Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 28-06-2016
Wybierz miejscowość
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy stymulujące zmysły zabawy ćwiczące planowanie ruchu zabawy poprawiające czucie własnego ciała logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: lipiec – sierpień środa od 16:00 do 17:00 MIEJS... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 1-2 lat (wraz z rodzicami) W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z rekwizytami i dźwiękami zabawy z piosenką i tańcem ćwiczenia słuchowe ćwiczenia fonacyjne logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: lipiec – sierpień poniedziałki od 09:00 do 10:00 MIEJSCE: Gabinet „ERKA... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z samogłoskami, sylabami, wyrazami ćwiczenia poprawiające percepcję słuchową ćwiczenia poprawiające percepcję wzrokową zabawy kształcące pamięć zabawy rozwijające lewą półkulę mózgu logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: lipiec R... (więcej)
Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty // gra miejska - Warszawa - zajęcia dla dzieci W wakacje weźcie udział w międzymuzealnej grze miejskiej i poznajcie smaki Warszawy! Rozwiązując zadania, dowiecie się wiele o kulinarnych tradycjach naszego miasta. Jednym z miejsc, które odwiedzicie w czasie gry, jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie! ________________________________________ Zabawa realizowana jest we współpracy z wars... (więcej)
Najmłodszy przewodnik po najstarszym muzeum // spacer po pałacu wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Najmłodszy przewodnik po najstarszym muzeum to pasjonująca podróż dla dzieci i ich opiekunów po najstarszym polskim muzeum sztuki – Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wyrusz na rodzinne zwiedzanie pałacu! ________________________________________ Zapraszamy na rodzinny spacer z autorkami Najmłodszego przewodnika po najstarszym muze... (więcej)

Letnie spotkania z archeologią w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl zajęć wakacyjnych odbywających się w dziale archeologii - Muzeum Okręgowego w Toruniu. Więcej informacji na stronie : http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-302-letnie_spotkania_z_archeologia.html... (więcej)
Zielone wakacje w Muzeum pełnym wrażeń

(01.07-31.08.2016 r.) - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na wakacyjny cykl zajęć dla dzieci i młodzieży. Więcej szczegółów na stronie: http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-301-zielone_wakacje_w_muzeum_pelnym_wrazen.html... (więcej)
Figle migle dla bobasa- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 6-12 miesięcy. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku 6- 12 miesięcy wraz z rodzicami na zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez doświadczonego psychologa dziecięcego. Zajęcia wszechstronnie stymulują rozwój dziecka poprzez ruch, śpiew, muzykę oraz zabawy sensoryczne. Czas trwania zajęć- 30 minut Koszt – 20 zł za jedno wejście Miejsce: Ul. Uphagena 16 Gdańsk... (więcej)
Gordonki - zajęcia dla kobiet w ciąży i maluchów do 2 roku życia - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Zajęcia prowadzone są wg teorii Edwina E. Gordona, skierowane są do niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży. Prowadzone są z wykorzystaniem głównie głosu i instrumentów takich jak grzechotki, kastaniety, dzwonki, oraz akcesoriów takich jak chusta, chustki, wstążki, miękkie piłki. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w której uczestniczą dzieci ... (więcej)
Zmysłowisko - zajęcia dla maluchów od 6 do 8 miesiąca życia - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Podczas tych muzyczno-sensorycznych zajęć maluszki, pod okiem swoich opiekunów, będą odkrywać świat wszystkimi zmysłami. Będzie dużo dotykania, wąchania, patrzenia, słuchania, doświadczania tego co wokół i tworzenia! Pobawimy się w najróżniejsze zabawy rytmiczne, będziemy wspólnie odkrywać kolory i faktury, odwiedzi nas niejeden raz wielobarwny... (więcej)
PARKOWANIE Z KSIĄŻKĄ  w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz, aby Twoje dziecko pokochało książki? Mamy pomysł, jak je do tego zachęcić! Wybierzcie się wspólnie do Wilanowa, gdzie nie tylko będziecie mogli poczytać ulubione bajki na kocu w parku, ale też weźmiecie udział w kreatywnych warsztatach! Zaczynamy już 24 czerwca! ________________________________________ Już po raz 11. Muzeum Pałacu Króla... (więcej)
Wycieczka przyrodnicza po rezerwacie Morysin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na rodzinną wycieczkę przyrodniczą do rezerwatu przyrody Morysin! W czasie spotkania będziemy wspólnie odkrywać fascynujący świat natury. Tematem niedzielnej wycieczki jest: Tajemniczy świat próchnowisk! TERMIN: 12 czerwca, godz. 13.00 MIEJSCE: Morysin, zbiórka przy kasie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie WSTĘP: 1... (więcej)
Baw się angielskim – bezpłatne zajęcia z języka angielskiego na Bielanach - Warszawa - zajęcia dla dzieci Już 18 czerwca serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci w wieku 6-10 lat w Archibald Kids- szkole języka angielskiego dla dzieci. Tym razem najmłodsi poznają nazewnictwo związane z ciałem człowieka, częściami ciała i ruchem. Zabawy językowe poprowadzi energetyczna i zawsze uśmiechnięta dyplomowana lektorka Archibald z wielo... (więcej)
Rodzinne warsztaty \
CH Auchan  Piaseczno
Już w najbliższy weekend w białostockich Centrach Handlowych Auchan odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne, w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkań najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne. W zbudowanych na czas spotkań ogródkach najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowie... (więcej)
Rodzinne warsztaty \
CH Auchan  Piaseczno
białostockich Centrach Handlowych Auchan odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne, w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkań najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne. W zbudowanych na czas spotkań ogródkach najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowiedzą się, jak postępować, że... (więcej)
WAKACYJNE ZABAWY Z MISAMI DŹWIĘKOWYMI I GONGIEM W GROCIE SOLNEJ W KRAKOWIE - Kraków - zajęcia dla dzieci Zastanawiasz się jakie ciekawe wydarzenia zapewnić dzieciom podczas wakacji? Szukasz czegoś niezwykłego, muzycznego i rozwijającego? Przyjdź do groty solnej, gdzie Twoi podopieczni przeniosą się w niezwykły świat muzyki dalekiego wschodu. Dźwięki oraz wibracje mis i gongów, połączone ze zdrowotnymi właściwościami groty solnej, to podwójna dawka... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
DZIEŃ DZIECKA W POMPONIE! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dla najmłodszych ( 3 - 5 lat) proponujemy zabawę w OCEANARIUM - PODWODNY ŚWIAT < ilość miejsc ograniczona a decydować będzie kolejność przyjścia - do 20 osób > Będzie to 3 - częściowa wyprawa w głąb oceanu W pierwszej: wodne eksperymenty - zadania dla bardzo dociekliwych maluchów! W drugiej: morskie opowieści - odwiedzą nas postaci z bajek. Międ... (więcej)
Dzień Dziecka w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Jak co roku w Dniu Dziecka zapraszamy na szereg ciekawych i barwnych warsztatów przeznaczonych zarówno dla maluchów jak i trochę większych dzieci. Zapraszamy od rana, w środę, 1 czerwca! Szczegółowy program wydarzeń na stronie : http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-289-dzien_dziecka_w_muzeum_okregowym_w.html ... (więcej)
BEZPŁATNIE / Wilanów na dotyk / WARSZTATY DOTYKOWE - Warszawa - zajęcia dla dzieci Podczas warsztatów spróbujemy spojrzeć na przestrzeń pałacu i parku okiem architekta. Zajrzymy m.in. do apartamentów królewskich i przeanalizujemy ich układ oraz porównamy ze współczesną architekturą. Wybierzemy się również do ogrodów, aby poznać ich specyfikę i zastosowane w nich rozwiązania. Nieodłącznym elementem spotkania będą plany tyflografi... (więcej)
BEZPŁATNIE / spacery dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wspólnie udamy się na spacer po królewskich apartamentach w Wilanowie. W dawnej rezydencji władcy obejrzymy jego portrety, przedmioty oraz malowidła sławiące jego męstwo. Ukryta w nich historia tworzy barwną opowieść o losach tego walecznego monarchy. Przyjrzymy się królewskim komnatom i dowiemy się, dlaczego król i królowa przyjmowali gości w swoi... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty przyrodnicze tłumaczone na język migowy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty przyrodnicze. Na małych i dużych badaczy przyrody czeka interesująca przygoda – obserwacje! Poznamy nie tylko badane gatunki drzew, ale również ich mieszkańców – stałych bywalców i jednorazowych gości. Zajrzymy między korzenie, w koronę i pod korę drzew… Będą również gry, łamigł... (więcej)
BEZPŁATNIE / wieczorne opowieści ze świata przyrody - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl tematycznych spacerów przyrodniczych dla rodzin. Spacery odbędą się w godzinach wieczornych na terenie pałacowych ogrodów. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TERMINY: 27, 28 maja, 10, 11, 24, 25 czerwca, godz. 19.00−20.30 MIE... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty architektoniczne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Co to jest architektura? Co jest miarą architektury? Odpowiedź jest prosta: architektura to człowiek. Ty i ja. Podczas warsztatów dowiemy się m.in., co znaczy słowo skala. Czy uda nam się zgadnąć, jak wysoki był król Jan III? Czy był tego samego wzrostu, co Herkules stojący w jednej z nisz pałacu? A może był taki jak twój tata? -------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty kaligraficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie warsztatów w łatwy i przystępny sposób wprowadzimy adeptów rysunku w tajniki malowania tuszem za pomocą piórka, patyczka lub pędzla. Pokażemy, w jaki sposób należy kreślić linie, i poeksperymentujemy z tuszem. Inspiracje do pracy będziemy czerpać z pałacowych dekoracji i obrazów. -----------------------------------------------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty rękodzieła / CZY JESTEŚ MOLEM KSIĄŻKOWYM? - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów będą mogli przekonać się, czy rzeczywiście są molami książkowymi. Co oznacza to określenie i czy mole książkowe rzeczywiście żywią się zapisanym papierem? W części warsztatowej uczestnicy uszyją maskotkę, która będzie ich wyobrażeniem mola książkowego. --------------------------------------------------------------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty rękodzieła / KOLEKCJONERSKIE POCZTÓWKI - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów poznają historie wybranych obiektów z kolekcji Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wcielą się w rolę kolekcjonera dzieł sztuki, który ma niebywałą okazję wybrać te fotografie, które – jego zdaniem – przedstawiają przedmioty najcenniejsze, i stworzyć wyjątkową pocztówkę kolekcjonerską. To również okazja do poz... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty rękodzieła / HISTORIA ZAKŁADKI KSIĄŻKOWEJ - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie warsztatów zapoznamy się z dziejami zakładki do książki. Uczestnicy przekonają się, że ten niepozorny przedmiot ma fascynującą historię i na co dzień może być nam bardzo potrzebny i bliski. Uczestnicy warsztatów wykonają własną zakładkę w wybranej technice. ----------------------------------------------------------------------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / zwiedzanie pałacu / WIZYTA U KRÓLA - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie wizyty u króla Jana III udamy się na spacer po królewskich apartamentach. W dawnej rezydencji władcy obejrzymy jego portrety, przedmioty oraz malowidła sławiące jego męstwo. Jak przebiegała edukacja króla, jakie książki król gromadził? – dowiemy się, rozwiązując karty zadań i przypatrując się malowidłom w dawnej bibliotece królewskie... (więcej)
