Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Niskie libido

-
marisara
post Tue, 27 Feb 2018 - 15:20
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,553

Witajcie,
Od 7 miesięcy jestem szczęśliwą mamą, niestety nigdy nie może być całkiem fajnie. Od samego początku ciąży nie miałam ochoty na seks, po porodzie było jeszcze gorzej. Moje libido wynosi 0. Czy któraś z was miała w trakcie ciąży i zaraz po takie problemy? Jak sobie z nimi radziłyście?
Ja znalazłam jakieś suplementy i zastanawiam się czy mogą one być skuteczne? Stosowałyście takie preparaty?

Go to the top of the page PM

Quote Post
Racerka
post Tue, 13 Mar 2018 - 15:24
Post #2

Nr użytkownika: 51,605

No to prawda, więcej snu zawsze pomaga, ale warto też korzystać z dostepnych środków moim zdaniem i niby się wspomagać.

Quote Post
różyczka
post Thu, 15 Mar 2018 - 16:55
Post #3

Nr użytkownika: 19,590

U kobiet niestety libido zależy od tak wielu rzeczy.. dom na głowie, dzieci, praca. Jak wszystko dobrze działa to i ochota na seks większa.

Quote Post
gilly
post Thu, 05 Apr 2018 - 12:41
Post #4

Nr użytkownika: 48,041

Marisa. Ogólnie trudny temat ponieważ zanik libido może zależeć od wielu czynników. Najczęściej jest to stres oraz rutyna, która może dopaść w którymś momencie nawet najbardziej rokujący związek. I tak było właśnie u nas. Na początku związku bzykaliśmy sie jak dwa króliki. Jednak potem stopniowo seks zanikał. Najgorzej było po urodzeniu dziecka. Każdy wie jak to jest. Natłok obowiazków, zdenerwowanie, pretensje o wolny czas.
Pomógł wyjazd we dwoje na wakacje. Więcej odpoczynku, zatrudnienie niani. No i tabletki również zrobiły swoje icon_smile.gif Chociaz pierwszymi byłam zawiedziona, o wiele lepiej zadziałały na mnie te drugie tabletki. Rozmawiałam z koleżankami i u nich było podobnie.

Quote Post
p_plan
post Fri, 06 Apr 2018 - 09:58
Post #5

Nr użytkownika: 48,545

Kochana konkrety w takim razie proszę konkrety. Jakie tabletki brałaś? Przez jaki okres? Bo autorka właśnie o to się pyta. Ostatnio się nad asequrellą zastanawiałam. Niby są pozywytne opinie w sieci ale rozmawiałam z koleżanką i ona nie była za specjalnie z nich zadowolona.

Quote Post
gilly
post Fri, 06 Apr 2018 - 11:30
Post #6

Ja tez nie byłam. Kupiłam sobie te tabletki jak był szał i nowość. Rekalmowali to w tv, na forum (tutaj nawet) dizewczyny pisały, że sobie kupiły. Kupiłam sobie i ja i co? Ano zawiodłam się. Po pierwsze to działanie było praktycznie zerowe. NIe czułam absolutnie żadnej róznicy. Zawiodłam się na tabletkach na prawie rok. Potem postanowiłam spróbować drugi raz i powiedziałam sobie,że jak te nie pomogą to koniec. Juz nie będe eksperymentowała. Kupiłam sobie libido therapy ( daję fotę na dole). I te okazały się o wiele bardziej skuteczne.Stopniowo odzyskiwałam libido, w co sama nie wierzyłam. Myślałam,że to jakieś placebo ale z miesiaca na miesiąc było coraz lepiej tak więc tabletki okazały się rzeczywiście skuteczne.

Quote Post
p_plan
post Mon, 09 Apr 2018 - 12:38
Post #7

Nr użytkownika: 48,545

Ojej to aż tak długo je brałaś??

Quote Post
gilly
post Tue, 10 Apr 2018 - 10:57
Post #8

Nie tak długo, może źle tutaj zabrzmiało, że napisałam miesiącami ale brałam je przez 4 miesiące. Potem zrobiłam sobie przerwę aby zobaczyć czy libido znowu spadnie. Ale nie, nie spadło icon_smile.gif Nie biorę od prawie pól roku, nadal jest fajnie. Wprowadzilismy jednak z mężem pewne zmiany Mianowicie oddajemy dziecko rodzicom albo teściom na weekend. A dwoje wtedy mamy czas dla siebie.To pomaga.

Quote Post
> Niskie libido

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 25 Jun 2018 - 15:19
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe