22 listopada 2014
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Książki dla dzieci

książki dla dzieci na FB:
-
W dziale "książki dla dzieci" prezentujemy najlepsze na rynku pozycje książkowe dla mniejszych i większych dzieci. Omawiane książki zostały podzielone na kategorie: bajki, encyklopedie, gry i zabawy, książki obrazkowe, przygodowe, przyrodnicze, śpiewniki, wiersze i pozostałe książki dla dzieci. Szczególnie polecamy pozycje, które nasz portal objął patronatem medialnym.

Maluchy na nartach, czyli zbliża się zima!

Czas planowania narciarskich wyjazdów z naszymi pociechami zbliża się wielkimi krokami. Podpowiemy ci na co zwrócić uwagę, by po powrocie długo cieszyć się postępami naszych maluchów oraz dobrymi wspomnieniami...

Szukaj
Tytuł książki:

Autor:

Wydawnictwo:
"W mgnieniu oka" oraz "Między światami" z serii "Pewnego razu w Nibylandii" Kiki Thorpe
Nowa seria przygodowa Zielonej Sowy

Przepełniona magią historia o dziewczynkach, które w tajemniczy sposób trafiają do Nibylandii i zaprzyjaźniają się z Wróżkami.

NIbylandia jest magiczną krainą, gdzie słychać śpiew syren, zabawy wróżek, a dzieci nigdy nie dorastają. Przypadkowo jej wrota otworzyły się dla czterech przyjaciółek, które dosłownie.
więcej
Wierszyki dla Weroniki, czyli jak to PIES zapowiadał pogodę i inne historie Barbara Szczepańska "Judyta"
Książka jest adresowana do dzieci w wieku od czterech lat i ich rodziców. Zawiera kilkanaście wierszowanych historii, których bohaterami są różne zwierzęta. Ulegają one ludzkim słabościom, typowym dla współczesnych czasów: wszechobecnej reklamie i różnym modom lansowanym przez mass media.

Utwory, dowcipnie krytykując złe nawyki, uczą odpowiednich.
więcej
Baśnie Europy Jan Krzysztof Siejnicki
Zapraszamy do krainy niezwykłych baśni z różnych zakątków Europy: od dalekiej Islandii, Norwegii i Estonii przez Hiszpanię i Portugalię po Węgry, Bułgarię i Cypr. Dzięki nim poznacie m.in. wesołego dudziarza Szwandę, księżniczkę, która nie umiała piec pierników, ubogiego chłopca, który miał prorocze sny oraz mądrą Leilę i jej przyjaciółkę Keilę. Dowiecie.
więcej
Trio Czarnej Damy cz. 1 - Sherlock, Lupin i Ja Irene Adler
Co by się stało, gdyby Sherlock Holmes i Arsen Lupin byli najlepszymi przyjaciółmi w czasach młodości, zanim jeszcze stali się najbardziej znanym detektywem i złodziejem wszech czasów?
Irena Adler, sprytna i rezolutna przyjaciółka, opowiada nam niesamowite przygody Holmesa i Lupina oraz zagadki, które razem rozwiązują.W pierwszym tomie bohaterowie.
więcej
Czarodziejskie opowieści. W poszukiwaniu tęczowego skarbu Shirley Barber
Zapraszamy do krainy fantazji: Oto książka, która: - dzięki baśniowym ilustracjom rozwija wyobraźnię - w cudownej opowieści przedstawia świat pozytywnych wartości Shirley Barber to autorka znana na całym świecie. Jej ksiązki są bestsellerami na listach literatury dla dzieci.
więcej
Czarodziejskie opowieści. Wesele w zaczarowanym lesie Shirley Barbers
Zapraszamy do krainy fantazji: Oto książka, która: - dzięki baśniowym ilustracjom rozwija wyobraźnię - w cudownej opowieści przedstawia świat pozytywnych wartości Shirley Barber to autorka znana na całym świecie. Jej ksiązki są bestsellerami na listach literatury dla dzieci.
więcej
Pan Twardowski i inne baśnie polskie Katarzyna Karczewska
Zapraszamy do świata baśni!W tej książce:O Piaście KołodziejuO Popielu, którego myszy zjadłyPan TwardowskiSzklana góra
więcej
Jan Brzechwa. Bajki Jan Brzechwa
Wyjątkowa edycja utworów Jana Brzechwy. Bajki z przepięknymi ilustracjami. W tej książce:Pchła SzachrajkaSzelmostwa lisa WitalisaPrzygody rycerza SzaławiłyBaśń o korsarzu Palemonie
więcej