Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Jest mi wiecznie zimno.. jak sie rozgrzac??

> 
marghe.
śro, 18 sty 2006 - 14:28
CYTAT(moko.)
Ja byÅ‚am u lekarza z tÄ… dolegliwoÅ›ciÄ…(zimne stopy, dÅ‚onie i nos)  i powiedziaÅ‚ mi, ze mam siÄ™ cieszyc bo gdy bÄ™de mieć ok 40-50 lat to bÄ™dzie mi ciÄ…gle gorÄ…co, a zimne stopy i dÅ‚onie to objaw mÅ‚odoÅ›ci. Tylko mi do smiechu nie jest, bo czasem przy powitaniu mam dość uwag" o jeju jakie Ty masz zimne dÅ‚onie" zimno Ci ? ?


dobre icon_biggrin.gif
oj dobre

to ja ciagle młodnieję,zegar mi do tyłu tyka... bo z czasem mi coraz zimniej
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 18 sty 2006 - 14:28
Post #21

CYTAT(moko.)
Ja byÅ‚am u lekarza z tÄ… dolegliwoÅ›ciÄ…(zimne stopy, dÅ‚onie i nos)  i powiedziaÅ‚ mi, ze mam siÄ™ cieszyc bo gdy bÄ™de mieć ok 40-50 lat to bÄ™dzie mi ciÄ…gle gorÄ…co, a zimne stopy i dÅ‚onie to objaw mÅ‚odoÅ›ci. Tylko mi do smiechu nie jest, bo czasem przy powitaniu mam dość uwag" o jeju jakie Ty masz zimne dÅ‚onie" zimno Ci ? ?


dobre icon_biggrin.gif
oj dobre

to ja ciagle młodnieję,zegar mi do tyłu tyka... bo z czasem mi coraz zimniej
moko.
śro, 18 sty 2006 - 14:31
Bardzo dobry tekst jak cholera, ino nie rozwiÄ…zuje problemu.
icon_evil.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 18 sty 2006 - 14:31
Post #22

Bardzo dobry tekst jak cholera, ino nie rozwiÄ…zuje problemu.
icon_evil.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ciocia Magda
śro, 18 sty 2006 - 15:31
ja też dużo marznę.
Na rozgrzanie dobra jest herbata imbirowa - doskonała!
I np. ćwiczenia jogi polegające na zaplątaniu się wink.gif - np. krowia paszcza, albo skręty (ćwiczenia!)

Ja też nie zasnę zanim się nie rozgrzeję - dlatego zakładam skarpetki do łóżka
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 18 sty 2006 - 15:31
Post #23

ja też dużo marznę.
Na rozgrzanie dobra jest herbata imbirowa - doskonała!
I np. ćwiczenia jogi polegające na zaplątaniu się wink.gif - np. krowia paszcza, albo skręty (ćwiczenia!)

Ja też nie zasnę zanim się nie rozgrzeję - dlatego zakładam skarpetki do łóżka

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Eta
śro, 18 sty 2006 - 15:41
CYTAT(Małgoś.dz)
MiaÅ‚am identycznie. MiaÅ‚am podkreÅ›lam. wink.gif  
MarzÅ‚am nawet w upaÅ‚y. icon_rolleyes.gif  PotrafiÅ‚am spać w  nocy skarpetach, getrach i grubym swetrze i dwa razy okrÄ™cona koÅ‚drÄ….
PomogÅ‚a... ciąża. icon_lol.gif  OdkÄ…d zaszÅ‚am z Kubankiem w ciążę - jak rÄ™kÄ… odjÄ…Å‚ i trwa do dziÅ›.

No cóż, nie będę Cię namawiać, marghe... wink.gif


o tak w ciąży to ja płonęłam dosłownie
ale minęło icon_sad.gif

Tak poważnie tez chciałam napisać o tym ale ja tyle mam przypadłości że az wstyd pisac o kolejnej
Margh dzięki za ten wątek
Zimno to straszna zmora, wszędzie i zawsze mi zimno, jakbym była kostką lodu, nie moge normalnie funkcjonować, nigdy chwili nie siedze bo zaraz za,arzam
perpetum mobile icon_wink.gif jak to mówił Kiepski
Ja rumu ani nic takiego nie piję, i pic nie będę, prędzej by mnie to w alkoholizm wpędziło niz rozgrzało
herbaty i kawy pomagaja w momencie spozywania , zaraz potem jest mi zimno
mam bardzo niskie cisnienie
i mysle że to wynik kiepskiego krążenia
przepraszam jeśli głupoty wale ale przeczytałam tylko post pierwszy margh i dopiero po koledzie odrobie straty

jak ja nie lubie kolędy
czy ja cos lubiÄ™ icon_rolleyes.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post śro, 18 sty 2006 - 15:41
Post #24

CYTAT(Małgoś.dz)
MiaÅ‚am identycznie. MiaÅ‚am podkreÅ›lam. wink.gif  
MarzÅ‚am nawet w upaÅ‚y. icon_rolleyes.gif  PotrafiÅ‚am spać w  nocy skarpetach, getrach i grubym swetrze i dwa razy okrÄ™cona koÅ‚drÄ….
PomogÅ‚a... ciąża. icon_lol.gif  OdkÄ…d zaszÅ‚am z Kubankiem w ciążę - jak rÄ™kÄ… odjÄ…Å‚ i trwa do dziÅ›.

No cóż, nie będę Cię namawiać, marghe... wink.gif


o tak w ciąży to ja płonęłam dosłownie
ale minęło icon_sad.gif

Tak poważnie tez chciałam napisać o tym ale ja tyle mam przypadłości że az wstyd pisac o kolejnej
Margh dzięki za ten wątek
Zimno to straszna zmora, wszędzie i zawsze mi zimno, jakbym była kostką lodu, nie moge normalnie funkcjonować, nigdy chwili nie siedze bo zaraz za,arzam
perpetum mobile icon_wink.gif jak to mówił Kiepski
Ja rumu ani nic takiego nie piję, i pic nie będę, prędzej by mnie to w alkoholizm wpędziło niz rozgrzało
herbaty i kawy pomagaja w momencie spozywania , zaraz potem jest mi zimno
mam bardzo niskie cisnienie
i mysle że to wynik kiepskiego krążenia
przepraszam jeśli głupoty wale ale przeczytałam tylko post pierwszy margh i dopiero po koledzie odrobie straty

jak ja nie lubie kolędy
czy ja cos lubiÄ™ icon_rolleyes.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
marghe.
śro, 18 sty 2006 - 15:44
Eta.. lubisz, lubisz
np ciepło icon_wink.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 18 sty 2006 - 15:44
Post #25

Eta.. lubisz, lubisz
np ciepło icon_wink.gif
Mama Anka
śro, 18 sty 2006 - 16:49
Eta dobrze gadasz, ja mam bardzo niskie cisnienie i zeby je podniesc to powinnam sie ruszac znaczy sie sportu troche, moze byc z wlasnym mezem,to i krazenie sie polepszy tak mi zaprzyjazniona lekarka poradzila. wink.gif Dwie ciaze nie zmienily tego, ze mi ciagle zimno, nie bede ryzykowac trzecia wink.gif , juz wole z pol litrowego kubeczka herbatke z sokiem malinowym. No i ruszyc sie musze, bo skostnialam z tego zimna, a chalupa i dzieci odlogiem leza. wink.gif icon_biggrin.gif Moze sie rozgrzeje na sprzataniu chalupy, a moze na sprawdzaniu lekcji u Adiego, o to mozna sie rozgrzac i to jak icon_rolleyes.gif icon_eek.gif , tak to jest mysl!!! icon_twisted.gif wink.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post śro, 18 sty 2006 - 16:49
Post #26

Eta dobrze gadasz, ja mam bardzo niskie cisnienie i zeby je podniesc to powinnam sie ruszac znaczy sie sportu troche, moze byc z wlasnym mezem,to i krazenie sie polepszy tak mi zaprzyjazniona lekarka poradzila. wink.gif Dwie ciaze nie zmienily tego, ze mi ciagle zimno, nie bede ryzykowac trzecia wink.gif , juz wole z pol litrowego kubeczka herbatke z sokiem malinowym. No i ruszyc sie musze, bo skostnialam z tego zimna, a chalupa i dzieci odlogiem leza. wink.gif icon_biggrin.gif Moze sie rozgrzeje na sprzataniu chalupy, a moze na sprawdzaniu lekcji u Adiego, o to mozna sie rozgrzac i to jak icon_rolleyes.gif icon_eek.gif , tak to jest mysl!!! icon_twisted.gif wink.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
addera
czw, 19 sty 2006 - 09:24
CYTAT(Arwen)
Arwena co stopy, ręce i nos ma lodowate nawet przy 30 stopniowym upale.


addera też tak ma icon_rolleyes.gif

Wypijam ostatnio litry herbaty z cytryną i sokiem malinowym i pikuś. Jak było mi zimno tak jest icon_confused.gif
Mój strój domowy to polar i grube skarpety obowiązkowo, ostatnio nawet dwie pary icon_confused.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 19 sty 2006 - 09:24
Post #27

CYTAT(Arwen)
Arwena co stopy, ręce i nos ma lodowate nawet przy 30 stopniowym upale.


addera też tak ma icon_rolleyes.gif

Wypijam ostatnio litry herbaty z cytryną i sokiem malinowym i pikuś. Jak było mi zimno tak jest icon_confused.gif
Mój strój domowy to polar i grube skarpety obowiązkowo, ostatnio nawet dwie pary icon_confused.gif

--------------------



Arwena.
czw, 19 sty 2006 - 09:35
Mnie najbardziej pomagał aerobik, ale ostatnio mam lenia i nie chodzę.

Niskie ciśnienie mam od zawsze, w dodatku jak wstaję to ono się jeszcze obniża. I co ciekawe temperaturę ciała mam w granicach 36,0 C - 36,2 C.
Dwie kreski więcej i czuję się chora.

JakaÅ› dziwna jestem icon_rolleyes.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post czw, 19 sty 2006 - 09:35
Post #28

Mnie najbardziej pomagał aerobik, ale ostatnio mam lenia i nie chodzę.

Niskie ciśnienie mam od zawsze, w dodatku jak wstaję to ono się jeszcze obniża. I co ciekawe temperaturę ciała mam w granicach 36,0 C - 36,2 C.
Dwie kreski więcej i czuję się chora.

JakaÅ› dziwna jestem icon_rolleyes.gif

--------------------
everybody lies
Mama Anka
czw, 19 sty 2006 - 10:20
CYTAT(Arwen)
Mnie najbardziej pomagaÅ‚ aerobik, ale ostatnio mam lenia i nie chodzÄ™.  

Niskie ciÅ›nienie mam od zawsze, w dodatku jak wstajÄ™ to ono siÄ™ jeszcze obniża. I co ciekawe temperaturÄ™ ciaÅ‚a mam w granicach 36,0 C - 36,2 C.  
Dwie kreski wiÄ™cej i czujÄ™ siÄ™ chora.  

JakaÅ› dziwna jestem  :roll:


Z ta temperatura mam tak samo tylko, ze cos kolo 35,7°C -35,9°C to moja normalna i nikt mi nie wierzy, jak mam 37,0° C to czuje sie jak ktos inny przy 39 °C. Podobno tycy ludzie zyja dluzej, tiaaa tylko jak sie mecza przez to dlugie zycie, zimno, spac sie chce, a taki wysokocisnieniowiec ciagle pelen werwy. wink.gif icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 10:20
Post #29

CYTAT(Arwen)
Mnie najbardziej pomagaÅ‚ aerobik, ale ostatnio mam lenia i nie chodzÄ™.  

Niskie ciÅ›nienie mam od zawsze, w dodatku jak wstajÄ™ to ono siÄ™ jeszcze obniża. I co ciekawe temperaturÄ™ ciaÅ‚a mam w granicach 36,0 C - 36,2 C.  
Dwie kreski wiÄ™cej i czujÄ™ siÄ™ chora.  

JakaÅ› dziwna jestem  :roll:


Z ta temperatura mam tak samo tylko, ze cos kolo 35,7°C -35,9°C to moja normalna i nikt mi nie wierzy, jak mam 37,0° C to czuje sie jak ktos inny przy 39 °C. Podobno tycy ludzie zyja dluzej, tiaaa tylko jak sie mecza przez to dlugie zycie, zimno, spac sie chce, a taki wysokocisnieniowiec ciagle pelen werwy. wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Ania D.
czw, 19 sty 2006 - 10:22
Spróbuj zmienieć swoje posiłki tak, by w zimie była raczej na ciepło. Na śniadanie zupa lub płatki (owsiane, jęczmienne itp) na gorąco. Raczej nie jedz pieczywa, kanapek, bo one ochładzają organizm - jeśli już, to jak najmniej. Obiady i kolacje na ciepło. Ja tak robię w zimie (tylko podczas tej pory roku) i czuje się świetnie. A w mieszkaniu raczej mam chlodno ze względu na dużą ilość rośllin; szkoda by mi ich było... Doskonałe też są rozgrzewające przyprawy, typu imbir (daję do inki), cynamon (płatki, ciasta), czosnek i cebula.
Dobrą, rozgrzewającą potrawą jest marchew z porem. Pora dusimy na oleju, dodajemy startą na grubych oczkach marchew, disumy, zalewamy niewielką ilością wody, dusimy do miękkości. Przyprawiamy solą i imbirem.
Nie piję herbaty, raczej ciepłą wode i inkę.
Ania D.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 165
Dołączył: wto, 20 wrz 05 - 13:08
Nr użytkownika: 3,673




post czw, 19 sty 2006 - 10:22
Post #30

Spróbuj zmienieć swoje posiłki tak, by w zimie była raczej na ciepło. Na śniadanie zupa lub płatki (owsiane, jęczmienne itp) na gorąco. Raczej nie jedz pieczywa, kanapek, bo one ochładzają organizm - jeśli już, to jak najmniej. Obiady i kolacje na ciepło. Ja tak robię w zimie (tylko podczas tej pory roku) i czuje się świetnie. A w mieszkaniu raczej mam chlodno ze względu na dużą ilość rośllin; szkoda by mi ich było... Doskonałe też są rozgrzewające przyprawy, typu imbir (daję do inki), cynamon (płatki, ciasta), czosnek i cebula.
Dobrą, rozgrzewającą potrawą jest marchew z porem. Pora dusimy na oleju, dodajemy startą na grubych oczkach marchew, disumy, zalewamy niewielką ilością wody, dusimy do miękkości. Przyprawiamy solą i imbirem.
Nie piję herbaty, raczej ciepłą wode i inkę.
Arwena.
czw, 19 sty 2006 - 10:29
No widzisz Mama Anka, mnie też wciskają, że symuluję. Przy 37 C umieram.
Najniższą 35,5 miewam latem, zimą jednak trochę wyższą.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post czw, 19 sty 2006 - 10:29
Post #31

No widzisz Mama Anka, mnie też wciskają, że symuluję. Przy 37 C umieram.
Najniższą 35,5 miewam latem, zimą jednak trochę wyższą.

--------------------
everybody lies
marghe.
czw, 19 sty 2006 - 11:00
CYTAT(Ania D.)
Spróbuj zmienieć swoje posiłki tak, by w zimie była raczej na ciepło. Na śniadanie zupa lub płatki (owsiane, jęczmienne itp) na gorąco. Raczej nie jedz pieczywa, kanapek, bo one ochładzają organizm - jeśli już, to jak najmniej. Obiady i kolacje na ciepło. Ja tak robię w zimie (tylko podczas tej pory roku) i czuje się świetnie. A w mieszkaniu raczej mam chlodno ze względu na dużą ilość rośllin; szkoda by mi ich było... Doskonałe też są rozgrzewające przyprawy, typu imbir (daję do inki), cynamon (płatki, ciasta), czosnek i cebula.
DobrÄ…, rozgrzewajÄ…cÄ… potrawÄ… jest marchew z porem. Pora dusimy na oleju, dodajemy startÄ… na grubych oczkach marchew, disumy, zalewamy niewielkÄ… iloÅ›ciÄ… wody, dusimy do miÄ™kkoÅ›ci. Przyprawiamy solÄ… i imbirem.  
Nie piję herbaty, raczej ciepłą wode i inkę.


sniadan nie jadam icon_sad.gif
a jesli juz to płatki na mleku (zimnym) albo ww. kanapka

obiadokolację za to jadam icon_biggrin.gif póxno
czosnek i cebula schodza u nas w iloscich hurtowych
imbir też

przepis b. mi sie podoba, dziekujÄ™
cynamonu nie lubiÄ™ icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 19 sty 2006 - 11:00
Post #32

