Advertisement
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Zagadki dla maluchów

-
Zagadki dla maluchów
Taki właśnie tytuł nosi najnowsza książka Anny Mikity. Ten zbiór przepięknych wierszowanych zagadek ukazał się na przełomie roku nakładem Wydawnictwa Harmonia.

Ponad 300 zagadek obejmuje wiele tematów - przedszkolak będzie mógł się wykazać wiedzą m.in. o człowieku, rodzinie, zdrowiu, bajkach, różnorodnych urządzeniach, czasie, zwierzętach, porach roku.
Książka jest znakomitym materiałem do zabawy z dzieckiem w domu, jest także doskonałą pomocą dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Niewątpliwym atutem "Zagadek" są ilustracje Agaty Półtorak. Swoją formą idealnie pasują do podognych wierszyków. Lektura tej książki to frajda zarówno dla dorosłego, jak i "egzaminowanego" malucha. Wydanictwo Harmonia znane jest z tak znakomitych publikacji jak "Przytulanki, czyli wierszyki na dziecięce masażyki" czy "W co się bawić z dziećmi?" Cieszy więc fakt, że "Zagadki dla maluchów" są pozycją równie udaną.

Co istotne, w dzisiejszych czasach galopujących cen literatury dziecięcej, tę interesującą książkę można nabyć za mniej niż 20 zł. A uśmiechnięte twarze pierwszych małych dowodzą, że naprawdę warto ją mieć w domowej biblioteczce.


Zagadki dla maluchów - dodano: 2006-01-15

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.