Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Wymiana opon - Wrocław

Auto-Myjnia Duet E. i R. Zuba

ulica:
miejscowość:
telefon
ul. Skarbowców 4
Wrocław
tel. 71 3608548

Zobacz inne serwisy opon w miejscowości Wrocław
serwis opon
Opis

Jesteśmy firmą działającą od 15 kwietnia 1994 roku. Piętnaście lat nieprzerwanej działalności pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli szukałeś miejsca gdzie twój samochód odzyska dawny blask, będzie lśnił czystością lub po prostu zostanie dobrze umyty - to właśnie je znalazłeś!
Możesz czytać dalej, lub od razu jechać do Auto Myjni Duet przy ul. Skarbowców 4 we Wrocławiu.

Przyjedź, a na pewno będziesz zadowolony.

ZAPRASZAMY!

Jesteśmy płatnikiem VAT. Twoja firma może u nas rozliczać się za usługi raz w miesiącu. Przyjmujemy płatności kartami VISA i MasterCard. Posiadamy sześć stanowisk obsługi.
Podczas gdy Twój samochód będzie odzyskiwał nowości blask, Ty odpoczniesz pijąc pyszną kawę i przeglądając ciekawą prasę.

Doświadczona załoga, nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości środki do mycia i czyszczenia zapewniają nam wielu stałych klientów.

Przyjedź do nas. Dołącz do zadowolonych klientów.

Własne marki

Od nas auta zawsze wyjeżdżają czyste. Myjemy nadwozia, podwozia i silniki, sprzątamy wnętrza, pierzemy tapicerkę, woskujemy nadwozia, przeprowadzamy renowacje lakieru, zabezpieczamy lakier powłoką teflonową i wykonujemy wiele innych usług pielęgnacji samochodu.

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8:00-20:00

So.: 8:00-18:00

Opinie

autor: Klient   IP: 91.90.160.136  dodane: 2016-05-30 16:24:41    Ocena: 1

Po kilku latach korzystania z tej myjni i przymykania oczu na niedorobki, dziś czara się przelała. Partactwo, lenistwo, arogancja. Efekt mycia jak na myjni automatycznej czyli marny tyle że cena wyższa trzykrotnie.

dodaj opinie