CYTAT(Ania D.)
Spróbuj zmienieć swoje posiłki tak, by w zimie była raczej na ciepło. Na śniadanie zupa lub płatki (owsiane, jęczmienne itp) na gorąco. Raczej nie jedz pieczywa, kanapek, bo one ochładzają organizm - jeśli już, to jak najmniej. Obiady i kolacje na ciepło. Ja tak robię w zimie (tylko podczas tej pory roku) i czuje się świetnie. A w mieszkaniu raczej mam chlodno ze względu na dużą ilość rośllin; szkoda by mi ich było... Doskonałe też są rozgrzewające przyprawy, typu imbir (daję do inki), cynamon (płatki, ciasta), czosnek i cebula.
DobrÄ…, rozgrzewajÄ…cÄ… potrawÄ… jest marchew z porem. Pora dusimy na oleju, dodajemy startÄ… na grubych oczkach marchew, disumy, zalewamy niewielkÄ… iloÅ›ciÄ… wody, dusimy do miÄ™kkoÅ›ci. Przyprawiamy solÄ… i imbirem.  
Nie piję herbaty, raczej ciepłą wode i inkę.


sniadan nie jadam icon_sad.gif
a jesli juz to płatki na mleku (zimnym) albo ww. kanapka

obiadokolację za to jadam icon_biggrin.gif póxno
czosnek i cebula schodza u nas w iloscich hurtowych
imbir też

przepis b. mi sie podoba, dziekujÄ™
cynamonu nie lubiÄ™ icon_smile.gif
Tobatka
czw, 19 sty 2006 - 11:05
CYTAT(beattta)
marg. ja też wiecznie marznÄ™. Po domu chodzÄ™ w swetrze lub polarze podczas kiedy pozostaÅ‚ym domownikom wystarcza krótki rÄ™kawek  :roll:  

CYTAT(marg.)
dłonie i stopy lodowate (ot taki mój urok)

znam to doskonale, z tym, że ja mam zimny jeszcze nos icon_wink.gif

skutecznej metody jeszcze nie znalazałam

Ja też z tych wiecznie zmarzniętych... Dłonie, stopy, nos - wiecznie lodowate! brrr... Wciąż chodzę grubo ubrana, trzęsę się, hektolitry herbaty (z imbirem tez próbowałam) nie pomagają... Jedynie póki gorący kubek w ręce trzymam to jest ciut cieplej...

Kiedys zwalałam na niskie ciśnienie, ale ostatnio (po ciąży) mi się podniosło ciut i jest bardziej bliżej normy (choć w tej dolnej granicy)... A zimno mi wciąż tak samo..

W ciąży nie było mi zimno, to fakt.. Ale też ja ciążę w zdecydowanej większości wiosną i latem upalnym przechodziłam... Więc może się nie liczy?

brrrrr....

A jak muszę się położyć koło Piotrka, żeby mu poczytać i uśpić, to ubieram się podwójnie - efekt taki, że młody w cienkiej piżamce, ja w podwójnym stroju zmarznieta, lodowana i szczękająca zębami... Już się oduczyłam odruchu opatulania go, jak zaśnie - zaraz spływa potem... A mi zimno....
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 19 sty 2006 - 11:05
Post #33

CYTAT(beattta)
marg. ja też wiecznie marznÄ™. Po domu chodzÄ™ w swetrze lub polarze podczas kiedy pozostaÅ‚ym domownikom wystarcza krótki rÄ™kawek  :roll:  

CYTAT(marg.)
dłonie i stopy lodowate (ot taki mój urok)

znam to doskonale, z tym, że ja mam zimny jeszcze nos icon_wink.gif

skutecznej metody jeszcze nie znalazałam

Ja też z tych wiecznie zmarzniętych... Dłonie, stopy, nos - wiecznie lodowate! brrr... Wciąż chodzę grubo ubrana, trzęsę się, hektolitry herbaty (z imbirem tez próbowałam) nie pomagają... Jedynie póki gorący kubek w ręce trzymam to jest ciut cieplej...

Kiedys zwalałam na niskie ciśnienie, ale ostatnio (po ciąży) mi się podniosło ciut i jest bardziej bliżej normy (choć w tej dolnej granicy)... A zimno mi wciąż tak samo..

