Center Parcs, czyli wymarzone rodzinne wakacje w kompleksach z aquaparkiem « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Center Parcs, czyli wymarzone rodzinne wakacje w kompleksach z aquaparkiem

-
Center Parcs, czyli wymarzone rodzinne wakacje w kompleksach z aquaparkiem
Niesamowity aquapark, noclegi w ładnych i luksusowo wyposażonych domkach otoczonych przyrodą, atrakcje dla dzieci i wyśmienite jedzenie. To wszystko znajdziecie w wioskach wakacyjnych Center Parcs we Francji, Belgii, Holandii i Niemczech.

W Center Parcs każdy znajdzie ulubioną opcję noclegu: domki składające się z salonu, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki, sypialni i tarasu lub ogrodu; domki specjalne dodatkowo wyposażone np. w pokój zabaw czy zjeżdżalnię lub apartamenty i pokoje hotelowe.

Center Parcs - wnętrze domku


Center Parcs - taras domku


Czy może być coś przyjemniejszego niż wakacje blisko przyrody, w ciszy i zieleni? Tak właśnie spędzają czas goście Center Parcs.
Każdy park składa się w 90% z zieleni i wody!
Do dyspozycji najmłodszych oddane są także sale i place zabaw, a wśród licznych atrakcji dla dzieci szczególnym powodzeniem cieszą się: noc quizów rodzinnych i dyskoteki.

Codzienna zabawa w tropikalnym aquaparku Aqua Mundo


Dla wielu Europejczyków Aqua Mundo to pierwsze skojarzenie, gdy zostaną zapytani o wakacyjny aquapark. Nie bez przyczyny. To po prostu rozrywka na najwyższym poziomie. W każdym kompleksie znajduje się właśnie Aqua Mundo - subtropikalny basen z mnóstwem zjeżdżalni, dzikimi rzekami i basami do nurkowania. Wodnym zabawom nie ma końca! Zobaczcie sami

Center Parcs - basen


Center Parcs - nurkowanie


Moc rodzinnych atrakcji


W Center Parcs nie można się nudzić! Na dzieci i dorosłych czekają m.in. rodzinna bitwa laserowa, golf przygodowy, narciarstwo wodne, łucznictwo, kręgle, escape room. Warto przed wyjazdem sprawdzić całą listę atrakcji oferowanych w wybranym ośrodku. Pamiętajmy, że pobyt można zarezerwować zarówno z wyprzedzeniem, jak i w ofercie last minute.

Center Parcs - lasery


Center Parcs - golf


Center Parcs - wspinaczka


Jedyne w swoim rodzaju otoczenie


Center Parcs to wakacje inne niż wszystkie. Umiejscowione są w wyjątkowych miejscach na mapie Europy. Na przykład w pobliżu Parku Hochsauerland znajduje się AVENTURA w Medebach, czyli największy odkryty plac zabaw w Europie!

Center Parcs - aventura


Warto też wybrać się na rodzinne wyprawy rowerowe lub spędzić miło czas np. w parku linowym.

Center Parcs - park linowy


Center Parcs - rowery


Na mieszkańców Center Parcs czekają też m.in. zoo w Bremerhaven, zapierające dech w piersiach krajobrazy wulkaniczne w Vulkaneifel i piękne widoki we Alpach Algawskich.

Cudowne wakacje przez cały rok - także zimą


W Center Parcs można spędzić nie tylko wspaniałe letnie wakacje, ale także np. zimowe ferie. Moc świątecznych dekoracji, przytulna atmosfera i liczne zimowe atrakcje - to właśnie czeka na rodziny o tej porze roku.

Center Parcs - ferie


A na spragnionych basenowych atrakcji czekają kryte kompleksy Aqua Mundo

Center Parcs - kryty basenCenter Parcs, czyli wymarzone rodzinne wakacje w kompleksach z aquaparkiem - dodano: 2021-12-19

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.