Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zima

Cała Polska, 20-08-2017

Najbliższe imprezy
Lato w muzeum: Wakacje z królami - Kraków -
2017-08-22
Rynek Podziemny  Kraków
Zapraszamy na cykl 3 zajęć warsztatowych, podczas których opowiemy Wam o władcach Polski, którzy panowali w czasach średniowiecza. Poznacie ich imiona, wielkie czyny i codzienne przyzwyczajenia. Dla najwytrwalszych uczestników przewidzieliśmy nawet upominki! Czekamy na Was w Podziemiach Rynku. Zajęcia dla dzieci w wieku 6–10 lat. Udział w z... (więcej)
Lato w muzeum:  W Meksyku i na Tajwanie - Kraków -
2017-08-22
Dzieje Nowej Huty  Kraków
Budując Nowa Hutę, oznaczano kolejne osiedla literami i cyframi (np. A-0, B-2, C-2 itp.). Wcześniej występowały tu nazwy, które często nawiązywały do nazw innych krajów (np. Meksyk, Tajwan) lub różnych miejsc w zagranicznych miastach (Watykan, Lasek Buloński, Pentagon). Wędrując po Nowej Hucie zwiedzimy zatem niemal cały świat. Zajęcia dla dzieci w... (więcej)
Lato w Muzeum: Marcin Oracewicz i inni słynni obrońcy Krakowa -  -
2017-08-24
Barbakan  
Warsztaty edukacyjne, podczas których uczestnicy zapoznają się z sylwetkami najsłynniejszych obrońców miejskich murów, wśród nich Marcina Oracewicza, brata kurkowego, który uratował Kraków strzelając do wroga ze strzelby załadowanej… guzikiem. Zajęcia dla dzieci w wieku 10–13 lat. Udział w zajęciach bezpłatny. Liczba miejsc ograniczo... (więcej)
Lato w muzeum: Zbuduj z nami Nową Hutę - Kraków -
2017-08-25
Dzieje Nowej Huty  Kraków
Uczestnicy warsztatów zdobędą podstawową wiedzę teoretyczną o architekturze i urbanistyce Nowej Huty, którą będą mogli samodzielnie przetworzyć, budując własne „miasto idealne”. Zajęcie oparte na współdziałaniu i pracy w grupie. Zajęcia dla dzieci w wieku 10–13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.... (więcej)

(więcej)

Spektakle

Brak spektakli.

więcej

Lato w mieście - Co? Gdzie? Kiedy? W naszym serwisie znajdziesz informacje o imprezach, spektaklach i zajęciach dla dzieci w Twoim mieście.

Zima w mieście
Obiekty sportowe

Pływalnia Miejska Wodnik w Bielsku Podlaskim - Bielsk Podlaski

Pływalnia Miejska WODNIK w Bielsku Podlaskim jest nowoczesnym obiektem sportowo - rekreacyjnym, p...

więcej

Zajęcia dla dzieci
Wystawy

więcej

Instytucje
Zobacz także