Advertisement
Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Wybielanie zębów

-
AJA
post Wed, 12 Jul 2006 - 15:22
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 3,009

Dziewczyny czy któraś z Was tego próbowała?

https://www.allegro.pl/item112972980_lampa_...ebow_z_usa.html

Jeśli tak to jaki efekt i na ile?

--------------------

Go to the top of the page PM

Quote Post
Małgoś.dz
post Wed, 12 Jul 2006 - 15:36
Post #2

Nr użytkownika: 187

Nie znam tego zestawu do wybielania zębów, więc trudno mi sie o nim konstruktywnie wypowiedzieć.
Ale miałam wybielane zęby przez stomatologa, więc wiedząc jak to się odbywa - nasuwa mi się jedno spostrzeżenie... Otóż, stomatolog robi wycisk szczęki, na bazie którego jest robiona silikonowa nakładka (dokładnie imitująca całe nasze uzębienie). Do niej nakładany jest środek wybielający. W związku z tym, że ta nakładka dość szczelnie przylega z trzech stron do zębów - zatem żel się nie rozlewa bo jamie ustnej.

Natomiast przyglądam się temu zestawowi do wybielania z allegro - i powiem szczerze - nie wyobrażam sobie jak ten żel ma się trzymać na zębach? Nie spłynie? Poza tym te nakładki silikonowe są jednakowych rozmiarów, a gęby, że tak się wyrażę - jednak są różne...
No nie wiem, ja bym chyba nie kupiła. icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec

Quote Post
Lizia
post Wed, 12 Jul 2006 - 15:47
Post #3

Nr użytkownika: 1,495

GG:

Rozmawiałam z moim dentystą o wybielaniu.
Robi się to dokładnie tak jak napisała Małgoś i kosztuje ok 800 pln.

Co do tych z teleszopu to radzł uważać, bo nie są dopasowane indywidualnie do zębów i można sobie krzywdę zrobić.

--------------------

Quote Post
asiorek82
post Tue, 24 Oct 2006 - 13:31
Post #4

Nr użytkownika: 4,751

GG:

Witam Ja wybielałam zęby żelem opalescense 10% u dentysty i płaciłam 600zł miałam zrobione przez protetyka nakładki silikonowe na moje zęby efekt był i to juz po pierwszym użyciu taki sam żel tylko 15% kupiłam mężowi na alegro wszystko by było ok tylko nakładki nie sa dopasowane do zebów i żel oparzył mu dziąsła bardzo cierpiał.Więc żel ok ale nakładki lepiej zrobić w gabinecie stomatologicznym

Quote Post
cos_cos
post Thu, 26 Oct 2006 - 19:30
Post #5

Nr użytkownika: 4,242

U mnie też 600 zł. Nie wiem czy jest możliwość zrobienia samych nakładek? Bo też się właśnie nad tym zastanawiałam.
Aaa... i te lampy na allegro i w tych tvshop to nie bardzo. Dentysta stwierdził, że niebezpieczne to może być. Takimi lampami można u stomatologa, w gabinecie, a nie samemu w domu.
Co do nakładek to tak jak koleżanka wcześniej napisała są niedopasowane to uzębienia i można poparzyć dziąsła.
A paski (white strips itp) są niby nasączone żelem, ale to tylko paski i nie wybielą nam wszystkich zakamarków, bo nie przylegają idealnie do całych zębów.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.

Quote Post
aluc
post Fri, 27 Oct 2006 - 23:24
Post #6

Gość

ja zapłaciłam w gabinecie 1400 zet, ale z tego cena żelu to zaledwie 100 zet, więc robienie samych nakładek chyba nie jest znaczącą oszczędnością, skoro żel i tak trzeba kupić

a wybielać warto pod kontrolą lekarza, bo przy przedobrzeniu robią się przebarwienia na szkliwie, których już nie można usunąć

z lampą u lekarza natomiast jest tak, że stosuje się żel o dużo większym stężeniu, przy wrażliwych zębach może to powodować duży ból, w domu zaś można sobie regulować moc żelu albo zakładać na przykład co dwa dni - wtedy tylko cały proces trwa dłużej

Quote Post
Małgoś.dz
post Sat, 28 Oct 2006 - 16:47
Post #7

Nr użytkownika: 187

Ból i nadwrażliwosc zębów może pojawić się i przy wybielaniu bez lampy.
Ja przeszlam ten zabieg dość boleśnie (przy żelu opalescence 10%). Co prawda stomatolog poradził jak sobie radzić w domu, ale i tak nie było zbyt przyjemnie. Nocki z lekka nieprzespane mialam. icon_wink.gif
Prawdę mówiąc, nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze poddam się ponownie temu zabiegowi. Myśl o rwących zębach skutecznie mnie odstrasza.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec

Quote Post
alka pone
post Thu, 07 Dec 2006 - 09:49
Post #8

Nr użytkownika: 8,934

GG:

witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela

--------------------
Najlepsze nagrody przychodzą z rzeczy, których boimy sie najbardziej

Quote Post
pomaranczka
post Fri, 23 Dec 2016 - 15:07
Post #9

Nr użytkownika: 48,603

CYTAT(alka pone @ Thu, 07 Dec 2006 - 09:49) *
witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela

a u mnie ta biała perła nic nie dała :/ i teraz zastanawiam się co zrobić, bo szkoda mi wydawać tyle pieniędzy u dentysty i rozważam kupienie czegoś takiego https://paski-crest.pl/home/55-paski-wybiel...rofesional.html Ktoś próbował?

Quote Post
Amandan
post Thu, 29 Dec 2016 - 13:56
Post #10

Nr użytkownika: 48,627

Czasami można przesadzić z wybieleniem zębów, takie świecące nie wyglądają najlepiej

--------------------

Quote Post
aneczka232
post Tue, 31 Jan 2017 - 15:46
Post #11

Nr użytkownika: 48,483

Wolę wybielanie w gabinecie. Robiłam to w Pro Familii w Rzeszowie, bo mają tutaj bardzo dobrą ofertę i przede wszytskim ceny. Jakośc też jest na wysokim poziomie. Zęby tuż po zabiegu są widocznie jaśniejsze o kilka tonów. Dodatkowo po zabiegu dostaje żel do domowej pielęgnacji zębów i utrzymania koloru.

Quote Post
mamanatala
post Thu, 09 Feb 2017 - 08:16
Post #12

Nr użytkownika: 48,371

Według mnie zawsze warto jest w ogóle zrobić konsultacje u stomatologa, aby sprawdził czy w ogóle jest możliwość wybielenia zębów, bo nie zawsze się da. Niekiedy szkliwo jest po prostu nieco zabarwione naturalnie i nic z tym nie można zrobić. Jedynm wyjściem są wtedy licówki, ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie icon_smile.gif

Quote Post
daria8ik
post Thu, 23 Feb 2017 - 13:03
Post #13

Nr użytkownika: 48,909

Ja używałam do wybielania zębów białej perły, efekt był fenomenalny i kilka lat później zabieg powtórzyłam i nic mi nie dał nie wiem czemu, może formułe zmienili...Ostatnio byłam w Poznaniu u bardzo dobrego stomatologa w Allecoudent, który powiedział mi że lepsze od laserowego wybielania jest metoda nakładowa, bo po niej zęby nie są tak wrażliwe.

Ten post edytował daria8ik Thu, 29 Nov 2018 - 12:29

Quote Post
śrubka
post Fri, 03 Mar 2017 - 07:02
Post #14

Nr użytkownika: 41,343

Zdecydowanie jeżeli chce się wybielać zęby to jednak trzeba iść do stomatologa i za żadne skarby świata nie robić tego samemu!

Quote Post
celina20
post Thu, 20 Apr 2017 - 14:30
Post #15

Nr użytkownika: 44,782

Jeśli chodzi o wybielanie to ja jednak jestem zwolenniczką zabiegu wybielania: (edycja-reklama)

Quote Post
gliszka
post Tue, 02 May 2017 - 22:10
Post #16

Nr użytkownika: 49,472

Krakowska klinika Studio Stomatologi Estetycznej SE+ z Batorego słynie z wybielania zebów, jak tam studiowałam tylko tam chodziłam leczyć ząbki czy włąśnie wybielac. https://www.studiose.med.pl/

Quote Post
daddywoj
post Tue, 09 May 2017 - 09:38
Post #17

Nr użytkownika: 47,687

Dziewczyny, a jak najczęściej wybielacie? Bo znalazłam informacje o wybielaniu przy użyciu lampy beyond. Czy to skuteczna metoda? Wyczytałam tu, że jest bardzo dobra, ale czy na naprawdę pożółknięte zęby też zaradzi?

Quote Post
Agata1980
post Tue, 11 Sep 2018 - 10:50
Post #18

Nr użytkownika: 52,032

Polecam Wam wybielanie zebów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Nie ma co oszczędzać i inwestować w rozwiązania, paski i pasty, atak naprawdę nie mamy wtedy pewności czy takie rzeczy zadziałają.
We Wrocławiu odwiedzam to miejsce http://smile.expert/stomatologia/stomatolo...bielanie-zebow/ Byłam już dwa razy i jestem bardzo zadowolona. icon_smile.gif

Quote Post
ciasteczkoczekol...
post Wed, 09 Jan 2019 - 09:32
Post #19

Nr użytkownika: 52,547

GG:

Ja też wybierałam w gabinecie, w Medentusie w Krakowie. Obawiałam się, że jakieś domowe sposoby mogą tu zrobić więcej złego niż dobrego icon_biggrin.gif Koniec końców wybrałam wybielanie zębów Beyond Polus, bo nie niszczy szkliwa i nadaje się nawet dla osób, które mają wrażliwe zęby - takie, jakie mam ja. Efekt super, no i przede wszystkim długo się utrzymywał icon_smile.gif

Ten post edytował ciasteczkoczekoladowe Wed, 09 Jan 2019 - 09:33

Quote Post
muppet
post Wed, 09 Jan 2019 - 10:44
Post #20

Nr użytkownika: 44,096

Najlepiej udać się do gabinetu. Tylko wtedy można być pewnym efektu.

Quote Post
> Wybielanie zębów

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 19 Jan 2019 - 20:05
lista postów tego wątku
© 2002 - 2019  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe