Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zima

Cała Polska, 22-10-2017

Najbliższe imprezy
Orzeł czy reszka? - Kraków -
2017-10-22
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Zapraszamy dzieci w wieku 4−6 lat na zajęcia Orzeł czy reszka?, w ramach Muzeomanii z cyklu Tajemniczy kufer. Bohaterem spotkania będzie pieniądz. W odległej przeszłości rolę pieniądza pełniły najróżniejsze przedmioty. Ludzie wymieniali się woskiem, futrem, zbożem. Dopiero z czasem pojawił się pomysł, by wymianę towarów zastąpić zapłatą złot... (więcej)
Czarodziejski weekend dla dzieci - Piaseczno -
2017-10-22
CH Auchan  Piaseczno
Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez odpowiedniego nastroju magii i czarodziejskich atrakcji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza w weekend 21-22 października na halloweenowe rozrywki dla dzieci, czyli czarodziejskie gry i zabawy, tunel strachu czy warsztaty kreatywne. Będzie wiać grozą! ... (więcej)
Wielka sztuka – szlakiem murali - Kraków -
2017-10-22
Stara Synagoga  Kraków
Zapraszamy dzieci w wieku 9–12 lat na spacer Wielka sztuka – szlakiem murali w ramach Muzeomanii z cyklu Mały wielki Kraków. Kraków to miasto wielkiej sztuki. Jednak nie wszystko, co cenne, ukryte jest w muzeach i galeriach. Często na fasadach starych kamienic czy budynków przemysłowych pojawiają się wielkie, kolorowe malowidła –... (więcej)
Hoffmann. Transformacje - Kraków -
2017-10-23
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Zapraszamy młodzież na warsztaty edukacyjne w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie Kobiece spojrzenie. O aktorstwie Antoniny Hoffmann. Warsztatów teatrologicznych dla młodzieży licealnej oraz studentów. W czasie zajęć uczestnicy poznawać będą wybrane role z dorobku Antoniny Hoffman, a następnie porównywać je ze współczesnymi realizacjami. Dzi... (więcej)

(więcej)

Spektakle

Brak spektakli.

więcej

Lato w mieście - Co? Gdzie? Kiedy? W naszym serwisie znajdziesz informacje o imprezach, spektaklach i zajęciach dla dzieci w Twoim mieście.

Zima w mieście
Obiekty sportowe

Park Wodny Tropikana w Wiśle - Wisła

Park Wodny Tropikana przy Hotelu Gołębiewski w Wiśle oferuje:   - basen sportowy - base...

więcej

Zajęcia dla dzieci
Wystawy

więcej

Instytucje
Zobacz także