Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 28-01-2015
Wybierz miejscowość
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku
2-4 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Chcesz, aby uczyło się cierpliwości i skupienia uwagi? By rozwijało swoją wyobraźnię i kreatywność? Zapraszamy w każdą środę o godz. 10.30 Działalność artystyczna dzieci w wieku przedszkolnym ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju: stymuluje i rozwija wrażliwość wzrokową, dotykową i słuchową, rozwija umiejętności koncentracji uwagi, s... (więcej)
Walentynki w Muzeum Okręgowym - Toruń - zajęcia dla dzieci Muzeum Okręgowe z okazji nadchodzących Walentynek odbywających się pod hasłem „Zakochaj się w Muzeum” przygotowało następującą ofertę: 14 lutego 2015 r., godz. 11.00 – (Kamienica pod Gwiazdą, Rynek Staromiejski 35) „Walentynkowe origami” – spotkanie w Kamienicy pod Gwiazdą, podczas którego uczestnicy będą m... (więcej)
BYĆ MAMĄ - warsztaty dla mam z małymi dziećmi (do 1 roku) - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty przeznaczone są dla mam najmłodszych dzieci (do ukończenia przez nie 1 roku życia). Warsztaty są przede wszystkim okazją do spotkania innych kobiet z małymi dziećmi, znajdujących się w tej samej sytuacji. Na spotkaniach poruszane są tematy związane ze zmianą dla rodziny, jaką jest pojawienie się dziecka, jak również różne kwestie dot... (więcej)
TUSz- Trenig Umiejętności Szkolnych - Łódź - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest wypracowanie u dzieci gotowości do realizacji zadań szkolnych: umiejętności pracy z podręcznikiem oraz tablicą szkolną, rozumienia poleceń szkolnych, zgłaszania się do odpowiedzi, wykonywania poleceń kierowanych do całej grupy, udzielania odpowiedzi ustnej przy tablicy, skupiania uwagi na karcie pracy, umiejętności – proszeni... (więcej)
  25 stycznia (niedziela) godz. 12.00 – Gra planszowa XXL „Podróż z listem” W niedzielę 25 stycznia zapraszamy do Muzeum Poczty i Telekomunikacji na spotkanie na naszej mega planszy. Tym razem tematem będzie powstanie, historia i rozwój poczty na świecie. W programie oprowadzanie po naszym Muzeum, a następnie wspólna zabawa w roz... (więcej)
Grupowe zajęcia dla dzieci do lat 3. 


 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na „Kreatywne zabawy dla dzieci i rodziców” . Grupowe zajęcia dla dzieci do lat 3 wraz z rodzicami. Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu- środa lub sobota. Czas trwania około 60 minut. Prowadzące:psycholog dziecięcy i logopeda wczesnej interwencji, surdologopeda ZAPISY: info@cwrd.pl lub 505 494 159 KOSZT: 20 zł ... (więcej)
Bezpieczne ferie z IKEA Janki - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Zimowisko w górach, łyżwy w mieście, czy zabawy w domu – niezależnie od tego, gdzie najmłodsi spędzają ferie ważne, aby pamiętali o zachowaniu odpowiedniej ostrożności. Z myślą o nich IKEA Janki przygotowała warsztaty „Bezpieczne ferie“ (dla dzieci w wieku 6-12 lat) oraz „Pierwsza pomoc z Panem Misiem“ (dla dzieci 3... (więcej)
\ Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci - rozw... (więcej)
ZumbaŸ Kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko ma wiele talentów... ale tylko Ty możesz pomóc mu w ich odkrywaniu! W trakcie ZumbaŸ Kids Twoje dziecko będzie się rozwijać poprzez taniec, śpiew i zabawę. ZumbaŸ Kids w Rytmie odbywa się w każdą środę w 2 grupach wiekowych: o 17:45 dla dzieci młodszych (4-6 lat), a o 18:30 dla dzieci starszych (7-10 lat). Jeszcze nie jest za późno, a... (więcej)
Twórcze warsztaty Miszunga w Styczniu - Siemianowice Śląskie - zajęcia dla dzieci
Kreatywny Miszung  Siemianowice Śląskie
