Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
  Warto kupić
  Ważne tematy

  Zajęcia dla dzieci

  Zajęcia

  Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

  Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 13-02-2016
  Wybierz miejscowość
  Kursy robotyki dla dzieci - Twojrobot - Poznań - zajęcia dla dzieci Na czym polegają zajęcia? Warsztaty robotyki to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie dzieciom, że robotyka może być przygodą, pasją, a w przyszłości zawodem z perspektywami. Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego. Wiedza na zajęciac... (więcej)
  Warsztaty detektywistyczne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Autorski program zajęć detektywistycznych stworzony został z myślą o dzieciach ciekawych świata, pragnących przeżyć wspaniałe przygody, które chętnie rozwiązują zagadki oraz odkrywają tajemnice. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zamienić się w detektywów prowadzących śledztwa. Detektywi poznają tajemnicę szyfrów, nauczą się wyłapywać poszlaki. Pop... (więcej)
  Rodzinne Warsztaty Walentynkowe 14.02.2016 - Wroclaw - zajęcia dla dzieci Miłość dookoła Wszystkich pięknie woła Więc maluchy zabierajcie Na warsztaty przybywajcie na miłosne czarowanie na piosenek też śpiewanie i prezentów wykonanie. Jedyne miejsce gdzie pobawicie się wspólnie z najmłodszymi dziećmi od ok 1 roku życia do 5/6 latek. Dajcie dzieciaczkom radość i spędźcie aktywnie czas z nimi . Wspólnie się pobaw... (więcej)
  Ruszyły zapisy na nowy semestr! Wybierz obiekt i termin! - Poznań - zajęcia dla dzieci Nie ma na co czekać! Im prędzej zapiszecie się na nowy semestr, który ruszy po feriach zimowych, tym większą macie szansę na wybór najbardziej dogodnego terminu i miejsca zajęć. Kto pierwszy ten lepszy – ta stara zasada sprawdza się zawsze i wszędzie. W przypadku zapisów na nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming także. Już t... (więcej)
  APLG Akademia Piłkarska LG - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszam na treningi piłki nożnej chłopców z rocznika 2009 i 2010. W naszej akademii nauczamy grać w piłkę nożną, rozwijamy sprawność ogólną oraz wychowujemy dzieci i młodzież. Treningi dla chłopców odbywają się w PN o godz. 18.00 na ul. Orłowskiej w SP77, ŚR o 16.30 na ul. Wrzeszczańskiej w Gim12 i w PT o 17.30 na ul. Orłowskiej w SP77... (więcej)
  Taniec dla dzieci 1-3l. - Poznań - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na warsztaty taneczno-ekspresyjne dla najmłodszych! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci i dorosłych. Zajęcia rozwijają umiejętności taneczne dziecka i przyzwyczajają je do kontaktu z rówieśnikami. ... (więcej)
  Pestkowe Zabawy - Kraków - zajęcia dla dzieci Pestkowe Zabawy to czas dziecięcych eksperymentów i doświadczania świata. Czas wspólnej zabawy i nawiązywania pierwszych relacji z innymi dziećmi. Co robimy w czasie zajęć? Turlamy się po dywanie, „kąpiemy” się w kasztanach, budujemy lub burzymy wieże z klocków sięgających prawie do sufitu, wkładamy ręce do galaretki lub kisielu, ... (więcej)
  Kreatywnik- zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat - Lubań - zajęcia dla dzieci wórcze spotkania dla dzieci w wieku 6-8 lat Cykl zajęć artystycznych ukierunkowanych na rozwój kreatywności. Wspólnie tworzymy zaczarowane dzieła sztuki, opowiadamy historyjki, gramy, czytamy, poznajemy się i bawimy. Rozwijamy kreatywność i sprawność manualną. 1,5 h wspólnej zabawy i tworzenia małych dzieł sztuki + 30 min swobodnych harców ( Z... (więcej)
  Język Angielski dla dzieci - Lubań - zajęcia dla dzieci Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, których celem jest nauczenie podstawowych zwrotów i komunikacji w języku angielskim z wykorzystaniem metody gier i zabaw PLAY ME. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 8 osób w specjalnie do tego celu przygotowanej sali. Lekcja trwa 25-30 minut, przez pozostające 15-20 minut dzieci korzystają z sali ... (więcej)
  KREATYWNY PLAC ZABAW - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
  Zajęcia umuzykalniające metodą E. E. Gordona dla dzieci w wieku 0-2l. i 3-6l. - Poznań - zajęcia dla dzieci Nowatorska metoda stymulująca rozwój muzyczny i intelektualny dziecka. Kontakt z muzyką wspiera naukę mowy i koordynację ruchową we wczesnych etapach życia oraz kształtuje zdolności językowe i matematyczne w przyszłości. Podczas zajęć wykorzystywane są różne instrumenty, takie jak bębenki, grzechotki, kastaniety, tamburyny oraz akcesoria - kolor... (więcej)
  WARSZTATY WYOBRAŹNI - Artystyczne ferie dla dzieci w wieku 7-10 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci WARSZTATY WYOBRAŹNI Artystyczne ferie dla dzieci w wieku 7-10 lat Interdyscyplinarne zajęcia twórcze z artystką wizualną Justyną Wencel Zapraszamy do udziału w czterech warsztatach artystycznych. Każdego dnia uczestnicy poznają inne środki ekspresji, poznają tajniki kompozycji i innych podstawowych zagadnień plastycznych, czerpią inspira... (więcej)
  Lekcja pokazowa nauki matematyki w Instytucie Brainobrain - Warszawa - zajęcia dla dzieci
  Brainobrain Polska  Warszawa
  Szukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka, ale nie wiesz którą szkołę wybrać? Chcesz zobaczyć jak są prowadzone zajęcia zanim zapiszesz na nie swoje dziecko? Przyjdź do Nas! Nasz program stara się dopełniać system edukacyjny. Oprócz nauki matematyki na liczydle Abacus, wspieramy również samooceny dziecka i wiary we własną wiedzę i u... (więcej)
  Młodzi Twórcy Gier - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak wygląda praca twórcy gier? Jak powstały gry, w które gracie na tabletach i konsolach? Jeśli marzycie o tym aby spróbować stworzyć swoje pierwsze w życiu gry komputerowe - te zajęcia są dla Was! Nauczycie się podstaw programowania w Scratch oraz poznacie tajniki grafiki komputerowej. Z tymi umiejętnościami zrealizujecie własne wersje klasyczn... (więcej)
  Muzyczne Skarby – zajęcia muzyczno-teatralne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Muzyczne Skarby – zajęcia muzyczno-teatralne dla dzieci ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W MUZYCZNĄ PODRÓŻ ! Zapraszamy wszystkie dzieci na muzyczne zajęcia prowadzone metodą Carla Orffa, które odbywają się w każdy poniedziałek i piątek w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. System Orffa nierozerwalnie łączy tworzenie, odtwarzanie i słuchanie... (więcej)
    Akademia Nauki Efektywna nauka, szybkie czytanie Kurs Podstawowy 6-tygodniowy – dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Wkrótce zostanę uczniem” – zajęcia wprowadzające do nauki czytania, pisania i liczenia - dzieci 5-7 lat „Uczeń na medal” – wspomaganie uczniów z trudnościami szkolnymi ... (więcej)
    Badania wykrywanie zeza i niedowidzenia badanie na synoptoforze (kąta zeza, stopnia widzenia obuocznego) badanie ostrości wzroku do dali i bliży badanie ortoptyczne pod kątem trudności szkolnych (czytanie,pisanie) przesiewowe badania wzroku w szkołach i przedszkolach Terapia leczenie niedowidzenia leczenie zaburzeń obuocznego widzenia ... (więcej)
  Podróż przez wieki. Historia Torunia za złotówkę - zimowa akcja promocyjna w Muzeum Okręgowym - Toruń - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Muzeum Okręgowego w Toruniu przygotowanej dla indywidualnych zwiedzających oraz grup zorganizowanych. W Muzeum Historii Torunia – oddziale Muzeum Okręgowego w Toruniu - czeka na Państwa nowocześnie zaaranżowana wystawa „Toruń i jego historia” oraz przestrzen... (więcej)
  Warsztaty \ Zapraszamy na zajęcia techniczne dzieci w wieku 6-8 lat. Zajęcia mają na celu rozwijać twórcze i praktyczne myślenie oraz kreatywność .Podczas warsztatów dzieci będą budować, konstruować i majsterkować, a także doskonalić umiejętność współdziałania w grupie. Nauczą się posługiwania narzędziami oraz nabędą wiedzę techniczną przydatną na co dzień... (więcej)
  Grupowe warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci od 6 do 8 lat. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia dedykowane są dla dzieci, które mają trudności w funkcjonowaniu w grupie, nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, ze skupieniem uwagi na zadaniach oraz mających trudności w przestrzeganiu zasad. Podczas spotkań pracować będziemy nad: -wyrażaniem uczuć i stanów emocjonalnych - współpracą w grupie - nawiązywanie poprawnych relacji z rówieśn... (więcej)
  Warsztaty dla dzieci z Zespołem Aspergera - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl 8 spotkań przeznaczonych dla dzieci posiadających diagnozę Zespołu Aspergera lub wysokofunkcjonującego autyzmu. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu. Zajęcia mają na celu: - Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych - Budowanie umiejętności przebywania w grupie - Wzajemne poznanie - Rozwijanie wyobraźni i empatii -Budow... (więcej)
  Kraina Kinder Niespodzianki w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci W grudniowe i styczniowe weekendy w Królewskim Ogrodzie Światła na rodziców i dzieci czekają dodatkowe atrakcje. Otwarto Krainę Kinder Niespodzianki, w której rodzice będą mogli ogrzać się po zimowym spacerze, a najmłodsi – włączyć się do zabaw prowadzonych przez animatorów. ________________________________________ Dzieci mogą zamienić się... (więcej)
    Zajecia mają charakter towrzysko-edukacyjny. Naszym zadaniem jest po prostu się dobrze bawić. Będziemy wspólnie raczkować, skakać, hopać i tupać, a o tego zawsze zrobimy coś dziwnego. Pobawimy się farbami, ciastem, ryżem, jakąś masą, mąką i na pewno czyści zawsze nie wyjdziemy, bo po prostu działać dużo będziemy. Wspolnie z dzieciaczkami nauczymy s... (więcej)
  KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
  
ROZWOJOWE SZACHY DLA DZIECI - Czwartki 16:00 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Już dziś zapisz swoje dziecko na Szachy Rozwojowe do Terapeutycznej!!! Grupa dla dzieci w wieku 4-10lat Zajęcia będą odbywać się w czwartek 16:00-17:30 Jak potwierdzają liczne badania naukowe, szachy w niezwykły sposób rozwijają mózg dziecka. Nauczą przede wszystkim: logicznego myślenia, podejmowania decyzji, cierpliwości jak i wiele innyc... (więcej)
  „Piernik na Święta – Święta na pierniku” – oferta świąteczna Muzeum Toruńskiego Piernika - Toruń - zajęcia dla dzieci W ramach przygotowań do świąt proponujemy wyjątkowe spotkania z najbardziej charakterystycznym dla zimowego okresu ciastkiem, czyli z piernikiem. Warsztaty, prelekcje, animacje, które będą odbywać się w okresie od 6 grudnia 2015 do 6 stycznia 2016, przybliżą naszym gościom wiedzę o roli i znaczeniu piernikowego ciasta podczas Bożego Narodzenia. ... (więcej)
  Warsztaty świąteczne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty świąteczne dla dzieci Bombki choinkowe Zapraszamy wszystkie dzieci na kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Wykorzystywane techniki pozwolą na stworzenie małych dzieł sztuki, które zachwycą dzieci i rodziców oraz dadzą dużo satysfakcji podczas ich tworzenia. Nasi prowadzący nauczą jak wykorzystując muliną, wstążki, cek... (więcej)
    Zapraszamy na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym! Zajęcia odbywają się raz na tydzień w godzinach popołudniowych. Grupy są maksymalnie 9-cio osobowe, ułożone według wieku. Prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów - absolwentów Akademii Muzycznej oraz kierunków pedagogicznych. Lekcja próbna jest BEZPŁATN... (więcej)
  Zimowa gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Powitajmy wspólnie zimę! Zapraszamy na przyrodniczą grę terenową po parku wilanowskim. ________________________________________ Celem gry jest poznanie sposobów wykorzystywanych przez zwierzęta do przetrwania najtrudniejszego okresu w roku. Uczestnicy, wędrując po ogrodach i rozwiązując kolejne zadania, będą szukać odpowiedzi na pytanie, czy cz... (więcej)
