Advertisement
Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Sinial - opinie o kremie na cellulit

-
hedidoa
post Mon, 22 Oct 2018 - 13:21
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 52,106

Mam problem. Bardzo duży problem ze skórką pomarańczową, która nie chce się ode mnie odczepić. A staram się z nim walczyć na wiele sposobów - zmieniłam dietę, zaczęłam ćwiczyć, robię domowe peelingi. Nadal nic. Może jakaś zmiana jest, ale jest raczej drobna i bardzo mnie to smuci.
Zaczęłam szukać sensownego kremu, moje koleżanki odradzały kosmetyki z drogerii. Więc ruszyłam do inernetu i tam znalazłam Sinial. Któraś z was już korzystała z tego kremu? Macie jakieś opinie? Wszystko mi się przyda. icon_smile.gif

--------------------
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku." Laozi
Go to the top of the page PM

Quote Post
Arletta24
post Thu, 08 Nov 2018 - 15:53
Post #2

Nr użytkownika: 52,252

Moja koleżanka miała podobny problem i właśnie chyba korzystała z Siniala. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że uda się jej z tym coś zdziałać, ale bardzo się zaskoczyłam. icon_smile.gif
Ada - tak ją nazwijmy na potrzeby posta icon_smile.gif)) - to aktywna kobietka, zdrowo się też odżywia. Mimo wszystko cellulit u niej się pojawił i nie wyglądał zbyt fajnie. No i nic nie pomagało - jakieś maseczki, masaże i w ogóle. Może coś tam było widać przez chwilę, ale szybko progres malał i znowu nic nie dało się zrobić. No i Sinial jakby wszystko ruszył z kopyta. Był katalizatorem dla tych wszystkich sposobów i teraz jej uda są idealnie gładkie. icon_smile.gif
Aż sama się chyba skuszę i kupię, bo też przyszedł czas na mnie, żeby wygrać ze skórką pomarańczową.

--------------------
Życie jest długie i nudne, jeśli nie przeżywa się go tak, jakby się chciało.

Quote Post
janko
post Mon, 12 Nov 2018 - 11:40
Post #3

Nr użytkownika: 52,210

Szczerze mówiąc nie bardzo znam ten rodzaj kosmetyków więc ciężko jest mi się wypowiedzieć. Moja żona od zawsze nawet jak była w ciąży i nawet po ciąży używała kosmetyków https://pl.oriflame.com no i w sumie cały czas ich używa. Z tego co mi mówiła to są one dla niej bardzo odpowiednie.

Quote Post
hedidoa
post Tue, 27 Nov 2018 - 16:59
Post #4

Nr użytkownika: 52,106

Szczerze mówiąc Oriflame może i jest w porządku, ale tutaj chyba potrzeba czegoś mocniejszego. A Oriflame jednak jest... do prostych rzeczy. Tutaj potrzebny jest dermokosmetyk i może rzeczywiście to jest Sinial. icon_smile.gif
Bardzo mnie zachęciłaś, Arletto. icon_smile.gif Wiesz może, gdzie można dostać ten krem?

--------------------
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku." Laozi

Quote Post
> Sinial - opinie o kremie na cellulit

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 23 Mar 2019 - 01:43
lista postów tego wątku
© 2002 - 2019  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe