Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic

Moczenie łóżka w nocy

, moczenie nocne
> , moczenie nocne
Blare
Wed, 13 Mar 2019 - 00:28
Może Wy coś doradzicie drogie mamy, bo liczę, że nie tylko ja borykam się z tym problemem. U syna (4 lata) mamy problem z nietrzymaniem moczu w nocy. Pieluchy odstawiliśmy ponad rok temu i był spokój, a teraz rzadko się zdarza, że sucho przesypiamy noc. Nie chcę się na niego złościć, ale nie ukrywam, że męczy mnie to conocne wstawanie, a później w pracy jestem jak zombie icon_wink.gif
Blare

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,494

post Wed, 13 Mar 2019 - 00:28
Post #1

Może Wy coś doradzicie drogie mamy, bo liczę, że nie tylko ja borykam się z tym problemem. U syna (4 lata) mamy problem z nietrzymaniem moczu w nocy. Pieluchy odstawiliśmy ponad rok temu i był spokój, a teraz rzadko się zdarza, że sucho przesypiamy noc. Nie chcę się na niego złościć, ale nie ukrywam, że męczy mnie to conocne wstawanie, a później w pracy jestem jak zombie icon_wink.gif
chibiusa
Fri, 22 Mar 2019 - 10:55
Od dawna jest u Was ten problem? to się zdarza co noc? Moja kuzynka też u swojej córci jak poszła do przedszkola to zaczęła mieć ten problem, wiem że sobie aplikację taką na telefon ściągnęła, suchy poranek chyba się nazywała, może to Ci pomoże jakoś.
chibiusa

Nr użytkownika: 50,860

post Fri, 22 Mar 2019 - 10:55
Post #2

Od dawna jest u Was ten problem? to się zdarza co noc? Moja kuzynka też u swojej córci jak poszła do przedszkola to zaczęła mieć ten problem, wiem że sobie aplikację taką na telefon ściągnęła, suchy poranek chyba się nazywała, może to Ci pomoże jakoś.
rowan_berry
Thu, 28 Mar 2019 - 10:05
Jest aplikacja i strona www.suchyporanek.pl, sporo informacji i porad. Pediatra nam ją poleciła, jak u nas były problemy z moczeniem.

Ten post edytował rowan_berry Thu, 28 Mar 2019 - 10:06
rowan_berry

Nr użytkownika: 17,535

post Thu, 28 Mar 2019 - 10:05
Post #3

Jest aplikacja i strona www.suchyporanek.pl, sporo informacji i porad. Pediatra nam ją poleciła, jak u nas były problemy z moczeniem.

--------------------

Blare
Fri, 29 Mar 2019 - 01:24
Nie, to nie jest problem "conocny", ale jednak zdarza się dość często. Jak ma działać ta aplikacja? Rozumiem, że jest na telefon?
Blare

Nr użytkownika: 47,494

post Fri, 29 Mar 2019 - 01:24
Post #4

Nie, to nie jest problem "conocny", ale jednak zdarza się dość często. Jak ma działać ta aplikacja? Rozumiem, że jest na telefon?
rowan_berry
Fri, 29 Mar 2019 - 23:47
Tak, instalujesz na telefonie. Notujesz tam taki kalendarz moczenia, ale też mnóstwo zabawy, równiez dla dzieci.
rowan_berry

Nr użytkownika: 17,535

post Fri, 29 Mar 2019 - 23:47
Post #5

Tak, instalujesz na telefonie. Notujesz tam taki kalendarz moczenia, ale też mnóstwo zabawy, równiez dla dzieci.

--------------------

Mama_Stasia
Thu, 04 Apr 2019 - 09:18
A o której chodzi ostatni raz siusiu? Ja bym odstawiła jednak dawanie aż tak dużej ilości picia przed snem, bo pęcherz może nie wytrzymywać ciśnienia icon_smile.gif
Mama_Stasia

Nr użytkownika: 52,921

post Thu, 04 Apr 2019 - 09:18
Post #6

A o której chodzi ostatni raz siusiu? Ja bym odstawiła jednak dawanie aż tak dużej ilości picia przed snem, bo pęcherz może nie wytrzymywać ciśnienia icon_smile.gif

--------------------
"Dziecko nie może myśleć «jak dorosły», ale może dziecięco zastanawiać się nad poważnymi zagadnieniami dorosłych; brak wiedzy i doświadczenia zmusza je, by inaczej myślało"
Mama_Małej_Mi
Fri, 31 May 2019 - 12:21
Na Suchym Poranku czytałam właśnie, że powinno się zachęcać dziecko do sikania tuż przed snem i raczej, żeby mniej piło przed pójściem spać.
Mama_Małej_Mi

Nr użytkownika: 36,430

post Fri, 31 May 2019 - 12:21
Post #7

Na Suchym Poranku czytałam właśnie, że powinno się zachęcać dziecko do sikania tuż przed snem i raczej, żeby mniej piło przed pójściem spać.
> Moczenie łóżka w nocy, moczenie nocne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 17 Jul 2019 - 02:50
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama