Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Blizna po cesarce

-
, :(
Mama_Małej_Mi
post Thu, 31 Aug 2017 - 22:04
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 36,430

Dziewczyny, jak wam się pogoiły blizny po cesarce? Ja mam wrażenie, że moja jest wielka i gruba... Co robić? Lasery odpadają w moim przypadku. icon_sad.gif Help!
Go to the top of the page PM

Quote Post
Truskaweczka90
post Mon, 04 Sep 2017 - 23:05
Post #2

Nr użytkownika: 46,195

Jak wychodziłam ze szpitala po cesarce, pielęgniarka poleciła mi plastry silikonowe. Sądziłam że to raczej nie pomoże bo miałam tak brzydko zrobione szwy że patrzeć nie mogłam przez długi czas icon_sad.gif Ale mój mąż widząc moje przygnębienie z tego powodu poszedł do apteki i kupił mi plastry sutricon. Na początku leżały i tylko się na nie przygladałam. Przyszedł dzień że przemogłam się i postanowiłam je przykleić sądząc że gorzej być już nie może. Teraz .........ciesze się że spróbowałam. Moja blizna jest ledwo co widoczna.

Quote Post
karola12
post Thu, 07 Sep 2017 - 11:46
Post #3

Nr użytkownika: 50,209

Mi pomogło serum Palmersa i wcierane rano i wieczorem na bliznę. Do kupienia w aptece. Poleciła mi położna po porodzie. Miałam wczesniej operację brzucha i po niej stosowałam masc cebulową i inne cuda i blizna była gruba, ciemna i wystająca. Potem miałam cesarkę i ta bliznę smarowałam serum i o wiele lepiej wygląda. Wydaje mi się, ze pomocne również mogą być olejki wcierane w bliznę, które nawilżają i regenerują - np. z nagietka, lawendowy, rumiankowy

Quote Post
lillou
post Thu, 14 Sep 2017 - 13:26
Post #4

Nr użytkownika: 46,626

Spróbuj plastrów silikonowych, na blizny po cesarce są super. Masz tam kilka rozmiarów, możesz sobie dociąć do blizny i też każdego plastra można używać przez parę dni więc jest calkiem wydajnie.

Quote Post
Mama_Małej_Mi
post Mon, 18 Sep 2017 - 11:33
Post #5

Ale mówisz o tych samych, co Truskaweczka poleca? Zaciekawiły mnie, bo te olejki to niechętnie, nie lubię czuć tłustego filmu na skórze. A jak te plastry się trzymają? Nie będą się odklejać pod wpływem ciepła? Nie będzie ich widać, że się odznaczają pod ubraniem?

Quote Post
BarbaraMM
post Tue, 19 Sep 2017 - 15:15
Post #6

Nr użytkownika: 46,854

Najlepiej w tej kwestii pomoże konsultacja z chirurgiem plastycznym. Chirurgia plastyczna to nie tylko skalpel, a kto lepiej doradzi jak nie specjalista od medycyny estetycznej.

Quote Post
Mama_Małej_Mi
post Thu, 21 Sep 2017 - 13:58
Post #7

Nie każdego stać na chirurga plastycznego. Wezmę pod uwagę, jak inne metody zawiodą. Póki co zaintrygowały mnie te plastry, ale dzięki. icon_smile.gif

Quote Post
lillou
post Wed, 27 Sep 2017 - 09:31
Post #8

Nr użytkownika: 46,626

Trzymają się bardzo dobrze, nie odklejają, jednego plastra nawet 5 dni możesz używać więc opakowanie starcza na długo, zresztą docinasz sobie tak jak Ci pasuje, warto zaokrąglić rogi wtedy się jeszcze lepiej trzymają.

Quote Post
rowan_berry
post Wed, 30 May 2018 - 02:48
Post #9

Nr użytkownika: 17,535

Zgadzam się, bardzo wygodne w użyciu. Nawet w największe upały nie czułam, że mam coś naklejone. Skóra pod nimi oddycha. No i naprawdę działają. Kuracja trwa kilka miesięcy, ale warto icon_smile.gif

--------------------

Quote Post
padela
post Fri, 08 Jun 2018 - 19:09
Post #10

Nr użytkownika: 51,616

A bio-oil? Smarowałam nim też bliznę a wcześniej zapobiegawczo brzuch żeby się rozstępy mi nie porobiły. Położna mówiła że bliznę po cc też można nim smarować jak się tylko zagoi

Quote Post
rowan_berry
post Thu, 21 Jun 2018 - 09:46
Post #11

Ja nie zauważyłam po nim żadnej różnicy, no może skóra była lepiej nawilżona lub natłuszczona. Ale na bliznę nie zadziałał nic a nic. Dopiero właśnie plastry sutricon, no ale to tez trwało ze 3 miesiące chyba. Ale efekt fajny, ja jestem zadowolona.

--------------------

Quote Post
padela
post Thu, 28 Jun 2018 - 07:45
Post #12

Nr użytkownika: 51,616

Bo to już tak jest że nie na każdego wszystko działa,, każdy organizm i skóra jest inna, ja pod tym plastrem miałam strasznie mokrą skórę, miałam wrażenie że nie przepuszcza powietrza, strasznie niemiłe wrażenie, chyba nie były dla mnie po prostu

Quote Post
Ulka90
post Thu, 19 Jul 2018 - 09:47
Post #13

Nr użytkownika: 47,482

Nie znam się tak na bliznach, ale pomyślałam sobie, ze pomoże Ci z pewnością portal http://wszystkoobliznach.pl/ , jak sama nazwa wskazuje napotkasz tam same merytoryczne artykuły. W takich sprawach najlepiej jest radzić się osoby, która ma fachową wiedzę w temacie, bez tego nic, a nic się nie dowiesz i nie będziesz mogła działać.

Quote Post
rowan_berry
post Wed, 25 Jul 2018 - 10:34
Post #14

Może miałaś jakies inne plastry, bo pod sutriconem skóra normalnie oddycha, nic się nie poci, dobrze się plasterek trzyma. Innych marek nie używałam, więc nie wiem jak się zachowują.

--------------------

Quote Post
mall
post Wed, 08 Aug 2018 - 12:06
Post #15

Nr użytkownika: 50,211

Mi udało się usunąć tego typu bliznę dopiero p zastosowaniu serii zabiegów laserowych. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Wrocławia lub okolic to wybierz się na konsultację to salonu COCO-TIME ( na ulicy Trawowej ). Ja poddałam się właśnie tam zabiegom z wykorzystaniem lasera neodymowo-jagowego Q-Switch. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania icon_smile.gif

Quote Post
> Blizna po cesarce, :(

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 24 Sep 2018 - 06:02
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe