Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 25-07-2014
Wybierz miejscowość
W świecie polskich kreskówek - wizyta w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej -  Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci Bielsko-Biała jest niepodważalną stolicą polskich kreskówek. W Studiu Filmów Rysunkowych narodziło się wiele kultowych filmów, które nadal bawią i edukują dzieci nie tylko w Polsce. Teraz można ponownie odwiedzić ich świat, w Studiu Filmów Rysunkowych, które jest otwarte dla zwiedzających. - Wizyta w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych to powrót... (więcej)
 
Muzeum w Bielsku-Białej  Bielsko - Biała
Celem warsztatów jest wzbogacenie oferty oświatowej Muzeum poprzez szereg zajęć interaktywnych, interdyscyplinarnych, opartych przede wszystkim na bieżących i minionych wystawach czasowych Galerii Wystaw Czasowych Muzeum w Bielsku-Białej. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poprzez atrakcyjną formę i dynamikę z... (więcej)
Smerfne zabawy - Bielsko Biała - zajęcia dla dzieci Aerobic, gimnastyka, masaż do wyboru: techniką Schantala, ciepłymi kamieniami, pędzlem. Pielęgnacja dłoni- manicure, odcisk dłoni w parafinie. Fantazyjne fryzury- kucyki, warkoczyki,francuz itp. Spotkanie z książką, zajęcia ceramiczno-plastyczne, gry, zabawy. Tematyka zajęć jest zmienna co wpływa na ich atrakcyjność. Liczba uczestników zajęć maksy... (więcej)
Warsztaty rozwoju kreatywności dla dzieci - Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci
Pomysłowo  Bielsko-biała
Zajęcia z wykorzystaniem metody nauczania kreatywności. Zabawy logiczne, plastyczne, ruchowe, muzyczne, rozwojowe.... (więcej)
Gimnastyka mamy i malucha wg ped. W.Scherborne
    (Pierwsze zajęcia zapoznawcze bezpłatne !!!) - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Ćwiczenia adresowane są już dla najmłodszych pociech (od 1 m-ca do 6 roku życia), które dopiero wchodzą w świat ruchu, dlatego też tak istotne jest uczestnictwo rodzica w zajęciach. Większość ćwiczeń przebiega na dywanie, który daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Dziecko świadomie lub nie odczuwa stabilność podłoża i wie, że z dywanu nie może spa... (więcej)
ANGIELSKI DLA DZIECI OD 2 ROKU ZYCIA METODA LEO ENGLISH - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci ZAPRASZAMY NA BEZPLATNE LEKCJE POKAZOWE 10.09.2013 12.09.2013 17.09.2013 19.09.2013 WWW.EDUKADO.EU... (więcej)
Socatots Piłkarskie Maluszki - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 0,6 do 5 lat, z aktywnym udziałem rodzica. Małe, 8 osobowe grupy, specjalnie zaprojektowany sprzęt. Zajęcia prowadzone w formie zabaw, przeplatanych elementami piłki nożnej. ... (więcej)
  Diane Loomans w ,,Godności na horyzoncie’’ pisze ,, Gdybym mogła od nowa wychowywać swoje dziecko (...) przestałabym bawić się w ważniaka i traktowała zabawę z nim poważnie...’’ Zabawa jest bowiem najważniejszym obszarem aktywności dziecka, ma też duże znaczenie dla jego rozwoju. Stanowi ona także jedną z najbardziej wartoś... (więcej)
Papierowe fantazje dla dzieci od 6 roku życia - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Podczas warsztatu mali uczestnicy wykonają kilka prac techniką origami. Technika origami uczy przestrzennego myślenia, poprawia sprawność manualną rąk, a przede wszystkim jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Efekty pracy zaskakują wszystkich, którzy stykają się z tą techniką pierwszy raz, a co najważniejsze jest do samodzielnego powtórze... (więcej)
  Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszych popołudniowych zajęciach rozwijających zainteresowania i uzdolnienia. Specjalnie dla naszych pociech zaprosiliśmy do współpracy grupę entuzjastów, specjalistów w swojej dziedzinie, zaangażowanych w pracę z dziećmi i dla dzieci. Ich pasja i oddanie swej pracy sprawia, że wszystkie zajęcia są bardzo at... (więcej)
  Twórczość, kreatywność, otwartość na nowe doświadczenia nie są cechami danym tylko wybranym. Twórcze myślenie, działanie i wchodzenie w relacje z innymi są umiejętnościami, które można w sobie rozwijać! Każdy z nas ma w sobie jakiś potencjał, który można twórczo wykorzystać – trzeba się tylko odblokować i uwolnić od sztywnych reguł i nawyków,... (więcej)
Wyprawa do Afryki – Joga dla Mamy i dziecka w wieku 3-10 lat. - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Joga rodzinna to zajęcia na których mama wspólnie z dzieckiem pogłębiają wzajemne relacje, wspólnie bawiąc się i ucząc nawzajem. Jest to wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka, pozwalająca wyrazić mu wewnętrzną energię, wzbogacona o techniki oddechowe i relaksacyjne a wszystko to we wspaniałej atmosferze zabawy. Jest to czas przepięknego zbliż... (więcej)
  Ćwiczenia w grupie przedszkolaków to głównie nauka przez zabawę. Zajęcia zawierają w sobie 2 sesje ćwiczeń Karate oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe, a w szczególności: ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami korekcji wad postawy, gry i zabawy ogólnorozwojowe oraz kierunkowe, poznanie podstawowych Karate (na bazie Kyokushin), ćwiczenia rozciągające, pod... (więcej)
  Zajęcia j. angielskiego prowadzone będą z uwzględnieniem zasady pragmatycznego eklektyzmu, tj. łączenia sprawności językowych, duży nacisk kładąc jednak na rozwijanie zdolności konwersacji w języku obcym i poszerzanie słownictwa według bloków tematycznych. Tematyka zajęć będzie również dostosowana do aktualnych potrzeb uczestnika, np. wyjaśnianie z... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia z tańca nowoczesnego, podczas których uczestnicy będą uczyli się takich stylów jak jazz, hip-hop, New style, house, dancehall. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora dzieci i młodzież będą mieli okazję rozwijać swoje pasje i umiejętności taneczne poprzez opracowanie nowych układów tanecznych oraz naukę podstawowych kroków ora... (więcej)
  Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość poznania różnorodnych technik rysowania ołówkiem, węglem, kredkami. Będą eksperymentować kolorem za pomocą farb. Pod okiem artysty plastyka poznają podstawy rysowania i malowania, dowiedzą się, czym jest światłocień i jak go stosować, jak działać, aby na płaskiej kartce ukazać trójwymiarowy przedmiot.Stoso... (więcej)
  Indywidualne zajęcia nauki gry na pianinie, keyboardzie, skrzypcach, gitarze: akustycznej, klasycznej, elektrycznej, basowej dla początkujących dzieci oraz młodzieży (średnio zaawansowanej). Mają na celu zapoznanie z instrumentem, ze specyfiką gry, z podstawami techniki instrumentu i zapisu nutowego oraz (w późniejszym etapie) rozwijanie i doskonal... (więcej)
Angielski dla dzieci metodą Leo English - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Metoda Leo English została stworzona od podstaw przez grupę wybitnych specjalistów, świadomych że dzieciom trzeba zaproponować coś najlepszego. Każdy szczegół, nuta, słowo, rysunek czy rekwizyt jest tak przemyślany, aby wspierał poznawanie angielskiego wszystkimi zmysłami. Dzieci są harmonijnie wprowadzane w świat języka dzięki różnorodnym ak... (więcej)
