Ile pieniędzy wydać na prezent na urodziny? « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ile pieniędzy wydać na prezent na urodziny?

-
Ile pieniędzy wydać na prezent na urodziny?
Na każdym kroku słyszymy, że coś wypada, albo nie, nasze decyzje są oceniane przez pryzmat utartych schematów oraz opinii większości. To, ile chcesz wydać na prezent powinno zależeć jedynie od Ciebie, sam oceń, na ile blisko jesteś z osobą obdarowaną, jakie są Twoje możliwości finansowe, jaka jest okazja oraz w ile osób kupujecie podarunek. Nie pozwól, aby Twoim życiem rządziły stereotypy - sprawdź, jakie prezenty urodzinowe możesz kupić zależnie od tego, jaki masz budżet!

Prezenty do 1000 zł


Trafiła się niesamowita okazja, skrzyknęliście się grupą znajomych i chcecie kupić coś z niepodważalnym efektem wow? Świetnie! Może są to 18 urodziny Twojej chrześnicy albo 50 urodziny taty? Prezenty urodzinowe w tej kwocie zwykle wybierane są na duże okazje, jednak nie znaczy to, że nie możesz ich podarować przyjaciółce z okazji jakiejkolwiek rocznicy urodzin. W tej grupie możesz spodziewać się ekskluzywnych podarunków: jazdy za kierownicą luksusowego auta, lotu balonem lub skoku ze spadochronem! Możesz też zdecydować się na romantyczny wyjazd dla dwojga do pięknego miejsca. Jeżeli tylko masz ochotę kupić prezent urodzinowy za 1000 zł to nic nie stoi na przeszkodzie - które marzenie chcesz spełnić jako pierwsze?

Prezenty do 500 zł


W tej grupie podarunków znajdziesz moc atrakcji zarówno dla jednej osoby, jak i dla pary. Będą tu przeżycia ekstremalne oraz aktywne - zależnie czego potrzebujesz! W tej kwocie najłatwiej znaleźć prezenty jubileuszowe oraz osiemnastkowe. Pozwolą na wyjątkowe przeżycie, jednak nie wymagają aż tak dużej inwestycji. Nieprzekraczając 500 zł możesz wysłać bliską osobę na dzień pełen luksusu podczas zabiegów SPA lub emocjonującą wyprawę OFF ROAD. Znajdą się tu również kursy kulinarne - nawet dla dwojga! W tej kwocie uda Ci się również sprezentować jazdę za kierownicą jednego z aut. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły ofert w punktach stacjonarnych Prezentmarzeń!

Bestsellery do 300 zł


300 zł to idealna kwota na każdą okazję! W tej cenie możesz kupić większość topowych atrakcji na każdą okazję! Sprawdzą się zarówno jako jubileuszowe, uroczyste prezenty, jak i mniej wytworne podarunki kupowane przez grupę osób. Na wstępie nie można nie wspomnieć o naszych najlepiej sprzedających się zestawach prezentowych, których kwota doskonale pasuje do budżetu. Mowa o zestawach Relaks i Uroda oraz Dla Dwojga. Pierwszy z nich skrywa atrakcje z dziedziny pielęgnacji, drugi zaś najlepsze pozycje dla par. Jeżeli więc szukasz prezentu dla kobiety potrzebującej odpoczynku lub kogoś, kto ma partnera to nie musisz się dłużej zastanawiać! Te zestawy na pewno spełnią oczekiwania każdego solenizanta!

Drobne prezenty do 100 zł


Szukasz symbolicznego podarunku? W Prezentmarzeń udowadniamy, że niezapomniany prezent wcale nie być drogi. Możesz być pewien, że niewielka kwota nie determinuje emocji związanych z prezentem! W cenie do 100 zł znajdziesz u nas nie tylko dużą ilość prezentów dla najmłodszych, typu wejście do parku trampolin, przejażdżka gokartem lub wstęp do parku rozrywki. Znajdą się tu także pozycje dla starszych, jak na przykład masaże czy ekstremalne skoki z wysokości. Prezenty urodzinowe do 100 zł idealnie sprawdzą się dla nastolatka lub koleżanki, której chcesz sprawić radość. Stanowią również doskonałe uzupełnienie większego podarunku!

Urodziny w każdej cenie - karty podarunkowe!


Lubisz sam decydować, ile masz do wydania? A może chcesz obdarować solenizanta, którego nie znasz? Z pomocą przychodzą niezastąpione karty podarunkowe! Występują w aż 10 różnych nominałach, więc to od Ciebie zależy, ile wydasz na prezent urodzinowy! Z nią umożliwisz realizację dowolnego przeżycia i pozwolisz na spełnianie marzeń w każdej kwocie!

Na prezent na urodziny możesz wydać dokładnie tyle, ile chcesz i możesz. Młody solenizant z pewnością będzie zadowolony z samego gestu w postaci podarunku. Sprawdź ofertę Prezentmarzeń https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-dzieci/ i podaruj emocje w wyjątkowym stylu!


Ile pieniędzy wydać na prezent na urodziny? - dodano: 2021-10-03

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.