W ciąży nie było mi zimno, to fakt.. Ale też ja ciążę w zdecydowanej większości wiosną i latem upalnym przechodziłam... Więc może się nie liczy?

brrrrr....

A jak muszę się położyć koło Piotrka, żeby mu poczytać i uśpić, to ubieram się podwójnie - efekt taki, że młody w cienkiej piżamce, ja w podwójnym stroju zmarznieta, lodowana i szczękająca zębami... Już się oduczyłam odruchu opatulania go, jak zaśnie - zaraz spływa potem... A mi zimno....
irminka2
czw, 19 sty 2006 - 11:14
CYTAT(moko.)
Ja byÅ‚am u lekarza z tÄ… dolegliwoÅ›ciÄ…(zimne stopy, dÅ‚onie i nos)  i powiedziaÅ‚ mi, ze mam siÄ™ cieszyc bo gdy bÄ™de mieć ok 40-50 lat to bÄ™dzie mi ciÄ…gle gorÄ…co, a zimne stopy i dÅ‚onie to objaw mÅ‚odoÅ›ci. Tylko mi do smiechu nie jest, bo czasem przy powitaniu mam dość uwag" o jeju jakie Ty masz zimne dÅ‚onie" zimno Ci ? ?


O, to ja mam jeszcze te objawy młodości ,dobrze wiedzieć:).
Po swoim przykładzie sądząc może Ci wcale po 40 nie być goraco, własnie i ręce i nogi i czubek nosa mam lodowate, a w mieszkaniu 20 stopni , więc nie powinnam marznąć. Ciśnienie mam wysokie, a też jestem zmarźlak.

Irmina
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 11:14
Post #34

CYTAT(moko.)
Ja byÅ‚am u lekarza z tÄ… dolegliwoÅ›ciÄ…(zimne stopy, dÅ‚onie i nos)  i powiedziaÅ‚ mi, ze mam siÄ™ cieszyc bo gdy bÄ™de mieć ok 40-50 lat to bÄ™dzie mi ciÄ…gle gorÄ…co, a zimne stopy i dÅ‚onie to objaw mÅ‚odoÅ›ci. Tylko mi do smiechu nie jest, bo czasem przy powitaniu mam dość uwag" o jeju jakie Ty masz zimne dÅ‚onie" zimno Ci ? ?


O, to ja mam jeszcze te objawy młodości ,dobrze wiedzieć:).
Po swoim przykładzie sądząc może Ci wcale po 40 nie być goraco, własnie i ręce i nogi i czubek nosa mam lodowate, a w mieszkaniu 20 stopni , więc nie powinnam marznąć. Ciśnienie mam wysokie, a też jestem zmarźlak.

Irmina
marghe.
czw, 19 sty 2006 - 11:45
Tobi , o własnie.. mam zły zwyczaj mierzenia swoją miarą.
Jakim cudem Gabie moze byc ciepło skoro mnie trzęsie? icon_smile.gif

ale Ona mnie już uswaidomiła że jest "twardą i gorącą dziewczyną, nie tak jak Ty mamusiu zmarzlaku" icon_lol.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 19 sty 2006 - 11:45
Post #35

Tobi , o własnie.. mam zły zwyczaj mierzenia swoją miarą.
Jakim cudem Gabie moze byc ciepło skoro mnie trzęsie? icon_smile.gif

ale Ona mnie już uswaidomiła że jest "twardą i gorącą dziewczyną, nie tak jak Ty mamusiu zmarzlaku" icon_lol.gif
beattta
czw, 19 sty 2006 - 12:20
U mnie dużą rolę odgrywa niskie ciśnienie z którym walki już nie podejmuję, bo i tak jestem skazana na leki, które mi je obniżają icon_sad.gif

Ciąża, mówicie .... icon_twisted.gif
beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 217

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 12:20
Post #36

U mnie dużą rolę odgrywa niskie ciśnienie z którym walki już nie podejmuję, bo i tak jestem skazana na leki, które mi je obniżają icon_sad.gif

Ciąża, mówicie .... icon_twisted.gif

--------------------
Beata (mama Julki)

Tobatka
czw, 19 sty 2006 - 13:00
Ciąża "pomogła" mi doraźnie, w czasie jej trwania.. I jeszcze przypadła na gorący okres.. Teraz jest, jak było... Więc niekoniecznie może Ci pomóc...
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 19 sty 2006 - 13:00
Post #37