BEZPŁATNIE / zwiedzanie pałacu / ZWIERZAKI, STWORY I POTWORY - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wyruszymy do mitologicznej krainy na spotkanie zwierzaków, stworów i potworów. Ukryte w dekoracjach pałacowych sfinksy czy przyczajone na barokowych obrazach centaury czekają na odkrycie przez dzielnych poszukiwaczy. Język mitologii, którym posługujemy się do dziś, stanie się czytelny, gdy dowiemy się, co łączyło króla Jana III z hippokampem oraz r... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty opowiadania / ZAGADKOWE HISTORIE O SUFITACH W PAŁACU - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło i interesująco zakończyć dzień? Na dobranoc zapraszamy na spotkanie z najciekawszymi opowieściami związanymi z rezydencją króla Jana III. Forma warsztatów opiera się na nowatorskiej metodzie edukacyjnej, którą są drawing stories (malowane opowieści). Polegają one na wysłuchaniu historii, wykonaniu plastycznej wizualizacji jej dalszego ciąg... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty opowiadania / BURSZTYNOWA KORONA - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło i interesująco zakończyć dzień? Na dobranoc zapraszamy na spotkanie z najciekawszymi opowieściami związanymi z rezydencją króla Jana III. Forma warsztatów opiera się na nowatorskiej metodzie edukacyjnej, którą są drawing stories (malowane opowieści). Polegają one na wysłuchaniu historii, wykonaniu plastycznej wizualizacji jej dalszego ciąg... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty opowiadania /OPOWIEŚCI ZE ZWIERZYŃCA KRÓLA JANA III - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło i interesująco rozpocząć dzień? Na dzień dobry zapraszamy na spotkanie z najciekawszymi opowieściami związanymi z rezydencją króla Jana III. Forma warsztatów opiera się na nowatorskiej metodzie edukacyjnej, którą są drawing stories (malowane opowieści). Polegają one na wysłuchaniu historii, wykonaniu plastycznej wizualizacji jej dalszego c... (więcej)
Poznajemy sekrety chemii - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Czym jest suchy lód, jakie właściwości ma ciekły azot oraz jak uzyskać błyszczącą wodę – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. W najbliższą sobotę podczas spotkania z cyklu „Akademia Małych Odkrywców” maluchy poznają fascynujący świat chemicznych eksperymentów. Wstęp wo... (więcej)
Można wspólnie / warsztaty graficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Poznaj techniki graficzne i wykonaj swoją niepowtarzalną pracę – stań się artystą! Na warsztaty towarzyszące wystawie „MOŻNA – Młodzi Graficy z Akademii Sztuk Pięknych w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie” zapraszamy dzieci i dorosłych! ________________________________________ HARMONOGRAM ZAJĘĆ Warsztaty dla m... (więcej)
Nauka kaligrafii w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz nauczyć się pięknie pisać piórem i atramentem? Twoje pismo może być eleganckie, finezyjne, staranne – po prostu zachwycające! Przyjdź do wilanowskiego parku, zasiądź przy drewnianym pulpicie i do dzieła! Czekamy na Ciebie w letnie weekendy i środy. ________________________________________ Warsztaty skierowane są zarówno do dziec... (więcej)
Gdzie mieszkają samotne pszczoły / warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin oraz zwierząt w ogrodach wilanowskich! ________________________________________ Każdy z pewnością zna pszczołę miodną, ale nie wszyscy wiedzą, że nie tylko zapyla ona kwiaty w parkach i ogrodach. Zapraszamy na warsztaty rodzinne, w czasie których będzie... (więcej)
Przybysze ze świata - o gatunkach egzotycznych / wycieczka - Warszawa - zajęcia dla dzieci Żeby oglądać egzotyczne gatunki roślin i zwierząt, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Można je spotkać nawet w Warszawie, a konkretnie – w Wilanowie! Zapraszamy na wycieczkę przyrodniczą! ________________________________________ Będzie można dowiedzieć się, skąd pochodzą drzewa zdobiące wilanowskie parki krajobrazowe, a także jakie egz... (więcej)