Akademia Dzieciak Rządzi - cykl eventów filmowych w kwietniu « maluchy.pl

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Akademia Dzieciak Rządzi - cykl eventów filmowych w kwietniu

-
Akademia Dzieciak Rządzi - cykl eventów filmowych w kwietniu
W sobotę 22 kwietnia rozpoczyna się cykl eventów filmowych z okazji premiery animacji Dzieciak Rządzi. W ramach imprezy dzieciaki będą miały okazję nie tylko świetnie się bawić. Akademia Dzieciak Rządzi rusza w Polskę, aby zapewnić dzieciom i rodzicom twórczą, ciekawą i fajną rzeczywistość.

Będziemy:

  • w Katowicach, w sobotę 22 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Galerii Katowickiej,
  • w Łodzi, w niedzielę 23 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Manufakturze,
  • w Bydgoszczy, w sobotę 29 kwietnia od godz. 12.00 do godz. 18.00 w Focus Mall Bydgoszcz.

Zarówno dzieci, jak i rodzice mogą sobie wyobrazić co czuje siedmioletni Tim, któremu pojawia się młodszy braciszek. To proste. Ale co czuje, kiedy zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen mały braciszek jest zagrożeniem nie tylko dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu? Co się stanie kiedy Tim odkryje tajemniczy spisek, który może zmienić równowagę sił na świecie i przekona się, że kluczem do tajemnicy jest nie kto inny, tylko jego młodszy brat? To są już trudniejsze pytania. Odpowiedzi dzieci i rodzice znajdą w kinie oraz podczas eventów filmowych. Akademia Dzieciak Rządzi będzie także powiązana z biznesem, logiką, matematyką i WIELKĄ ZABAWĄ.

Nie od dziś wiadomo, że aby wychować dzieci, które w życiu odniosą sukces, trzeba już od wczesnego dzieciństwa zaszczepić w nich poczucie wartości oraz chęć nieustającego rozwoju. Determinację w dążeniu do rozwiązywania przeróżnych problemów. Dlatego nasi animatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających event wyjątkowe atrakcje, także zagadki logiczne w formie klocków, obrazków, łamigłówek. Swój umysł dzieci i dorośli będą mogli ćwiczyć wśród twórczych zestawów, wielkiego toru logicznego oraz nietypowych modeli figur …

Czy wiesz co to biznes na srebrnych jajkach? Jak powiększyć pieniądze? Czy jesteś w stanie znaleźć złoto w określonym czasie? A może doświadczyłeś iluzji optycznych, a nie wiesz jak je zrozumieć i wyjaśnić?

Zapraszamy do niezwykle twórczej, inspirującej i nietuzinkowej Akademii Dzieciak Rządzi, pełnej zadań i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Podczas gdy dzieci oddadzą się kreatywnej zabawie, rodzice będą mogli zasięgnąć opinii, czy rady u wykwalifikowanego psychologa dziecięcego i psychoterapeuty, który chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące opiekunów pytania. Podpowie jak wzmacniać rozwój, edukację i przedsiębiorczość dziecka.

Jak widać dzieci i rodzice, którzy zdecydują się przyjść na eventy nie tylko będą świetnie się bawić. Dowiedzą się np. jak wzmocnić cechy czy działania, które pozwolą im być o jeden krok dalej. Krok w kierunku rozwoju dziecka.

dzieciak rzadzi plakatdzieciak rzadzi plakatdzieciak rzadzi plakat
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.