Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zima

Cała Polska, 23-05-2017

Najbliższe imprezy
MINI-MAX ZAPROJEKTUJ IDEALNY PLAKAT REKLAMOWY - Kraków -
2017-05-24
Kamienica Hipolitów  Kraków
Czy wiesz jakie formy i środki reklamy występowały w przedwojennym Krakowie? Odpowiedź poznasz na warsztatach plastycznych 24 maja 2017 o godz. 10.00. Stworzysz z nami plakat reklamowy zgodnie z zasadą, iż plakat jest to ogłoszenie zmniejszone co do treści, powiększone co do formatu. Zapraszamy do Kamienicy Hipolitów dzieci w wieku 6-12 lat wraz z... (więcej)
MAŁY KRÓL KURKOWY - Kraków -
2017-05-27
Celestat  Kraków
16 edycja konkursu o tytuł MAŁEGO KRÓLA KURKOWEGO Dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Michał Niezabitowski oraz Starszy Bractwa Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe” w Krakowie Henryk Kuśnierz zapraszają do udziału konkursie, adresowanym do uczniów klas V i VI szkół podstawowych o tytuł Małego Króla Kurkowego. Przyjdź 27... (więcej)
FANTASTYCZNY OGRÓD - Kraków -
2017-05-27
Kamienica Hipolitów  Kraków
Muzeomania, z cyklu: „Mały wielki Kraków” Są takie ogrody w Krakowie, które kwitną cały rok. Wystarczy odwiedzić kościół franciszkanów, aby poznać piękno polskich kwiatów przedstawionych na polichromii Stanisława Wyspiańskiego. Zapraszamy na spacer, podczas którego jego uczestnicy poznają dekoracje roślinne ukryte w krakowskich świątyn... (więcej)
GARDEROBIANY - TEATRALNY DOM MODY - Kraków -
2017-05-27
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Muzeomania z cyklu: "Zagraj w teatr": Garderobiany – teatralny dom mody. Jakie sekrety i tajemnice skrywa garderoba aktorska? Kim jest garderobiana? Zapraszamy na warsztaty, w czasie których przemienimy się w garderobiany. Spróbujemy ubrać aktora w kompletny strój sceniczny i w kilka sekund pozapinać tysiące haftek, guzików, czy zawiąza... (więcej)

(więcej)

Spektakle
„Jak to w rodzinie” - Gdańsk -
2017-07-17
CH Auchan Gdańsk  Gdańsk
Kura, Kogut, Kurczak i Jajko stanowią wyjątkową kurzą gromadkę. Jak w każdej rodzinie, również między bajkowymi bohaterami dochodzi do sporów i różnego rodzaju konfliktów. Jak uporają się z nimi bohaterowie przedstawienia pt. „Jak to w rodzinie”? Dowiedzą się tego mali widzowie, którzy w niedzielę 17 lipca zasiądą przed sceną teatralną ... (więcej)

więcej

Lato w mieście - Co? Gdzie? Kiedy? W naszym serwisie znajdziesz informacje o imprezach, spektaklach i zajęciach dla dzieci w Twoim mieście.

Zima w mieście
Obiekty sportowe

Szkółka tenisowa we Wrocławskim Centrum Treningowym SPARTAN - Wrocław

Witamy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkółki tenisowej organizowanej przez...

więcej

Zajęcia dla dzieci
Wystawy

więcej

Instytucje
Zobacz także