Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 04-05-2016
Wybierz miejscowość
Święto Konstytucji 3 maja / warsztaty kaligraficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Świętuj z nami 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja! Przyjdź do Wilanowa i wykonaj własną kopię rękopisu Ustawy Rządowej! Pokażemy Ci, jak pięknie można ją wykaligrafować. ________________________________________ Tekst konstytucji będziemy przepisywać wzorem pisma polskiego opracowanym przez Onufrego Kopczyńskiego i podanym w „N... (więcej)
Armia Imperium - Warsztaty modelarsko plastyczne inspirowane Filmem STAR WARS - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty modelarsko- plastyczne inspirowane Filmem STAR WARS 7 kwietnia w godzinach 15:00 - 16:30 Tym razem w Pracowni M80 przeżyjemy naprawdę kosmiczną przygodę! Razem zrobimy zrobimy niezwykłą eskadrę wojenną statków imperium oraz armię bohaterów Gwiezdnych Wojen. Każdy z uczestników wyklei i ozdobi własny model latającego krążownika lub p... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
Majowy weekend z historią w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci "Majowy weekend z historią" to specjalny program kulturalno-edukacyjny przygotowany przez Muzeum Okręgowe w Toruniu na zbliżający się długi weekend majowy. Na uczestników programu czekają liczne warsztaty, spotkania i oprowadzania kuratorskie. Cały program: www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-4-280-majowy_weekend_z_historia_w_muzeum.html.... (więcej)
Międzynarodowe Szkolenie \ Poznań. 14 – 15 maja 2016r. Organizator: Fregata Swimming oraz Europejski Instytut Sportu i Edukacji Cel szkolenia: Dwa dni wykładów i ćwiczeń na basenie z wybitnym europejskim ekspertem to niebywała okazja do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych. Miejsce: Termy Maltańskie ul. Termalna 1, ... (więcej)
Wesołe Laboratorium 2.0 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na spotkanie z Wesołym Laboratorium 2.0 To kolejna szansa na przeżycie fascynującej przygody ze spektakularnymi eksperymentami, zjawiskami fizycznymi i nauką oraz zabawą w jednym. Sobota 23.04.2016 godz. 13 w Studio Mix ul. Brożka 4 Warszawa Wola Zapisy pod adresem mailowym: przemekowczarek@wp.pl ilość miejsc ograniczona Wstęp : 15 z... (więcej)
PTASIE TRELE / wycieczka po ogrodzie wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ćwierkają, dzwonią, śpiewają, szczebioczą i świergoczą! Od wczesnego ranka ptasie odgłosy słyszymy za oknami i wiemy na pewno, że jest już wiosna! Zechcemy dokładnie posłuchać ich również podczas kwietniowej wycieczki przyrodniczej po parku wilanowskim. Zapraszamy! ________________________________________ Spacerując po ogrodzie i parku wilanow... (więcej)
Sobota z Recyklingiem w M80: Pomponiaki Zwierzaki Cudaki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przyszedł czas na Jeże i kolorowe gąsienice:) Wiosna to idealny moment na zaproszenie jeża lub gąsienicy do swojego pokoju. Puszyści przyjaciele pomogą zasnąć oraz umila chwile zabaw. Na warsztacie wykonasz z barwnej włóczki lub kordonka przyjaciół niejednej zabawy! Na zajęcia zapraszamy dzieci od lat 8. Młodsze dzieci zapraszamy z rodzicem ... (więcej)
KOMIKSOWE WYKLEJANKI. Czyli decoupage dla dzieci. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Tytus, Romek i A'Tomek, a może Kajko i Kosz albo Kapitan Żbik? To polskie komiksy sprzed lat, ale młodsze pokolenie uwielbia Spidermana, Batmana, Kaczora Donalda, choć są starsze niż te, z czasów PRL-u. Z wycinanek komiksowych, stworzymy na zajęciach ramki na fotografie, zakładki lub skarbonki. Można też przynieść swoje własne szkatułki żeby... (więcej)
Zajęcia edukacyjne \ Zapraszamy do Domu Mikołaja Kopernika na bezpłatne zajęcia edukacyjneskierowane do szkół i rodzin z dziećmi. W ramach zajęć każdy uczestnik otrzyma książeczkę towarzyszącą projektowi autorstwa Michała Kłosińskiego z ilustracjami Marty Przeciszewskiej pt. „Jak zły szeląg. Przygoda z pieniądzem młodego Mikołaja Kopernika.” Zaj... (więcej)
NADWORNI PRZYRODNICY / warsztaty dla dzieci / Wilanów - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kim był czworonożny pupil króla? Jakie jabłka lubiła królowa? Dlaczego kolekcjonujemy różne przedmioty? Odpowiedzi poznamy w czasie cyklicznych spotkań w królewskim pałacu i ogrodach. Każde zajęcia to moc ciekawostek, spacer po pięknych wnętrzach lub malowniczym parku, a także warsztaty plastyczne. Zapraszamy na rodzinne warsztaty przyrodniczo-hist... (więcej)
Rodzinna Akademia Fitnessu na Świeżym Powietrzu - Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin - zajęcia dla dzieci
Mała Akademia Sportu  Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin
Zapraszamy na cykl zajęć sportowych na świeżym powietrzu! Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych, udział jest bezpłatny. W zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku czy umiejętności. Przygotowaliśmy dla was program zajęć, który spodoba się małym i dużym. Na każde spotkanie przewidzieliśmy elementy jogi, gimnastyki, tańca i zabaw. Zap... (więcej)
ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ 
Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają zwierzęta. To właśnie zwierzęta wystąpią w roli głównej i staną się inspiracją do spotkań z dobrą literaturą dla dzieci, obrazami, ilustracją, bajkami, przyrodą, a czasem nawet odrobiną teatru. Każdy warsztat rozpoczyn... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
Badacze Przyrody / warsztaty dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mamy wiosnę! Dni są cieplejsze, czujemy zapach budzącej się do życia przyrody, a niebawem otoczy nas wszechogarniająca zieleń. Czy chcecie dowiedzieć się, jakie kwiaty zakwitną najwcześniej? A może zastanawiacie się, jakie ptaki co rano budzą Was swoim śpiewem? Jeśli tak, zostańcie wilanowskimi badaczami przyrody! _________________________________... (więcej)
DK Zacisze: W poszukiwaniu wielkanocnego zajączka - Warszawa - zajęcia dla dzieci 19 marca, sobota, godz. 10.00-15.30 Opłaty: 5-25 zł. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Co było pierwsze – jajko czy kura? Czy jajko da się wysłać? Dlaczego ozdabiamy pisanki? I co symbolizuje palma? Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na twórcze warsztaty artystyczne w klimacie Świąt Wielkiej Nocy. Czy palma mo... (więcej)
Warsztaty przy wystawie „Kossakowie. Co za sukces, co za popularność, grad zaszczytów, honorów” - Toruń - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do udziału w warsztatach odbywających się przy wystawie poświęconej malarstwu rodziny Kossaków. Dla grup zorganizowanych lekcje muzealne: - „Ręką Kossaka portret malowany” - co to jest portret? Różne rodzaje portretów na przykładzie dzieł Kossaków. Warsztaty plastyczne w grupach: malowanie portretów wielkoformatowych... (więcej)
W POSZUKIWANIU WIOSNY / wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeszcze powoli i jeszcze nieśmiało, ale zbliża się wiosna! Jej pierwszych oznak będziemy szukać w dniu, kiedy rozpocznie się wiosna astronomiczna, czyli 20 marca. Bądźcie z nami na wycieczce przyrodniczej po wilanowskich ogrodach! ________________________________________ Spacerując po ogrodzie i parku wilanowskim, przyjrzymy się roślinom, któr... (więcej)
POGŁÓWKUJ Z PRZYRODĄ, POGŁÓWKUJ NAD WODĄ... / program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy Wasze dzieci zadają trudne pytania przyrodnicze? Czy lubią eksperymenty i oglądanie świata przez mikroskop? Czy macie w domu małych naukowców i miłośników świata zwierząt oraz roślin? Przyjdźcie z nimi do Wilanowa! Rozpoczynamy pierwszą edycję przyrodniczego programu naukowego dla rodzin! ________________________________________ Cykl spotk... (więcej)
