ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Sprawna przeprowadzka domu rodzinnego

-
Sprawna przeprowadzka domu rodzinnego
Przewiezienie rodzinnego dobytku podczas przeprowadzki może przyprawić rodzica o dreszcze. Zwłaszcza jeśli w domu są pociechy, które wymagają ciągłej uwagi. Jak sprawnie zorganizować transport przedmiotów i gdzie szukać tańszych ofert przewoźników? Tysiące sprawdzonych firm transportowych znajdziesz na Clicktrans.pl.

Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcji transportowych. Portal łączy osoby i firmy z przewoźnikami. Co to oznacza? To tutaj zlecisz transport wszystkiego: mebli, zabawek, roślin, samochodu, a nawet domowego pupila. Możesz skupić się na organizacji podróży z pociechami do innego miasta czy kraju. Twoje rzeczy w tym czasie przetransportuje doświadczony przewoźnik.

Jak zlecić transport?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Clicktrans i szczegółowo opiszesz ładunek, który chcesz przetransportować. Im więcej informacji podasz, tym więcej ofert otrzymasz. W ogłoszeniu musisz podać wymiary i wagę przesyłki (mogą być szacunkowe), trasę oraz daty nadania i odebrania ładunku. Po dodaniu zgłoszenia, trafia ono do tysięcy przewoźników, którzy rywalizują między sobą o zlecenie prezentując Tobie oferty. W Clicktrans często ogłoszenia trafiają do przewoźników, którzy i tak jadą w to miejsce, więc ich wycena jest nawet o 60% niższa niż standardowo. Jednak nie zawsze cena jest głównym wyznacznikiem. Warto także sprawdzić, czy dana firma posiada odpowiednie uprawnienia bądź ubezpieczenie przewożonego towaru.

Co przewieziesz z Clicktrans?

Przeprowadzki to tylko jedna z wielu rzeczy, które oferuje giełda transportowa. Tutaj zlecisz transport niemal wszystkiego. Ponad 30 tysięcy przewoźników w bazie Clicktrans specjalizuje się w przewozie m.in. samochodów, motocykli, mebli, maszyn przemysłowych, sprzętu biurowego czy żywności. Dzięki temu możliwości są niemal nieograniczone. Clicktrans powstał w Polsce w 2010 roku, w tym czasie firma zdążyła rozwinąć się nie tylko w kraju, ale także m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech, oferując transport do każdego miejsca w Europie.

Jak przetransportować nietypowe przedmioty?

Przygotowanie do przewozu wielkogabarytowych rzeczy podczas przeprowadzki może przysporzyć niemało trudności. Na Clicktrans.pl znajdziesz nie tylko przewoźników, ale także sporo wskazówek odnośnie pakowania i przesyłki najróżniejszych rzeczy. Podpowiedzi dotyczące przewozu mniej i bardziej unikalnych ładunków znajdziesz na firmowym blogu.

Sprawna przeprowadzka domu rodzinnego - dodano: 2019-05-13

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.