Zapraszamy wszystkich na twórcze zajęcia. 17 stycznia: Warsztaty Plastyczno- Eksperymentalne dla dzieci od 3 roku życia. W programie: kreatywne szaleństwa z Fabryką Kultury! Koszt: 30 zł 23 stycznia: WarsztatyTaty Zapraszamy Tatusiów i opiekunów ze swoimi pociechami na warsztaty specjalnie dla nich! Dajcie odpocząć Kobietom i spędźcie tw... (więcej)
Dzień Babci i Dziadka w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci W ramach zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne zajęcia pt. „Wyczaruj prezent dla Babci i Dziadka”. Warsztaty odbędą się 21 stycznia w Kamienicy pod Gwiazdą. Program zajęć: 10.00 Pleć się pleć, niteczko… Warsztaty prowadzone przy wystawie: „Motyle, nietoperze, żurawie i k... (więcej)
MAMINKOWE PORANKI - czytamy bajki - Wilcza - zajęcia dla dzieci
MAMINKA  Wilcza
W każdą sobotę o godzinie 10:00 zapraszamy na głośne czytanie bajek. Po lekturze omawiamy losy bohaterów i wykonujemy prace plastyczne związane z tematyką bajek. Koszt udziału to 5 zł / dziecko.... (więcej)
 Szkolenie  „Profilaktyka logopedyczna od poczęcia” - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Tematy szkolenia: 1. Czynniki wywierające pozytywny oraz negatywny wpływ na rozwój mowy. 2. Pierwsze ząbki – higiena zgryzu. 3. Pokarm – w jaki sposób może pomóc w rozwoju sprawności aparatu artykulacyjnego. 4. Połykanie – etapy, jak powinno przebiegać. 5. Wspomaganie rozwoju mowy. Zapisy: info@cwrd.pl Koszt: 140zł/ oso... (więcej)
Elab Education Laboratory
 - Radom - zajęcia dla dzieci Jeżeli jesteś zdolny i ambitny, pragniesz studiować na najlepszych światowych uczelniach, a w twoim liceum brak jest wystarczających informacji na ten temat, zapoznaj się z ofertą grupy Elab Education Laboratory. Poprzez współpracę z ponad 20 placówkami edukacyjnymi osobom zainteresowanym pomagamy dostać się na ich wymarzony kierunek studiów za gra... (więcej)
ARROWprena© - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
ARROWprena© – to system zajęć dla kobiet w ciąży oparty o badania naukowe: - ćwiczenia dobrane w taki sposób, aby nie tylko matka mogła je wykonywać bez szkody dla dziecka, lecz żeby dawały także pozytywne efekty dla późniejszego rozwoju dziecka, - wykwalifikowana, przeszkolona trenerka z certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem tr... (więcej)
Aktywne urodziny dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Profesjonalnie animowane zajęcia przez wykwalifikowanych trenerów po AWF w specjalnie przystosowanych, bezpiecznych salach. Aktywność dzieci dobrze zorganizowana. Ciekawe tematy zajęć: Król lew Zamki i barykady Kreatywne budowanie Księżniczki i rycerze Zumba party Ninja go! I wiele innych W zabawach wyk... (więcej)
Zumba kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat na pełne tańca, zabawy i energii zajęcia ZUMBA KIDS!!! Zatańczymy! Uśmiechniemy się! Może pośpiewamy! Będziemy aktywni! Ale poprzez zabawę! Kreatywne I roztańczone Dzieci! Dodatkowo nasze zajęcia charakteryzują się: - wykorzystaniem elementów wspierających rozwój mózgu, - wykorzystaniem opatentowan... (więcej)
BOKWA kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Bokwa® to najnowszy rodzaj fitnessu dla starszych i młodszych. To dynamiczne i żywiołowe zajęcia, przy dźwiękach muzyki, podczas których dzieci „rysują” stopami litery i cyfry wykorzystując do tego znaki amerykańskiego języka migowego. Dla dzieci jest to świetna okazja, aby poznać litery i cyfry. Zajęcia mogą zostać ułożone tak, ab... (więcej)
Funny judo - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Judo, dżudo (z jap. "łagodna droga, łagodny sposób"; "droga miękkości, szlachetna droga") – sztuka walki powstała w Japonii. Filozofia judo stworzona przez prof. dr Kano opiera się głównie na kilku zasadach: 1. Czynić tak, aby było jak najbardziej efektywne współdziałanie ciała i umysłu. 2. Jū – Ustępować, aby zwyciężyć (i... (więcej)
Funny karate - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zajęcia karate są idealne dla dzieci od najmłodszych lat. Poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniające karate przyjmuje zadania korektywy. Zdolności motoryczne są rozwijane u dzieci poprzez różnorodne formy ćwiczeń. Treningi prowadzone są w formie zabaw i gier z elementami karate takimi jak: uderzenia, kopnięcia, kata, nauka samoobrony. ... (więcej)
Hip Hop\'owe Cheerleaderki - taniec, akrobatyka, stretching, występy. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Wyjątkowe zajęcia z wyjątkową instruktorką: 1. Pierwsze tego typu zajęcia w Warszawie. 2. Twoje dziecko poznaje jednocześnie dwa style: cheerliding i hip hop. 3. Dodatkowo: elementy stretchingu, akrobatyki i występy na prawdziwej scenie. 4. Zajęcia zawierają elementy wspierające rozwój mózgu. 5. Posiadamy przybory niedostępne nigdzie indziej... (więcej)
WPRAWKI KOLĘDNICZE - INTERAKTYWNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Cafe 8 stóp  Warszawa
W programie tradycyjne, trochę zapomniane kolędy, zabawy kolędnicze i opowieści okołoświąteczne z różnych tradycji słowiańskich, ale przede wszystkim z naszej ulubionej Lubelszczyzny. Na 3 głosy, akordeon, skrzypce, basy, bębenek i lirę korbową. Będą niespodzianki! Zagra i zaśpiewa: ZASTĘP KOLĘDNICZY Paula Kinaszewska, Katarzyna Wińska i Wi... (więcej)
BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE DLA RODZICÓW i DZIECI. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, których niepokoi rozwój ich dziecka lub zmagają się z problemami wychowawczymi. Konsultacje całkowicie BEZPŁATNE! Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy! Konsultacje odbywać się będą co 20 minut wedłu... (więcej)
Interaktywne zajęcia przy wystawie „Wojciech Jakubowski – rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne” - Toruń - zajęcia dla dzieci Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne zajęcia przy wystawie czasowej „Wojciech Jakubowski – rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne” Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studentów, a także indywidualnych odbiorców. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli bliżej poznać bogatą twó... (więcej)
Zajęcia INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia przeznaczone dla dziecka które:  jest ciągle pobudzone (skacze, biega, wspina się, nie może usiedzieć w miejscu)  jest niezgrabne ruchowo-przewraca się, potyka  ma problemy z równowagą, jazdą na rowerze  ma chorobę lokomocyjną  ma słabą koncentrację uwagi, nie potrafi skupić się na zadaniu  ma problemy z nauką szkolną (pisanie... (więcej)
ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA W FORMIE INDYWIDUALNEJ LUB GRUPOWEJ . Zapraszamy dzieci z diagnozą autyzmu i zaburzeń pokrewnych od lat 3. W ofercie zajęcia z psychologiem, logopedą, terapia integracji sensorycznej. Zapisy : info@cwrd.pl Pełna oferta na naszej stronie www.cwrd.pl ... (więcej)
Terapia motoryki ręki dla dzieci - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia przeznaczone dla: -dzieci z problemami w wykonywaniu codziennych czynności (picie z kubka, zapinanie zamków, guzików, ubieranie się, wiązanie butów) -mających problemy przy zabawach manualnych ( lepienie z plasteliny, wyklejanie) -mających zaburzenia napięcia w obrębie kończyny górnej (wznoszone lub obniżone napięcie) -mających proble... (więcej)
„Twórcze zabawy dla dzieci i rodziców” - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zabawy rozwijające kreatywność i twórczość małych i dużych dzieci prowadzone są pod hasłem: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Zajęcia prowadzone są przez psychologa i trenera Odysei Umysłu. Na zajęciach obowiązuje podział na grupy wiekowe: -dzieci do lat 3 -dzieci od 4- 6 lat -dzi... (więcej)