  Ornitologiczna gra terenowa w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do udziału w grze terenowej „Zostań królewskim ornitologiem”. Uczestnicy gry będą mieli możliwość poznania wielu ciekawostek ze świata ptaków. Będzie można dowiedzieć się, jakie ptaki żyją w wilanowskich ogrodach, jak można je badać, czym się żywią i gdzie budują swoje gniazda. TERMIN: 20 grudnia, godz. 10.00–14.00, ... (więcej)
  Zimowe spotkania ornitologiczne w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do ogrodów wilanowskich na spotkania z ptakami! Zima to czas, kiedy skrzydlaci mieszkańcy parków chętnie przylatują do przygotowywanych dla nich karmników. Na niezamarzających fragmentach jezior i rzek licznie gromadzą się kaczki, mewy, czaple i kormorany, które z wdziękiem pozwalają się podglądać.________________________________________... (więcej)
  Pies, łabędź, niedźwiedź - o symbolice ogrodowych rzeźb // wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na ostatnią w tym roku wycieczkę przyrodniczą po wilanowskim parku, podczas której staniemy się detektywami i będziemy rozszyfrowywać znaczenia ogrodowych rzeźb. ________________________________________ Spacerując po wilanowskim ogrodzie, możemy trafić na wiele rzeźb zwierząt. Czy to dlatego, że król Jan III bardzo lubił zwierzęta? ... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci - od 3 do 13 lat. - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci: •Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie. •Animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących. •Wspólnie ćwiczymy wyobraźnięi odwołujemy się do niej. •Systematycznie rozszerzamy wiedzę naszych uczestników, ośmielamy do zadawania pytań i zaspokaj... (więcej)
  Urodziny dla dzieci - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje fabuł urodzinowych. Poprzez działania angażujemy wyobraźnię, myślenie i zmysły w radosnej zabawie. Fabuły traktujemy bardzo twórczo. Jesteśmy przekonani, iż da to dzieciom wiele radości oraz sprawi, że urodziny będą oryginalne i niepowtarzalne. FABUŁY TEMATYCZNE: •1. HAWAJSKIE urodziny. •2. W wio... (więcej)
  Przedświąteczny weekend w Wilanowie // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przedświąteczny weekend w Wilanowie W czasie warsztatów dzieci dowiedzą się m.in. dlaczego król Jan i królowa Maria Kazimiera nie znali zwyczaju strojenia iglastego drzewka z okazji świąt Bożego Narodzenia, co uchodziło za przysmak wigilijny w czasach Jego Królewskiej Mości, które kolędy znane były parze królewskiej. Na uczestników warsztatów czek... (więcej)
  Opowieści świąteczne - storytelling // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci W świąteczny nastrój wprowadzą nas wigilijne opowieści, przygotowane specjalnie na tę okazję przez znakomitego opowiadacza najdziwniejszych i najróżniejszych historii... Swoją obecnością zaszczyci nas Michał Malinowski (Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści). Ponadto uczestnicy spotkania zmierzą się z nie lada wyzwaniem: z kolorowego papieru wyczarują wi... (więcej)
  Czy król Jan III wysyłał kartki świąteczne // warsztaty drukarskie dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Co by było, gdyby zwyczaj wysyłania kart świątecznych do bliskich i znajomych przyjął się w Polsce nie pod koniec XIX wieku, ale dwa stulecia wcześniej? Wyobraźmy sobie, jak wyglądałaby wówczas kartka świąteczna. Jaką i do kogo pocztówkę mógłby wysłać król Jan III? Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli wydrukować na prasie wyjątkową kartę świąte... (więcej)
  Świąteczne wyszywanie / warsztaty haftu dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szczególnie ceni się domowe ciepło, a w gronie rodzinnym przychodzi wiele pomysłów na wspólne spędzanie zimowych wieczorów. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wypróbować niektóre z nich, haftując świąteczne motywy na serwetach. Dowiedzą się również, jak święta Bożego Narodzenia spędzał król Jan III z... (więcej)