą nauczyć się czegoś nowego. Na warsztatach pracy kreatywnej korzystamy nie tylko z nożyczek, bibuły i kleju, ale także z szablonów, serwet... (więcej)
Warsztaty EKOLOGICZNE - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Praca z dziećmi jest wyzwaniem, poszerza horyzonty, uczy innego postrzegania otaczającego nas świata. Nasza misja to zaciekawione, uśmiechnięte twarze dzieci, które tworząc w zgodzie z własną wyobraźnią, mogą nauczyć się czegoś nowego. W trakcie warsztatów ekologicznych tłumaczymy dlaczego należy dbać o środowisko, podczas zabawy w małego ekolo... (więcej)
Warsztaty FLORYSTYCZNE - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Praca z dziećmi jest wyzwaniem, poszerza horyzonty, uczy innego postrzegania otaczającego nas świata. Nasza misja to zaciekawione, uśmiechnięte twarze dzieci, które tworząc w zgodzie z własną wyobraźnią, mogą nauczyć się czegoś nowego. Podczas warsztatów florystycznych dzieci zapoznają się z podstawowymi pojęciami z zakresu botaniki oraz z przy... (więcej)
Brygada młodych architektów - warsztaty architektoniczne (zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z klas 4-6) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Czym jest konstrukcja i skąd się wzięła wieża Eiffla? Czym jest kontekst otoczenia i czemu potrzebna jest zieleń w mieście? Gdzie nocują samoloty kiedy odpoczywają od latania? Na te i wiele innych pytań wspólnie odpowiemy podczas warsztatów architektonicznych dla dzieci z klas 4-6. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia rysować, wycinać, eksperymentować,... (więcej)
Zostań gwiazdą teatry - zajęcia dodatkowe dla dzieci z klas 1-3 Gdańsk - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Niepowtarzalna szansa na rozwój artystyczny, kształtowanie zdolności twórczych u dzieci! Zajęcia mają formę warsztatów z pogranicza sztuki – teatru, tańca i plastyki. Podczas zajęć dzieci doświadczą czym jest teatr. Wcielą się w rolę nie tylko aktora, ale również kostiumologa czy scenografa. Poznają pojęcia związane z teatrem oraz wezmą ... (więcej)
Zakręcony świat eksperymentów - zajęcia dodatkowe dla dzieci z klas 0-3 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Tajemnicza kraina mgły, pismo, które znika, ruchome piaski, kolorowe płyny nie dające się zmieszać, latające samoloty, wybuchający wulkan, , tańczące kartki, zagadkowe smaki to tylko kilka z fantastycznych eksperymentów, które uczestnicy przeprowadzą podczas zajęć. W trakcie spotkań dzieci mają okazję samodzielnie, pod okiem instruktora przeprow... (więcej)
Zrób to sam - wyjątkowe warsztaty plastyczne w Gdańsku dla dzieci z klas 4-6 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Sztuka to nie tylko malowanie i rysowanie, ale możliwość twórczej zabawy i artystycznego szaleństwa. U nas dzieci wyżyją się artystycznie: będą kleić, wycinać, lepić, konstruować, budować, tworzyć, projektować, mieszać oraz oczywiście rysować i malować. Przekonaj się co stworzy Twoje dziecko, gdy nikt nie ogranicza jego wyobraźni! Więcej info... (więcej)
Zrób to sam - niezwykłe warsztaty plastyczne w Gdańsku dla dzieci z klas 1-3 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Sztuka to nie tylko malowanie i rysowanie, ale możliwość twórczej zabawy i artystycznego szaleństwa. U nas dzieci wyżyją się artystycznie: będą kleić, wycinać, lepić, konstruować, budować, tworzyć, projektować, mieszać oraz oczywiście rysować i malować. Przekonaj się co stworzy Twoje dziecko, gdy nikt nie ogranicza jego wyobraźni! Więcej info... (więcej)
Zajęcia dla Superbohaterów (zajęcia dodatkowe dla dzieci z kl. 4-6) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Dzieci staną się prawdziwymi Superbohaterami. Przeżyją fantastyczną przygodę, w trakcie której odkryją i rozwiną swoje super moce: moc panowania nad emocjami, wysoką samoocenę, siłę koncentracji. Super Instruktorzy zadbają zarówno o świetną zabawę jak i o wszechstronny rozwój. Spotkania są prowadzone przez psychologa według jego autorskiego prog... (więcej)
Zajęcia dla Superbohaterów (zajęcia dodatkowe dzieci z kl. 1-3) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Dzieci staną się prawdziwymi Superbohaterami. Przeżyją fantastyczną przygodę, w trakcie której odkryją i rozwiną swoje super moce: moc panowania nad emocjami, wysoką samoocenę, siłę koncentracji. Super Instruktorzy zadbają zarówno o świetną zabawę jak i o wszechstronny rozwój. Jeśli choć jedno z poniższych zachowań dotyczy Twojego dziecka, to &#... (więcej)
Mali, wielcy artyści. (Zajęcia dodatkowe 3-5 lat) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Warsztaty, które wspierają i rozwijają w dzieciach ich naturalny potencjał. Czy Twoje dziecko lubi rysować, tańczyć lub odgrywać różne rolę? A może ma dużo energii i potrzebuje aktywności, które pozwolą mu rozwinąć jego twórczy potencjał? „Mali wielcy artyści” to zajęcia łączące w sobie elementy teatru, tańca i sztuki. Podczas zaj... (więcej)
Bezpłatne Warsztaty Musicalowe - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko śpiewa pod prysznicem? Lubi tańczyć przed lustrem? A może trenuje już od kilku lat? Bez względu na to na jakim etapie jest i ile ma lat, może skorzystać z BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW MUSICALOWYCH organizowanych przez Teatralną Akademię Musicalu. Zajęcia odbędą się w dniach: 17 września (sobota) - dzieci 7-10 lat - 15:00 - 17:30 -... (więcej)
ZABAWY PERKUSYJNE - Szczecin - zajęcia dla dzieci W dniu 24.09.2016 pokazowe zajęcia i zapisy na "Zabawy perkusyjne"- warsztaty muzyczno- perkusyjno- ruchowe z dużą dozą zabawy, energii i uśmiechu. Poprzez twórczą i precyzyjną grę w zespole zajęcia wpływają na rozwój kreatywności i uważne słuchanie muzyki. ... (więcej)
Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży - Głogów - zajęcia dla dzieci
Zaprogramowani.com  Głogów
Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI.COM" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Warsztaty programowania są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Organizowane p... (więcej)
Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży - Głogów - zajęcia dla dzieci
Zaprogramowani.com  Głogów
Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI.COM" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Warsztaty programowania są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Organizowane p... (więcej)
Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży - Głogów - zajęcia dla dzieci
Zaprogramowani.com  Głogów
Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI.COM" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Warsztaty programowania są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania! Organizowane p... (więcej)
Bezpłatne lekcje tańca dla dzieci w Egurrola Dance Studio - Warszawa - zajęcia dla dzieci Już 10 września zapraszamy do Warszawy i Konstancina-Jeziorny na lekcje otwarte w Egurrola Dance Studio! To doskonała okazja, aby poznać naszą szkołę, porozmawiać z instruktorami, sprawdzić, jak wyglądają prowadzone przez nich zajęcia i poznać różne style taneczne. Dzięki temu każdy młody tancerz będzie mógł przekonać się, który jest najlepszy d... (więcej)
Palcem po mapie - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
http://dobradobra.pl/?palcem-po-mapie... (więcej)
Art Projects for kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
podajemy dane do przelewu: Gabriela Kamińska ul. Gibalskiego 10 m.18 Warszawa, Credit Agricole: 72 1940 1076 5815 0896 0000 0000... (więcej)
EduSówka - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Wszystkich głodnych wiedzy i żądnych wrażeń zapraszamy na wyjątkowe warsztaty edukacyjne! Każde zajęcia pełne będą różnorodnych zabaw skoncentrowanych na ruchu, małej motoryce, wysiłku umysłowym lub swobodnej ekspresji dzieci! Co tydzień aktywności będą związane z nowym, ciekawym dla uczestników tematem, co rozbudzi w nich ciekawość świata, uzbroi ... (więcej)
Abacus - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Nasze zajęcia trwają 1,5 godziny i odbywają się jeden raz w tygodniu. Podczas zajęć, oprócz nauki obliczeń, dzieci biorą udział w dyskusjach na temat kultury, wartości, obyczajowości, dobrego zachowania, planowania i gospodarowania czasem. 3 krótkie przerwy wypełnione są zadaniami rozwijającymi koordynację ruchową oraz grami lub zagadkami logicznym... (więcej)
NAUKA KALIGRAFII  w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz nauczyć się pięknie pisać piórem i atramentem? Twoje pismo może być eleganckie, finezyjne, staranne – po prostu zachwycające! Przyjdź do wilanowskiego parku, zasiądź przy drewnianym pulpicie i do dzieła! Czekamy na Ciebie w letnie weekendy i środy. ________________________________________ Warsztaty skierowane są zarówno do dziec... (więcej)
BEZPŁATNIE / Wilanów na dotyk / WARSZTATY DOTYKOWE - Warszawa - zajęcia dla dzieci Podczas warsztatów spróbujemy spojrzeć na przestrzeń pałacu i parku okiem architekta. Zajrzymy m.in. do apartamentów królewskich i przeanalizujemy ich układ oraz porównamy ze współczesną architekturą. Wybierzemy się również do ogrodów, aby poznać ich specyfikę i zastosowane w nich rozwiązania. Nieodłącznym elementem spotkania będą plany tyflografi... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty przyrodnicze dla dzieci ze spektrum autyzmu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty przyrodnicze. Na małych i dużych badaczy przyrody czeka interesująca przygoda – obserwacje! Poznamy nie tylko różne gatunki drzew, ale także ich mieszkańców – stałych bywalców i jednorazowych gości. Zajrzymy między korzenie, w koronę i pod korę drzew… Będą również gry, łamigłówk... (więcej)
BEZPŁATNIE / Wyprawa botaniczna do rezerwatu przyrody - Warszawa - zajęcia dla dzieci Rezerwat przyrody Morysin to miejsce dzikie i tajemnicze, żyje tam wiele zwierząt, rosną ogromnych rozmiarów drzewa, leśne ścieżki prowadzą do romantycznych ruin. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej wyprawie, która pozwoli lepiej poznać ten przyrodniczy skarb Warszawy. ------------------------------------------------------------------------... (więcej)