Ciąża "pomogła" mi doraźnie, w czasie jej trwania.. I jeszcze przypadła na gorący okres.. Teraz jest, jak było... Więc niekoniecznie może Ci pomóc...
Tobatka
czw, 19 sty 2006 - 13:00
No ja zakładam do usypiania Piotrka jeszcze jeden sweterek i grubsze skarpetki, mój mąż się rozbiera prawie do majtek icon_rolleyes.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 19 sty 2006 - 13:00
Post #38

No ja zakładam do usypiania Piotrka jeszcze jeden sweterek i grubsze skarpetki, mój mąż się rozbiera prawie do majtek icon_rolleyes.gif
Cleo
czw, 19 sty 2006 - 22:59
Marghe,mam to samo! lekarka powiedziala,z e mam niskie cisnienie-stad moje wiecznie zimne dlonie, palce u nóg, stopy= moja trzęsąca sie osoba na dworze..
w kolko msuze cos cieplego pic, owijac sie szalikiem itp
ale wiesz co ostatnio odkrylam??? cos dla nas! moja siostra pokazala mi cudo ze sklepu dla podroznikow- takie cóś płaskeigo palstikowego z CZYMS w srodku. jest toto przeroczyste. i ma koleczko- naciskasz koelczko, a raczej je przelamuejsz i sluchaj- to cos cale zaczyna sie rozgrzewac!!! i ogrzewa ci np rece w rekawiczkach, albo stopy w skarpetkach, bo jest plaskie.albo mozesz sobie kupic wielgasne takei serce np icon_smile.gif
grzeje ok. 30 minut naprawde mocno. zlaeznie do wielkosci i mrozu. potem stygnie i-nie, nir, nie jest do wyrzucenia- tzreba to wygotowac zawiniete w cos bawelnianego (np sakrpetkÄ™, szmatkÄ™), i znowu jest do uzytku!
to, co testowałam kosztowalo ok. 10 zł! zamowilam juz 4 takie u chlopaka siostry, bo tam pracuje...
to Cuda, panie!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 19 sty 2006 - 22:59
Post #39

Marghe,mam to samo! lekarka powiedziala,z e mam niskie cisnienie-stad moje wiecznie zimne dlonie, palce u nóg, stopy= moja trzęsąca sie osoba na dworze..
w kolko msuze cos cieplego pic, owijac sie szalikiem itp
ale wiesz co ostatnio odkrylam??? cos dla nas! moja siostra pokazala mi cudo ze sklepu dla podroznikow- takie cóś płaskeigo palstikowego z CZYMS w srodku. jest toto przeroczyste. i ma koleczko- naciskasz koelczko, a raczej je przelamuejsz i sluchaj- to cos cale zaczyna sie rozgrzewac!!! i ogrzewa ci np rece w rekawiczkach, albo stopy w skarpetkach, bo jest plaskie.albo mozesz sobie kupic wielgasne takei serce np icon_smile.gif
grzeje ok. 30 minut naprawde mocno. zlaeznie do wielkosci i mrozu. potem stygnie i-nie, nir, nie jest do wyrzucenia- tzreba to wygotowac zawiniete w cos bawelnianego (np sakrpetkÄ™, szmatkÄ™), i znowu jest do uzytku!
to, co testowałam kosztowalo ok. 10 zł! zamowilam juz 4 takie u chlopaka siostry, bo tam pracuje...
to Cuda, panie!

--------------------
marghe.
piÄ…, 20 sty 2006 - 11:46
cleo. to ja bym potrzebowała z 10
na Å‚apy 2
na stopy 2
na noc 1 icon_lol.gif
na plecy - 1
na kark 1

itp

co dziwne .. dzis na zerwnątrz było mi ciepło! (-21)
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 20 sty 2006 - 11:46
Post #40

cleo. to ja bym potrzebowała z 10
na Å‚apy 2
na stopy 2
na noc 1 icon_lol.gif
na plecy - 1
na kark 1

itp

co dziwne .. dzis na zerwnątrz było mi ciepło! (-21)
> Jest mi wiecznie zimno.. jak sie rozgrzac??
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 05:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama