3 września 2015
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Książki dla dzieci

książki dla dzieci na FB:
-
W dziale "książki dla dzieci" prezentujemy najlepsze na rynku pozycje książkowe dla mniejszych i większych dzieci. Omawiane książki zostały podzielone na kategorie: bajki, encyklopedie, gry i zabawy, książki obrazkowe, przygodowe, przyrodnicze, śpiewniki, wiersze i pozostałe książki dla dzieci. Szczególnie polecamy pozycje, które nasz portal objął patronatem medialnym.

Czarna Góra - eldorado śnieżnych zabaw

Wprawdzie zarówno sezon zimowy jak i okres ferii zmierza powoli ku końcowi, a w większości miast w Polsce próżno szukać śniegu, ale niech ten stan rzeczy nikogo nie zwiedzie, bo jest miejsce gdzie dalej można bawić się w najlepsze, po uszy w białym puchu.

Szukaj
Tytuł książki:

Autor:

Wydawnictwo:
Dziennik podróżnika: tom specjalny - Kroniki Archeo Agnieszka Stelmaszyk
Dziennik podróżnika to wyjątkowa pozycja w serii. Autorka - Agnieszka Stelmaszyk - napisała Dziennik specjalnie na życzenie swoich fanów, którzy wielokrotnie w czasie spotkań autorskich opowiadali jej o zakładanych przez siebie, na wzór Kronik, własnych dzienników z podróży.
Na Dziennik podróżnika składają się:
- strony przeznaczone do własnych notatek.
więcej
Martynka. Gwiazdkowe niespodzianki
Przeżyj wspaniałe Święta Bożego Narodzenia w towarzystwie Martynki. W tej gwiazdkowej książeczce znajdziesz przepiękną świąteczną opowieść, mnóstwo pomysłów na świąteczne dekoracje oraz smaczne przepisy na gwiazdkowe smakołyki. Zapraszamy do świątecznej, pełnej pomysłów i zapachów pracowni Martynki. Limitowana książka z bestsellerowej serii o Martynce!.
więcej
Angry Birds. Kolekcja łamigłówek. Świńska kopalnia 6
Kolekcja łamigłówek. Zabawa i nauka w jednym! Wyjątkowa kolekcja książeczek dla dzieci. Niezwykłe zabawy i łamigłówki.
Dzięki Angry Birds Twoje dziecko uczy się koncentracji, rozwija wyobraźnię izdolności manualne. Wskocz do zabawy i nauki z bohaterami Angry Birds! W każdym numerze: do złożenia trójwymiarowa figurka z bohaterem Angry Birds, kolorowe.
więcej
Angry Birds. Kolekcja łamigłówek. Asterojaja 7
Kolekcja łamigłówek. Zabawa i nauka w jednym! Wyjątkowa kolekcja książeczek dla dzieci. Niezwykłe zabawy i łamigłówki.
Dzięki Angry Birds Twoje dziecko uczy się koncentracji, rozwija wyobraźnię izdolności manualne. Wskocz do zabawy i nauki z bohaterami Angry Birds! W każdym numerze: do złożenia trójwymiarowa figurka z bohaterem Angry Birds, kolorowe.
więcej
"W mgnieniu oka" oraz "Między światami" z serii "Pewnego razu w Nibylandii" Kiki Thorpe
Nowa seria przygodowa Zielonej Sowy

Przepełniona magią historia o dziewczynkach, które w tajemniczy sposób trafiają do Nibylandii i zaprzyjaźniają się z Wróżkami.

NIbylandia jest magiczną krainą, gdzie słychać śpiew syren, zabawy wróżek, a dzieci nigdy nie dorastają. Przypadkowo jej wrota otworzyły się dla czterech przyjaciółek, które dosłownie.
więcej
Wierszyki dla Weroniki, czyli jak to PIES zapowiadał pogodę i inne historie Barbara Szczepańska "Judyta"
Książka jest adresowana do dzieci w wieku od czterech lat i ich rodziców. Zawiera kilkanaście wierszowanych historii, których bohaterami są różne zwierzęta. Ulegają one ludzkim słabościom, typowym dla współczesnych czasów: wszechobecnej reklamie i różnym modom lansowanym przez mass media.

Utwory, dowcipnie krytykując złe nawyki, uczą odpowiednich.
więcej
Baśnie Europy Jan Krzysztof Siejnicki
Zapraszamy do krainy niezwykłych baśni z różnych zakątków Europy: od dalekiej Islandii, Norwegii i Estonii przez Hiszpanię i Portugalię po Węgry, Bułgarię i Cypr. Dzięki nim poznacie m.in. wesołego dudziarza Szwandę, księżniczkę, która nie umiała piec pierników, ubogiego chłopca, który miał prorocze sny oraz mądrą Leilę i jej przyjaciółkę Keilę. Dowiecie.
więcej
Trio Czarnej Damy cz. 1 - Sherlock, Lupin i Ja Irene Adler
Co by się stało, gdyby Sherlock Holmes i Arsen Lupin byli najlepszymi przyjaciółmi w czasach młodości, zanim jeszcze stali się najbardziej znanym detektywem i złodziejem wszech czasów?
Irena Adler, sprytna i rezolutna przyjaciółka, opowiada nam niesamowite przygody Holmesa i Lupina oraz zagadki, które razem rozwiązują.W pierwszym tomie bohaterowie.
więcej