Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

Kapelusz słomkowy, czyli jak modnie chronić się przed słońcem?

-
   

Kapelusz słomkowy, czyli jak modnie chronić się przed słońcem?
Kapelusze słomkowe to absolutny strzał w dziesiątkę w konkurencji "moda damska". Niezwykle modne i użyteczne kapelusze stylizowane na słomę stanowią nieodłączny element mody damskiej na naszych ulicach, nie tylko w lecie. I słusznie, ponieważ są piękne i posiadają wiele zalet.

Moda damska i kapelusze słomkowe


Najlepsza moda damska gości dziś i czeka na nas w sklepie online z ubraniami Modivo. Tym razem chcemy zwrócić uwagę na specjalny rodzaj ubioru zaliczanego do akcesoriów, a więc na kapelusz słomkowy dla pani. Kiedy zakładać taki kapelusz? Komu kapelusz słomkowy przystoi? Czy są jakieś ograniczenia w modzie damskiej dla tego typu nakrycia głowy? Jak nosić piękny, wspaniały kapelusz słomkowy?

Klasyczny model tego rodzaju kapelusza jest wykonany z materiałów naturalnych, splotu, który chroni przed słońcem, a jednocześnie zapewnia przewiewność. Jego kolor jest jasnobeżowy, ponad rondem może być okalany przez wstążkę. Ronda w kapeluszach słomkowych dla pań bywają nawet bardzo szerokie.
Naturalność, bezpretensjonalność, elegancja oraz wielka użyteczność (szczególnie w czasie przebywania na wolnym powietrzu w gorące, letnie dni) - czynią z tego nakrycia głowy piękną ozdobę, wykończenie i ostateczne dopasowanie całej stylizacji, które będzie także funkcjonalne.

Kapelusze słomkowe są w modzie damskiej elementem stroju jak najbardziej uniwersalnym i nie nakłada się specjalnych ograniczeń w ich noszeniu. Będą znakomicie wyglądać na głowie starszej pani, która pieli swój ogródek przydomowy, gdy założy taki kapelusz nastolatka wybierająca się na imprezę weekendową w wielkim mieście, a także pani, która właśnie składa wizytę swoim znajomym lub właśnie prowadzi samochód. Bowiem kapelusz słomkowy może zakładać każda z nas przy niemalże dowolnej okazji. Są prawdziwie uniwersalne.

Kapelusz słomkowy


Słomkowy kapelusz zawsze ma swoje miejsce w modzie damskiej


Kapelusze w stylizacjach słomkowych przypominają nam o bezpretensjonalnej naturalności, należą do ubiorów dość dystyngowanych i eleganckich. Jako ochrona przed silnym słońcem były znane na długo przed wynalezieniem innych rodzajów nakrycia głowy. Dziś, udoskonalone i dopracowane, dobrze uszyte i designersko uformowane, z nadrukami i bez nich - kapelusze słomkowe nie zestarzały się nawet o jeden sezon. Od lat trwają na topie, to jeden z tych kultowych produktów, które z powodzeniem zakładały nasze prababcie, a obecnie my je nosimy. Prawdziwy fenomen kapeluszy słomkowych polega na ich długowieczności, która nie przez dekadę czy dwie wydeptała sobie ścieżkę do mainstreamu mody damskiej. Bez względu na to kim jesteśmy, gdzie się pojawiamy, zawsze będziemy wyglądać świetnie w takim kapeluszu.

W sklepie Modivo znajdujemy całe mnóstwo wyselekcjonowanych kapeluszy słomkowych, które swoją jakością i najnowszymi stylizacjami modowymi, mogą przyćmić ofertę innych sklepów. Kapelusze na Modivo pochodzą wyłącznie o najlepszych, znanych i uznanych producentów, a ich rozległa gama dostępna już dziś, robi niesamowite wrażenie i nakazuje zastanowić się nad uzupełnieniem swojej szafy w kapelusz słomkowy.


Kapelusz słomkowy, czyli jak modnie chronić się przed słońcem? - dodano: 2021-07-16

                                


Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.