Katarzynki w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci W związku ze zbliżającym się dniem Św. Katarzyny oraz Św. Andrzeja Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na warsztaty i zajęcia pt. Katarzynki w Muzeum Okręgowym w Toruniu: „Święta Katarzyna wróżby rozpoczyna” – zajęcia o zwyczajach związanych z dniem Św. Katarzyny i Św. Andrzeja. Wspólna zabawa połączona z degustacją toruńskich ... (więcej)
Zajęcia Kulinarne dla dzieci od 4 roku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia kulinarne to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dla dziecka. W miłej atmosferze dzieci będą mogły nauczyć się pracy w grupie, zdobyć nowe doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze się bawić. Celem zajęć jest przekonanie dzieci, że przyrządzane samodzielnie posiłki mogą być smaczne i zdrowe. Na naszych zajęciach wspólnie z ... (więcej)
Zajęcia Adaptacyjne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 4 lat Zajęcia będą prowadzone 2 razy w tygodniu w godzinach 11.15 – 12.30. Po zajęciach zapraszamy dzieci na wspólną, półgodzinną zabawę na konstrukcji. Grupa będzie liczyć od 8 do 10 dzieci. Rodzic/opiekun może uczestniczyć w zajęciach do czasu, aż dziecko będzie gotowe do samodzielnego pozo... (więcej)
Zajęcia z Architektury dla Dzieci w wieku 5 – 10 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
ZAJĘCIA MANUALNE POŁĄCZONE Z WIEDZĄ O ARCHITEKTURZE I URBANISTYCE W trakcie zajęć młodzi architekci dowiedzą się m.in.: czym różni się architektura od urbanistyki, co to jest rzut budynku i elewacji, kiedy powstały znane budowle, które każde dziecko znać powinno. Poznamy materiały budowlane. Zbudujemy makiety słynnych obiektów, miasteczko d... (więcej)
Sztuka Pisania Piosenek – warsztat dla dzieci - wstęp wolny - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Studio Voice&More  Warszawa
Studio Voice & More zaprasza wszystkie chętnie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty zatytułowane "Sztuka Pisania Piosenek", które poprowadzi Alicja Szczyrek. Dzięki warsztatowi dzieci rozwiną swoją kreatywność za pomocą muzyki. Każde dziecko będzie mogło poczuć się „Artystą” i w efekcie wspólnie z innymi stworzyć swoją pierw... (więcej)
Interaktywne zajęcia w ramach wystawy czasowej \ Zapraszamy na interaktywne spotkania dla grup zorganizowanych odbywające się w ramach wystawy czasowej "Motyle, nietoperze, żurawie i kwiaty - hafciarstwo na Dalekim Wschodzie" Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na interaktywne spotkania dla grup zorganizowanych (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studenci) realizowane przy wyst... (więcej)
IKEA ożywia dziecięce marzenia - konkurs rysunkowy dla dzieci - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Od 12 listopada do 7 grudnia w sklepach IKEA Targówek i Janki, podobnie jak w pozostałych sklepach IKEA na całym świecie, każde dziecko może zaprojektować swojego wymarzonego pluszaka. Mali twórcy, którzy zgłoszą swoje pracę do konkursu mają szansę na to, by ich marzenia stały się prawdziwymi zabawkami. Zwycięskie projekty już w przyszłym roku traf... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6 miesiąca do 18 miesiąca - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 miesiąca do 4 lat. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Muzykujące zuchy - zajęcia dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia muzyczno-ruchowe pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki lub śpiewu piosenki, rozwijają pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność uczenia się melodii, zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia muzyczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dy... (więcej)