Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ubezpieczenie w szkole

> 
Mamaniemama
czw, 13 lip 2017 - 12:19
Cześć dziewczyny,
ostatnio szukałam informacji na temat ubezpieczenia dzieci na wakacjach.
Zapoznałam sie z ofertami ubezpieczycieli i wyszło tak naprawdę, że nie muszę dodatkowo ubezpieczać dzieci jeśli mają wykupione ubezpieczenie w szkole. Ale po rozmowie z NAU, która ubezpiecza dwójkę starszych dzieciaków dowiedziałam sie, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie indywidualne, które jest droższe ale ma większy zakres, pakiet assistance i większe świadczenia w przypadku nieszczęśliwego wypadku icon_smile.gif
A jak jest u Was, ubezpieczacie dzieci w szkole? Kiedyś to chyba było obowiązkowe, pamiętam jak u najstarszej córki w klasie nauczycielka groziła brakiem świadectwa na koniec szkoły...
Mamaniemama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pią, 23 cze 17 - 15:52
Nr użytkownika: 49,839




post czw, 13 lip 2017 - 12:19
Post #1

Cześć dziewczyny,
ostatnio szukałam informacji na temat ubezpieczenia dzieci na wakacjach.
Zapoznałam sie z ofertami ubezpieczycieli i wyszło tak naprawdę, że nie muszę dodatkowo ubezpieczać dzieci jeśli mają wykupione ubezpieczenie w szkole. Ale po rozmowie z NAU, która ubezpiecza dwójkę starszych dzieciaków dowiedziałam sie, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie indywidualne, które jest droższe ale ma większy zakres, pakiet assistance i większe świadczenia w przypadku nieszczęśliwego wypadku icon_smile.gif
A jak jest u Was, ubezpieczacie dzieci w szkole? Kiedyś to chyba było obowiązkowe, pamiętam jak u najstarszej córki w klasie nauczycielka groziła brakiem świadectwa na koniec szkoły...
Peggie
sob, 22 lip 2017 - 10:43
u mnie w szkole było to obowiązkowe ale nie przypominam sobie żeby aż tak straszyli.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post sob, 22 lip 2017 - 10:43
Post #2

u mnie w szkole było to obowiązkowe ale nie przypominam sobie żeby aż tak straszyli.
endeminis0o
śro, 12 wrz 2018 - 19:22
Hej. Mam pewien ważny i niełatwy do rozstrzygnięcia dylemat. Czy macie może jakieś doświadczenia z polisami mieszkań? W necie udało mi się znaleźć nadzwyczaj dużo zestawień tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję. Odnalazłem na przykład takie coś jak [edit: moderacja]. Co na ten temat myślicie?

Ten post edytował Ila śro, 08 maj 2019 - 23:39
endeminis0o


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 08 wrz 18 - 13:43
Nr użytkownika: 52,023




post śro, 12 wrz 2018 - 19:22
Post #3

Hej. Mam pewien ważny i niełatwy do rozstrzygnięcia dylemat. Czy macie może jakieś doświadczenia z polisami mieszkań? W necie udało mi się znaleźć nadzwyczaj dużo zestawień tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję. Odnalazłem na przykład takie coś jak [edit: moderacja]. Co na ten temat myślicie?

--------------------
By gadać z koniem, czasem musisz rżeć jak on.
Korina
pon, 17 wrz 2018 - 10:59
U mnie w szkole nie było obowiązku płacenia za ubezpieczenie ale i tak ubezpieczamy swoje maluchy bo to koszt ok 40zł na rok
Korina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 17 wrz 18 - 10:44
Nr użytkownika: 52,052




post pon, 17 wrz 2018 - 10:59
Post #4

U mnie w szkole nie było obowiązku płacenia za ubezpieczenie ale i tak ubezpieczamy swoje maluchy bo to koszt ok 40zł na rok
> ubezpieczenie w szkole
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 02:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama