Siódme Poty - gra rodzinna na trudne czasy « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Siódme Poty - gra rodzinna na trudne czasy

-
Siódme Poty - gra rodzinna na trudne czasy
Obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym, zamknięciem placówek oświatowych i zaleceniem pozostawania w domu sprawiła, że rzesze rodzin muszą koegzystować na małych powierzchniach. Szczególnie uciążliwy jest związany z tym brak ruchu i możliwości aktywnego spędzania czasu. Najbardziej odczuwane jest to przez dzieci, których pokłady nagromadzonej energii dają się często odczuć wszystkim domownikom.

Co zatem zrobić, żeby nie zwariować, wyszaleć się w kontrolowany i bezpieczny sposób uruchomić produkcję endorfin i zadbać o dobrą kondycję fizyczną w zaciszu domowym? Grać wspólnie w Siódme Poty”.

Gra siódme poty


Siódme Poty to energiczna gra, w której poruszamy się po planszy, zbieramy kartoniki ze sprawnościami, ale przede wszystkim wykonujemy ćwiczenia fizyczne. Gracze zmagają się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnym ciałem. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy ułoży wszystkie elementy układanki.

Siódme Poty to gra, która pomoże całej rodzinie utrzymać ciało i umysł w dobrej, zdrowej kondycji w czasie trwającej izolacji.

Gra siódme poty


Grając całą rodziną:
  • w przyjemny sposób wykonujemy w domu ćwiczenia fizyczne, co jest niezwykle istotne dla zdrowia i odporności naszego organizmu,
  • jednocześnie gra wspomaga i ćwiczy naszą pamięć,
  • wspólna zabawa wprawia w dobry nastrój zajmując umysł czymś pozytywnym,
  • spontaniczne wybuchy śmiechu rozładowują nagromadzony stres i ewentualne napięcia.

Dzięki swojej wyjątkowej koncepcji, ta gra może pomóc praktycznie każdej polskiej rodzinie możliwie aktywnie przejść przez ten trudny czas, zanim to wszystko ucichnie i powróci do normalności.

Gra ma bardzo proste zasady, krótką i dynamiczna rozgrywkę oraz przystępną cenę.

Dostępna w dwóch wariantach. Bardziej rozbudowanym i ekonomicznym, z mniejszą liczbą elementów.

Gra siódme poty






Siódme Poty - gra rodzinna na trudne czasy - dodano: 2020-04-01

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.