Warsztaty artystyczne dla dzieci - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Centrum Wspierania Rozwoju i Twórczej Edukacji Dzieci serdecznie zaprasza wszystkie dzieci od 5 do 12 lat w każdy poniedziałek o godzinie 17.00 lub 18.00 na wspaniałe warsztaty artystyczne o różnej tematyce. Na zajęciach dzieci zgłębiają wiedzę na temat różnych technik bardzo szerokiej dziedziny jaką jest rękodzieło artystyczne. Tworzymy mozaikow... (więcej)
  Przedstawiamy państwu ofertę zajęć popołudniowych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym w naszej Akademii Młodego Człowieka. Akademia powstała rok temu z myślą o dzieciach i młodzieży, aby umożliwić im miłe spędzenie czasu wolnego oraz rozwijać ich zainteresowania. Zajęcia i warsztaty, które odbywają się w Akademii są tak przemyślane i organi... (więcej)
Klub Zielonej Żyrafy - Zabawy na słońce i deszcz - Bytom - zajęcia dla dzieci Tym razem Zielona Żyrafa zaprosi dzieci i rodziców do Cudownej Krainy Zabaw. Podczas zajęć bajka poprowadzi uczestników śladami różnych zwierząt. Intrygujące spotkanie rozweselą zabawy słowne i ruchowe. Prowadzenie: Violetta Niesler – doradca metodyczny i aktywny nauczyciel kształcenia zintegrowanego. Temat warsztatów to zabawy na słońce i de... (więcej)
  Doskonale wyreżyserowana, ze świetną oprawą muzyczną – to opowieść O krasnoludkach i sierotce Marysi w wykonaniu Teatru Lalek Rabcio. Historia opowiadana przez Konopnicką i Teatr Rabcio to zetknięcie świata realnego z przedstawicielami magicznej krainy. Krasnoludki pomagają ludziom, biednemu chłopu Skrobkowi i sierotce Marysi. Całość jest ... (więcej)
  WARSZTATY CERAMICZNE Ceramika to przyjemne doświadczenie z modelowaniem gliny, formowaniem dowolnych kształtów, wypalaniem, malowaniem i szkliwieniem na dowolne kolory. Tworzymy przeróżne wyroby: naczynia, donice, elementy dekoracyjne, biżuterię, mozaiki, modne stały się świąteczne anioły i figurki szopki bożonarodzeniowej, ozdoby choinkowe,... (więcej)
ZAJĘCIA TWÓRCZE DLA PRZEDSZKOLAKÓW \ UŚMIECH ZAJĘCIA TWÓRCZE DLA DZIECI W WIEKU 3 – 6 LAT Zajęcia grupy „UŚMIECH” skierowane są do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym, które nie lubią się nudzić i chcą aktywnie spędzać czas. W ramach cotygodniowych spotkań będziemy mieć okazję rozwijać swoje zdolności muzyczne, plastyczne i teatralne, a także ćwiczyć swo... (więcej)
  LEKCJE GRY NA GITARZE dla dzieci, młodzieży i dorosłych Prowadzone indywidualnie i w grupach (do 6 osób), zarówno od podstaw jak i na różnych poziomach zaawansowania. Nauczyciel dostosowuje program nauczania do potrzeb i predyspozycji ucznia. Nauka przebiega w miłej i twórczej atmosferze, a indywidualny charakter ćwiczeń pozwala na przył... (więcej)
  „GADUŁY” Dziecięcy Teatr Lalkowy zaprasza młodych artystów w wieku 7 – 12 lat na scenę. Niezwykle rozgadane próby teatru „GADUŁY” odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 16.00 – 18.00 w Galerii na Strychu lub sali teatralnej Starochorzowskiego Domu Kultury. W repertuarze zespołu w chwili obecn... (więcej)
Wszystko co Twoje dziecko chciałoby wiedzieć o Wszechświecie, ale boi się zapytać – Zajęcia edukacyjne dla dzieci 4-12 lat - Chorzów - zajęcia dla dzieci Twoje Dziecko może zostać wielkim badaczem i konstruktorem. Wystarczy, że zapiszesz je na warsztaty naukowe Kombinatory, podczas których zbuduje i zaprogramuje robota, zobaczy jak działa wiele urządzeń, np. teleskop, aparat fotograficzny, termometr, pozna nowe zjawiska fizyczne, rozszczepi światło. Zbada pod mikroskopem park, samodzielnie pozbie... (więcej)
  Zespół Tańca Nowoczesnego „BŁYSKAWICA” Kolejny rok pracy zespołu tanecznego „BŁYSKAWICA” będzie opierał się na realizacji układów choreograficznych, podczas których uczestnicy zajęć będą rozwijać swoje zdolności taneczne z zakresu tańca nowoczesnego pod okiem instruktora jak również realizować swoją wyobraźnię taneczno-tw... (więcej)
  „GWAR” i „FRESCO” – zespoły wokalne Zajęcia oparte są na zabawach twórczych, interpretacyjnych z wykorzystaniem podstaw prawidłowej emisji głosu. Nie zabraknie także pracy nad kreatywnością każdego wykonawcy. Czerpać radość z własnego talentu, nieustannie rozwijać osobowość wokalną to motto naszych zajęć. Stwo... (więcej)
  Mała Akademia Plastyki Zapraszamy na zajęcia które będą rozwijać umiejętność postrzegania i interpretowania otaczającego świata. Zajęcia, które mają zwrócić uwagę dzieci na piękno i wyjaśnić im, czym jest ogólnie rozumiana sztuka. Zabawa małego plastyka ma być przyjemnością, która rozbudzi wrażliwość. Będzie rozwijać, a nie zatrzymywać kr... (więcej)
  Grupa Graffiti Cheerleaders Masz conajmniej 13 lat? Poczucie rytmu? Chcesz nauczyć się tańca? Masz odwagę do tworzenia piramid gimnastycznych? Zapraszamy do udziału w zajęciach zespołu, który występuje m.in. na mistrzostwach cheerleaders, konkursach młodzieżowych, meczach piłkarskich, festynach i imprezach okolicznościowych. Zespół ̶... (więcej)
  Chcesz zajrzeć do wnętrza teatru?? Chcesz poznać wszystkie korytarze, którymi się porusza ludzka dusza w teatrze?? Tak! Te zajęcia są dla CIEBIE!! DYKCJA SCENY DIALOGOWE ZADANIA AKTORSKIE… Kiedy już się tego nauczymy…. TO PRZEDSTAWIENIE!! I na scenę - w światła i przed widownię!! Młodych aktorów, od 12 roku życia, zapraszamy na... (więcej)
  Lekcje rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych Warsztaty plastyczne, będą szansą na rozwijanie własnych umiejętności rysunkowych, malarskich, graficznych, zarówno dla tych którzy ze sztuką mieli już coś wspólnego jak i dla tych którzy są na początku tej drogi. Wystarczy tylko chcieć, a z całą resztą sobie poradzimy. Indywidualne podejście... (więcej)
  CHÓR MIESZANY „GWIAZDA” Jeden z najstarszych zespołów muzycznych w Chorzowie, działający od roku 1910r. zaprasza ludzi pełnych zamiłowania do muzyki w każdą środę o godz. 18.00. „GWIAZDA” to grupa ludzi którzy kochają muzykę. Chętnie jej słuchają, ale przede wszystkim lubią sami śpiewać. Członków Chóru różni wiek, wygl... (więcej)
  Komputer od A do Z Starochorzowski Dom Kultury zaprasza na zajęcia dorosłych, którzy chcą poznać wszystkie możliwości swojego komputera i nauczyć się wykorzystywać je na co dzień. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, przez 2 godziny, w sali komputerowej Starochorzowskiego Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie Starym. - Zaj... (więcej)
  KLUB Z WYOBRAŹNIĄ Dla miłośników tworzenia rzeczy ładnych… Zapraszamy we wtorki o godz. 17.30 w dniach 8, 15, 22, 29 listopada LISTOPAD to spokojny czas na przygotowanie świątecznych prezentów z wykorzystaniem UPCYCLINGU. Kiedy inni w grudniu wpadną w szał świątecznych zakupów, my będziemy mieć już czas na spotkania w miłym towarzystwie.... (więcej)
  KLUB Z WYOBRAŹNIĄ BIŻUTERIA ORAZ CIEPŁY SZAL Z FILCU 3, 10, 17 i 24 STYCZNIA 2012 r. godz. 17.30 Uczestnicy zajęć zapoznają się się z techniką filcowania na mokro. Krok po kroku nauczą się procesu filcowania pod wpływem wody, mydła, ciepła rąk i działania mechanicznego, którym spilśnia się owczą wełnę tworząc tkaninę. Na warsztacie dowiedzą ... (więcej)
Zajęcia przyrodniczo-edukacyjne dla dzieci 4-12 lat - Chorzów - zajęcia dla dzieci Wszystko co Twoje dziecko chciałoby wiedzieć o Wszechświecie, ale boi się zapytać – Zajęcia edukacyjne dla dzieci 4-12 lat Twoje Dziecko może zostać wielkim badaczem i konstruktorem. Wystarczy, że zapiszesz je na warsztaty naukowe Kombinatory, podczas których zbuduje i zaprogramuje robota, zobaczy jak działa wiele urządzeń, np. teleskop, a... (więcej)