ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Last minute!

-
Last minute!
Wakacje za pasem, a Ty nadal nie wiesz, kiedy będziesz mieć urlop. Myślisz, że wszystkie opcje tańszego wyjazdu są poza twoimi możliwościami, bo - w przeciwieństwie do innych znajomych - masz taką pracę, która nie pozwala Ci zaplanować urlopu na 2, 3 lub 4 miesiące wcześniej. Nic straconego! Odkryj uroki last minute i przekonaj się, że można odwiedzić wspaniałe miejsca na świecie, nie opróżniając przy tym swojego bankowego konta.

Zapełniony kalendarz

Specyfika naszego rynku pracy jest taka, że coraz więcej z nas pracuje nie tylko za dużo, ale także w nienormowanym czasie pracy. Szczególnie osoby rozpoczynające własny biznes, pracujące w wolnych zawodach albo po prostu pracujące na etacie u prywatnego przedsiębiorcy, nie mają szans na realne planowanie dni wolnych i dłuższego urlopu. Często żyjemy od projektu do projektu i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy pojawi się luka, która pozwoli nam z czystym sumieniem wyjechać i odpocząć od pracy. Przede wszystkim dla takich właśnie osób powstają oferty last minute (https://dreamtours.pl/last-minute).

Z dala od wszystkiego

Wszystkim tym, którzy są przekonani, że oferty last minute to średnio ciekawe destynacje, trochę gorsze hotele, mało atrakcyjne terminy, polecam odwiedzenie strony https://dreamtours.pl/. Już pobieżny przegląd zamieszczonych tam ofert pozwala się szybko zorientować, że mamy do czynienia z bardzo popularnymi i atrakcyjnymi destynacjami, takimi jak: Costa Brava, Portugalia, Korfu czy Maroko. Oferta nie kończy się jednak tylko na Europie i Afryce. Mamy także do wyboru bardziej egzotyczne kierunki, takie jak: Tajlandia, Seszele czy Meksyk. Wystarczy skorzystać z dostępnego na stronie kalendarza i zorientować się, jakie wycieczki odbywają się w najbardziej interesującym nas i odpowiadającym nam terminie. Do pełni szczęścia brakuje Ci tylko opcji all inclusive? Nie ma problemu - https://dreamtours.pl/all-inclusive. Kto powiedział, że nie można za atrakcyjną cenę wyjechać w interesujące miejsce i jednocześnie mieć zapewniony komfort pobytu z pełną ofertą. DreamTours udowadnia, że to możliwe!

Lubisz zwiedzać?

Nie jesteś fanem leżenia plackiem na plaży lub przed basenem przez okrągłe 7 dni urlopu? Szybko się nudzisz? A może twoim głównym wakacyjnym celem nie jest po prostu plażowanie? Zamiast tego wolisz zwiedzać, poznawać nowe kultury, próbować lokalnych smaków. W takim razie idealnym rozwiązaniem okażą się wycieczki objazdowe https://dreamtours.pl/wakacje/wycieczki-objazdowe. Marzy Ci się odkrycie uroków Prowansji i chcesz wchłonąć jak najwięcej z tego klimatu? A może masz czas tylko na szybki citybreak i marzy Ci się nigdy nie zwiedzony Londyn? Wszystko da się załatwić, tylko trzeba spróbować!

Last minute! - dodano: 2018-06-11

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.