ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wakacje w Dubaju z dziećmi - 5 TOP luksusowych miejsc

-
Wakacje w Dubaju z dziećmi - 5 TOP luksusowych miejsc
Dubaj to miasto niewyobrażalnego luksusu, spełnionych dziecięcych snów i najwspanialszych projektów, które mogą przyjść do głowy inżynierom. Zewsząd otoczone jest pustynią, każdy budynek to architektoniczny majstersztyk, a czas płynie tu jakby inaczej. Imponujące sztuczne wyspy, czyli must see każdego turysty, to jedno z najwybitniejszych dzieł stworzonych ludzką ręką, a sam Dubaj onieśmiela, zachwyca i imponuje.

Wakacje w Dubaju to coś podobnego do pobytu w Nibylandii - wchodząc raz, nie chcemy stąd wyjeżdżać, a wyjeżdżając – zawsze chcemy wracać. To kraina wiecznego dzieciństwa, spełnionych marzeń i bezkresnej wyobraźni. To sen, którego znaczenie najlepiej zrozumieją dzieci, a który oznacza nieskończoność emocji i doświadczeń, niewyobrażalną feerię barw, smaków i zapachów. Dubaj to prawdziwy raj dla dzieci, zarówno tych małych, jak i większych, aż po nastolatków.

Pustynne safari w Dubaju


Stolica Emiratów Arabskich to ikona luksusu, to całkowicie inna rzeczywistość, niż ta, którą znamy z Europy. Szalenie ciekawa kultura, światowa potęga gospodarcza oraz niewiarygodnie piękne otoczenie sprawiają, że miasto Dubaj to idealne miejsce na wakacje dla wszystkich podróżujących, którzy nastawieni są na wrażenia. Miasto to także mekka hotelarstwa, znajdują się tu najlepsze marki hoteli na świecie. Bo gdzieżby indziej, jak nie w jednym z najbogatszych miejsc na globie! Spośród tylu dostępnych opcji nie jest łatwo zdecydować jakie są najlepsze hotele dla dzieci w Dubaju.

Klub dla dzieci w Dubaju


Jako Biuro Podróży CARTER® podjęliśmy się jednak tego wyzwania, a efekty przedstawiamy poniżej. Co zrobić, by Wasze dzieci przeżyły jedne z najlepszych wakacji w życiu, przestały się nudzić i kręcić nosem i by zawsze chciały wracać? Zabrać je do jednego z poniższych hoteli!

Akwarium w Dubaju


Atlantis, the Palm


To bezsprzecznie jedno z najwspanialszych miejsc na świecie dla dzieci w każdym wieku. Luksusowy hotel Atlantis the Palm przyciąga energią, ekskluzywnością i nikomu nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Warto zacząć od tego, że oprócz wspaniałego kids clubu, będąc w hotelu mamy dostęp do luksusowego parku wodnego, Aquaventure Waterpark. Nieskończona ilość zjeżdżalni w wielu kolorach czy kolejki wodne, które zostały wybudowane z myślą o miłośnikach adrenaliny, to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Możemy tu także popływać z delfinami czy karmić manty.

Z kolei luksusowy hotelowy klub dla dzieci Atlantis Kids Club powstał z myślą o rozwijaniu kreatywności i wyobraźni oraz kształtowaniu umysłów młodych ludzi. Hotel szczyci się bardzo ciekawymi, sezonowymi programami, na maluchów czekają także rozmaite warsztaty plastyczne, origami, artystyczne czy kulinarne. Jak wiadomo, każde dziecko jest inne i nie wszystkie będą chciały tworzyć od podstaw maskotkę z wakacji w Dubaju, więc i ku temu hotel wychodzi naprzeciw. Dzieciom niezainteresowanym tego typu atrakcjami proponuje pokój zabaw i gier, gdzie będą one mogły poznać ciekawe gry zespołowe lub planszowe. Nie zabraknie też atrakcji dla małych informatyków, hotel przychodzi z gotowym rozwiązaniem, proponując pokój gier wideo, gdzie wyposażony w nowoczesne komputery i konsole typu Nintendo, Xbox czy PlayStation, spełnia wymagania małych graczy.

Wisienką na torcie kids clubu są spotkania tematyczne, które każdego wieczoru proponują inne atrakcje, od bycia naukowcem robiącym eksperymenty chemiczne, poprzez odkrywanie fascynującego świata Willy’ego Wonki, aż po spektakle teatralne przygotowane przez najmłodszych. Nie sposób pominąć także możliwości organizacji przyjęć czy urodzin maluchów, a wśród nich czeka na dzieci szeroka gama atrakcji, takich jak robienie tatuaży z brokatu czy malowanie henną.

Tutaj zachęcamy do obejrzenia Atlantis the Palm z bliska.

Jumeirah Beach Hotel


Luksusowy hotel Jumeirah Beach to druga pozycja w naszym zestawieniu. Słynny hotel-ikona, który kształtem przypomina fale morską. Prawdziwą atrakcją tego ośrodka wypoczynkowego jest doskonale wyposażony kids club i wstęp do jednego z najsłynniejszych parków wodnych w Dubaju - Wild Wadi. W tym miejscu Wasze dzieci wejdą w niesamowitą przestrzeń zabawy inspirowanej podwodnym światem, w którym będą mieli okazję zobaczyć kolorowe tropikalne ryby, mogą także zamienić się w piratów szukających skarbu czy naukowców, których zadaniem będzie zbadanie zatopionej łodzi podwodnej. Jeśli morskiego świata byłoby nie dość, polecamy wziąć udział w wypatrywaniu wielorybów lub spróbować swoich sił na zjeżdżalniach w hotelowym basenie.

