Advertisement

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Dolina Stubai - szczyt zimowego komfortu

-
Błyskotliwy sukces: podwójna moc atrakcji na terenie narciarskim Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Dolina Stubai zapewnia wiele możliwości odkrywania natury, ludzi i ich kultury. Atrakcje sportowe na lodowcach i stokach gór regionu Stubai, serdeczna gościnność i tradycyjna kuchnia są gwarancją urozmaiconego i ekscytującego urlopu narciarskiego w Tyrolu. Pięć najważniejszych miejscowości regionu to: Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders i Schönberg.

Całoroczna oferta doliny odpowiada potrzebom tych, którzy preferują aktywny urlop. Lodowiec Stubai, jeden z największych lodowcowych terenów narciarskich w Austrii, gwarantuje obecność śniegu na stokach od października do czerwca. Od połowy października działa nowoczesna kolejka gondolowa 3S Eisgratbahn, z nową stacją dolną oraz przebudowaną stacją pośrednią i górną, która może szybko i komfortowo przewieźć ok. 3 tysiące osób w ciągu godziny na wysokość 2 900 m n.p.m.

Wygodne zakwaterowanie, odpowiadające różnym wymaganiom, oferuje tutejsza baza noclegowa: jeden hotel 5-gwiazdkowy, dwa hotele 4-gwiazdkowe superior, 32 hotele 4-gwiazdkowe, dwa hotele 3-gwiazdkowe superior, 28 hoteli 3-gwiazdkowych o wysokim standardzie oraz ok. 4700 miejsc w apartamentach na wynajem, pensjonatach, tradycyjnych gospodarstwach rolnych i trzech polach namiotowych.

Dolina Stubai ma wszystko to, co potrzebne dorosłym i dzieciom do spędzenia udanego urlopu zimowego. Rozmaite sporty zimowe są równie popularne co klasyczna jazda na nartach. To dlatego Dolinę Stubai kilkukrotnie wybierano na najbardziej przyjazny rodzinie region narciarski w Alpach. Na gości czeka dobra zabawa na doskonale przygotowanych trasach zjazdowych w czterech ośrodkach narciarskich:

  • na lodowcu Stubai,
  • w Schlick 2000 (przy Fulpmes),
  • rodzinnym centrum Serlesbahnen (przy Mieders)
  • w Elferbahnen (przy Neustift).

Związek Turystyczny Stubai Tyrol (Tourismusverband Stubai Tirol) informuje o aktualnych ofertach, nowościach i wydarzeniach na stronie internetowej www.stubai.at. Znajduje się tam wyszukiwarka miejsc noclegowych, umożliwiająca znalezienie odpowiedniego zakwaterowania. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na e-mail info@stubai.at lub dzwoniąc pod numer: +43 (0)5018810. Rezerwację gotowych ofert pakietowych, jak również transferów z i na lotnisko (trasa Munich – Innsbruck), można dokonać telefonicznie: +43 (0)501881-171 (lub 172) oraz e-mailowo na adres:
stubaitouristik@stubai.at.
Więcej informacji oraz bezpłatnych zdjęć znajduje się na stronie biura prasowego: www.stubai.at/en/press. Z portalu można również pobrać nagrania video przedstawiające dolinę. Po znalezieniu odpowiedniego filmu, należy zaakceptować warunki jego wykorzystania, wpisać w formularz nazwę medium oraz cel, do którego video ma posłużyć, a następnie wcisnąć przycisk „Video anfordern” (Prośba o video). Po zarejestrowaniu się na portalu prasowym, link do filmu zostanie wysłany e-mailem.

Dolina Stubai - szczyt zimowego komfortu - dodano: 2017-01-17

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.