Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Konkursy
Karmię z NUK

-

Wyniki konkursu Karmię z NUK


Miło nam przedstawić laureatów konkursu organizowanego przez portal maluchy.pl.

Laureaci

 • Paulina Michta
 • Dominika Biszczak

Nagrody

 • Miseczka z praską do pokarmu NUK - Dzięki miseczce z praską możesz w mig wyczarować posiłek dla swojego dziecka! Miseczka posiada specjalne żłobienia, które ułatwiają rozbijanie pokarmu nie utrudniając przy tym jej czyszczenia ani jedzenia z niej. Przygotowane puree możesz podać Dziecku prosto z miseczki, co jest szczególnie wygodne, gdy jesteście poza domem. Idealnie sprawdzi się
  w restauracji, gdzie możesz szybko rozdrobnić to, co sama jesz i podać dziecku.
  Jeśli Dziecko jest już na tyle duże, by jeść samo, nawet w czasie zabawy miseczka nie powinna wywrócić się dzięki swojej antypoślizgowej podstawie. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnych zabrudzeń blatu!
 • Foremka do mrożenia pokarmu NUK - Foremka do mrożenia pokarmu ma aż dziewięć, 60 mililitrowych zagłębień. Przeznaczone są do odmierzania równych porcji przygotowanego przez Ciebie, przetartego pokarmu. Jest wykonana z silikonu bezpiecznego dla jedzenia, które podajesz swojemu Dziecku.
  Materiał dostosowany jest nawet do przechowywania pierwszych kaszek. Już nigdy nie będziesz marnowała jedzenia! Wyjmujesz tyle porcji, ile potrzebujesz, a resztę trzymasz bezpiecznie pod przykrywką w lodówce lub zamrażalniku, aż do czasu kolejnego karmienia. Elastyczne opakowanie pozwoli Ci na wyjęcie nawet zmrożonej porcji, bez większego wysiłku.
 • Miseczka do karmienia NUK EASY LEARNING - Wraz z rosnącą aktywnością dziecka rośnie również jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Pierwsze stałe pokarmy zwykle podawane są ok. 5-7. miesiąca życia. Miseczka do karmienia NUK EASY LEARNING ułatwia przejście od piersi lub butelki do pierwszych posiłków stałych.
 • Zestaw sztućców metalowych NUK EASY LEARNING - Jak tylko dziecko nauczy się korzystać z łyżki i widelca, będzie chciało używać przy jedzeniu także noża - tak jak dorośli oczywiście! Najlepsze co możesz zrobić, to dawać dziecku dobry przykład. A ono będzie mogło samo nabierać wprawy, używając sztućców metalowych NUK EASY LEARNING. Zestaw zawiera nóż, widelec i łyżkę.
Poprzednie konkursy