Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jaka antykoncepcja po cesarce?

> 
Coffee
nie, 21 wrz 2003 - 18:53
hej...
zastanawiam sie jaka stosujecie antykoncepcje po cesarce?

wiadomo, ze nalezaloby odczekac przynajmniej 2 lata...wiec co robicie aby nie zaliczyc wpadki? (Mi lekarz zabronil z innych powodow nastepnej ciazy przez 2-3lata)...co stosujecie podczas karmienia? jak sie czujecie fizycznie i psychicznie?
czy mimo zabezpieczenia nie boicice sie...

moze glupie pytania...ale mam obsesje aby nie zajsc...poniewaz nie moglabym wtedy urodzic icon_cry.gif

pozdrawiam[color=blue][/color]
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 21 wrz 2003 - 18:53
Post #1

hej...
zastanawiam sie jaka stosujecie antykoncepcje po cesarce?

wiadomo, ze nalezaloby odczekac przynajmniej 2 lata...wiec co robicie aby nie zaliczyc wpadki? (Mi lekarz zabronil z innych powodow nastepnej ciazy przez 2-3lata)...co stosujecie podczas karmienia? jak sie czujecie fizycznie i psychicznie?
czy mimo zabezpieczenia nie boicice sie...

moze glupie pytania...ale mam obsesje aby nie zajsc...poniewaz nie moglabym wtedy urodzic icon_cry.gif

pozdrawiam[color=blue][/color]

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Monisia
pon, 22 wrz 2003 - 11:05
Ja równiez jestem ciekawa i czekam na odpowiedzi...

Za tydzień minie 3 miesiące od mojej cesarki i czas pomyśleć o zabezpieczeniu bo mam już dwie fasolki i trzeciej nie planuję icon_lol.gif
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post pon, 22 wrz 2003 - 11:05
Post #2

Ja równiez jestem ciekawa i czekam na odpowiedzi...

Za tydzień minie 3 miesiące od mojej cesarki i czas pomyśleć o zabezpieczeniu bo mam już dwie fasolki i trzeciej nie planuję icon_lol.gif
kasiarybka

Go??







post pon, 22 wrz 2003 - 16:24
Post #3

Maxim .....
odrazu po cesarce stosowałam Cerazette- tabletki dla matek karmiących.
Teraz kiedy nie karmiÄ™ stosujÄ™ MERCILON.
Podczas przyjmowania obu tabletek, żadnych sutków ubocznych, czułam się i czuję bardzo dobrze, nic mi się nie obniżyło.. wink.gif wink.gif wink.gif no i jestem spokojna i wyluzowana....
Coffee
pon, 22 wrz 2003 - 21:04
hej
Monika...u nas minely wlasnie 4 miesiace...wiec dlatego i pytam...

Kasia ja mam Cerazette, ale stale mam obawy o hormony w trakcie karmienia...Boze noje sie ze za jakis czas moj synek moze miec skutki uboczne takiego mleczka z hormonkiem...czytalam, ze moze to sie objawic w okresie dojrzewania...cos ze wzrostem brrb

pozdrawiam
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post pon, 22 wrz 2003 - 21:04
Post #4

hej
Monika...u nas minely wlasnie 4 miesiace...wiec dlatego i pytam...

Kasia ja mam Cerazette, ale stale mam obawy o hormony w trakcie karmienia...Boze noje sie ze za jakis czas moj synek moze miec skutki uboczne takiego mleczka z hormonkiem...czytalam, ze moze to sie objawic w okresie dojrzewania...cos ze wzrostem brrb

pozdrawiam

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Wbmot
wto, 23 wrz 2003 - 10:51
Mój lekarz nie dał mi 100 % gwarancji, że hormony nie przedostana się do pokarmu, dlatego postanowiłam przez czas karmienia używać prezerwatyw - mam przynajmniej 100 % pewność, że dziecku nie szkodzę.

Jak tylko skończyłam karmić zaczęłam łykać mikropigułki.
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post wto, 23 wrz 2003 - 10:51
Post #5

Mój lekarz nie dał mi 100 % gwarancji, że hormony nie przedostana się do pokarmu, dlatego postanowiłam przez czas karmienia używać prezerwatyw - mam przynajmniej 100 % pewność, że dziecku nie szkodzę.

Jak tylko skończyłam karmić zaczęłam łykać mikropigułki.
Coffee
wto, 23 wrz 2003 - 14:00
no wlasnie weronisia...ja zaczynam myslec podobnie, chyba teraz poprzestane na gumkach ..dla dziecka...najwyzej bede sie bala...al wole zdrowiej
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post wto, 23 wrz 2003 - 14:00
Post #6

no wlasnie weronisia...ja zaczynam myslec podobnie, chyba teraz poprzestane na gumkach ..dla dziecka...najwyzej bede sie bala...al wole zdrowiej

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Ceda
pon, 25 lip 2022 - 14:16
Wkładka (spiralka) miedziana czyli bez hormonów. 5 lat spokoju- w moim przypadku wszystko jest świetnie. Żadnej ingerencji w gospodarkę hormonalną. Jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam.

Więcej o takich wkładkach możecie poczytać sobie na Sklep Meringer - wkładkę zakłada lekarz i daje ona antykoncepcję na kilka lat.

Jej cena może niska nie jest - ale przez kilka lat nie trzeba myśleć o innych sposobach.
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 233
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post pon, 25 lip 2022 - 14:16
Post #7

Wkładka (spiralka) miedziana czyli bez hormonów. 5 lat spokoju- w moim przypadku wszystko jest świetnie. Żadnej ingerencji w gospodarkę hormonalną. Jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam.

Więcej o takich wkładkach możecie poczytać sobie na Sklep Meringer - wkładkę zakłada lekarz i daje ona antykoncepcję na kilka lat.

Jej cena może niska nie jest - ale przez kilka lat nie trzeba myśleć o innych sposobach.
> jaka antykoncepcja po cesarce?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 07:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama