Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zima

Cała Polska, 25-06-2017

Najbliższe imprezy
Lato w muzeum: Malowana synagoga - Kraków -
2017-07-03
Stara Synagoga  Kraków
Zapraszamy do sali modlitw Starej Synagogi i na spacer wokół synagogi ze szkicownikami w ręku. Po oprowadzeniu uczestnicy zajęć w sali edukacyjnej wykonają rysunki, wyklejanki, malowanki, których tematem będzie synagoga. Na koniec przewidziana jest wystawa prac dzieci. W razie niepogody nie będzie spaceru wokół synagogi. Zajęcia dla dzieci w wi... (więcej)
Lato w muzeum: Malowana synagoga - Kraków -
2017-07-05
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Zapraszamy do sali modlitw Starej Synagogi i na spacer wokół synagogi ze szkicownikami w ręku. Po oprowadzeniu uczestnicy zajęć w sali edukacyjnej wykonają rysunki, wyklejanki, malowanki, których tematem będzie synagoga. Na koniec przewidziana jest wystawa prac dzieci. W razie niepogody nie będzie spaceru wokół synagogi. Zajęcia dla dzieci w wieku ... (więcej)
Lato w muzeum: Wakacje z królami - Kraków -
2017-07-04
Rynek Podziemny  Kraków
Zapraszamy na cykl 3 zajęć warsztatowych, podczas których opowiemy Wam o władcach Polski, którzy panowali w czasach średniowiecza. Poznacie ich imiona, wielkie czyny i codzienne przyzwyczajenia. Dla najwytrwalszych uczestników przewidzieliśmy nawet upominki! Czekamy na Was w Podziemiach Rynku. Zajęcia dla dzieci w wieku 6–10 lat. Udział w z... (więcej)

(więcej)

Spektakle
„Jak to w rodzinie” - Gdańsk -
2017-07-17
CH Auchan Gdańsk  Gdańsk
Kura, Kogut, Kurczak i Jajko stanowią wyjątkową kurzą gromadkę. Jak w każdej rodzinie, również między bajkowymi bohaterami dochodzi do sporów i różnego rodzaju konfliktów. Jak uporają się z nimi bohaterowie przedstawienia pt. „Jak to w rodzinie”? Dowiedzą się tego mali widzowie, którzy w niedzielę 17 lipca zasiądą przed sceną teatralną ... (więcej)

więcej

Lato w mieście - Co? Gdzie? Kiedy? W naszym serwisie znajdziesz informacje o imprezach, spektaklach i zajęciach dla dzieci w Twoim mieście.

Zima w mieście
Obiekty sportowe

Basen Baltic Oasis - Gdynia

Klub Baltic Oasis oferuje atrakcje wodne: - basen o długości 19m i temperaturze wody 29 st. C -...

więcej

Zajęcia dla dzieci
Wystawy

więcej

Instytucje
Zobacz także