Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Ból kręgosłupa

-
angela26
post Mon, 04 Dec 2017 - 16:11
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,016

Witam, jestem w ciąży i wieczorami często boli mnie kręgosłup. Co robić aby uniknąć tego bólu lub jak sprawić aby ból był mniej dokuczliwy ?
Go to the top of the page PM

Quote Post
Mama Madzia_123
post Tue, 12 Dec 2017 - 10:02
Post #2

Nr użytkownika: 51,111

Podobno pomaga spanie na lewym boku z poduszką między nogami. Nie wiem, jak miałoby to dokładnie wpływać na kręgosłup i mięśnie wokół, ale to sposób mojej znajomej - jej pomaga.

Quote Post
jakuna
post Tue, 19 Dec 2017 - 22:47
Post #3

Nr użytkownika: 49,609

To prawda, że spanie na lewym boku z poduszką pomaga. Koniecznie to musi być lewy bok, bo spanie na plecach albo na prawym boku może być niebezpieczne, tutaj przeczytałam, że gdy śpi się na prawym boku, to uciskana jest żyła główna dolna. A to może powodować niedotlenienie płodu albo zawroty głowy i omdlenia u matki. Dlatego trzeba uwazać!

Quote Post
kokosankaana
post Mon, 04 Jun 2018 - 10:02
Post #4

Nr użytkownika: 50,851

Kręgosłup bolał Cię wcześniej czy dopiero w ciąży zaczęłaś go czuć? Być może to jakieś zwyrodnienie, w tym wpisie https://zdroweporady.pl/jak-leczyc-zwyrodnienia-kregoslupa/ jest sporo informacji na temat leczenia. Może będzie to dla Ciebie jakaś pomoc?

Quote Post
> Ból kręgosłupa

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 20 Jun 2018 - 17:11
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe