ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Co to jest OKOmarket?

-
Co to jest OKOmarket?
OKOmarket to unikalny i jedyny w swoim rodzaju internetowy serwis ogłoszeniowy. Każda osoba posiadająca dostęp do internetu może bezpłatnie zamieścić w serwisie ogłoszenie lub dokonać zakupu dowolnego przedmiotu.

Serwis posiada wiele różnych kategorii, w tym kategorię Dla dziecka, która skierowana jest do rodziców. Można znaleźć w niej rozmaite artykuły, m.in.:

 • zabawki,
 • przybory szkolne,
 • meble,
 • nosidełka,
 • rowerki,
 • pchacze,
 • czy też ubranka dla maluchów.

W serwisie można zamieszczać ogłoszenia dotyczące nowych, jak i używanych przedmiotów.
Każda nadrzędna kategoria zawiera podkategorie, co zdecydowanie ułatwia znalezienie interesującej grupy przedmiotów bez nadmiernego tracenia czasu. W każdej subkategorii znajdują się filtry charakterystyczne dla danej tematyki. Dla przykładu, w subkategorii Akcesoria będącej częścią kategorii Dla Dziecka znajdziemy podkategorie, takie jak:
 • Wózki
 • Foteliki-Nosidełka
 • Środki pielęgnacyjne
 • Chodziki i Pchacze
 • Rowerki
 • Pozostałe akcesoria

Dlaczego OKOmarket jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju?


Serwis OKOmarket to nie tylko sposób na znalezienie poszukiwanego artykułu, czy szansa na sprzedaż lub oddanie za darmo niepotrzebnej rzeczy, która może przydać się komuś innemu. OKOmarket to miejsce, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik może stać się posiadaczem niewielkiej, aczkolwiek niejednokrotnie potrzebnej kwoty pieniężnej. Jak to możliwe? Każdy Użytkownik serwisu, za sam fakt zamieszczenia ogłoszenia (bezpłatnego na okres siedmiu dni, lub płatnego na okres czternastu bądź dwudziestu jeden dni) w dowolnej kategorii, dostaje tzw. kod bonusowy. Kod ten bierze udział w losowaniu nagrody 1000 zł, a wyniki można odczytać na stronie serwisu w zakładce Sprawdź wygrane. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie na głównej stronie.

Dodawanie ogłoszenia w serwisie OKOmarket

Zamieszczenie ogłoszenia w serwisie jest możliwe na dwa sposoby:
 • jako Gość, czyli osoba niezarejestrowana w serwisie,
 • jako Użytkownik, czyli osoba, która dokonała procesu rejestracji.

W pierwszym przypadku wystarczy wejść na główną stronę www.okomarket.pl i w prawym górnym rogu kliknąć przycisk Dodaj Ogłoszenie. W treści ogłoszenia będzie widniała informacja, iż jego autorem jest Gość.

Dodając ogłoszenie jako osoba niezarejestrowana możliwe jest skorzystanie z usługi Promocji, takiej jak Pierwszy i Podświetlone, których celem jest wyróżnienie ogłoszenia na tle innych. W drugim przypadku proces dodawania ogłoszenia wygląda tak samo jak w pierwszym, z jedną małą różnicą. Użytkownik, czyli osoba zarejestrowana, może skorzystać z trzeciej Promocji, która w wyjątkowy sposób wyróżnia ogłoszenie, a jest nią Złota Korona.
Co to jest Złota Korona i co w niej takiego wyjątkowego?

Korzystanie z Promocji, które wyróżniają zamieszczane w serwisie ogłoszenia, nie jest obowiązkowe. Promocje Pierwszy i Podświetlone są aktywne przez pełny okres publikacji ogłoszenia. Trzecim typem Promocji, za pomocą której można w sposób szczególny wyróżnić dodawane ogłoszenie, jest Złota Korona.

Ogłoszenie dodane do Złotej Korony jest promowane na złotym tle, w pierwszorzędnym i najbardziej widocznym miejscu strony w swojej kategorii przez 24 godziny. Każdy Użytkownik serwisu OKOmarket, który dokona zakupu lub sprzedaży przedmiotu zamieszczonego w Złotej Koronie, ma realną szansę wygrania nagrody pieniężnej w ramach programu Bonus aktywności Użytkownika. Szczegółowe informacje na ten temat można przeczytać na stronie serwisu www.okomarket.pl/index.php/golden-crown.Co to jest OKOmarket? - dodano: 2017-03-30

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.