ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Fashion for Kids B2B - premierowe targi szyte na miarę branży

-
Fashion for Kids B2B - premierowe targi szyte na miarę branży
Debiutujące wydarzenie poświęcone modzie dziecięcej to okazja dla producentów do zaprezentowania najnowszych kolekcji na nadchodzący sezon. Organizatorzy targów Fashion for Kids zadbali o wiele atrakcji, m.in. pokazy mody dziecięcej, szkolenia, seminaria i konferencje. Impreza w formule B2B odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w Targach Kielce.

Fashion for Kids to przestrzeń biznesowa w unikalnym wydaniu. Przez dwa dni, w kieleckim ośrodku targowym prezentowane będą najnowsze kolekcje ubrań, akcesoriów oraz innych tekstyliów dziecięcych. Zwiedzający wystawę jako jedni z pierwszych zapoznają się z premierowymi kolekcjami europejskich marek szyjących dla najmłodszych. To właśnie w Kielcach dowiemy się, co w nadchodzącym sezonie będzie must have w szafie każdego dziecka.
Debiutujące wydarzenie w kalendarzu drugiego ośrodka targowego w Europie Środkowo – Wschodniej to nie tylko wystawa targowa, skupiająca w jednym miejscu hurtowników, właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych. To platforma wymiany doświadczeń i spotkań biznesowych z najlepszymi specjalistami dla tego sektora. Od projektantów i designerów, przez blogerów i vlogerów parentigowych, a także osoby prowadzące dobrze notowane profile w mediach społecznościowych. Całość dopełnią media opiniotwórcze oraz organizacje branżowe.

Doświadczenie organizatora wróży sukces nowej wystawie na międzynarodowej mapie spotkań branży dziecięcej. Szczególnie, że imprezie Fashion for Kids towarzyszyć będzie wiele ciekawych punktów, m.in. szkolenia, seminaria i konferencje.Fashion for Kids B2B - premierowe targi szyte na miarę branży - dodano: 2018-06-15

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.