Wielkanoc piernikiem pisana - Toruń - zajęcia dla dzieci W okresie Świąt Wielkanocnych na stołach oprócz malowanych pisanek, baranków i wszelakich ciast nie może w tym roku zabraknąć specjalnie ozdobionych pierników. Z tej okazji w Muzeum Toruńskiego Piernika odbędą się specjalne warsztaty, podczas których nasi goście przygotują oryginalne pisanki z… piernika! Uczestnicy będą mogli zrobić pie... (więcej)
Drugie warsztaty rysowania filozofii chińskiej dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5,5 – 8 lat w najbliższą sobotę 12 marca o godz. 12:00 na drugie zajęcia z nowego cyklu „Warsztaty rysowania filozofii chińskiej”. W tym miesiącu głównym teatrem warsztatów będzie użyteczność. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję dowiedzieć się min.: ̶... (więcej)
Zajęcia z rysunku - Ożarów Mazowiecki - zajęcia dla dzieci
M.Art Studio  Ożarów Mazowiecki
Serdecznie zapraszam na zajęcia z rysunku dla dorosłych, młodzieży i dzieci! Zajęcia są skierowane do osób, które chcą rysować hobbystycznie lub w przyszłości zajmować się tym zawodowo. W miłej, kameralnej atmosferze będziemy ćwiczyć technikę rysowania pod okiem zawodowej rysowniczki i ilustratorki książkowej, a jednocześnie absolwentki psychologii... (więcej)
Kurs Programowania dla Dzieci (5-12 lat) - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Kids do IT  Warszawa
Celem Kursu jest rozwinięcie umiejętności analitycznego, logicznego myślenia, nauka podstaw programowania komputerowego oraz zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa w Internecie. KIEDY? Kurs obejmuje 12 spotkań według harmonogramu podanego przez Organizatora w dniu rozpoczęcia Kursu. Planowany termin rozpoczęcia Kursu to 19.03.2016r. Ucznio... (więcej)
Twoje urodziny w Muzeum Toruńskiego Piernika - Toruń - zajęcia dla dzieci Urodzinowe przyjęcie we wnętrzach dawnej fabryki pierników! W naszej ofercie polecamy m.in. - „W warsztacie mistrza Jana” – warsztaty przygotowywania tradycyjnych pierników ozdobnych - „Sekrety fabryki pierników” – mistrz piernikarski lub piernikowa Katarzyna oprowadzą po wnętrzach pierwszej w Toruniu fabryki ... (więcej)
Warsztaty teatralne dla dzieci od 3 roku życia - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Warsztaty stanowią cykl spotkań, podczas których uczestnicy udadzą się w niezwykłą podróż do świata teatru - będzie to czas wypełniony radością tworzenia. Poprzez różne techniki teatralne, m.in. dramę, impro, trening fizyczny, pantomimę uczestnicy odkryją w sobie nowe pokłady kreatywności. Warsztatowe gry i ćwiczenia przeniosą nas w kosmos, do zo... (więcej)
 
klub Dobra  Warszawa
Zapraszamy na zajęcia taneczno - ruchowe z elementami zabaw i gier. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników, przygotowują dzieci do nauki tańca, rozwijają koordynację ruchową, zawierają elementy gimnastyki. Zajęcia dla dzieci od 2 roku życia. Prosimy o zgłoszenia udziału na adres: zapisy@dobradobra.pl Jednorazowe wejście na zajęcia do... (więcej)
Joga z dziećmi - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Joga to styl życia, poprawia kondycję fizyczną, pomaga cieszyć się dobrym zdrowiem i optymistycznie patrzeć na świat. Wykonywanie asan czyni ciało elastycznym, silnym i pełnym energii. Regularna praktyka wyrabia w nas nawyk przyjmowania prawidłowej, wyprostowanej postawy, pozwala zlokalizować i zlikwidować napięcia w organizmie - eliminuje stres, u... (więcej)
Dwudniowe Warsztaty z Ilustracji książkowej dla dzieci    
5  marca Sobota 14:00-16:30 , 6  marca Niedziela 14:00-15:00 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na dwudniowe warsztaty w trakcie których dzieci będą mogły poznać różne techniki ilustracji, doskonalić umiejętność rysunku i twórczego myślenia, zapoznać się z procesem wydawniczym. Wspólnie napiszemy treść, opartą na zabawie w zapisywaniu historii tak, że kolejna osoba widzi tylko ostatni fragment całości. W ten sposób powstanie wspól... (więcej)
Weekendowa Szkoła Tańca - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program dzięki, któremu dzieci nauczą się podstaw różnych technik tańca a także poprzez zajęcia z prezentacji scenicznej nabędą więcej pewności siebie i rozwiną swoją kreatywność, co przyda się nie tylko na parkiecie. Podczas zajęć zapoznajemy się z różnymi stylami tańca. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało... (więcej)
Jazz 10-13 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Taniec jazzowy to naturalność i spontaniczność ruchów. To taniec pełen ekspresji przynoszący radość tańczącym. Polega na umiejętności izolowania ruchu i na na naturalnej motoryce (równoległe ustawienia stóp, małe ugięcie w stawach kolanowych i biodrowych, pochylenie do przodu), na ruchach wykonywanych w napięciu i rozluźnieniu. Dzięki tej technic... (więcej)
Dance Mix 10-13 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance Mix to zajęcia stworzone specjalnie dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą rozwijać swoje umiejętności jednocześnie w różnych kierunkach. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało, energetyczna salsa to radość i płynność ruchu. Elementy jazzu wpłyną na ładną postawę, a szalony hause rozwinie spontaniczność. Dan... (więcej)
Dance Mix 5-9 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance Mix to zajęcia stworzone specjalnie dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą rozwijać swoje umiejętności jednocześnie w różnych kierunkach. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało, energetyczna salsa to radość i płynność ruchu. Elementy jazzu wpłyną na ładną postawę, a szalony hause rozwinie spontaniczność. Dan... (więcej)
Ballerina Show 3-6 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Energetyczne zajęcia dla początkujących tancerzy, promujące idee tańca jako przyjemnego wysiłku fizycznego i dobrej zabawy, podczas której najmłodsi adepci tańca kształcą poczucie rytmu, pamięć ruchową, koordynację, a także sprawność fizyczną. Dzieci uczą się prostych choreografii do znanej i lubianej muzyki. Na lekcjach wykorzystuję podstawy kla... (więcej)
Mini BeBoy 4-7 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Mini BeBoy to zajęcia dla wszystkich dzieci, które chcą się poturlać, wyskakać. Będziemy uczyć stania na rękach a może nawet salta. Zajęcia, które usprawniają i wzmacniają a jednocześnie dają świetną podstawę do wszelkich form tanecznych i ruchowych. Prowadzone przez miłośnika akrobatyki i capoeiry i tatę dwulatka.... (więcej)
BRYGADA MŁODYCH ARCHITEKTÓW - warsztaty - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Szukasz zajęć dla swojego czwarto-, piąto- lub szóstoklasisty? Takich, które go zainteresują a przy okazji będą rozwijać? W takim razie propozycja BRYGADY MŁODYCH ARCHITEKTÓW jest dla Ciebie. Czym jest konstrukcja i skąd się wzięła wieża Eiffla? Czym jest kontekst otoczenia i czemu potrzebna jest zieleń w mieście? Gdzie nocują samoloty kiedy odp... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ 
Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają zwierzęta. To właśnie zwierzęta wystąpią w roli głównej i staną się inspiracją do spotkań z dobrą literaturą dla dzieci, obrazami, ilustracją, bajkami, przyrodą, a czasem nawet odrobiną teatru. Każdy warsztat rozpoczyn... (więcej)
BALET DLA DZIECI - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Baletowe Neoclassica zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na zajęcia BALET KLASYCZNY Podczas zajęć uczymy od podstaw: - poprawnego ustawienia stóp, - pracy nad najdrobniejszymi detalami, - nomenklatury baletowej, - pozycji, kroków, - sposobów łączenia pozycji i ćwiczeń, - poczucia rytmu oraz mądrego słuchania muzyki. W Centrum Ba... (więcej)