Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 27-04-2015
Wybierz miejscowość
Cztery pory roku w ogrodach wilanowskich - Warszawa - zajęcia dla dzieci Każda inna, wszystkie piękne! Z okazji nadejścia kolejnych pór roku zapraszamy do ogrodów przy pałacu w Wilanowie na przyrodnicze wydarzenia edukacyjne poświęcone każdej z nich. Będą warsztaty, gry terenowe i zajęcia plastyczne. W niedzielę 26 kwietnia odkryjemy tajemnice wczesnowiosennych kwiatów i owadów, które te kwiaty zapylają. Gdzie zawil... (więcej)
W 224. rocznicę uchwalenia Ustawy Rządowej - Warszawa - zajęcia dla dzieci Lekcje historii wcale nie muszą być nudne i niezrozumiałe. W Wilanowie przekonujemy o tym każdego dnia, gdy wyruszamy z dziećmi na spacer po XVII-wiecznym pałacu. W maju zapraszamy na wyjątkowe spotkania poświęcone Konstytucji 3 maja. Nie będziemy jej tylko czytać, a postaramy się ją zrozumieć, a także... napisać piórem i atramentem. W projekt ... (więcej)
Magnesy – opowieść na drzwiach lodówki - 
Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Magnesy – opowieść na drzwiach lodówki Warsztaty plastyczne dla dzieci Dla tych dzieci, które nie mogą spotkać się z nami na zajęciach w weekendy, zapraszamy na zajęcia plastyczne w środku tygodnia. W środę 29.04 o godzinie 17.30 Sztukarnia zaprasza na warsztaty plastyczne, których tematem będzie robienie własnych wyjątkowych magnesów. ... (więcej)
Zajęcia sportowe - piłka nożna - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia trwają 45 minut i podzielone są na trzy części. Pierwsza z nich to gry i zabawy ruchowe, mające na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i innych zdolności motorycznych. Druga część zajęć to ćwiczenia ukierunkowane na naukę techniki piłkarskiej, a trzecia to mini gra, która budzi w dzieciach chęć zdrowej rywalizacji. Zajęcia są zr... (więcej)
\ "Hop na kocyk czyli drobne kąski i przekąski" Warsztaty kulinarne z Akademią Młodego Konesera Słońce i zieleń zachęcają do organizowania rodzinnych pikników. Tym razem w sobotę 25 kwietnia 2015 r. o godzinie 13:30 Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zaprasza do wspólnego przygotowania zawartości piknikowego kosza - drobne kąski i przekąski or... (więcej)
\
Muniania  Warszawa
Zapraszamy na prowadzone uznaną metodą prof. E.E. Gordona - zajęcia rozwijające zdolności muzyczne u dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Kunce - psycholog dziecięcy, certyfikowany trener metody Gordona, czynny muzyk klasyczny. W dwóch słowach: metoda prof. Gordona polega na rozwijaniu zdolności muzycznych i kształtowani... (więcej)
Opowieści o królewskiej menażerii - Warszawa - zajęcia dla dzieci OPOWIEŚCI O KRÓLEWSKIEJ MENAŻERII W otoczeniu wilanowskiego pałacu możemy spacerować nie tylko po pięknych ogrodach z kwiatami ułożonymi w barokowe wzory, ale również po niesamowitym i pełnym przyrodniczych tajemnic parku oraz rezerwacie przyrody Morysin. Zapraszamy na wiosenną wycieczkę przyrodniczą! ____________________________________... (więcej)
T-shirt – stwórz go sam - Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 13.30 zaprasza na wyjątkowe warsztaty plastyczne na dzieci. Będziemy projektować własne, unikalne, kolorowe koszulki. Na warsztatach dzieci będą mogły zrealizować i przedstawić na koszulce swoje najbardziej szalone, kreatywne pomysły i poszerzyć swoje zdolności manualne. Nau... (więcej)
Interaktywne zajęcia przy wystawie \ Zapraszamy do Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika na interaktywne spotkania dla grup zorganizowanych (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studenci) oraz uczestników indywidualnych, realizowane przy wystawie czasowej „Indie. Ludzie i wierzenia. Fotografie Rafała Glonka”. Program zajęć: 1. Mehendi – w posz... (więcej)
WARSZTATY LEGO Z ANGRY BIRDS - Warszawa - zajęcia dla dzieci
VIP KIDS CLUB  Warszawa
Warsztaty z Lego Angry Birds Nasze warsztaty z klockami Lego, podczas których zbudujemy bohaterów z Angry Birds, przeniosą uczestników w świat sympatycznych, okrągłych ptaszków, które chronią swoje jajka przed żarłocznymi świnkami. Czeka nas świetna zabawa, a uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wykazać się wiedzą na temat świata Angry B... (więcej)
Interaktywne zajęcia przy wystawie \ Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza do Kamienicy pod Gwiazdą na interaktywne spotkania dla grup zorganizowanych (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studenci) oraz uczestników indywidualnych realizowane przy wystawie czasowej „Nihon no Katchu. Piękno pokryte laką”. Wszystkie zajęcia i spotkania będą odbywać się do zakończeni... (więcej)
Wilanowski Klub Przyrodniczy – warsztaty rodzinne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin oraz zwierząt w ogrodach wilanowskich! ________________________________________ Na spotkaniach Wilanowskiego Klubu Przyrodniczego będzie można dowiedzieć się, jak policzyć ptaki, co lata nad wodą, a co żyje na dnie jeziora, co można spotkać w parkowej ś... (więcej)
DRAMA CLASS - WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI W JĘZYKU ANGIELSKIM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie poznawania języka angielskiego w krainie teatru i dramy. W trakcie warsztatów „Drama Class” dzieci będą miały niezwykłą okazję do przygotowania od postaw spektaklu, w tym scenografii, choreografii, kostiumów i zaproszeń, ćwicząc jednocześn... (więcej)
Moje ulubione muzeum - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcielibyście odwiedzić króla i królową w ich pałacu i zobaczyć ich piękne komnaty? Macie ochotę poznać sekrety kuchni królewskiej i dowiedzieć się, co było ulubionym przysmakiem króla? A może chcecie przebrać się w królewskie stroje, a na głowę założyć własnoręcznie zrobioną koronę i zobaczyć, czy do twarzy Wam w złocistych szatach? Wszystkie ... (więcej)
Nadworni Przyrodnicy - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kim był czworonożny pupil króla? Jakie jabłka lubiła królowa? Dlaczego kolekcjonujemy różne przedmioty? Na te i wiele innych pytań poznamy odpowiedzi w czasie cyklicznych spotkań w królewskim pałacu i ogrodach. Każde zajęcia to moc ciekawostek, spacer po pięknych wnętrzach lub malowniczym parku, a także warsztaty plastyczne. Zapraszamy na rodzinne ... (więcej)
Badacze Przyrody - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mamy wiosnę! Dni już są cieplejsze, czujemy zapach budzącej się do życia przyrody, a niebawem otoczy nas wszechogarniająca zieleń. Czy chcecie dowiedzieć się, jakie kwiaty zakwitną najwcześniej? A może zastanawiacie się, jakie ptaki co rano budzą was swoim śpiewem? Jeśli tak, zostańcie wilanowskimi badaczami przyrody! _____________________________... (więcej)
ARKADOWY UNIWEREK – TRZECIA EDYCJA – 28.03, godz. 12:00, poziom „-1” - Wrocław - zajęcia dla dzieci W najbliższy weekend na najmłodszych w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie czeka wiele atrakcji. W sobotę, 28 marca o godz. 12:00 na poziomie „-1” odbędą się kolejne warsztaty w ramach Arkadowego Uniwerku. Młodzi studenci wezmą udział w grach i zabawach kulinarnych. W kąciku kuchennym mali adepci sztuki gotowania ozdabiać będą własnorę... (więcej)
Mały Einstein - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
W ciekawy i inspirujący sposób wyjaśnimy fascynujące zjawiska z zakresu chemii, fizyki czy matematyki. Zajęcia rozbudzą wyobraźnię Twojego dziecka. ... (więcej)
„Kajmak i orzechy zagrają mazurki „ 
Warsztaty kulinarne z Akademią Młodego Konesera
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci „Kajmak i orzechy zagrają mazurki „ Warsztaty kulinarne z Akademią Młodego Konesera W niedzielę 29 marca o godzinie 13.30 zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci. Słodki kwartet muzyczny zagra nam mazurki. Z Akademią Młodego Konesera poznamy tajemnicę powstawania tych świątecznych wypieków. W ruch pójdą stolnice, wałki i inn... (więcej)
Kamishibai - teatr ilustracji - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Sasanka Studio  Warszawa
Kamishibai to teatr wywodzący się z kultury Japonii. Polega na opowiadaniu historii z wykorzystaniem plansz z ilustracjami, które umieszczone są w drewnianym teatrzyku. Karty przekładane są wraz z przebiegiem historii, a dzięki temu że są duże, może je jednocześnie oglądać spora grupa osób. Zajęcia które proponujemy składają się z dwóch części. ... (więcej)
Warsztaty Inteligencji Emocjonalnej w Akademii Dobrej Edukacji - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat wraz z rodzicami na WARSZTATY INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ. W trakcie zajęć rodzice dowiedzą się, jak wspierać i rozwijać inteligencję emocjonalną swoich dzieci. Dzieci będą miały okazję do poznania kolegów i koleżanek oraz nauczycieli tworzących Ak... (więcej)
Higiena i Estetyka Głosu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach.Podczas zajęć skupiam się przede wszystkim nad głosem i pracą z nim związaną.Uczymy się poprawnie mówić,czytać.Wykorzystywana jest również muzyka tak aby bardziej umuzykalnić dzieci i wzbudzić w nich wrażliwość.... (więcej)
Dziecięca Grupa Musicalowa \ Balet dla najmłodszych! Zapraszamy dziewczynki w wieku 3-5 lat Zajęcia odbywają się w soboty 11:15 - 12:00... (więcej)
Wagary w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Zbliża się pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji, w piątek, 20 marca, w różnych oddziałach Muzeum Okręgowego odbędą się specjalne warsztaty i zajęcia pt. „Wagary w Muzeum”. Serdecznie zapraszamy! Program zajęć „Wagary w Muzeum”: W domowym zaciszu toruńskiej kamienicy Jeśli chciałbyś zobaczyć wnętrze domu mieszczańskie... (więcej)
Kreatywne Zajęcia dla dzieci - Muzyczne Skarby - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kreatywne Zajęcia Muzyczne Skarby ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W MUZYCZNĄ PODRÓŻ ! Muzyczne skarby są w Was: - to głos, naturalnie odczuwany rytm, wrażliwość na dźwięk. Muzyczne skarby są wokół Was: - w muzyce tworzonej na instrumentach perkusyjnych i przedmiotach z domowych zakamarków, w muzyce klasycznej i rozrywkowej, w tańcu. Nie cze... (więcej)
BEZPŁATNE ZAJĘCIA NA POWIŚLU - ,,MUZYCZNE PODRÓŻE\'\' DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT!!! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, pokazowe zajęcia umuzykalniające ,,Muzyczne Podróże'' dla dzieci w wieku 3-5 lat! Jedyne takie na Powiślu! Zajęcia są owocem naszej współpracy z Akademia Music Baby Art, oto co dziewczyny mają w programie: To zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat, łączące ze sobą elementy tradycyjnej rytmiki z element... (więcej)
Pisanki szklane pięknie dekorowane - Warsztaty kreatywne dla dzieci z Akademią Młodego Konesera - Warszawa - zajęcia dla dzieci Pisanki szklane pięknie dekorowane - Warsztaty kreatywne dla dzieci z Akademią Młodego Konesera W niedzielę 15 marca o godzinie 13.30 zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci - tym razem warsztaty kreatywne plastyczne. W przedświątecznym klimacie z Akademią Młodego Konesera użyjemy naszej wyobraźni do stworzenia wyjątkowych pisanek. Na ... (więcej)
Maligrajki - muzyka dla małych, średnich i dużych dzieci. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Maligrajki  Warszawa
Rytmika, zajęcia muzyczne i umuzykalniające, nauka gry na instrumentach. Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 3 lat wraz z rodzicami. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym pragnące śpiewać, tańczyć, poznawać ciekawą literaturę muzyczną i zasady muzyki, grać na instrumentach perkusyjnych.... (więcej)
Football Academy Michałowice - Michałowice - zajęcia dla dzieci Football Academy to elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Trenujemy w Michałowicach.... (więcej)
Drogie Mamy, Tatusiowie, Dziadkowie i Nianie ;)
Startujemy z kilkoma bezpłatnymi wydarzeniami w Trzeciej Strefie.

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci 10.03 godz. 10:30 Angielski dla dzieci. Bezpłatne warsztaty dla maluszków 0,6-2,5 roku. To śpiewane, pełne zabaw i śmiechu dzieci zajęcia połączone z nauka języka angielskiego. Wymagane zapisy !!!/ Ilość miejsc ograniczona! 12.03 Bezpłatne zajęcia pokazowe z baletu dla Dzieci 3,5-5,5 Zapraszamy dzieci, które jeszcze dotąd nie brały udzia... (więcej)
Akademia \ 1 marca ruszyła Akademia "Pichcę i knocę"! Cukiernicy i kucharze Hotelu Warszawianka w każdą niedzielę marca zdradzają dzieciom tajniki tworzenia kulinarnych arcydzieł. Opowiadają jak zdrowo się odżywiać oraz przypominają zasady sovoir-vivre`u przy stole. 5 spotkań = 5 odsłon nauki gotowania. Szczegóły: http://www.warszawianka.pl/akademia__pi... (więcej)
Szkoła Pływania Swim Stars - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeżeli poszukujesz dla swojego dziecka nauczyciela pływania, godnego zaufania to dobrze trafiłeś. Nazywam się Dariusz Czekaj i założyłem szkołę pływania ,,Swim Stars”. Od najmłodszych lat pasjonowałem się sportami wodnymi, zaczynałem swoja przygodę z pływaniem w Pałacu Młodzieży w Warszawie - sekcja pływacka oraz ratownictwa wodnego w Warszaw... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki. Wałbrzych, Szczawno-Zdrój - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na skrzypcach Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na Skrzypcach Metoda Suzuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Zapraszam, Anna Koszel – Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, nauczycie... (więcej)
Warsztaty walentynkowe w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci 15.02.2015, godz. 12.00 - „Walentynkowe kartki” - warsztaty W niedzielę 15 lutego o godz. 12.00, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty scrapbookingu na których będzie można samodzielnie wykonać kartkę walentynkową. Przed warsztatami uczestnicy zapoznają się z najnowszą wystawą Muzeum Poczty i Telekomunikacji prezentującą zabytkowe k... (więcej)
Akademia Małego Majsterkowicza - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko lubi majsterkować? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu drobnych przedmiotów, Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy weekend. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Akademia Małego Majsterkowicza ruszy w weekend 21 i 22 lutego. Maluchy będą mogły wziąć ud... (więcej)