Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Jak umawiacie się do lekarza?

-
cuzana
post Wed, 30 May 2018 - 13:24
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 50,784

Pytanie tak jak powyżej icon_wink.gif Ostatnio bardzo dużo jest reklam odnośnie umawiania się online lub przez aplikację i bardzo mnie to zainteresowało - co według Was jest najlepsze? Ja akurat jestem w Lux Medzie i oni mają dedykowany dla ich pacjentów Portal Pacjenta, która działa super.
Go to the top of the page PM

Quote Post
friend
post Sat, 30 Jun 2018 - 15:21
Post #2

Nr użytkownika: 41,778

Ja się umawiam telefonicznie.

Quote Post
1dorota
post Thu, 16 Aug 2018 - 20:43
Post #3

Nr użytkownika: 46,893

takie umawianie się za pośrednictwem strony internetowej to bardzo fajny pomysł. Pamiętam, że jak jeszcze zapisana byłam do osiedlowej przychodni to bardzo denerwowało mnie to jak musiałam spędzić na telefonie kilkadziesiąt minut i albo było zajęte albo nikt nie odbierał telefonu. Jak się już połączyłam to pani w recepcji łaskawie umawiała mnie na jakąś konkretną godzinę lub nie. Teraz chodzę do Salve (https://salve.pl/przychodnie/oferta/poz-lek...szego-kontaktu/) Jest to sieć przychodni w Łodzi. Mam swój login i hasło i jak potrzebuje zapisać się do lekarza to loguje się na swoje konto i umawiam wizytę. Od razu widzę kiedy dany lekarz ma okienko. Bardzo szybko i sprawnie, bez tracenia zbędnego czasu.

Quote Post
muppet
post Wed, 05 Sep 2018 - 12:00
Post #4

Nr użytkownika: 44,096

Najczęściej telefonicznie, tak jest najwygodniej. Zastanawiam się tylko, czy jak pacjenci chcą się zgłosić na szczepienia przed podróżą, np. tu http://centrum-medyczne.com.pl/certyfikowa...ny-podrozy.html , to też muszą się wcześniej umawiać? Czy można po prostu przyjść i szczepienie zostanie wykonane od razu?

Quote Post
beatamon
post Mon, 10 Sep 2018 - 13:37
Post #5

Nr użytkownika: 52,027

zwykle umawiam się telefonicznie albo przez dedykowane aplikacje. Zdarza mi się tez mailowo, ale niestety czasami osoby pracujące na rejestracji sprawdzają danego maila chyba raz w tygodniu, bo przez dłuższą chwilę nie dostaję żadnej odpowiedzi. Najwygodniejsze jest dla mnie zapisywanie się przez aplikacje - i na szczęście jeszcze nie miałam z tym żadnych niespodzianek ani problemów icon_smile.gif

Quote Post
> Jak umawiacie się do lekarza?

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 24 Sep 2018 - 05:57
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe