Advertisement

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Snowpark - Stubai ZOO

-
Błyskotliwy sukces: podwójna moc atrakcji na terenie narciarskim Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Stubai Zoo na Gaisskarferner to jeden z największych i najbardziej zróżnicowanych snowparków w Austrii. Otwarty jest od października, aż do późnych dni wiosennych. Easy-, Medium- oraz Pro-Line zadowolą każdego freeskiera i snowboardzistę.

Dzięki południowemu położeniu stoku na Gaisskarferner snowpark jest skąpany w słońcu, a lądowania są miękkie i przyjemne.
Już na początku sezonu, snowpark staje się ważnym miejscem spotkań międzynarodowej sceny freeski i snowboardu. To wyjątkowe miejsce oferuje idealne warunki treningowe dla sportowców trenujących do sezonu startowego.

Aby fani freestyle’u mogli codziennie szlifować swoje umiejętności, nad perfekcyjnym stanem parku czuwa firma Schneestern.
Niedaleko wyciągu Gaisskar Schleplift znajduje się kolejny orczyk, aby freeskierzy oraz snowboardziści wykorzystali dzień w parku do maksimum i wykonali jak najwięcej hot lapów.
Rozbudowana na początku 2016 roku Pro-Line oferuje idealne warunki treningowe dla wymagających prosów.

Snowpark - Stubai ZOO - dodano: 2017-01-24

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.