Park wodny w Dubaju


Każdy maluch i nastolatek znajdzie tu coś dla siebie, od ciekawych zajęć w wodzie, po malowanie twarzy, aż po zajęcia artystyczne i sportowe. Doskonale zorganizowany plan zajęć, wykwalifikowana kadra opiekunów i moc atrakcji sprawiają, że dzieci na pewno nie będą się tu nudzić, a Wy jako rodzice będziecie mieć ten czas dla siebie! Luksusowy hotel Jumeirah Beach oferuje także możliwość wynajęcia opiekunki dla małych dzieci, byście mogli jeszcze bardziej skorzystać z tego wyjątkowego, wakacyjnego czasu tylko we dwoje.

Plaża w Dubaju


Lapita, Dubai Parks and Resorts, Autograph Collection


Luksusowy hotel polecany jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi ze względu na leżące w odległości krótkiego spaceru parki tematyczne LEGOLAND®, LEGOLAND® Water Park, Motiongate™, Bollywood Parks™, Riverland™ i W LEGOLAND®. Wasze dzieci będą mogły tu uwolnić swoją wyobraźnię i odkryć świat nieznanych emocji. Dla maluchów od 4 aż do 12 roku życia przygotowanych jest kilkadziesiąt niezwykłych atrakcji. Program obejmuje np. malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, gry i zabawy sportowe, fitness dla dzieci i turnieje. Dzięki bliskości Legolandu, hotel pokusił się o stworzenie rozrywki opartej na budowaniu z klocków Lego, zaś nastolatkom przybliżany jest także świat filmu, dzięki uprzejmości wytwórni Lionsgate. Dodatkowo, park rozrywki Motiongate™ umożliwia dzieciom wejście do świata animacji, w którym Wasze pociechy będą mogły spotkać ulubionych bohaterów kreskówek.

Caesars Bluewaters Dubai


Ten ekskluzywny hotel w Dubaju to kolejna propozycja najlepszych hoteli w Emiratach Arabskich dla dzieci. Wasze dzieci będą mogły spróbować swoich sił w lekcjach gotowania, oddać się zajęciom sportowym i artystycznym oraz spędzić leniwie czas na wieczorkach filmowych pod rozgwieżdżonym niebem. Specjalnie zaprojektowany klub dla małych Cezarów, Empire Club, zaprasza dzieci w wieku od 0 do 12 lat na kreatywny zajęcia i ciekawe spotkania.

Ceasars Bluewaters Palace w Dubaju


Każda grupa dzieci ma swój własny program, dostosowany do umiejętności, zainteresowań i wieku. Wasze pociechy jako odpowiedniki rzymskich Centurionów i Gladiatorów będą mogły spożytkować swoją energię biorąc udział w interesujących zabawach. Niektóre z charakterystycznych zajęć w Empire Club to szkolenie Gladiatorów, igrzyska rzymskie, budowanie łodzi czy „rzymska moneta”. Dzieci będą mogły także wziąć udział w warsztatach kuchni rzymskiej, pobawić się w starożytnego szpiega, rozbić beduiński obóz, odbędą także „podróż dookoła świata” oraz wybudują swoją własną odmianę wieży w Pizie.

Klub dla dzieci w Ceasars Bluewaters Palace w DubajuFour Seasons Dubai at Jumeirah Beach


Niezależnie od tego, czy Wasze pociechy to 4-letnie maluchy czy nastolatki, luksusowy hotel Four Seasons oznacza wspaniałe rodzinne wakacje w Dubaju. Dzięki atrakcyjnemu programowi „Kids For All Season” dla dzieci w wieku 4-12 lat, który ma inspirować, pobudzać kreatywność i rozwijać wyobraźnię młodszych gości, rodzice mogą spędzić wolny wieczór. Klub dla dzieci oferuje mnóstwo zajęć, od artystycznych i rękodzielniczych, po gotowanie, oglądanie filmów i gry wideo.

Jumeirah w Dubaju


Luksusowy hotel ma też fontannę na zewnątrz, którą dzieci uwielbiają, a przyjazny, wykwalifikowany personel jest zawsze chętny, by zaopiekować się Waszymi maluchami! Głównym miejscem zabaw i spotkań jest fantastyczny basen, w którym młodzi goście mogą do woli korzystać z oferowanych przez niego atrakcji. A co się stanie, gdy zanurzą się pod wodę? Czekają na nich dźwięki podwodnej muzyki!Wybierzcie się na wspaniałe rodzinne wakacje do Dubaju i Emiratów Arabskich! Gorąco polecamy zarezerwować tegorocznego sylwestra, by spędzić go właśnie w Dubaju. Zapoznajcie się z naszą ofertą tutaj: https://carter.eu/polecane-oferty/sylwester-w-dubaju-2020-2021. Czas w spędzony w tym mieście o tak szczególnej porze będzie niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla Was, jak i Waszych dzieci!

Biuro podróży luksusowych i nietuzinkowych CARTER® już od 2003 roku oferuje egzotyczne podróże szyte na miarę i wakacje w najlepszych hotelach świata w konkurencyjnych cenach!
Zadzwoń i sprawdź naszą jakość!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Biuro: ul. Hoża 50/23 w Warszawie
e-mail: travel@carter.eu,
tel. 22 392 60 16/17

Biuro Podróży CarterPoszukujecie niebanalnych pomysłów na luksusowe wakacje?
www.carter.eu/blog/
https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

Wakacje w Dubaju z dziećmi - 5 TOP luksusowych miejsc - dodano: 2020-11-26

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.